Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

anait
8. říj 2012

@romca05 ahoj ... a clostil si koľko brala? už si bola u lekára? 🙂 v koľkom tt sme ? 😉

anait
8. říj 2012

@zelenagw držím palce, držím...meriaš aj teplotu? aké si mala folíky?

anait
8. říj 2012

@saurer keď nie si spokojná s lekárom, vymeň ho...tiež som to spravila - 2x ... a teraz som úplne spokojná...máme na to nárok, je to naše zdravie...ale zase ak ťa len nechce pchať liekmi, tak to tiež nie je zlé...mne zas vadí, keď nevedia nič iné, len lieky predpisovať...

romca05
8. říj 2012

@anait Clostil jsem měla v srpnu (2 denně, 3-7 DC), v září už ne, jen folikulometrie a Pregnyl. Měla bych být v 6. týdnu a na ultrazvuku byla dneska malá bublinka 🙂 Dokonce i průkazku jsem dostala, tak snad to nezakřiknem, mám PCO, tak se ještě bojím radovat.

anait
8. říj 2012

@romca05 ale ja sa nebojím a teším sa 🙂 záři je september, čiže 9.mesiac? 😉 čiže jeden cyklus si brala clostil a potom ten ďalší cyklus sa zadarilo...wwau, rýchlovka 🙂

romca05
9. říj 2012

@anait No moc rychlovka to nebyla, začali jsme se snažit loni na konci roku, v lednu (január 🙂 ) mi zjistili PCO, za dva měsíce jsem šla na laparku na drilling vaječníků a přesně za půl roku po laparce se zadařilo. Během toho půl roku jsem měla dvakrát Clostil a pak jednou Pregnyl.

mijadave
9. říj 2012

ahojte dievcata, tu je nasa tabulka https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Al... 😉
@romca05 jej, gratulujem 😉

saurer
9. říj 2012

Jsem rozhodnutá, že na folikulometrii vznesu dotaz ohledně Pregnylu a Provery...všichni si to strašně chválí, tak nevidím důvod, proč by můj dr. byl tak sto let za opicema. Je sice fakt, že asi do mě nechce hrnout všemožný prášky, ale já ybch si toho mimouše už tak přála 🙂

anait
9. říj 2012

@saurer no ja teda na pregnyl nemožem povedať nič pekné...mne po ňom folíky vôbec nepraskli...a proveru brala segra kedysi na štítnu žlazu sa mi zdá, nie, či na čo to je?

anait
9. říj 2012

@romca05 ako ti zistili PCO prosím ťa?

saurer
9. říj 2012

@anait vyčetla jsem, že po proveře má přijít MS, užívá se ke konci cyklu...že bych nemusela chodit na ty vyvolávačky...na každýho to samozřejmě působí jinak, třeba mi teď po vyšší dávce clostilu bude taky špatně

anait
9. říj 2012

@saurer aha, hm, možno to brala na to, ja už neviem...no snáď ti zle nebude... kedy začínaš?

saurer
9. říj 2012

@anait jenště nezačínám, jen se chci na to doktora zeptat...ve čtvrtek začnu druhý cyklus s clostilem, při prvním jsem musela zase na vyvolávačku...a příští pátek jdu na folikulometrii, první cyklus jsem nebyla...a tam se chci dr. zeptat na ten pregnyl a proveru...mám trochu hlodání v hlavě, že samotnej clostil bude na mě málo

saurer
9. říj 2012

a taky by mě zajímalo, proč někdo jí clostil od pátého dne a někdo už od třetího 😒

anait
9. říj 2012

@saurer nie som si vôbec istá, ale zdá sa mi, že od 3dc to berú tie, ktoré majú nepravidelné cykly...

isabellaa
9. říj 2012

@saurer na tie vyvolavacky mam jedno, preco neberies duphaston od 15dc / teda po ovulke, min 10 dni? Potom ti mrcha dojde a nemusis ist na vyvolavacku a je dobry ak by si bola tehotna aj pre babo

saurer
9. říj 2012

@isabellaa no tak já bych brala na to cokoli, co by mi doktor dal 😀 zatím mi na to nedal nic, jen ten clostil

isabellaa
9. říj 2012

@saurer vacsinou sa dava clostil pregnyl duphaston tato 3kombinacia, na duphaston sa urcite spytaj 😉

saurer
9. říj 2012

@isabellaa já už si to bubdu muset asi napsat 😀 ale děkuju za cenné rady!!! jsem za ně moc ráda

isabellaa
9. říj 2012

@saurer neboj, ja som bola na tom podobne, len posuvam, co som tu nadobudla 😉

saurer
9. říj 2012

@isabellaa to je dobře, ráda budu na gyn připravená...i tu likulometrii jsem si musela vydupat...ještě na mě koukal, že když to teda chci, tak ať si teda přijdu...prostě pro něj je jediným ukazatelem těhotemství...s jeho přístupem se divím, že mi napsal sám dobrovolně ten clostil 🙂

romca05
9. říj 2012

@anait Vždycky jsem měla nepravidelný a dlouhý cykly (ale první dítě se povedlo na první šup, takže jsem to nikdy neřešila) a protože MS furt nepřicházela a my se začali snažit, šla jsem na vyvolávačku. Gynekologovi se to nezdálo, tak mě hned pozval na hormonální profil, měla jsem trošku zvýšený testosteron a ještě nějaký hormon, ale který už si nepamatuju. No a pak na ultrazvuku se PCO potvrdilo.

anait
9. říj 2012

@romca05 aha, takže to ultrazvukom sa dá zistiť...tak to asi nebudem mať 🙂 a malý má koľko?

romca05
9. říj 2012

@anait Jo jo, na ultrazvuku se to pozná, já jsem prý měla vaječníky jako z učebnice o PCO 😝 Malý má 3 roky, přesně na jeho 3. narozeniny jsem měla první pozitivní test 🙂

zelenagw
9. říj 2012

@mijadave no tak teraz skusate 3 babo to je mile aj ja chcem mat 3 deturence urcite si si svoje prezila no ja ti tiez drzim palceky .... vlasne nam vsetkym .-D

anait
9. říj 2012

@romca05 to je zlaté...a tešíte sa už? nemysli na nič zlé, proste sa tešte, bude to v poriadku! 🙂 občas sa ozvi, nech viem ako pokračuješ a daj si to už do pasu, že čakáš 😉

saurer
9. říj 2012

@romca05 a můžu se zeptat, co ti doktor na ten testosteron nasadil? mně totiž nic, mám jen clostil a nevím, jak bych si teda ten testosteron dala do normálu :-/

anait
9. říj 2012

@zelenagw aké si mala folíky včera? bola tá injekcia?

romca05
9. říj 2012

@saurer Mně taky nenasadil nic, hned mi jako jedinou variantu (měla jsem oba vaječníky úplně obalený cystičkama) navrhnul drilling. A taky tak 2 kg zhubnout 🙂

saurer
9. říj 2012

@romca05 mně řekl, že sice lehkou nadváhu mám, ale že hubnout nemusím, jen udržet váhu...a ať nejím sladký...tak ho nejím, ale jsou to muka 😀