Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

pajinka111
5. říj 2009

jaspi to je mi líto 😉 ..uvidíš tento cyklus už bude uspěšný!!!pokud možno pro všechny

janana
5. říj 2009

jaspina - to mě mrzí. ☹

mně teda dneska strašně bolí břicho. taky to tak máte? Jsem teprve 22 DC. Minulý měsíc mě tak nebolelo. Možná to bude tím Pregnylem.

pajinka111
5. říj 2009

janana..mě taky po tom pregnylu dost bolelo břicho,ale dělá mi to i bez pregnylu,pak to na pár dní přestalo a pak zase začalo..ale co víš,třeba tam už něco hnízdí.. 😉

simusca
5. říj 2009

čauko holky. Tak som práve dorazila od lekára, vpravo mám jeden 17-18mm folík, vľavo jeden 13mm, sliznica len 6-7mm, tak snáď ešte dorastie, inak je to v pitli. A tentokrát mi doki aj povedal, že ak to tento mesiac nevyjde, budem musieť ísť skontrolovať vajcovody. Doteraz som si to tak nejako nepripúšťala, ale teraz mám z toho naozaj hrozný strach. ☹ Jaspi, to je mi ľúto, ale snáď sa nám všetkým už zadarí, za tie stresy by sme si aj zaslúžili, no nie? 😉 Tak sa držte a já idem makať.

tatranka111
5. říj 2009

ahojte ja mám pocit že aj mne sa mrcha rozbehne čoskoro......i ked mna bruško nebolí ja to cítim v krížoch, ale do nedávna boli časy ked som vobec nevedela kedy to na mna príde nemala som žiadne bolesti zistila som to len podla toho, že som mala nenormalnu chut na sladké........hmmmm však tá chut by už aj mohla byt z niečoho iného a nie ako priznak, že ide mracha

janana
5. říj 2009

simusca - tak to máš hezký folíky. Kolikátý DC jsi?

tatranka - tak kdybych já měla očekávat mrchu pokaždý, když mám chut na sladký, tak jí čekám každý den 😀 😀

Taky ste po tom Clostilu tak rozežraný? Já strašně. na váhu radši nelezu, ale určo sem přibrala, poznám to na kalhotech. Už se do nich nevlezu.

tatranka111
5. říj 2009

janana ja som po clostile nebola rozežraná 🙂 i ked ja by som trošička pribrat chcela podla mna som chudá 😒

pajinka111
5. říj 2009

já nevím jestli po clostilu nebo po utrošu,ale je fakt že mám poslední dobou pernamantní chut na sladké,dnes už od rána,přitom to normálně skoro vůbec nejím,to sem teprve 6 DC,nevím jak to bude ke konci,to sním asi všechno co najdu..já přibrala už od ledna 3 kg,kalhoty jsou mi taky pěkně těsný..takhle sem jedla sladký jen když sem byla těhotná na začátku..
navíc mám plnou bradu a i po tvářích samé bedary,takhle sem nevypadala ani v pubertě.. 😠

janana
5. říj 2009

pajinka - tak pleť mám taky šílenou. Fakt jak puberťák.

simusca
5. říj 2009

ja som 12DC, od 15DC mám začať užívať Duphaston, tak snáď dovtedy odovulujem. Lebo inak budem musieť asi dokiho ocigániť, že som si ho nasadila a nasadím ho radšej až po. To, či príde mrcha o týždeň skôr alebo neskôr, je mi už jedno, je to podľa mňa menšie riziko, ako keby som si to s tým Duphastonom blokla.
Inak mne pregnyl asi nepichne, už minule mi povedal, že nechce do mňa zbytočne pchať ďalšie hormóny, podľa neho ovulujem, aj keď nie napr.každý mesiac, ale že tu problém nevidí. Ja s ním v tomto vôbec nesúhlasím, ale čo narobím, on je lekár. Len sa desím tých vajcovodov-myslíte, že je lepšie si dať spraviť laparku alebo najskôr len prefuky? Absolvovali ste to niektorá?
Aj ja som hrozne na sladké, že normálne mám absťák, keď nemám niektorý deň aspoň kúsok čokinky 😀

jaspina
5. říj 2009

Simi - já když tak půjdu po vánocích na laparku a ať to zkontrolují při tom.. Jak známá byla na tom profouknutí a prý to bolelo hrozně - že tam fouknou nějaký plyn a když jsou srůsty, tak se kolikrát protrhají a to bolí.. Já radši v narkóze ...

janana
5. říj 2009

já myslela, že laparka je to profouknutí? Známá na tom byla a říkala, že by stokrát radši rodila, než znovu na profuky. Ale zas znám holku co po profuku hned otěhotněla. Já na to měla jít v březnu, ale naštěstí sem v lednu otěhotněla, tak se mi to vyhlo. Tak k čemu je teda ta laparka?

pajinka111
5. říj 2009

na laparoskopii byla moje kamarádka,je to operace kde ti udělajív břichu myslím tři otvory ,které mají 1 cm a zasunou tam kamerku a podívají se jak to ve vnitř vypadá,prý ji taky dělalii profuky při té operaci..prý to trvá tak 15 až 20minut

mimina321
5. říj 2009

ahoj tak som doma od dr,sliznica úbohých 5mm a na 100% bez ovu ☹ ☹ bez hormonov nič ☹
tak snád to clostil trochu porieši
idem prečítať čo nové

janana
5. říj 2009

mimina - ty eště Clostil nemáš?

sysysy
6. říj 2009

čau holky, tak dneska jsem 14DC a na UTZ....NIC ☹ ...bylo jich tam pár drobných 5mm...a sliznice 7 mm - ale to prý je k těhu dostačující,tak nevím 😕 . Domluvila jsem se s Dr., že počkáme ještě týden a 21DC půjdu na UTZ jestli se folíky vzpamatovali a jestli ne, tak nasadím Duphaston a od příštího cyklu zvýšíme dávku. Asi na 3x1... Jaksitaksi jsem to po minulé zkušenosti čekala, tak mě to ani nepřekvapilo....byla jsem s tím na 99% smířená, že to takhle dopadne.... A to tam zrovna přede mnou byla maminka s 2-letým chlapečkem a sestřička jí zrovna gratulovala k těhu a ta maminka byla v rozpacích, že to těhu tak brzy nečekali, že to šlo až moc rychle.....a já tam jen tak seděla a tiše záviděla ☹ ☹ ☹

janana
6. říj 2009

sysysy - taky bych záviděla. Ty řeči, jak to někdo nechtěl a podobně, to bych vždycky vraždila. Co já bych za to dala.

Dneska sem si na zkoušku dělala test a byl pozitivní, takže Pregnyl ještě ve mně je I když psali že vyprchá po 5ti dnech ha ha). To ani teda nepoznám, jestli jsem nebo ne 😀 Ne nějak s tím nepočítám, teplota se na těhu drží moc nízko. Tak holt příští měsíc jdeme do finála a pokud ani to ne, zkusím se domluvit na umělý, protože nic jinýho už nám asi nezbyde.

sysysy
6. říj 2009

taky přemýšlím, co dál, kdyby Clostík ve všech 3 cyklech nezabral...jsem se dnes rozhodla, že v první řadě budu na Dr. tlačit, aby mi na příští cyklus napsal 4 denně - vím, je to mega dávka, ale taky vím, že už jsem kdysi 3x1 měla a nepomohlo to, takže nemám co ztratit. A na umělé se mi nechce...už jsem to jednou bezvýsledně podstoupila, byla to mašinérie, stálo to cca 30tisíc a manžel měl z toho hrozné nervy...Tak vnitřně si říkám, že ještě nejsem tak stará (31), abych nepočkala nějaký ten rok...nevím, uvidím, osud ukáže co bude dál 😒

jane86
6. říj 2009

Ahoj potřebuju radu. Jsem 12 DC první měsíc bez clostilu. MUDr. zkouší jestli budu fungovat i bez něj, já si myslím, že ne,ale....
Dělala jsem ovu test a 2 proužek je slabý-takže to znamená nic? Nebo může tmavnout?
Míváte při ovu vždy hlen a bolesti podbřišku, nebo to být nemusí???????

sysysy
6. říj 2009

jane86 - při Ovu testu má být v době Ovulace testovací čárka tmavší než kontrolní. Ta světlejší se tam zobrazuje snad každému kdykoliv během cyklu....
A bolesti a hlen při ovu nemusí být znatelné, takže ani ovu nemusíš zpozorovat a přesto byla...

kkamca
6. říj 2009

ahoj..
jane86:já teda mívám ovu testy sněhobílé..Ale obvykle den předem ..mívám stín..a na druhý den už jsou čárky stejně silné (ještě sem neměla silnější než kontrolní,ale přesto se to jako pozitivní bere)..a další den obvykle..stín a pak nic.
A hlen nemívám skoro vůbec..a bolesti jen s clostilem!!Takže bez ovu testů a bez měření BZ,a bez clostilu vim úplnýýýýý prd.
Všem krásný večer a jestli mě čte lenička a dáša a wolfi..amiska tak zdravím holčinky!!

jane86
6. říj 2009

kkamca- já právě teď 3 cykly měla clostil a bolesti byly a teď nic. A tenkrát jsem měla myslím také slabší čárku než kontrlní a folík měl 26mm....., ve čtvrtek jdu na ultrazvuk tak uvidím, ale mám pořád strach, že bez klostilu tam nic nebude.

jane86
6. říj 2009

kkamca - já jsem tu teď dlouho nebyla nějak mi to začalo lést na mozek - určitě to znáš.....a jak válčíš ty?

kkamca
6. říj 2009

jane86:ále co ti mám povidat...Jsem na clostilu 1 tbl denně..podle ovu testu bych měla bý po ovu 4 den..ale teploty tomu absolutně neodpovídaj.Nevim co se zas děje.
A ni snažení nějak neprobíhalo intenzivně.. 😒

jane86
6. říj 2009

Já měla minulý 3 cyklus clostil 3 tablety denně a měla jsem folík jeden 32mm a druhý 26mm.....a stejně se nepovedlo. Tak teď mi dala pauzu s tím, že by měl být organismus nabuzený ale nevím, myslím, že nic. Já taky přisuzuju tu bolest v období ovu clostilu....Přece "normálním" holkám při ovu nic není a ani o ní třeba neví. A jak má vypadat hlen?

kkamca
6. říj 2009

jane:já měla cyklus před 2 tbl..folikuly zrajou i při nízké dávce.ale kdoví jestli praskaj.To já už neviim bo si mě tam mudr nezve.
Snad hlen plodný..má být jak vaječný bílek

jane86
7. říj 2009

Já jsem minulý cyklus u MUDr. po ovu byla a řekla , že ovu byla a že vajíčko prasklo-samo bez injekce. Tak nevím....Ale pořád se nám nedaří 😢

jaspina
7. říj 2009

Ahoj holky, včera jsem se sem nemohla dostat ☹ Jinak jak tady někdo psal, že by chtěl brát 4 clostily denně, že ani 3 nepomohly.. Tak to už mě přijde fakt koňská dávka - spíš bych si myslela, že na to tělo prostě nereaguje a možná by bylo dobré zkusit přímo injekce s tím hormonem. Prý to funguje líp..u těch co na clostil nereagují. Dávají to tuším v CARech..

kebule82
7. říj 2009

ahoj holky, taky jsem na clostilu, brala jsem ho teď první cyklus, 3-7 DC, kdy vám cca dorazila ovulka? přesně na 15 dc?

jaspina
7. říj 2009

Ahoj Kebule - to je různé - mě to vždy řekne doktorka podle UTZ.