Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
30. čer 2009

jj neni to žádná sranda..Já sem zvědavá sama na sebe pokud půjdu na laparku..druhá v pořadí..už ted mám bobky 😒

shaarka
30. čer 2009

druha?

kkamca
30. čer 2009

jo..ta první žlučník..taky laparo..ale je to naprosto stejné co psla daša kromě té kozy.. 😀

a1211
30. čer 2009

Ahoj holky, hezký den🙂

shaarka
30. čer 2009

tak som zvedava, preco ta koza.
vobec sa mi nepaci byt uspana, velkom naha a s roztiahnutymi nohami. 😔

a1211
30. čer 2009

teda brrr, taky se mi nelíbí co tady čtu, laparo mě taky čeká pokud nezabere clostyl tak v září bych na ni šla, docela bych se asi styděla:(

kkamca
30. čer 2009

Ahoj alex--
nahá budeš tak jako tak..představa té kozy..děs..ale při císaři to tak je taky.. 😀

jaspina
30. čer 2009

Holky já jsem byla na laparce při tom, když se chtěli mrknout do břicha, jestli je vše O.K (bylo mi furt blbě) a vzali mi zrovna i slepák a na té koze jsem si to užila 2x 😝 v narkóze.. Poprvé když mi operovali čípek a podruhé při cystoskopii.. Po tom slepáku jsem blila 3 dny a říkala jsem si, že narkózu už nikdy, ale podruhé věděli, že na ni blbě reaguju a fakt hlídali dávku, takže dobré a potřetí mi anestezioložka říkala, že tam přidala do té kapačky něco proti blití a fakt - hodinu po probuzení jsem šla domů a doma jsem byla hned akční - vůbec mi nic nebylo.

kkamca
30. čer 2009

a1211:to ti pak ani nepřijde..taky mě když tak čeká laparo v září..koukám že nás je víc

a1211
30. čer 2009

já vím, že to je normální, ale i tak🙂pořád doufám, že třeba nebude potřeba, ale jak to tak vypadá asi bohužel bude, ovu jsem totiž zatím stále neměla, a to jsem už 17DC:(už mě ani nebaví ty testy dělat, už týden tam je furt to samý

kkamca
30. čer 2009

já se chystám za chvíly testovat..tak jsem zvědavá co tam bude

a1211
30. čer 2009

kami, ale ty už máš po ovu ne? takže čekáš spíš slabší čárku?

kkamca
30. čer 2009

a1211:joo to se uvidí dle testu..ale čekala bych že to bude slabší

jaspina
30. čer 2009

Holky je možné, že mám dávkování Clostilu 1 tabletu 3-5DC? Takže jen 3 tablety? Mám to tam tak napsané, ale holky mě zvilkaly, že je to blbost..? 😕

eirin
30. čer 2009

Jaspi, máš to napsané na krabičce od lékárníka nebo ti toto dávkování přímo řekl dr.?

a1211
30. čer 2009

jaspi, má se to užívat 5 dní podle mě je to blbost

shaarka
30. čer 2009

jaspi, stretla som sa uz aj s takym davkovanim. i ked najbeznejsie je 5-9 DC. neviem, preco niekto berie skor / malo. mozno ti netreba rast folikulov tolko stimulovat.

kamci, nechces si spravit graf na FF? alebo neda sa ten tvoj poslat? nejako.
mam pocit, ze ty uz si po ovulke - kvoli tej teplote. a dnes uz nemusis testovat, aspon si usetris test. 😵

kkamca
30. čer 2009

jaspi:to je divný..vždy se bere aspon 5 dní ne?co holky? 😕

eirin
30. čer 2009

Osobně si taky myslím, že se třeba lékárník přepsal. Ale jestli ti to takto výslovně řekl dr., když ho předepisoval, tak snad proboha věděl co dělal.

kkamca
30. čer 2009

sharkaa:já to zkoušela jak na německym tak anglickym..FF a ani prd mi nešlo se registrovat..
testík ještě jeden udělám..pro jistotu dnes mi přišly další 😀

jaspina
30. čer 2009

Mám dojem, že to tak mám napsané na krabičce z lékárny, ale že to tak napsala i ta doktorka.. Asi jí zítra radší brnknu.. Než to napsala, tak dělala i folikulometrii a říkala, že napravo je 1 folík a na levo pár malých.. Ale jak byl velký to nevím.. Radši se jí fakt zeptám, ať to neberu blbě..

dasa.77
30. čer 2009

holky,na koze se to dela proto,protoze pred samotnou laparo se provadi jeste hysteroskopie.Coz je prohlidnuti delohy ze zdola za pouziti prosvetlujici latky.A navic pri zjistovani pruchodnosti vejcovodu se koukaji spodem,jestli ta barevna tekutina prosla spravnymy otvory.

Co se tyce holeni,je lepsi,celkove,protoze v pripade vetsich srustu muzou porusit strevo a tak se neda operovat laparoskopem,ale musi te riznout.Nebudou se pak muset zdrzovat holenim.Nekde to dokonce vyzaduji.A plyn se pousti do briska,ne spodem.Je to proto,aby organy nelezely na sobe a ini tak meli vice miste.

kv3tka
30. čer 2009

babizne...konecne som nasla cas a svoje teplotky vlozila do grafu....a teraz poradte ako vam ich ukazem.... 😉

dasa.77
30. čer 2009

oni tak meli vice mista

kkamca
30. čer 2009

ták šárka měla zase jednou pravdu..ovu test negativní a ted mi teda vysvětlete..to už je po ovulce?a tudíž už se nemusíme snažit nebo jak to je?dík za vysvětlení.. 😀

shaarka
30. čer 2009

kamci, ved vravim, ze si uz po. ci? co nechapes?
teplota vystupi po ovulke, vdaka progesteronu, ktory tvori zlte telierko (vlastne prasknuty folikul).
ak sa vam chce, dnes to este poistite, najlepsie cim skor. vajko je po ovulke oplodneniaschopne este 12 -24 hodin. 😉

dasa, ale hysteroskop. nerobia predsa bezne, nie? tak ja idem na laparku, nie na HSK 😖

a1211
30. čer 2009

holky, jak snášíte to teplo? Já jsem málem na umření, uplně ze mě lije, je možné že to je kvůli tomu clostylu? To mi nikdy dřív nedělalo, a plet mám tak hroznou, že se stydím pomalu i ven:(Vy žádné vedl.účinky nemáte?

jaspina
30. čer 2009

a1211 - přesně jsem si dnes, jak jsem šla po městě říkala, jestli ze mě neleje nějak extrémě, ale já mám zatím jen Utroš - Clostil až příští měsíc.. Ale i po něm se mi zhoršila pleť a mastí se mi moc vlasy. Jestli je to i po Clostilu, tak to už fakt budu vypadat jak debil 😠

kkamca
30. čer 2009

šárka..dík--jo chápu to.
Chce se nám..to jistit 😀 A jemožný že při mých cyklech dlouhých 35 dnů byla ovu tak brzy?

a1211
30. čer 2009

To já už vypadám🙂bohužel,nikdy jsem akné neměla, kdyžtak jen fakt malinko, ale to co se mi udělalo tento první cyklus s clost.to už je moc:(uplně mě to až bolí, a každý den přibude něco nového, a o mastných vlasech a pleti ani nemluvím, chjo co člověk všechno nemusí vydržet, co?Kéž by to aspon k nečemu bylo. Dělala jsem si ted test a čárka se mi zdá zase o něco silnější, tak že by fakt ovu nakonec ještě přišla..i když to vypadá tak na 20 DC tak aspon že bude