Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Ahoj Kamčo, ty bolesti jsou normální, urodilo se ti více vajíček než v běžném cyklu a tak to tam tlačí. Po ovulce by to mělo polevit. Mě teda když jsem měla clostík poprvé bolelo břicho od ovulky až do mrchy, ale u každé holčiny je to různé 😉

kkamca
29. kvě 2009

lenka bohousek-já byla v pondělí na UZ a lékař mi řek že mi zraje jen na pravé straně folikul..že levá je jaksi zatím mrtvá.. 😒 cyklus mám po 35 dnech cca..kdy tak dochází k ovulaci?Já abych to neprošvihla si neměřim--zatim BZ.. 😀

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Kamčo, k ovulce dochází tak ten 14-16 DC. Folíky nemusí dozrávat na obou stranách, na clostík můžeš líp reagovat až v dalším cyklu. V pondělí, když jsi byla na UTZ, jsi byla kolikátý den cyklu?

michamicha
29. kvě 2009

leni, ale když dr. řikal, že ani nenarostla sliznice, tak je podle mě hodně málo pravděpodobné, že by se tam nějaký mimísek usazoval...prostě je to zase záhada 😖

kkamca
29. kvě 2009

lenka bohousek--tak to už je asi po--dnes jsem 17 den cyklu.Ale prej když mám MC až po 35 dnech-by to prý mělo teprve nastat taj já ted nevim ☹

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

micha a nedal ti na sliznici utroš nebo duphaston? ach jo, to je práce, nic nemůže jít normálně, se vším musí být problémy.
a když by vám to teď nevyšlo, tak teda budeš pokračovat s vyšší dávkou clostíku?

kkamca
29. kvě 2009

lenka bohousek--clostík už brát nebudu měla jsem ho jen na zkoušku co to udělá--uvidim příští měsíc co mi řekne doktor,jestli ho zas nasadí nebo ne..

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Kamčo, já měla poslední cyklus 31 dnů a ovulku 16 DC, takže jestli máš cykly 35 dnů, tak je skoro určité, že ovulka bude později. Takže jestli jsi 17 DC, tak by ovulka mohla být zrovna teď 😉

kkamca
29. kvě 2009

leni..a jak dlouho ta ovulka cca probíhá dlouho..?Já stim nemám absolut zkušenosti--a přítel neni zrovna doma,přijede až večer..stihnem to?

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Kamčo, ovulka probíhá jeden den, vajíčko praskne a pochoduje a mezitím k němu doplave spermijka (a vajíčko i spermije jsou aktivní ještě určitou dobu, takže nemusíš sexík přesně načasovat, stačí tulit se obden). Neboj, večer na to vlítnete a bude to v pohodě 🙂 Hlavně na to moc nemysli, psychika nadělá největší neplechu. Já se taky pořád sledovala, byla jsem pak protivná a nikam to nevedlo. Tenhle cyklus na to kašlu, sexíkujeme, kdy chceme a prostě nechávám to osudu 😉

kkamca
29. kvě 2009

Leni,díky moc za rady.Ještě dotaz-kde se dá sehnat kalendář na měření BZ?Abych příští měsíc začla měřit a měla kam zapisovat..Jinak já se snažim na to nemyslet..ale ta snaha už trvá 3 roky

samson
29. kvě 2009

Zdravím holky, leni asi tě budu otravovat s dotazem míváš po closiku nízkou sliznici ?

kkamca
29. kvě 2009

samson..ahojky

kkamca
29. kvě 2009

Téda ale mě to břicho bolí docela nepříjemně.. 😒

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Kamčo, já dostala kalendářík na gyndě a jinak si to můžeš udělat sama v excelu anebo jsou na netu 2 programy, kam si to zapisuješ. Tady se můžeš přečíst všechno o měření teploty a jsou tam popsané i ty 2 programy http://merenibt.xf.cz/index2.html

A klidně se ptej, ráda poradím, když budu vědět 🙂

samson
29. kvě 2009

kkamca o co se registrovat na Wunsch.kinder? 😉

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Ahojky Samson 🙂
Já měla sliznici vždy pěkně narostlou, nikdy jsem s tím neměla problémy. Ty máš nízkou?

kkamca
29. kvě 2009

Samson,co to je ten Wunsch.kinder? 😕

samson
29. kvě 2009

leni zdar 😀 No já ani nevím nikdo mně nic kvůli tom neříkal, ale byla jsem 10DC a měla jsem 4mm - což je málo

samson
29. kvě 2009

ale doktor se tím nějak nevrušoval. pak dělali laparku a v papírek mám napsáno středně vysoká sliznice což bylo 14DC. Já jsem s tím problémy nikdy neměla, spíš naopak..musela jsem nosit i intimky a od nového roku nic 🙄 Ale zas mi od nového roku chodí MS sama od sebe tak jsem z toho jelen

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Samson, myslím si, že 10 DC je ještě brzy a sliznice doroste. A středně vysoká sliznice - to je asi v pořádku, mě nikdy dr. neříká, jak je vysoká, jenom že je dobře narostlá. Já myslím, že když ti ms chodí sama a pravidelně, tak i sliznice bude v pořádku 🙂

samson
29. kvě 2009

no co jsem četla tu tak na uhnízdění je potřeba minimálně 7mm - ovulaci jsem pravděpodobně měla 13DC, protože 14DC jsem byla na laparce a bylo tam žluté tělísko - tak pochybuju že narostla - to by bylo ve správě vysoká sliznice 😨

kkamca
29. kvě 2009

tak já zas na chvíly zmizim..jdu uvařit aspon polévku.mějte se zatim pa

prdecek
29. kvě 2009

ahojky clostilky 😉

jak se vede při pátku????

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

to je divné, že jsi byla na laparce v době ovulky, většinou to nechtějí dělat právě kvůli tomu, že je tam folikul nebo už oplodněný folikul a mohli by ho porušit.

samson
29. kvě 2009

prdecek zdar,

no já jsem byla 19DC na ultrazvuku - a mudr neviděl žádný dominantní - no a 14DC už tam bylo žluté tělísko. Takže se ten můj gigant někam schoval 😀 Nyní jsem dostala agulitin a čekam na mrchu aby mě hohl stimulovat closikem 😎

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Ahoj Prdečku, nám se vede dobře, konečně je pátek a před námi víkend 🙂 A co ty, jak se cítíš?

Samson, tak to jo, tak to se ti fakt někam schoval. Hlavně ať už dostaneš mršku a můžeš začít clostíkovat. A pak určo bude vše v pořádku 😉

Kamčo, tak to pěkně uvař, pa 🙂

wolfskinka
29. kvě 2009

ahojte

lenka ako ??

prdecek tebe tie tt pekne nabiehaju ....

tak som volala na tu socialku, tak este neprisiel odpis registra trestov ... a ze ked pride nam to hned napise a posle ... no som zvedava kedy to bude ... uz si pripadam ako debil ze ich tam otravujem, ale baby povedali ze treba ... ked budeme mat to rozhodnutie tak nemusim tam uz chodit budem chodit do toho navratu a to ked si za to budeme platit tak budu mat iny pristup

prdecek
29. kvě 2009

no já se cítím tak, že mě děsně bolí prsa a málem jsem objímala ráno wc mísu. ale teď až na ty prsa je to už ok

lenka_bohousek
autor
29. kvě 2009

Ahoj Wolfi,
u mě nic nového, tento měsíc mám sice clostík, ale kašlu na doktory a na folíky a užívám si klídku 🙂

A teda ten odpis registra to jim to trvá, některé úřady mají na všechno spoustu času, bohužel 😠

Prdečku, teda ty prsa ti nezávidím, mě stačí, když mě bolí před ms. Ale pro mimi to vydržíme viď 🙂