Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

papus
14. kvě 2009

krásný večer clostilky 🙂 hlásím se teď jsem dorazila z práce jsem úplně mrtvá od 8h jsem stála na nohou až teď jsem si sedla ☹

vítám nové clostilky 😉

Leni to mě tak mrzí ani nevíš jak 😢 😢 😢

jerryjanka
14. kvě 2009

sofi aj ja mam pco - a 9% by som brala my mame len 2,5%

lenka_bohousek
autor
14. kvě 2009

Hezký večer Šárko, teda dneska jsi měla dlouhý den ☹

Mě taky vždycky mrzí u všem holek, když to nedopadne 😢 Je to prostě boj a protože jsme silné ženské, tak budeme bojovat dál 😉

papus
14. kvě 2009

To je jasné Leni vzhůru do boje jednou to přece vyjít musí 🙂 🙂 🙂 Dnse jsem to rozebírala se svou zákaznicí tak ta měla clostík na půl roku a až po roce a půl přišla do jiného stavu ve svých 40letech první dtě 😉 doktor jí říkal,že po dobrání clostíku to v těle ještě dlouho je splašené tak,že to působí 😕

sofia2008
14. kvě 2009

jerry, aj to je nieco, ved staci len jedna, musime verit, ze sa to podari, su aj horsie diagnozy, takze to bude dobreeeee 🙂

jerryjanka
14. kvě 2009

sofi - no ja už nejako neverim
mame objednany profertil muž skusi riadne obmedziť fajčenie a september bude v znamení opakovaného spg

dasa.77
14. kvě 2009

ahoj holciny
Leni,nezoufej,vyjde to priste.

dasa.77
14. kvě 2009

ja jsem si dnes pro jistotu koupila 3 ovu testiky.Ale testovat budu az v nedeli.V pondeli jdu na utz,tak hned vecer dam vedet

dasa.77
14. kvě 2009

Leni.........ze ty ted chodis casteji tady,nez do prvosenek? Ja uz tam skoro nechodim,sem tam nakouknu neco doctu a napisu par radku.Nejak mi pripada,ze k holkam tady mam nejak bliz.Lepe se mi tu vyklada.

dasa.77
14. kvě 2009

vendy......mam dotaz,i ty jsi brala clostik? uz si nepamatuji

dasa.77
14. kvě 2009

nespete

dasa.77
14. kvě 2009

dnes mi to zase blbne,vecne se musis prihlasovat a odhlasovat,sekne se a ne a ne najet 😠

lenka_bohousek
autor
14. kvě 2009

Šárko, tak tohle když čtu, tak mám vždycky velkou radost, hodně holek otěhotnělo až po jaké době po clostíku 🙂

Čauky Dášo, já nespím, chystám se do sprchy. Do Prvosenek chodím nejvíc ráno a občas odpoledne, taky nemám čas to tam všechno dočítat, tady to máme jednodušší a taky se mi tu líp povídá 😉

dasa.77
14. kvě 2009

a co tva draha polovicka,jde do prace,nebo je doma?

dasa.77
14. kvě 2009

tak to mi aspon muzes rict,kdo je tam ted nejnovejsi tehulka

dasa.77
14. kvě 2009

leni...........mas IP 😀

dasa.77
14. kvě 2009

zase se tak dlouho nemydli!!! k princeznam se necucha 😉 pisu ti dalsi IP

dasa.77
14. kvě 2009

uz na sobe zacinam pomalu pocitovat bolesti v podbrisku.A dnes casteji na prave strane.Pichani je castejsi,je to asi znameni,ze foliky rostou.mam takovy dotaz a nechci se ptat doktora,abych nevypadala jako uplnej magor...........oplodnenemu vajicku trva asi 4 dny,nez doputuje a uhnizdi se v deloze........nebo se mylim...........a tak by me zajimalo,jestli bych si to mohla pokazit v tech dnech po OVU jizdou na kole.Jedeme na tu chatu a mam strach,at tim neco nepodelam..tvuj nazor????

papus
14. kvě 2009

Hezkou dobrou noc všem 🙂

Leni sladké sny a drž se vše zvládneme 😵 😵 😵 😵

saxana2007
14. kvě 2009

Ahoj holky můžu se přidat? Když už je toto téma hezky rozjeté tak mi snad poradíte. S manželem se snažíme o mimi od listopadu 2008 v únoru 2009 jsem měla poslední MS a od té doby nic. Včera píchnutá 2. injekce Agolutinu, protože první vůbec nezabrala. Máte taký nějakou zkušenost s touto injekci? a za jak dlouho vám MS došla. Doktor mi taky napsal Clomhexal a lékarnice mi dnes dala clostibelgyt. Ale neřekla mi proč? Byla u vás léčba tímto lékem úspěšná? moc děkuju za odpovědi. 🙂

lenka_bohousek
autor
14. kvě 2009

Dášo, už jsem si četla a odpověděla. Já se tak dlouho nemydlila, ale Milda obsadil comp.
A clostík už na tebe začíná působit, to je super, ovulka se blíží. No a když máš ty ovu testíky, tak jí pěkně vysleduješ 😉
Myslím si, že jízdou na kole nic nepokazíš. To bys ani nemohla chodit a nic dělat. Já teda na kole jezdím pořád a věřím, že otěhu to vliv nemá 😉
Milda už do práce odjel, takže mám na delší dobu poslední noc celou postel pro sebe 😀
Jo a nejnovější těhulka zůstává stále Prdeček, bohužel nikdo další nepřibyl ☹

Šárko, taky ti přeju krásnou dobrou a jasan, že to zvládneme 😵

Ahoj Saxano, vítej v klubu clostilek 🙂
Bohužel s agolutinem zkušenost nemám, mě ms chodí pravidelně, takže s tím ti neporadím. Ale určitě ti některá z holek odpoví. No a lékárnice ti dala clostil, protože clomhexal už se nevyrábí. Mě ho dr. taky napsala a v lékárně mi řekl, že už se nedělá. Clostil je úplně stejný lék, tak nemusíš mít strach. No a jak je léčba úspěšná? Dá se říct, že docela ano, máme mezi sebou docela dost těhulek. V tabulce sice jen 4, ale jsou tu i další holčinky, které v tabulce nejsou a je jich taky docela dost. Takže hurá do boje, přeju tu, ať i ty se brzy zařadíš mezi těhulky 😵

Tak holky, jdu do hajan, hodin je jak na kostele. Ráno jedu k doktorce, tak tu budu později.

Krásnou dobrou noc všem 😵

dasa.77
14. kvě 2009

dobrou noc Leni,ja jsem pro zmenu pecovala o milacka

dasa.77
14. kvě 2009

Saxano,vitej u nas.Ja jsem tady taky jedna z novejsich prichozich.A jsem rada,ze jsem se pridala do tehle diskuse.

dasa.77
14. kvě 2009

SAXANO...........co ja vim,tak po AGOLUTINU by mela prijit MS nejpozdeji do tydne.
Clostil ti mozna pomuze k tomu,aby nastala Ovu a pak nasledna MS.Pokud ovsem drive neotehotnis.Ja znam par holek,co po vysazeni HA taky nedostaly MS.Jen mesic po vysazeni,pak dlouho nic.A nakonec DR zjistil,ze bez hormonku nefunguji.Me treba pripada nemozne,ze u nekoho anovulacni cyklus zjisti az po 3 letech.Taky znam jednu takovou.Snazili se,brala vitaminky apd,vse pry bylo ok.I partner.Ale na to,jestli ma vubec ovulaci se nikdo nepodival.Ja mam taky nekdy pocit,ze se musim doktora o spoustu veci prosit.Ale ma fakt super pristup.Sice to u nej trosinku trva,posedis si v cekarne,ale vysledek se dostavi.Jdu v pondeli na UTZ,tak cekam jen same pozitiva 😀
Neboj,bude lip.Mejte se jak chcete a zase nekdy ahoj

moa
14. kvě 2009

ahojte kocky tak zasa som nikoho nestihla ale aspon tu necham otazocku na zajtra rano.na kolkaty den po ovu mate MS.
ja mam dnes 14o vou a ked som pozrela do minuleho grafu ,tak na 14den od ovu som mala MS.je to vzdy na iny den alebo je to na 14 od ovu.som z toho blazon 😝

jerryjanka
14. kvě 2009

moa - lutealna faza byva zvyčajne rovnaká ja mavam 13 dnovu - ale mavala som pred duphastonom len asi 11 dnovu
ak si zajtra 15 DPO tak testni

michamicha
15. kvě 2009

ahojky, tak mě teda bříško už nebolí, mrška skončila včera s posledním clostíkem 😉 jen jsem pořád strašně unavená ☹ může to být po clostíku??? včera jsem si musela cestou z práce koupit redbull, abych se trošku nakopla a mohla doma aspoň něco udělat ☹

prdecek
15. kvě 2009

bré ránko 🙂

moa
15. kvě 2009

ahojte kocky ,tak mne teplota dnes klesla na 36.8 😒
vcera som volala dokimu a objednala sa na nedelu koli odporucaciemu listu na spermio aby sme ho stihli este pred dalsou ovu.
no a uvidime co da mne 😉

moa
15. kvě 2009

haloo vstavajte spachtosi 😀