Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
18. říj 2011

@aduskatt to ma mrzi moja ☹

elys
18. říj 2011

ahojte babenky. ja mam otazku na tie, ktore uz mate deticky. mate skusenost so svrbenim tela v prvom trimestri? na internete sa pise o svrbeni ale v poslednom trimestri co je prejav zlej funkcie pecene, ale ja som na zaciatku. idem sa zblaznit, uz piatu noc sa skrabem a uplne vsade, neviete z coho?

cherry1981
18. říj 2011

@elys ahoj ja mam to iste az take steklenie celeho tela a po kupeli ani nehovorim. Uz som bola na tom lepsie a zase sa mi to vracia asi je teraz pokozka viac precitlivela ale pri prvych dvoch som to nemala aspon si to nepamatam

elys
18. říj 2011

@cherry1981 ahojky. tak to som rada ze nie som sama. niekde pisu choroba pecene, niekde ze sa napina pokozka (asi moc papam), tak som sa bala. a mas uz volaco co ti pomaha? ja sa natieram klasickou niveou (tou 100-rocnou mastnou) ale nepomaha to. ☹

jeny
18. říj 2011

@elys ahojky, mna v tehu svrbelo len brusko pokial si dobre pamatam

cherry1981
18. říj 2011

@elys ja sa natieram takym tekutym kremom v lekarni co mi dali excipial sa vola, ale tiez mi to nepomaha aj ja som citala ze to moze byt pecen, ale neskorsom stadiu, u mna je to raz lepsie a raz si idem zoskrabat kozu. Urcite ak to neprejde treba spomenut lekarovi ja idem za tri tyzdne a ak to nebude prechadzat tak mu to poviem uz som si povedala. Mozno to robia tie hormony kto vie, ale tiez som citala v jednej teme u vas v junovkach sa mi zda minule ze jednu kocku tiez svrbi telo sa mi zda ze pisala po kupeli. Takze nie sme same 😀

jeny
18. říj 2011

@jania023 akurad som natrafila na jeden clanok a hned som si na teba spomenula precitaj si
Baby, prosím poraďte.. Na 28. DC - v sobotu (po 4 dňoch meškania mrchy) som si robila test s citlivosťou 25 a bola na ňom slabá druhá čiarka. Tak som to chcela dnes potvrdiť a ráno som si urobila nový test s citlivosťou 10, no na tomto bola síce druhá čiaročka, ale bola ešte menej viditeľná ako na tom včerajšom. Ako je to možné? Veď to bol citlivejší test a už mi takmer týždeň mešká mrcha, tak už by to malo byť vidieť dobre, nie??? Budúci týždeň chcem ísť k doktorovi, ale dovtedy som strašne nedočkavá.. Máte aj vy podobnú skúsenosť? Ďakujem za pomoc
No a hadaj ako to dopadlo???babenka je tehotna! takze verim ze aj u teba je nadej.

elys
18. říj 2011

@cherry1981 svagrina mi poradila krem Elastic Q, ktrory pomaha pokozke a zabranuje tvorbe strii. idem ho kupit dneska. uvidim ci to pomoze. ale asi zavolam sestricke, ci mam dojst skor alebo pockam do kontroly

cherry1981
18. říj 2011

@elys No tak daj vediet ci ti to pomohlo pripadne co ti povedali u lekara.

mijadave
18. říj 2011

@tyrisa vcera som nezohnala ten bromelain, ale objednali mi ho a uz mi aj volali, ze si mam po neho prist dnes... a kupila som si vcera pre istotu aj ananas, no vcera som sa do neho nedokazala pustit... nevadi, dnes to dozeniem... 😉

kacicqa
18. říj 2011

kocky, jedna mozno kus odveci otazka... neviete o alternative alchemilkoveho caju? Trebars nejake kvapky or tablety. Neznasam caje, mozno dvakrat v zivote som sa skusila nejakeho napit a dopadlo to zle;o) Dakujem

jania023
18. říj 2011

@jeny jeeej moja si mila 🙂 ja uz pijem vinko od vcera a cakam ms dnes uz som aj klesla na 36,8 co je u mna na mrchu dnes-zajtra 😉 dakujem 😉

tyrisa
18. říj 2011

@mijadave Jak to,že jsi to nesehnala? to je divný u nas to mají normálně v obchodaku jak je beta karoten a céčko a hořčík atd normálně v regálu
Já mám tyto http://www.obchodeva.cz/obchodeva/eshop/4-1-POT... koupené

tyrisa
18. říj 2011

Jinak je zajímave,že se všude píše,že těhu poznáš podle toho,že BT stoupne nad 37 a já ji tento měsíc měla max 36,9 a těhu jsem,jiné měsíce jsem měla přes 37 a těhotná jsem nebyla.Takže to vůbec není pravda ......

safirah
18. říj 2011

@nativanativa díky za přivítání! Tak snad se brzy zadaří. 😵
Chtěla jsem se zeptat, jestli clostil berete v pravidelnou dobu (např. 8-20.00) nebo prostě ráno a večer jak si vzpomenete?
Měla jsem teď trošku depku, v pátek se mým dvoum kamarádkám narodily nádherné děťátka a n a mě to nějak dopadlo. Normálně jsem večer doma bulela, že my se nikdy nedočkáme. Chudák manžel už nevěděl jak mě utěšit.

mijadave
18. říj 2011

@tyrisa tiez som bola prekvapena... len som nemala velmi kedy behat, kupujem si to tajne, nech o tom mm nevie, lebo sa mu to prestava pacit, ze furt nieco do seba pcham... 😉 mne dnes dosiel tento: http://www.lekaren-nonstop.sk/tovar/1264655-swi... co sa tyka teploty, ja si myslim, ze je to indivudualne... ja som uz bola 5x tehu a viem, ze som tusim minimalne raz tiez nemala nad 37 😉

lienkalienocka
18. říj 2011

ahojte, chcem sa spytat, kolkym z vas sa podarilo hned na prvy ci druhy cyklus otehotniet? aj mna caka clostyl zjavne.

mijadave
18. říj 2011

@kacicqa zial, tak to netusim... ☹ ked sa mi podari zistit, dam Ti vediet 😉
@lienkalienocka ja to nie som, ale boli tu take baby... 😉

lienkalienocka
18. říj 2011

@mijadave dufam ze sa aj na mna nieco konecne nalepi 😉

jeny
18. říj 2011

@lienkalienocka mne sa podarilo na treti pri prvej dcerke

lienkalienocka
18. říj 2011

@jeny a bola si vysetrena len ty ci aj muz? a smiem sa spytat preco ti ho dal? lebo sa nedarilo?

jeny
18. říj 2011

@lienkalienocka my ked sme prisli po roku a pol ze sa nedari ako prve poslal na vysetrenie muza, ten mal vsetko ok, potom poslal mna na vysetrenie HSG na priechodnost vajcovodov a ked som to mala ok tak mi dal clostil lebo som mala anovulacne cykly no predtym povazoval za dolezite to vysetrenie priechodnosti pretoze ak by vajcovody neboli priechodne clostil by nepomohol pretoze vajicko a spermia by sa aj tak nemohli stretnut....

mijadave
18. říj 2011

@kacicqa tak namiesto caju sa da vraj zohnat aj tinktura z alchemilky, no len kde, to uz netusim, mozno v nejakej lekarni alebo bylinkarni alebo pohladaj na googli... 😉

vanilka31
18. říj 2011

@lienkalienocka Já jsem ho teď už brala 2x a nic ☹

lienkalienocka
18. říj 2011

@jeny nam sa nedari zatial 7. mesiac. aj tak na mna pozeral co chcem ze je este skoro. ale som mu to slusne vysvetlila ze ked nam nieco je tak nebudem zbytocne cakat este pol roka. pochopil a hned zobral stery na infekcie ze aj to je mozna pricina. ked to bude ok idem na clostyl. zatial len toto ale aspon nejaky pokrok 😉

lienkalienocka
18. říj 2011

@vanilka31 tak to mi je luto. ale sa hovori ze do tretice vsetko dobre 🙂 nevies ako dlho sa moze uzivat? myslim kolko cyklov

tyrisa
18. říj 2011

@mijadave Ten je dobrej.Myslím,že si ho někdo taky obědnával.

tyrisa
18. říj 2011

Já mám furt hlad,to není normální.Takhle brzo to nemůže souviset s těhotenstvím,ale te´d jsem snědla oběd a pocit jako bych si kousla jen do jabka Se mi asi zvětšil žaludek či co.

kacicqa
18. říj 2011

@mijadave super..tinktura.. toto ma nenapadlo, googlila som tabletky, kvapky, naplaste, oleje..a nic...;o)
Skusim u nas v lekarni, zatial bud mali, alebo mi objednali vsetko co mi videli na ociach;o)

mijadave
18. říj 2011

@tyrisa hej, som googlila a aspon som vedela im v lekarni povedat, od koho... tak mi obvolala viac firiem, no tento je vraj najlepsi... 😉 s tym jedenim, tento isty pocit mavam ja pred ms 😀 dnes sice ms necakam, ale tiez mam pocit, ze som zjedla len jablko a pritom som jedla polievku, druhe jedlo a zakusok... a teraz broskynu... 😀 tu je moj cudny grafik 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/361810
@kacicqa skus, ked Ti doteraz splnili, co Ti na ociach videli, urcite dokazu zohnat aj toto 😀