Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
25. čer 2009

mimina:sem tam volala při mrše..že potřebuju objednat na 13 DC což je zrovna dnes..Mi ale na recepci řekli že doky má volno a další objednávky přijíma až po 15.7

kkamca
25. čer 2009

mimina:to je úděl soukromých klinik..gyncentrum v praze...Ale spíš si myslim že to řekli naschvál..sem totiž zapoměla zaplatit dobrovolný roční poplatek..900kč

mimina321
25. čer 2009

aha tak teraz tomu rozumiem 😠 po 15.7 sa im to nezdá tak,,trochu,,neskoro? 😠 🙄
ja sa nemusím objednávať prídem tam kedy chcem,musím ale čakať
no ale zase to vybavenie o ničom nemá usg a do stimulácie ju tiež nenaženieš ☹

kv3tka
25. čer 2009

...tak mimi ja som kukla ten album...a rozumiem....ja som sa testovala a na 13,14,15DC som mala na ovu teste //....ale podla dlhsieho sledovania seba samej,ovu bolesti a podla priznakov som mala ovu na 15DC...potom bol uz ovu test len s jednou / no na 20DC som mala pichanie a bolest ako pri ovu...testla som sa a opat //...tomu nerozumiem....

mimina321
25. čer 2009

kv3tka nerozmýšlaj už nad tým pekne posexíkujte 😵 a to by bolo aby z toho neboli// 😵 😵

kv3tka
25. čer 2009

jaaaj moja,tak to mi povedal aj moj drahy,ze to ak uz teraz nevyjde....tak uz nevie kedy 😠 ...vraj tolko sexu sme nemali za cely minuly rok....ako za tieto 3mesiace snazenia 😀 😀 😀

mimina321
25. čer 2009

no tak je to aj u nás 😀 😀 😀 teraz cez ms sa oddychovalo ale.....zajtra už začíname so snažením znova 😵 😀

dasa.77
25. čer 2009

Ahoj holky.Mam asi hodku casu,nez prijde z prace ma draha polovicka.Doctu co je noveho 😉

dasa.77
25. čer 2009

No,muj zaver,radsi jsem to nemala docitat,ted uz fakt neverim nicemu.Tim myslim vsechny ty rady ohledne ovu a kdy zacit brat utrogestan.Lepe nevedet ☹

dasa.77
25. čer 2009

Tak ja zase jdu,jeste nakouknu.Nikdo tu neni.

michamicha
25. čer 2009

ahoj clostilky,

snažila jsem se vás za ty 2 dny dočíst, ale nějak jste se rozepsaly 🙂

já tenhle týden nějak nemám na nic náladu, dneska se mi strašně nafouklo břicho, mam ho úplně tvrdý, zkusila jsem si vzít takový ty tobolky proti nadýmání, ale nepomohlo mi to ☹ už nevim co dělat, asi to je po tom clostilu ☹

kkamca
26. čer 2009

Ten koník snad zas blbne 😎

kkamca
26. čer 2009

Tak teda konečně dobré ráno.. 😀

amisa
26. čer 2009

Ahoj babule..prisla som vas pozriet ako sa dari.. snahu doctat vas uz ani nemam lebo pisete ako draky 🙂..

Kve3ka heheheh presne suhlaism s tvojim milacikom.. a uzivajte si km mozte..ak sa to podari potom mesiac ci dva a mozno aj viac budete abstinovat 🙂

dasa clostyl zabera aj po tom ako sa uz neberie.. nastartuje telo..takze hlavu hore.. nezamyslat sa velmi nad tim, potom ta to len stresuje a to teda neje dobre ani pre tvoje foliky. Ale to sa lahko hovori a tazko robi :(

dievcata vela zdaru.. sexiku.. a sexu chtivych muzov (plodnych) 😀

michamicha
26. čer 2009

dobré ráno 😉

teda abych pravdu řekla,tak s tím nafouklým břichem na nějaký sexík vůbec nemám náladu 😅

ještě že dneska dobírám clostil a pak budu mít min. měsíc klid, fakt je to záhul ☹

kkamca
26. čer 2009

ahoj AMISKO..
Micha taky sem byla nafouklá..Ale mě teda spíš bolel podbřišek..Ted při té snížené dávce 1 tabl denně sem skoro nic nepocitovala..ani časté močení 😒

shaarka
26. čer 2009

baby, teda ja nechapem, kam chodite na tie problemy.
prvy cyklus s clostilom som CHCELA pocitovat nejake problemy, sledovala som sa a zdalo sa mi, ze mam vedlajsie ucinky 😀 😀 😀 aj ked som na treti cyklus brala dve tabletky, tak to bolo ok, bez problemov 😅

a dobre ranko 😵

andreya
26. čer 2009

no ja som teraz tiez brala clostil prvy krat
nafuknutie som brala skôr z toho dôvodu, ze som mala skusku a jedla som vsetko co som videla, lebo ja ked sa mam ucit tak robim vsetko ine ako sa ucim a najradsej jem, 😀
no ja som tiez nic extra nepocitovala, nepozorovala

lenka_bohousek
autor
26. čer 2009

Ahoj kočenky, tak dneska už se hlásím hned po ránu. Včera jsem byla mimo republiku, takže jsem se na net vůbec nedostala.
Jak se všechny máte, doufám, že pěkně sexíkujete a těhulíte 😵
Jdu vás dočíst 😉

kkamca
26. čer 2009

Ono to asi působí na každýho jinak..
Sharkaa a Lenička ahoj...

lenka_bohousek
autor
26. čer 2009

Kami, ahojky, tak co tvoje bříško po clostíku? Mě tentokrát docela slušně bolí podbřišek, jsem 16DC, takže to bude k ovulce. Ale jak píše Micha, když bolí bříško, tak ani není chuť na sexík 😢 No děvčátka, nemáme to jednoduché ☹

shaarka
26. čer 2009

maaaaaaajkl is dead! ach jaj. starnem...
moja srdcovka

https://www.youtube.com/watch?v=QkjtctcuQ9Q
kkamca
26. čer 2009

Leni právě že jak jsem snížila dávku na 1 tabl denně tak téměř nic..žádný příznaky,žádný bolesti.. 😒 Ani to časté močení jak posledně..No nevim..
Ovu testy negativ ..teplota už 4 den 36.5...přitom po mrše mi vylezla na 36.7 tak jsem z toho všeho taková špatná.Na gyndu se dostanu bůhví kdy..protože doky bere objednávky až po 15.7 😠

lenka_bohousek
autor
26. čer 2009

Kami, to ale nevadí, že nic na sobě nepociťuješ, já některé cykly taky vůbec nevěděla, že clostík beru a přitom folíky tam byly. Kolikátý DC jsi dneska?

Shaari, bohužel, král popu nám zemřel, je to strašné, nebyl tak starý, ale osud je neúprosný ☹

shaarka
26. čer 2009

baby, mam taku trosku mimo otazku:
napr. vypijem cele acidko (950g) a na obale je napisane:
100g vyrobku obsahuje:
bielkoviny 3,2 g
sacharidy 4,8 g
tuky: 1,0 g
sodik 0,06 g
tak to znamena, ze som zjedla (vypila) 30,4 g bielkovin (3,2 x 9,5), 45,6 g sacharidov, 9,5 g tuku a nejaky ten sodik, co je spolu cca 86g. ...a co je tych zvysnych (950 - 86 =) 864 g? voda?

😀

lenka_bohousek
autor
26. čer 2009

Shaari, to je teda zajímavé, to by mě taky zajímalo, co je ten zbytek? No ale když to vezmu, jak je dneska všechno ošizené, tak bych to taky viděla na tu vodu 😀

kkamca
26. čer 2009

Leni 13 dc..

lenka_bohousek
autor
26. čer 2009

Kami, tak to je ještě čas, ty máš cykly delší, takže ovulka může být klidně až 16-18 DC 😉

shaarka
26. čer 2009

tak tak

mimina321
26. čer 2009

ahoj dievčatá 🙂
dúfam,že dneska už nebude pršať