Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

pajinka111
12. říj 2009

Ahojík,tak dneska jdu na UTZ měřit folíky,jestli něco narostlo,tak su teda moooc zvědavá,ale asi jo páč mě bolelo dost břicho,dnes už teda nic..

mireag
12. říj 2009

Dobre ranko,
mne dnes pekne klesla teplota, ako by sa schylovalo k ovu... 😅 som 14dc a tiez idem poobede na UTZ, tak budem zase cely den nervozna, ci folik podrastol.
Ked chcete kuknite moj grafik... 😉
www.fertilityfriend.com/home/29b1ac

pajinka111
12. říj 2009

mireag tak já jsem 13DC,tak pak pisni jak si dopadla,já jedu už za chvilku

janana
12. říj 2009

Ahoj holky!
Tak Vám přeju, ať folíky rostou 😉 Dejte pak vědět, jak ste dopadli.

mireag
12. říj 2009

Ja koncim v praci o 16.00 a potom idem k dr., takze napisem az vecer. Ale
paji, daj hned vediet, ked prides. 🙂

mimina321
12. říj 2009

ahoj kočky 🙂
mireag ggafík naozaj ako na ovu 😵
džím palce aj tebe aj paji 😵

janana
12. říj 2009

Ahoj holky! Tak jak ste dopadli? Jinak sem si dneska zadala graf na fertility a podle něj byla ovulace 21 DC, což by znamenalo 5 dní po Pregnylu. A to sme se samo už nesnažili, protože sem myslela, že maximálně tři dny po aplikaci dorazí ovu. Ach jo. To je fakt k vzteku! ☹ Dala bych sem ten graf, ale nevím jak. Nejsem moc zručná na počítače. 😖

simusca
12. říj 2009

ahojky! Holky, napíšte, aj ja som zvedavá, ako ste dopadli. Aj keď nepíšem každý deň, tak aspoň mrknem, ako ktorá pokročila.
Jani, ja už BT tiež nerozumiem, podľa UTZ bola ovu určite v stredu (7.10) alebo vo štvrtok (8.10) a dnes mi teplota zase klesla na zvyčajnú teplotu pred ovu, tak som zvedavá na zajtra, či taká ostane alebo sa zvýši. Si namýšľam, že je to len pokles v čase zahniezdovania bába, ale ja som schopná si vsugerovať aj //. 😅 Dnes som 19DC a ty?

mireag
12. říj 2009

Caute babule, tak ja nic moc teda. Na UTZ sa ukazal v pravo taky biedny 13mm folik a sliznica 7mm a to som uz 14dc. ☹ Idem aj v stredu a v piatok a uvidim, ci vobec porastie... No nevidim to moc ruzovo tento cyklus... 🙄

mata1001
12. říj 2009

ahojte baby,mozem sa pridat?ja beriem clostyl ale nejak nezabera....som 16DC a dneska mi dr pozeral-mala som uplne male foliky take do 10mm.nechapem to....a som z toho smutna....

mireag
12. říj 2009

Mata, tak vitaj v clube. Ja ho beriem druhy cyklus. Prvy bola na podiv ovu, ale tento cyklus je dost o nicom a neviem, ci sa k ovu dopracujem... Tiez ma taketo navstevy dr. dost davaju dole... 😔
No nic, buduci - uz treti cyklus si dam 2tab.

jerryjanka
12. říj 2009

ahojte
mireag - neboj 13 mm už je dosť velky - stači mu 2-4 dni a bude mať cez 20 mm a daju pregnyl a ovulka bude aj ked o niečo neskôr 🙂

ja som dnes 5 DC takže treti den mam clostil - bubuci utorok idem do heliosu na utz tak som zvedava 😅

mata1001
12. říj 2009

ahoj mireag.ja ho beriem treti cyklus.ale ja sm mala ten problem ze mi nechodila MS a tak mi najprv nasadil estrofem a lutenyl a az po nejakom case mi dal clostyl.ale aspon mam foliky.povedal ze to je dobre.a aby som sa nebala a nemala strach...
a tie 2 tabl ti naordinoval dr?alebo sama...

mireag
12. říj 2009

No ja si myslim, ze mi naordinuje a ked nie, tak na vlastne riziko. Chodim pravidelne na utz, takze sa nebojim. Som v tomto dost odvazna... 😎
mata a budes mat teraz 3mes pauzu, alebo ho budes brat dalej?

jerry, dakujem za povzbudenie... 🙂 Tiez dufam, no ja som zatial pregnyl nedostala a moj dr. ho moc nechce pichat. Ale mam 5tis. jednotiek v chladnicke... som si zohnala pre pripad... 😉 Ale minuly cyklus praskol folik sam, tak ked sa mu uraci dorast, nech si aj praskne aj teraz... 🙄
Daj potom vediet, co bolo v heliose.
🙂

pajinka111
12. říj 2009

Ahojík..tak já jsem 13DC a mám dnes 1 folík 19mm sliznici 11mm,takže sem dostla dvojtou dávku pregnylu a mám prý chlapa zamčít aspon na 3 dny doma 🙂..ikdyž mi mudr řekl že je folík krásný,ale je to prý šišoun..je trošku šišatý,jen malinko ,ale je,tak nevím jestli není nějak deformovaný nebo co..utroš nasadím až se mi zvedne teplota a bude se aspon 2 držet ,mudr mi to schválil

mireag
12. říj 2009

paji, supeeeeer. Tesim sa. 🙂 Tak, tak.... zamkni manzela v spalni. 🙂

mata1001
12. říj 2009

mireag a ma byt po 3 mes pauza?dr mi nic take nehovoril...mam to brat ako doteraz.ja beriem 1 tab denne 5 dni 5.den po MS.

jerryjanka
12. říj 2009

pajinka - no vidiš tak maš na dalšie dni riadne plány :-P
mireag - no tak potom je to fajn - aj mne prasknu sami ale aj tak mi davaju pregnyl - že ked je clostil mal by byť aj pregnyl. dviha v tele aj progesteron ktory chrani embrijko a celkovo je to vraj lepšie - ja dokimu verim tak snad to bude ok
bojim sa že či vôbec bude folik a aka bude sliznica

mireag
12. říj 2009

mata, tak je to napisane v pribalovom letaku a niektore baby ho beru dalej, alebo maju pauzu a potom ho nasadia zase. Asi je to indy-vindy. Pravdupovediac, neviem, co na to moj dr. Som zabudla... 😅

jerry, tak ja mam na progestron duphaston. Ale opytam sa nato dr. Som myslela, ze pregnyl je len na prasknutie folika.

mata1001
12. říj 2009

jaaaaaj no ja ho beriem aj nadalej...ale skusim sa ho na to spytat...

jerryjanka
12. říj 2009

mireag - predstav si som sa dočitala že je dobry aj pre embrio - je to v letačiku kukni na nete. 😉 ale tak v podstate ked práskajú sami tak je to ok horšie by bolo keby ti nepraskali

tatranka111
12. říj 2009

mire, painka gratulujem k folíkom som zvedavá čo povie dr mne, ale ja idem na utz 16.10
baby aspon mate ovu 🙂 ja som ju nemala od februara vobec....je mi z toho všetkého na nič už mi šibe ale stále si hovorím, že sa to podarí len neviem ako dlho mi to ešte vydrží 😒

mata1001
12. říj 2009

tatranka ahoj nic si z toho nerob,ani ja som nemala ovu no ale ani mrchu.tak tabletkujem... ☹

tatranka111
12. říj 2009

matka ved hej treba verit....uvidím čo mi povie dr.
aaaach jaj nech už aj na nas všetky čo sme tu a takto sa trápime padne štastie 🙂

mata1001
12. říj 2009

keby ta tatranka Panbozko vyslysal...

ja idem skusit stastie k pani Kopacovej-tej bylinkarke.

jerryjanka
12. říj 2009

no baby - ja som vždy ovulku mala a aj tak mi to je už takmer dva roky naprd ☹

tatranka111
12. říj 2009

matka kolko sa snažíte potom daj vediet aká je a čo povedala
jerryjanka si to viem predstavit musí to byt zlé ked vieš, že ovuluješ a aj tak nič

mata1001
12. říj 2009

tatranka snz sa od decembra.dam vediet ale tu MK v tej teme o nej si ju baby velmi chvalia.tak uvidim...

mireag
12. říj 2009

No vidim, ze tu zavladala dost zla nalada...A cim bude vonku hnustnejsie pocasie, tym to bude horsie... 😖 Musime sa s tym nejako popasovat... Skoda, ze sa neda povedat si: kaslem na to... Teda povedat sa to da, no realita je ina... 😖

mata1001
12. říj 2009

fuuu mireag to si asi nepovie ani jedna z nas...aspon ja urcite nie lebo mi taha na 30 a tikaju biol.hod.a je ich uz strrrraaaaassssnnnneeee pocut 😀 😀 😀