Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

10andrea12
16. pro 2010

@nemko cize uz nemas 2 //?☹ ale skus este testnut o 3 dni ja som mala pozitivny tehu testik az na 16 DPO

10andrea12
16. pro 2010

@nemko pepino je slaby test kup si mama test s citlivostou 10 alebo hociaky s citlivostou 10

nemko
16. pro 2010

@nathali viem, ze koniec bude menstruacia, ale co uz

nemko
16. pro 2010

@10andrea12 uz nebudem testovat, skusala som ovu test a ta ciarka je slaba, kaslem nato, ved tie testy ma viac znervoznia ako keby som cakala na den D, uz nech je ako ma byt, co uz, ale dakujem za podporu

10andrea12
16. pro 2010

@nemko a dnes si ktory den po ovulacii?ja som mala na 12 den po ovulke ducha na teste ale testovala som s najslabsim 25 kou citlivostou

nemko
16. pro 2010

@10andrea12 IUI mi robili minulu stredu skusam testovat ovu testami som tu citala, ze to ukaze skor ako tehu a mam tam len taku slabu ciarku taku - no slabu, nemusim si ju nahovarat alebo tak je viditelna len slaba

10andrea12
16. pro 2010

@nemko ja som mala takyto tienik na 12 de po ovulacii a to bol naslabsi test s citlivostou 25 takze hlavu hore na 10 den po pregnyle by si uz nemala ciarku

nemko
16. pro 2010

@10andrea12 no ved uvidim, rano testnem teda znova 😀 😀 mam este 3 tehu testy a 7 ovu tak rano vyskusam, si ma navnadila 😀 😀

10andrea12
16. pro 2010

@nemko nadej umiera poslednaaaa 😀

eerikaa3
16. pro 2010

@kiara81 diky za podporu, stimulaciu som mala 1x tak to beriem s "rezervou" aby sa to na prvy sup podarilo.Ale v kutiku duse som dufala ,co ked ........ .

eerikaa3
16. pro 2010

@nemko hm,tak to je skoda ,zrejme si to zopakujeme znova.Zajtra daj vediet ako si dopadla.10andrea12 ma podobnu skusenost a vidis zadarilo sa .Nie som az tak scitana v tejto problematike napriek mojmu veku,lebo moje prve tehotenstvo zacalo a prebehlo bez problemov,sice pred 1 a pol rokom v 8 tt som potratila.Rok sa snazime,no nevychadza to.Urcite aj vek zohrava dolezitu ulohu,no komplet vysetrenia su super.Niekde ale je "pes zakopany".Ale som optimista 😉

nathali
17. pro 2010

@nemko tak mozno na tehu teste bude ciarka drzim palce 😉 a daj vediet som nervozna aj za teba 😀

nemko
17. pro 2010

caute kocky, netestovala som, celu noc som nad tym premyslala a ani sa tehotna necitim nic proste ziadne pocity tak som to vzdala.@eerikaa3 na IUI uz nejdem, pockam si na genetiku a pojdeme na tretie a posledne ivfko na Slovensku.Baby krasny piatok vam prajem uz je tu pomaly vikend 🙂 tak dufam, ze ten bude pekny

nathali
17. pro 2010

@nemko vaazne ti to miminko prajem kiez by si na testiku nasla // ciarky a to ze sa na tehulku necitis nevadi mam kamosku co jej nic nebolo ani prsia necitila nic a keby si testik nespravi tak nevie ze je tehu a ked by to tento krat vazne nevyslo tak snad to ivf-ko uz ano 😉 moc moc drzim palceky

nemko
17. pro 2010

@nathali strasne moc dakujem, na ivf pojdem uz po uplne komplet vysetreniach lebo uz mi chyba len genetika a uvidime teda ako bude, skusila som teraz ovu test a mam tam // lenze ta druha nie je od vcera extra tmavsia a co som citala mala by tmavnut takze hold smola, ale idu Vianoce tak bude to lepsie aj ked troska sklamana som, ale to preboli

10andrea12
17. pro 2010

@nemko nic neboj mne nieje nic doteraz zvracala som asi raz aj to v 10 tt a ked som otehu citila som sa len na mrchu ale inak ozaj dodnes mi nic nieje keby neviem ze som tehu a nerastie brucho tak ozaj ani netusim ze som tehotna a ked mas 2// tak to pregnyl uz ozaj nemoze byt ja som mala 3 dni tieniky kym mi stmavla ciarka trosku viac pokial si mala silnejsiu ciarku ako ja na 12 DPO hore na foto tak si jednoznacne tehulka pretoze pregnyl uz v krvi nemoze byt a ked aj je nie tolko aby ho test zachytil

nemko
17. pro 2010

@10andrea12 kupila som si test s citlivostou 10, ale kedy a ci ho spravim neviem 😉 uvidime uz ma tie testy nebavia

10andrea12
17. pro 2010

@nemko skus aj teraz 10 zachyti HCG v moci aj vecer

nemko
17. pro 2010

@10andrea12 nieeeeeeee, nebudem si kazit piatok vecer 🙂

nemko
17. pro 2010

@10andrea12 som zbabela, viem, ze bude iba jedna / a aj tak mam z toho pocitu strach, pritom som do toho isla s tym, ze to ma minimalnu sancu aby to vyslo a predsa to na mna tak neg vplyva, som zo seba prekvapena, ale dufam, ze do Vianoc budem ok

10andrea12
17. pro 2010

@nemko ja by som nevydrzala testla by som urcite nech viem na com som ja som si stale po negativnom teste povedala ze idem do dalsieho kola a tak sa nam to podarilo na 3 pokus s clostilom 😀 netreba to brat negativne treba ist do toho optimisticky vzdy si povedat ze aj na mna pride rad ked nie teraz na dalsi mesiac 🙂

nemko
17. pro 2010

@10andrea12 ja mam za sebou toh uz straaaasne moc vies, uz ani nemam tolko optimizmu

10andrea12
17. pro 2010

@nemko ako dlho sa snazite?my sme sa 9 mesiacov snazili aj s 3mi mesiacmi z toho s clostilom mozno sa nam podarilo aj preto ze som to zacala po pol roku hned riesit

nemko
17. pro 2010

@10andrea12 jeeeeezis, my 5 rokov 😀

10andrea12
17. pro 2010

@nemko jaaaaaj tak to som nevedela a zistili vam preco sa nedari?

kamillka100
18. pro 2010

ahojte, som tiez po clostile, minule som Vam pisala, ze ma boli brucho ako keby som mala dostat menst., boli ma taky tyzden, tak dnes som si urobila tehot. test na 22 den a bol negativny ☹ , bol to 10 citlivost, je tam nadej, ze som v tehu? ☹ moze ma boliet brucho aj z duphastonu? lebo beriem aj to.Ja viem, ze beriem clostil prvy krat a nemozem si robit take nadej, ale mozno som si ho robila skoro, ovulaciu som mala podal vypoctov na 14 den, tak preslo 8 dni. dakujem pekne za kazdu radu

si31si
18. pro 2010

@kamillka100 ahoj a od ktorého dna berieš clostil a dufaston?

dlabinecka
18. pro 2010

@kamillka100 to je hrozně brzy na TT. mě se mikroduch objevil 27DC a i to je dost brzy, někomu se objeví až třeba 35DC..... Držím palečky!!!

kamillka100
18. pro 2010

@si31si ja som ho zacala brat od 5 dna 2x1 do 9 dna a potom od 15 dna duphaston, bola som len raz na ultrazvuk a to na 10 den a mala som ho 16mm velky, tak dr. mi povedal aby sme skusali na 13-14 den

kamillka100
18. pro 2010

@dlabinecka a kedy si mala ovulaciu ked si si robila test? lebo ja asi na 14 den, tak uz by tam malo byt, aspon tienik ☹ , ale nic tam nebolo