Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lenka_bohousek
autor
14. kvě 2009

Irvik, já pregnyl nemám, ale jiné holčinky tady ano a vím, že některé psaly, že se po něm taky cítily zvláštně, měli špatnou náladu apod. 😉

lenka_bohousek
autor
14. kvě 2009

Holky, tak už si ty další testy ani kupovat nebudu. Mrcha se mi rozjela, jdou ze mě úplně kusy, takže už si nebudu dělat žádné plané naděje ☹

wolfskinka
14. kvě 2009

lenkaaaaaaaaaaaaa to co si mi urobila ... ja som vkladala do teba take nadeje ... ☹ takze zase zaciname spolu od dalsieho mesiaca lenze mne sa to este nespustilo

lenka_bohousek
autor
14. kvě 2009

wolfi, to víš, nechtěla jsem tě v tom nechat 😉 zítra volám doktorce, že ještě jednou zkusím clostík a pokračuje tedy spolu dál 🙂

wolfskinka
14. kvě 2009

lenka ty si minule isla den po mne tak ked si ty dnes dostala ja by som mala zajtra 😀 len ja uz nepojdem clostikovat ale zacnem stimulovat na umele

lenka_bohousek
autor
14. kvě 2009

wolfi, no jo, šlapeme si neustále na paty 😉 a ty už se brzy dočkáš, začneš stimulovat už teď, až dostaneš mrchu?

wolfskinka
14. kvě 2009

odpoved mas v IP

lenka_bohousek
autor
14. kvě 2009

uz jsem cetla, diky wolfi 😉

wolfskinka
14. kvě 2009

nemas za co aj na buduce a daj mi vediet co ti povedala doktorka som zvedava ci ti tie vysetrenia porobi

amisa
14. kvě 2009

baby horsa do novych zaciatkov.. Leni skoda..ten clostyl asi az taky zazrak nieje 🙄 hmmm.. nieje tu niektora ktora sa ide testnut , ktora by nam mohla pozdvihnut moralku uspechom s clostylom. Wolfi drz sa.

amisa
14. kvě 2009

začínam depkopvať.. kde mam kusok cokolady? aha doma mam aspon nutelu 😀

wolfskinka
14. kvě 2009

amisa dakujem

vendy05
14. kvě 2009

Přeji krásné odpoledne clostilky...
jdu tak nějak zkusit dočíst 🙂

vendy05
14. kvě 2009

teda holky moc jste toho nepopsali,ale taky jste nenapsali nic pozitivního 😒
A jak dopadla Jerry na utz??

zubajda
14. kvě 2009

Leni.. to mě fakt mrzí... věřila jsem, že to vyšlo ☹... ach jo... 😔

amisa
14. kvě 2009

ktora sa ide dalsia testovat? ja mam dostat zaciatkom buduceho tyzdna, ak mrcha nepride testnem sa asi v stredu ci v piatok. A ked pride tak leni a wolfi skusame spolu 😉 dalej

lenka_bohousek
autor
14. kvě 2009

Tak už vás zdravím z domova, holky je teda pěkně hnusná zima, fuj, ještěže už jsem doma.

Amisa, nedepkuj, tobě clostík určitě zabere, vždyť přece tu máme už hodně těhulek, kterým clostík pomohl 🙂

Zubajdíčko, no jo, já tomu taky věřila a tak nějak vnitřně jsem to cítila, ale asi se mimískovi u mě nelíbilo. Ale bojuju dál, jako všechny holčinky 🙂

Vendy, ahojky těhulko 🙂

vendy05
14. kvě 2009

ahojda Leničko, zimu nezávidím, tady to docela jde...

shaarka
14. kvě 2009

ahojte piskotky, 🙂
ako je to s tym Pregnylom? moze ho gynekolog pichnut alebo nie?
moja streckuje, ale poznam baby z konika, ktorym ich gyndar v pohode pichol, ked bolo treba.
neviem sa z toho vysomarit a neviem, ci tej mojej mam doniest dezer a kavu a flasu, alebo je to zbytocne... 🙄

vendy05
14. kvě 2009

shaarko ahojda, no mě ho píchali normálně na gynekologii....

skorki
14. kvě 2009

Sharka, aj mne ho pichol doki uplne normalne. Ale pocula som, ze vela lekarov sa vyhovara, ze sa to ma pichat len v CARoch...

sofia2008
14. kvě 2009

Ahojte, mozem sa k vam pridat? Mam PCO, beriem Duphaston a dnes mi gyn predpisala aj Clostil, tak dufam, ze to zaberie 🙂

lenka_bohousek
autor
14. kvě 2009

Koukám, nová clostilka, ahoj Sofia, vítej u nás 🙂

Kočky, tak jsem si dala dobrý čajík a papu a už je mi líp. I bříško přestává bolet, ale stejně hned zítra ráno jedu na gyndu pro clostík a řeknu dr. o tom stínku na testu, ať mě radši skoukne, aby tam pak nebyl nějaký problém.

Jo a taky aktualizuju tabulku, čekám ještě na Jerry, jak dopadl dnešní UTZ.

jerryjanka
14. kvě 2009

ahojte
pred mesiacom nam doktor v care povedal že mame mierne zhoršenu morfologiu ale da sa s tym v pohode prirodzene otehotnieť
no dnes som si vypytala papier a vysledky su taketo
objem: 4 ml
množstvo 70 mil/ml
pohyblivosť rýchla progresívna 40%
pomalá progresávna 23%
neprogresívna 10%
imobilné 23%
viskozita dobrá
ale morfologia normálna 2,5% abnormálna 97,5%

myslite že sa s tym da otehotnieť alebo je to uplne nulová šanca?

ak to ratam tak mame cca 8 milionov patologicky dobrých spermií - ale ja fakt neviem. som zmätená a na dne.

lenka_bohousek
autor
14. kvě 2009

Janka, já to pak srovnám s naším spermiogramem a napíšu ti. Víš já si myslím, že pokud tam bude jen jedna zdravá spermijka, tak šance vždycky je 🙂
A co ty, jaké máš folíky?

jerryjanka
14. kvě 2009

foliky dva 22 a 24 mm
pichnutý pregnyl dnes zajtra snažilkovanie
ale neviem či 8 milionov bude stačiť 😢 😢 😢

lenka_bohousek
autor
14. kvě 2009

Janka, to jsou krásné folíky. A neboj, 8 milionů bude určitě stačit 🙂 Hlavně nesmutni prosím, já už jsem taky docela v pohodě, i když mě to trápí, že to nevyšlo, ale přece se kvůli tomu nebudu trápit a pořád brečet.

jerryjanka
14. kvě 2009

ja viem - ale skratka bola to rana vôbec som to nečakala keby nam to povedali hned tak to nejak neriešim ale povedali niečo a skutočnosť je uplne inde

sofia2008
14. kvě 2009

Jerryjanka nesmut, moj manzel ma iba 9% zdravych spermii a povedali nam v centre, ze aj tak sa da...aj ked to bude problem, ze este ja mam PCO, ale ze sa to da 🙂

vendy05
14. kvě 2009

jerry teda krásný folíky a k miminku stačí jen jedna mrška 😉