Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jerryjanka
2. lis 2009

slavulienka - ja velmi velmi tužim po dvojičkách - bolo by to super
ale tak uvidime - možno laparku ani nebude treba

alamala
2. lis 2009

Ahojky všem, prosím Vás o doplnění do tabulky, vůbec totiž netuším,jak to udělat. Je mi za měsíc 25 let,dítě žádné nemám, beru 3x1 a už teď právě jedu čtvrtý měsíc,dnes jsem 4DC.pa pa a dobrou

nela00
3. lis 2009

Těhulky:

amisa........................28let.........0d......................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
mireag..................... 28 r...........0d...........29DC /11DPO/............1x1cl.......11 mesiacov. 27.10.našla //

snažilky:

jaspina......................27 let...........0d..........30DC.......................2x1cl..........7měsíců
tatranka111..............25let............0d...........29DC........................?cl..........0 mesiacov
jerryjanka..................26let............0d...........27DC(13DPO)...........4x1cl........21 mesiacov
slavulilienka.................32 let..........2d...........25dc.....................2x1cl..........? měsíců
mimina321................30let............0d...........22DC/9dpo/............2x1cl...........12mesiacov
janana......................28 let...........1d...........20DC......................2x1cl..........10 snažení
kkamca.....................29let..........1d.............20dc......................1x1cl..........38snažení
nela00......................32 let...........0d...........18DC.....................2x1cl...........18 mesiacov
bobi3........................32let...........0d...........13DC.......................2x1cl..........17mesiacov
simusca.....................26 let.........0d.............12DC.......................0cl............12 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d.............12DC......................3x1cl..........12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d..............7DC.................... ..0cl.............39 snažení
carmenuska................25 let..........0d.......... ..7DC........................0 cl..........27 mesiacov
alamala.......................25let...........0d.............5dc.......................3x1cl.........4mesiac

ahojte
jerry 😵 bodaj by sa to splnilo 🙂

denkap
3. lis 2009

slavulilienka, veru mohlo by sa nam postastit naraz 😅 ale po tom asi tuzia vsetky tu 😵
ja som na sebe nespozorovala nejake vedlajsie ucinky liekov, mozno len to, ze sa mi slzicky castejsie tlacia do oci - pri hocijakej somarine 😀

pajinka111
3. lis 2009

dobré ránko všem,tak co naše snažilky v horní části tabulky..?testila některá..? 😉

slavulilienka
3. lis 2009

denkap: no to mám tiež takéto stavy...hlavne keď vidím v telke nejaké malé mimi, ale aj iné pozitívne veci...no a modré z neba..to ani nepozerám také, lebo by som sa zarevala...ja som celkovo citlivá na hocičo... 😀 , dnes ma boleli prsia, že som nemohla ani na bruchu spať.. 😒 ... sú teda riadne citlivé, no som stráááááááášne zvedavá, ako dopadnem...ešte dnes a zajtra Duphi a potom budem sa modliť aby tá mrcha mrchavá tentokrát nedorazila... 😉

jerry: no jasné, že sa to možno podarí aj bez laparky, treba stále dúfať, hlavne na to netreba stále myslieť......áááále čo to tu trepem...veď ja si tiež stále hovorím, nemysli na to, nemysli na to....a podvedome myslím na to furt... 😉

jaspina
3. lis 2009

Páji já ne - už včera jsem si obulila, že přišly MS křeče atd. Takže já testit nemusím - bohužel ☹

slavulilienka
3. lis 2009

Dobré Vám všetkým..páji ani ja nie...ešte počkám kým doužívam Duphyho a potom uvidím..., ale ak zmením názor, dám Vám znať.. 😉

pajinka111
3. lis 2009

jaspinko,to je mi líto,ale hlavu vzhůru..laparka poví víc a jak pak všichni říkají ,po laparce je pohnojíno.. 😉 já ted aspon vím že tento měsíc určitě nic nebude,takže su tak nějak klidnější,že se nemusím nervovat jestli to vyjde,ale protože neberu clostil ani utroš,tak su zvědavá kdy dostanu ms..ikdyž to je ještě daleko

bobi3
3. lis 2009

slavulilenka, áno, teraz len aby bol manželík doma 😉 z našich 4 folikulov by kľudne mohli byť dvojičky 🙂
a ty si ešte netestla? možno by už bolo niečo vidieť...

jaspi: neboj, raz to vyjde, a laparka môže pomôcť, aj keď u nás ešte stále bez výsledku ☹ no som rada, že som na nej bola, aspoň viem, kde bol problém

bobi3
3. lis 2009

holky, ja dnes dostanem pregnyl, neviete do koľkých dní by mala dojsť ovulka? kedy sa máme snažiť?

slavulilienka
3. lis 2009

bobi....aspoň čo ja viem, podľa mojich skúseností, keď mi prichla Dr. Pregnyl, tak nám dala ešte v ten deň domácu úlohu a aj nasledujúce dva dni...ale počula som , že by to malo byť zhruba do 36 hodín..., takže sa už dnes v noci, alebo kedy bude chuť môžete snažilkovať, ale hlavne zajtra sa k tomu naozaj postavte zodpovedne.. 😉 a vlastne čím častejšie, tým lepšie.. 🙂

bobi3
3. lis 2009

veď to, ja by som to presne tak urobila, len mne doki povedal, že vo štvrtok, sobotu a pondelok... nebude to neskoro? a že nie každý deň, ale obdeň... 😠

denkap
3. lis 2009

mne ked pichli piatok rano pregnyl, tak mi doktor povedal, ze mozme aj piatok vecer, ale najlepsie je sobotu, aj viackrat 🙂 manzelovi som povedala, ze aj sobotu, aj nedelu, aspon sme mali pekny vikend 😀

nela00
3. lis 2009

bobi myslím, že snažiť sa musíš podľa veľkosti folikulov

bobi3
3. lis 2009

len keby som vedela aké sú veľké, zabudla som sa na to včera opýtať... a dnes idem len za sestričkou ☹
ale on asi vie, prečo to tak povedal, nie? no určite sa posnažíme ešte dnes alebo zajtra, nie až vo štvrtok 😝

barcaldine
3. lis 2009

Ahoj bobi, len chcem pripojit osobnu skusenost:
prvy krat mi pichli pregnyl v sobotu rano, hned na to sme sa snazili, lebo som musela cestovat. Potom som dostala pregnyl este v pondelok a stredu, cize kazdy druhy den, ale to uz bolo bez snazilkovania, ovula prebehla na druhy den od pichnutia prveho pregnylu v nedelu (viem podla bolesti aj ff to tak vyznacil)
A podarilo sa nam to aj takto.
Takze rada doktora ob-den je podla mna v poriadku. Ako pise Slavulilienka ovu po pregnyle by mala prebehnut do 36 hodin.
Snad ti to pomoze zorientovat sa 😉
Drzim palce.

bobi3
3. lis 2009

barcaldine, ďakujem a zároveň blahoželám, že vám to vyšlo 🙂 a prečo ti ho pichali trikrát? Ja dnes dostanem Pregnyl 10000, takže megadávku 🙂
vám sa to podarilo len jedným snažilkovaním? tak to ste sa dobre trafili 😉

barcaldine
3. lis 2009

Bobi,
No pregnyl mi pichala dr. 3x asi pre istotu??? 🙂 neviem, ale povedala mi ze vyberiem 3 davky ale jedna mala 5000. Ale ako vravim ovula prisla uz po prvej. A snazenicko bolo den pred nou a este nam z toho vysiel chlapec 😀 i ked sa vravi ze pomalsie spermosky su dievcata a chalani su rychli ale nevydrzia dlho. 😝
My sme sa snazili asi 4 mesiace dokopy, z toho prva dva sme sa ani netrafili do ovulky, lebo sme neboli spolu v spravny cas (manzel za mnou dochadzal) a brala som clostil dva cykly, prvy bol ale bez pregnylu, som ho nevedela zohnat. Cize na prvy cyklus s pregnylom sa nam podarilo otehotniet
Dakujem za blahozelanie 😉

zakupanda
3. lis 2009

holki je tu některá který clostík pomohl k těhu?

bobi3
3. lis 2009

ďakujem, barcaldine, za vlastnú skúsenosť

takže máme sa riadiť doktorom a snažilkovaťvo štvrtok, sobotu a pondelok? alebo to máme poistiť ešte aj dnes, keď dostanem pregnyl? už som z toho jeleň ☹ tak veľmi by som chcela, aby to vyšlo

slavulilienka
3. lis 2009

dnes som to nevydržala a testla..............a znovu nič.............. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ je mi hrozne.

denkap
3. lis 2009

nie je to dako skoro? mozno za par dni sa ukaze aj druha ciarka... ja sa chystam testnut az koncom tyzdna...

slavulilienka
3. lis 2009

ja Ti neviem deni, vôbec neviem čo mám robiť, či mám doužívať ten Duphaston, či už kašlať na to...či čo vlastne....som úplne rozhodená, neviem či je to skoro, ale myslím že ani nie, lebo som sa dočítala, že sa môže testovať už na 13 deň po pregnyle.. a to ja už som....kebyže testujem skoro, tak by mi práveže vyšli dve čiarky, lebo by to bolo ešte ovplyvnené Pregnylom....ale ja mám jednu...tak neviem.

denkap
3. lis 2009

ja som dnes nejaky 10ty den po ovulacii, tak sa mi zda skoro... a necitim na sebe nijake zvlastne priznaky, tak nemam odvahu zatial testovat 😖

slavulilienka
3. lis 2009

testuj asi až po termíne mrchy, to bude najistejšie.....ja som to kačura tiež tak mala urobiť..., ale čo už ... stalo sa...no a myslím ,že už nemá zmysel test opakovať...počkám si na mrchu. 😒

jerryjanka
3. lis 2009

13 dní po ovulke už by tehotenstvo ukázalo - s najvačšou pravdepodobnosťou takže dufik vysad... :( sme na tom rovnako aj ja to mam presne tak som 13 DPO a včera nega test - už dva dni dufik neberiem.

sysysy
3. lis 2009

čaute, tak dneska jsem byla na UTZ 12DC a opět nic moc...jeden folík 9mm - sice oproti minulému cyklu, kdy jsem měla 14DC folík 5mm je to úspěch, ale aj tak, na to, že jsem stimulovala 3x1 po dobu 7 dnů je to nedostatečné. Ještě jsem si na Dr. vyžádala UTZ 15DC a podle toho uvidím...říkala jsem Dr., že to vypadá nadějně, že ještě může folík dorůst - když roste 2mm za den. Tak mi řekl, že to nikdo neví jak rychle roste, že to nikdo nikdy neměřil....Tak o tom teda nevím co si mám myslet... A jinak bych řekla, že se mě chce zbavit a posílá mě do Brna do centra - na injekce...

jerryjanka
3. lis 2009

sysy - jasne že môže dorásť ved môže prasknuť až na 18 DC a bude to uplne v poriadku - poviem ti - prístup tvojej lekarky je divný 😖

sysysy
3. lis 2009

jj, taky se mi zdá jeho přístup divný. Do centra mě posílal v podstatě hned, ani Clostil se mu psát nechtělo...prostě mě hned odepsal. A dnes mi už dal i kontakty na 2 centra, ale do těch určitě nepůjdu. Už mám vybraný Obilňák v Brně a manželovi jsem už dnes řekla, že po Novém roce bude muset jít na spermiograf, tak ať se na to psychicky připraví 😎 Ale už to absolvoval, tak ví, do čeho leze 😀 😀 😀