Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

chanellka
3. lis 2015

Ahoj holky, chtěla bych se Vás zeptat, první cyklus užívám Clostibegyt a dnes jsem 13.den cyklu, včera jsem byla na ultra zvuku u MUDr a řekla mi ze tam nevidí žádné rostoucí folikuly jdu znovu ve čtvrtek ale jsem z toho dost nervózní, myslíte, ze se tam ještě něco objeví? Snažíme se o druhého prcka skoro rok a půl... Pomalu propadam panice 😔

janunulinka
4. lis 2015

@chanellka mě se začali folikuly tvořit až po čtvrtém cyklu a to dávce 2-0-2 tabletky 🙂 Takže nevěš hlavu .-)

sandi777
4. lis 2015

@janunulinka clostil se smí brát jen 3x v životě ne ??

janunulinka
4. lis 2015

může se brát 6x pokud nenastane lečebný efekt pro který byl nasazen. Pokud nastane tak se může brát dál 🙂

@sandi777

sandi777
4. lis 2015

@janunulinka aha tak to už si právě nepamatuji 😉 mě stačilo naštěstí jen 1 😉 🍀

janunulinka
5. lis 2015

@sandi777 já se na to ptala doktorky, taky jsem se bála aby to neudělalo nějakou neplechu 🙂

racek26
7. lis 2015

@chanellka mně narostl až 2. cyklus 🙂 , když mi byl navýšen na 1-1 tbl. 🙂 Kolik ho bereš vlastně ?

racek26
7. lis 2015

@janunulinka holky a kolik Vám je ? mně poslal doktor hned po cyklech do Caru ( sice jsem vyřvala ještě třetí )....mám totiž 38 let, tak pak by mi už nic nehradila pojišťovna .....

chanellka
8. lis 2015

Ahoj holky ve čtvrtek jsem byla na utz a samo ze tam nic nebylo, tak jsem vyfasovala dávkovani 1-0-1 a k tomu utrogestan, doufám, ze jsem to napsala dobře... Už dva dny si zavádím 2 tabletky tak uvidíme co to udělá 😁

@sandi777
@racek26

sandi777
8. lis 2015

@chanellka já brala hned 1 cyklus 2 a byl z toho ten náš prcek a naštěstí od začátku 1 😉 ale je pravda že jsem vyfasovala balení o 12 tbl 😀

janunulinka
9. lis 2015

@racek26 je mě 33, v březnu mě bude 34. Dávám tomu poslední šanci pul roku a pak se nechám poslat do Caru ☹

barcaaah
9. lis 2015

Ahoj holky, tak já začínám brát Clostil tento týden poprvé, tak jsem celkem zvědavá, jak to na mě bude fungovat...Snad už se nám to konečně podaří. 🙂

valeri10
9. lis 2015

Ahoj já začínám brát ve čtvrtek a taky doufám, že se to podaří. Začínám to totiž vidět všechno černě

barcaaah
9. lis 2015

@valeri10 Kdyby se nám to chtělo oběma podařit na poprvé 🙂

valeri10
9. lis 2015

@barcaaah to by bylo super. A jaký máš problém? Já mívám anovulační cykly a krátkou lf. minulý byl teda dobrý a i jsme se posnažili a měla jsem i utrogestan, ale nic.

barcaaah
9. lis 2015

@valeri10 O problému žádném zatím nevím... ale zítra si budu volat o výsledky spermia...Ještě než nasadím Clostil. Mě doktor řekl, že to jím zkusíme podpořit 2 cykly. Tak uvídíme...

valeri10
9. lis 2015

@barcaaah no my měli docela špatný spermiogram, ale zase ne úplně tragický. Tak držím palce 🙂

barcaaah
9. lis 2015

@valeri10 Jo, uvidíme zítra.....Sama jsem zvědavá....Nejhorší je, že nic nevíme...Kdyby alespoň člověk věděl kde to drhne, tak se s tím nějak smíří....

valeri10
9. lis 2015

@barcaaah No někdy to prostě nejde a žádný zdravotní problém v tom není. Já mám vždycky takovou radost když chytneme ovulaci a říkám si, že se to muselo přeci povést a zatím nikdy nic. Čím víc léků tím je to horší. Já si krásně utrogestanem prodloužila lf a nic.

crazynaa
9. lis 2015

Ahoj 🙂 jsem dnes 15 dpo 32DC vcera v noci zaclo spineni,vecer ustalo. Chodim na Agolutin na vyvolavacku MS vzdy dojde 6 ty den po ni. Spinit jsem zacla 4den a ustalo to. Nekdy to mam po ni fakt slabe,ale tohle bylo fakt jen takove hnede nic. Tak jsem jelen z toho,kdy brat Clostil. Vzdy beru 3-7dc. Tak a ted babo rad 😀

plea
9. lis 2015

@barcaaah @valeri10 holky, mne lekár nasadil Clostil a Utrogestan bez toho, že by mi robil hormonálny profil, alebo nejaké bližši vyšetrenia, spravil len spermio priateľovi a test na hladinu prolaktínu a TSH v krvi mne. Tak neviem, či bolo to nasadenie liekov zmysluplné, len na základe toho že sa nám cca 17 mesiacov nedarí. Každopádne, mám na vás otázku - Clostilbegyt som brala 5.-9.DC, 11.DC som bola na sone a doktor konštatoval reakciu na oboch vaječníkoch a doporučil styk vo štvrtok. Od toho 11.DC si robím ovuulačné testy a až dodnes nebol žiadny pozitívny a to už som 17.DC :(. Včera som mala nasadiť Utrogestan, ale dočítala som sa, že sa nemá brať ak ešte neprebehla ovulácia, pretože jej nástup može potlačiť. Tak si to nasadenie svojvoľne posúvam, čo ma teda vobec neteší. Myslíte, že je šanca že sa doktor tak moc sekol a keď predpokladal ovu dva dni po sonu, proste to zle odhadol? Čo by ste robili na mojom mieste?

crazynaa
9. lis 2015

@plea ahoj 🙂 taky chodivam a muj dr vzdy odhadne take 2 az 3 dny a testy opravdu odpovidaji ovu ☹ ja bych asi k nemu zasla jestli praskly?

valeri10
9. lis 2015

@plea ahoj já mám hormonový profil v pořádku a taky mám clostil a utrogestan. Tyhle léky se dávají snad každé. No někde se musí začít pokud se nedaří otěhotnět

plea
9. lis 2015

@crazynaa hmm, v najbližších dňoch sa k nemu kvoli práci nedostanem :(. Ale som na 99% presvedčená, že nepraskli, nebol ani plodný hlien a aj tie testy boli v tých dňoch absolútne bez viditeľnej testovacej čiarky. Odvtedy už trochu zosílila, ale nie natoľko aby sa dal test považovať za pozitívny. No nič, budem testovať ďalej a ak sa k pozitívnemu nedotestujem, proste ten Utrogestan brať asi nezačnem...
@valeri10 díky za odpoveď, toto som potrebovala počuť 🙂

racek26
9. lis 2015

@janunulinka to je ještě krásný věk, určitě miminko bude, co máme říkat my, staré kozy 🙂

barcaaah
9. lis 2015

@plea Ahojky. Já bych to asi konzultovala s doktorem 🙂

datelinka31
10. lis 2015

Ahojte baby, poradite mi prosim.. Zacala som liecbu s clostillom, prvy mesiac asi neuspesne. Doktorka mi povedala ze dalsi mesiac musim mat pauzu, kedze asi budu cysty a az potom dalsi mesiac zacneme znova s tabletkami. No co tu citam, tak niektore ho beru aj niekolko mesiacov v kuse.. Ako je to mozne? A tiez som sa chcela opytat, ci su tu take, co v prvom mesiaci brali clostil a neotehotneli, potom v dalsom nebrali nic a zadarilo sa im.. Dakujem pekne!

janunulinka
10. lis 2015

@racek26 krásný možná ano, ale začínám mít strach, že na miminko je to pozdě ☹

korticka
10. lis 2015

Holky koupím Metformin...nezbyl někomu? čeká mě v Novém roce IVF...strašně ráda bych ho předtím chtěla vyzkoušet...

racek26
10. lis 2015

@janunulinka já to stále nevzdávám ;)