Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

janana
2. říj 2009

sysysy - mně teda bolel pravej vaječník a v něm folíky rostly. V levém nic a ani nebolel. Může to bejt tím jak folikuly rostou.

sysysy
2. říj 2009

janana- to jsem si taky říkala, jenže mě to bolí i před MS...já mám folíků vždycky moc, ale malých. No, nechám se překvapit na UTZ. A už ti folikul praskl?

frufrunka
2. říj 2009

Ahojky holky! Prosím vás moc o radu... Nemůžu se dovolat svojí dr, má dovču. Clostil mám brát 5-9 den cyklu, dva denně. Jenže teď nevím, jestli ráno a večer po 1 tabletě, nebo ráno 2 tablety. Dr. mi řekla, že to mám brát jako pro předchozím pokusu o těhu, jenže to už je přes 2 roky a já už si fakt nepamatuju, jak jsem to brala... Máte s tím nějakou zkušenost? Děkuju moc! 🙂

janana
2. říj 2009

frufrunka - většinou se bere jeden ráno a jeden večer

pajinka111
2. říj 2009

frufrunka,já taky beru 1 ráno a 1 večer,myslím že to tak berou všechny,teda některé jen jeden děnně a dokonce vím že i někdo 3 denně..si říkám jestli to nebude potřeba u mě,když mi folíky nerostou,ale zase mám strach s cyst..

frufrunka
2. říj 2009

Jani, děkuju moc! 🙂 Asi jsem to taky tak brala... Tak ještě jednou díky za radu a všem nám zase brzo další várku cvrčků v bříšku! 😉

mimina321
3. říj 2009

ahoj kočky 🙂
v pondelok idem zmerať sliznicu tak potom hodím číslo 😵 som zvedavá tento ciklus je bez hormonov a budúci už s nimi tak uvidím rozdiel

frufrunka
3. říj 2009

pajinko, já z toho taky měla strach, tak jsem se na to dr. vyptávala. Říkala totiž, že mám polycystycké vaječníky (PCO) a to je v clostilu jako kontraindikace. Ale doktorka říkala, ať se nebojím, že ví, co dělá, že by mi nepředepisovala něco, co by mi mohlo ublížit. Jedna tabletka nezabrala, ale dvě už ano a hned ten měsíc jsem otěhotněla. A cysta se mi neudělala ani jedna. Tak Ti moc držím palečky, ať to máš podobě! 🙂

pajinka111
3. říj 2009

frufrunka--díky za podporu,ale já clostil beru už od ledna 3 měsíční pauzou,ted už poslední cyklus,takže nemyslím že by to naposledy vyšlo,ale zavěry budu dělat až na konci cyklu..mě se aztím cysta neudělala,ale kdoví,jestli budu brát další hormony,jestli se neudělají,ale to se prostě neví..

janana
3. říj 2009

pajinka - a co plánuješ pokud by to ani teď nevyšlo? IVF? Já o tom uvažuju, že když to poslední cyklus nezabere, že bych šla na umělý. I když nevím, jestli MUDr. bude souhlasit. Ale tenhle měsíc si neslibuju, že to vyšlo, teplota je 36,6. ☹

janana
3. říj 2009

jaspina - a jak to vypadá s tebou? Přeju ti, aby mrcha nedoarzila.

jaspina
3. říj 2009

janana - dnes nedorazila, ale dorazí zítra. Fakt - cítím to. Já to poznám už i podle bolestí hlavy a mě vždy před MS začnou hrozně bolet nohy - nevím proč, ale mamka to taky tak měla.. A minulý měsíc jsem to dostala taky až 30
dc - mě to asi oddaluje Pregnyl a dnes jsem teprv 29DC a pregnylu byla dvojitá dávka -takže zítra nebo v pondělí nejpozděj. Už ani nejsem nějak smutná - poznala jsem to už v pátek ,tak už jsem to stihla vstřebat..

pajinka111
4. říj 2009

ahojík..jaspina,co bude dál to fakt netuším..chlap na umělí nechce,že ho tam už nikdo nedostane,jeho hrdinskej čin byl ,že šel na spermio,to se semnou pak 3 měsíce nebavil,hodně se kvůli tomu hádáme,prostě tam nechce a mě to moc mrzí,protože je to možná moje šance..mudr mi říkal,že by to viděl,že by se to mělo přirozeně povést,pokud budu ovulovat,tak třeba snad..
jaspi dokud MS nedorazí nic není straceno,ale taky to vím už dopředu že už jde ☹ ,uvidím jestli budou tento měsíc zralé folíky,musí..

janana
4. říj 2009

tak já už teď taky vím, že se to opět nepodařilo. Podle teploty mám jen 36,5, takže je to bez debat. ☹ Ach jo. Už mi zbývá poslední pokus.

pajinka111
4. říj 2009

janana..ještě nezoufej,viděla sem spoustu grafů kde to už podle teplot taky vzdali a čekali na MS a náhleteplota v době kolem MS začala pomalu stoupat nahoru.. 😉

mimina321
4. říj 2009

janana dokial mrcha nedorazí ešte nádej je 😉
jaspi no možno tá mrcha ani nepríde 😵 začínajúce tehu má velmi podobné príznaky 😵

tatranka111
4. říj 2009

ahojte baby ja som pred dvoma dnami dobrala duphaston čiže zajtra alebo pozajtra čakám mrchu ☹ .....ináč ja som tiež mala BT 36,5 no umna to je naopak vela ja ináč mávam 36,0 alebo 36,1

simusca
4. říj 2009

ahojte devčata.Jaspi, janana - snáď MS nedorazí, držím pestičky. Ja som 11DC, tento mesiac som naposledy užívala Clostil 3x1, tak som zvedavá, či budú folíky, teda aspoň jeden. Zajtra mám ísť na UTZ, celkom mám obavy, lebo ak to teraz nezaberie, neviem, čo bude doki so mnou ďalej robiť. Zatiaľ mi laparku nenavrhol, ale mám taký silný pocit, že sa jej nevyhnem. Prekonala som totiž aj chlamýdie a vôbec netuším, ako dlho som ich mala v sebe a či stihli napáchať nejaké škody. A do toho mám ešte otočenú maternicu, čo tiež trocha sťažuje otehotnenie, tak pomaly strácam nádej ☹.

sysysy
4. říj 2009

simusca - když máš otočenou dělohu, tak se holt musíte tulit ze zezadu. Mám doma jednu starou chytrou knížku a tam je to krásně popsané a nakreslené. Logicky to fakt dává smysl 😉 Jinak já jsem 12DC, UTZ mně čeká za 2 dny, tak uvidím....ale spíš si myslím, že tam nic neuvidím 🙄

simusca
4. říj 2009

tú polohu mi radil aj doki, tak na tom niečo bude. To je fajn, že som s niekým podobný DC, tak budeme spolu čakať, že MS tento mesiac už nedorazí. 🙂
Mám ešte jednu hlúpu otázku, ale akosi som na ňu nikde nenašla odpoveď a trochu ma trápi. Keď máte s vašim drahým po "tom", tiež to z vás vytečie alebo nie? Ja mám taký pocit, že keď sa postavím, všetko to zo mňa vytečie, tak teraz vôbec neviem, či je problém aj tu alebo je to normálne. Je mi totiž blbé, pýtať sa dokiho na také veci.

sysysy
4. říj 2009

simusca - taky mám zakloněhou dělohu, končíme vždy polohou ze zadu a máme dcerku, tak na tom asi něco fakt bude 😉 Jinak s tím vytečením to znám, to má asi každý takhle....a když máš otočenou dělohu, tak bys měla po tom ležet chvíli na bříšku, aby spermie měli lehký přístup k děložnímu hrdlu (kdo má dělohu v "normálu", tak ten by měl zase ležet na zádech a podložit zadek). Někteří doktoři radí i zvednout nohy a dělat "svíčku", ale to si já jaksi nedovedu předsavit...až tak...ale pokud to má pomoct, tak proč ne, že 😵

simusca
4. říj 2009

ak by to malo pomôcť, tak sa naučím aj stojku na hlave. 🙂 Ja som zase počula, že keď sa milkuje odzadu, tak to býva chlapec. Ale vidím, že sa môže podariť aj dievčatko. 🙂

sysysy
4. říj 2009

já bych si přála i druhou holčičku. No, ale ještě na tom začít pracovat...tento cyklus jsme se s manžílkem ještě netulili, tak myslím, že dnes večer má program jasný 😀

janana
4. říj 2009

holky tak pak dejte vědět, jak ste na UTZ dopadli. Budu držet palce. Neříkejte mi, že se tady nikomu nepodaří otěhotnět?! To není možný. Jednou to přijít musí! A nejlepší by bylo, kdyby všem najednou. 😉

amilie
4. říj 2009

😀 ahoj jsem zde nova a chtěla bych se některe z vás devčín zeptat zda nemate některa zkušenost s braním clostilků 2xdenně čílí 2 ráno a 2 večer brala jsem po jednom na stimulací ale malinko rostli potvurky vajíčka a tak mi doktor zvišíl davků 2x2 nemate někdo zkušenost jak budou potvurky vajíčka dozravat čekam totiž na inseminací děkují pěkný večer 😝

sysysy
4. říj 2009

janana - pořád přemýšlím nad tou tvojí teplotou - píšeš, že je 36,5, ale krásný velký folík tam byl...tak kam zmizel? to se ti přeměnil na cystu? A nebo ti ještě nepraskl.... a nebo taky máš blbý teploměr. Já jak teď měla virozu a teploty, tak se mi zdálo, že mám teplotu - změřila jsem se a měla jsem 36,3, nedalo mi to a za minutu jsem se změřila znovu a 36,9...teploměr je digitální, celkem drahý, koupený v lékárně....takže přesto všechno věřte teploměrům 😕
amilie - to je teda mega dávka....doktoři už se cukají, když mají napsat 3 denně a ty máš 4?...no páni 😨

janana
4. říj 2009

sysysy - to by mě taky zajímalo. Mám běžně teplotu tak 36,3, pak třetí den po Pregnylu 36,7 a teď to zas kleslo na 36,5. Tak nevím, jestli ovulace byla, když to vylezlo na těch 36,7 ale k oplození zjevně nedošlo. Těžko říct, každopádně už sem smířená s tím, že příští měsíc najedu znova Clostil. A budu pevně doufat, že na poslední pokus to vyjde. I když, když to nezabralo na podruhý, těžko na potřetí. Ty ho bereš kolikátý cyklus?

amilie - už sem to slyšela, že někdo bere 4 denně, když dvě nezabírají. Těžko říct, jestli to zabere, ale tak když je to maximální dávka, tak snad jo.

sysysy
4. říj 2009

janana - tak s tou tvojí teplotou bych to neviděla tak zle...pořád je zvýšená oproti 36,3.... Já beru Clostík první cyklus, ale před 6 lety jsem ho měla 3 měsíce a ovu nebyla...teda nebyla do 14.dne, možná by byla pozdějc, ale to už se nedozvím...tenkrát Dr. řekl, že mi Clostil nezabral...tak nevím, uvidím v úterý.

pajinka111
5. říj 2009

Ahojík,já ani nevím jestli se mám BT nějak řídit,navíc mi nějak hapruje,jsem 6 DC a teplota denně jiná,to měřím ve stejnou dobou..od 36.5 do 36.9.,dnes 36.6..fakt nevím,většinou mívám taky tak 36.3 až 36.4 v první polovině cyklu
amilie,ty 4 to je už teda dávka,tak snad ti zabere,možná tam bude víc zralích folíků,tak bude větší šance že to vyjde

jaspina
5. říj 2009

Ahoj holky, dnes mám hrozně práce, tak tu nebudu a možná ani zítra. Z domu to taky nejde - děláme okna..
Jen hlásím 1DC..