Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

romca05
17. zář 2012

@anait Tak to je super, teď už zbývá jenom doufat, že se zadařilo 😉

anait
17. zář 2012

@romca05 ty ako s tou teplotou? stále nízka? máš graf? 🙂

kstablova
17. zář 2012

@anait test jsem udělala, ale je to nějaký takový jakýsi..... no ještě žádný dvě stejně silný čárky, kontrolní je furt silnější, ale furt to vypadá, že sílí a sílí..... ale stejně si radši nedělam naděje skrz to mimoděložní..... moc držím palce, aby to Tobě vyšlo!

Hééééj, já si teď udělala zároveň i ovulační test...... TAK TO TEDA HLEDÍM JAK TELE DNESKA UŽ PODRUHÉ !!!!!!!!!!! Já mám v jednu chvíli, hodinu, den pozitivní ovulační i těhotenský test !!!!! ???????

@saurer no mě píchá v tom pravým vejčníku, prý je to ten folikul. Jinak nemám ponětí jestli to normální je nebo není, mě se to celý zdá jakýsi nenormální 🙂. Přitom můj doktor je kapacita jak šlak 🙂

Holky moje známá přesně takhle má dvojvaječný dvojčata. Takže to asi možný je. Docela jsem v pondělí zvědavá na tu jinou doktorku. Jako nevím, jak to do pondělka vydržím.... 😒

saurer
17. zář 2012

@kstablova v nějaký diskuzi jsem četla, že někdo zjišťoval těhotesntví ovulačníma testama..ale už nevím, jak přesně to bylo...tak dvojčátka by byly super, ne? já bych je brala hned 🙂

kstablova
17. zář 2012

@saurer v já si dělala ovu test i jindy, myslím v sobotu a ten byl jasně negativní. Navíc by to odpovídalo tomu folikulu, co mi vpravo vyrostl....a že mě teda zase teď večer ta pravá strana bolí!! Mě bude stačit i jedno miminko, hlavně jen ať je zdravé! 😅

saurer
17. zář 2012

@kstablova já jsem právě taky skoro na konci cyklu a taky mě tam včera píchalo 😀 ale žádný testy jsem si nedělala, uvidím do pátku, co se z toho vyklube...taky bych brala aspoň jedno zdravé, nemusím mít všechno 😀

lucijeta
17. zář 2012

holky tak jsem dobrala druhou dávku clostíku a od čtvrtka kdy byli folíky jen kolem 9mm tam mám 4 kolem 14-15mm, napravo 3 a dokonce levý vaječník se probral a je tam jedno, dr. z toho nebyl zrovna odvázaný, říkal že jsme to zas přestimulovali a že IUI radši nebudem riskovat, že by hrozilo vícečetné 😒
tak jsem zas vyfásla pregnyl, že si mám ve středu píchnout a v pátek zas domácí snaženíčko.. kéž by, když máme tolik adeptů, se konečně zadařilo 😵

kstablova
17. zář 2012

@saurer ja Te obdivuju, ze to vydrzis. Ja jsem hrozne netrpeliva a abych byla vnitrne v klidu,tak potrebuju hned vedet na cem jsem a zadny jakypak copak kolem dokola. Ja bych ten test nevydrzela a delala bych ho kazdy den. To je ale samozrejme v tuto chvili u me tim, ze jsem v jine situaci a zatim bez zasadniho zklamani z predchozich zkusenosti.

kstablova
17. zář 2012

@lucijeta no podle me lepsi vic nez aby nebyl folik zadny. Budu drze pesti, aby domaci snazeni vyslo!!!

lucijeta
17. zář 2012

@kstablova to máš pravdu, pro domácí snažení určo 🙂
i pro IVF by to bylo fajn, ale zrovna jsme chtěli zkusit to IUI no, ale tak zas si říkám, že to tak prostě mělo být, uvidíme co nám osud dál přinese 🙂

saurer
17. zář 2012

@kstablova no než jsem začala brát clostil, tak jsem testovala...úplně zbytečně...a teď mi přijde, že mám už tak 14 dní premenstruační syndrom...a teď čím dál víc...takže nevím, kde v sobě beru tu rovnováhu..spíš jsem to pro tento cyklus zabalila...clostil beru poprvý, takže je taky možný, že mi MS ani nepřijde a budu muset jít znovu na vyvolávačku...a těhotná si nepřipadám..nic mi není, kromě tlaku v podbřišku a sem tam píchání...ani prsa nebolí..jen mě pálí žáha...takže škoda testovat 🙂

lucijeta
17. zář 2012

@saurer nic kromě píchání v podbřišku a pálení žáhy? já měla zato, že to bývá příznakem těhu 😉 a taky teda obdivuji tvou výdrž 😅

saurer
17. zář 2012

@lucijeta 😀 tak já beru jako hlavní příznak ty prsa a ty teda nebolejí 😀 jsem zatím 27DC, to asi nemá cenu testovat...a bojím se zklamání ☹ v pátek jdu za dr. na ultrazvuk kontrolní kvůli clostilu...stejně to do tý doby určitě dostanu ☹

lucijeta
17. zář 2012

@saurer na prsa může být brzy, někdo to má jako první příznak ale někoho začnou bolet až dávno po // 😉 tak spíš jde o to kolik dní jsi DPO, ale to těžko říct že? já už se zařekla, že dřív jak 12DPO testovat nebudu, tak jsem na sebe zvědavá 😀
posledně 12dpo dorazila ms 😒

saurer
17. zář 2012

@lucijeta no to vážně těžko říct...možná bylo kolo 14DC, jenže kdoví...testy jsem si dělala blbě ráno ☹ idiot si neumím ani přečíst návod 😀 buď to vydržím do pátku a nebo testnu ve středu...prd tam uvidím a bude mi z toho jen smutno...no ale musím se na to nějak psychicky připravit 🙂

kstablova
17. zář 2012

@saurer já z Tebe padnu!!!!! 🙂 🙂 🙂 Zrovna dnes nadávám, že cokoliv sním, tak mě pálí žáha. A pobolívání v podbřišku minulý týden jsem myslela, že se právě blíží ta očekávaná MS!!! A taky to, že jsi to tento cyklus všechno hodila za hlavu.... . Já to taky hodila za hlavu a řekla si, že od příštího cyklud to pojistí Clostík.... a ono se zřejmě podařilo. Prostě uvolnění.... jo a prsa mě nebolí a jiný příznaky taky nemám. Já bych Tě nechtěla dopředu a zbytečně navnadit a zbytečně Ti dělat naděje, jen chci říct, že i to málo co máš někdy jako příznak stačí 🙂 a někdy samozřejmě i tohle nemusí nic znamenat.
A jak dlouhý míváš cyklus? jestli klasila 28 dní, tak bych to nechala až tak na čtvrtek nebo pátek ráno, až půjdeš k MUDr tak ať víš prostě....

saurer
17. zář 2012

@kstablova 😀 😀 já právě zatím skoro cyklus neměla...4 měsíce bez MS pod dojezení antiko a před měsícem jsem byla na vyvolávačce a hned dostala clostil...takže nevím, jakej budu mít cyklus... no uvidím...ještě to nechám být 🙂 v pátek ráno to zkusím, pokud MS nedojde sama...ať vím, s čím za dr. půjdu 🙂 ale těhotně si nepřipadám 😀

kstablova
17. zář 2012

@saurer jo táák, to je komplikovaný, tak to se nedivím, že vlastně člověk neví, co si má myslet s těmi příznaky. Tak vydrž a budu držet palce, aby se štěstí unavilo a sedlo si 🙂

milacik3
18. zář 2012

@mijadave ahoj prosim o opravu tabulky - dnes 1 DC

romca05
18. zář 2012

@anait Já už jsem dneska neměřila, kašlu na to, akorát mě to stresovalo, že nestoupá 😠
@kstablova Ahoj, testy máš krásný, gratuluju! Taky jsem v prvním těhotenství měla takový, nikdy nebyla ta testovací čárka silnější než kontrolní a dopadlo všechno dobře! 😉

kstablova
18. zář 2012

@romca05 Ahoj, děkuju. No mě trošku včera ten doktor vyděsil, že tam není nic vidět, děl.sliznici mám vysokou. Tak se sice na jednu stranu uklidňuju, že třeba bylo ještě brzy aby něco bylo vidět na UTZ, ale na druhou stranu se nemůžu zbavit obav z mimoděložního. No děs prostě. Dokud jsem nešla k mudr, tak jsem byla naprosto v klidu 🙂

romca05
18. zář 2012

@kstablova Bude to v pohodě uvidíš! Držím pěsti 🙂

mijadave
18. zář 2012

ahojte dievcata, tu je dnesna tabulka 😉 https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al...
@milacik3 moja, to ma mrzi ☹ posielam velke objatie 😉 a drzim pasticky aj nadalej 😉

milacik3
18. zář 2012

@mijadave 🙂 dakujem to som asi predbiehala ale tak mam hnede spinenie...tak myslim ze sa to dnes rozbehne aj ked ma brucho neboli.... len obcas ma zaboli...tak uvidim ci vecer uz to bude riadne...

petanevesta
18. zář 2012

@mijadave ahojky prosím o opravu u mě TT podle USG 6+0 a beru vitamíny mamavit a listovku 😉, plus utrogestan

mijadave
18. zář 2012

@milacik3 moja....
@petanevesta dakujem, opravene 😉 drzim pasticky a tesim sa s Tebou 😉

saurer
18. zář 2012

@kstablova no tak už jde na mě nervozitka, nevím nevím, jestli do pátku vydržím 🙂 možná testnu už zítra ráno, ale mám z toho pěkně nahnáno 😀

kstablova
18. zář 2012

@saurer jsme Ti včera nasadily brouka do hlavy, že? 😀

saurer
18. zář 2012

@kstablova ohrokmnýho 😀 teď se mi taky udělalo trochu šoufl, tak už jsem si málem šla testnout...ale vydržím 😀 aspoň do rána...stejně mi přijde, že mám příznaky spíš před MS 🙂

kstablova
18. zář 2012

@saurer tak to budu moc moc držet pěsti. Opravdu doufám, že to klapne, a kdyby ne, tak ještě není všem dnům konec.