Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

slavulilienka
7. pro 2009

test som si robila štyri dni dozadu a negat.... ☹ , som sa rozhodla, že idem zavolať do CARU svojej dokyne, nech mi poradí...možno si o mne pomyslí, že čo stresujem...že mi len dva dni mešká, ale nech...budem kľudnejšia... 😉

bobi3
7. pro 2009

áno, slavi, zavolaj, ja by som asi tiež zavolala... presne kvôli tomu pocitu byť kľudnejšia 😵

nanulik, tak prajeme príjemné zohrievanie 😉

wera
7. pro 2009

slavi ja si tiež myslím že je lepšie zavolať ako si byť neistá...veď je to predsa doki a je tu preto aby nám pomohol a poradil 🙂 tak moc moc držím palčeky aby to dopadlo dobre 🙂

slavulilienka
7. pro 2009

musím počkať do dvanástej, lebo je akurát na sále, robí nejaký transfer...neviem o čo ide, ale určite to je dôležité..., takže dám vám potom vedieť čo a ako..

wera
7. pro 2009

no asi robí ET (embryo transfer) ... a neboj uvidíš že bude všetko ok 🙂

slavulilienka
7. pro 2009

asi také čosi....jóóój toto čakanie.....pomoc 😖

wera
7. pro 2009

neboj slavuli, hlavne si treba zachovať pozitívne myslenie 🙂 a veriť že predsa aj pre nás musí byť niekde prichystané nejaké to šťastíčko 🙂

bobi3
7. pro 2009

slavi, volala si? ako to u teba postupuje?

mňa dnes nejako divne pobolieva podbruško, také nafúknuté ho mám 😕

kkamca
7. pro 2009

ahoj všem..Jak se máte holčiny?

nana.76
7. pro 2009

tak holky dnes jsem byla na ultrazvuku a po clostiku mi vyrostli dva krasne foliky dostala jsem injekci pergnylu a zitra na 7h na inseminaci tak doufam ze to vse dobre dopadne 🙂

bobi3
7. pro 2009

ahoj kkamca, no bojujeme 😉

nana, tak to je super správa, ja som tiež po IUI, teraz už len čakám 🙂 držím palčeky 😉

nana.76
7. pro 2009

dekuji moc cetla jsem ze uz cekas a uvidis ze se dockas 🙂

zakupanda
7. pro 2009

ahoj holčiny potřebovala bych od vás poradit jukněte mi do alba a řekně te jestli ten test je pozitivní nebo né,mě přijde že jo ale nejsem si jistá díky.

slavulilienka
7. pro 2009

čafte...som sa práve vrátila z CARU, nie som o nič múdrejšia...ešte nie je nič vidno, ale dokyna mi zobrala krv, takže zajtra okolo tretej by som mala vedieť výsledky....povedala, že sliznica je taká zhrubnutá, ale že to môže byť aj na mrchu...takže tak...jutro budem vedieť viac... 😉

bobi3
7. pro 2009

ahoj slavi, a na to špinenie niečo hovorila?

Takže by to mohlo byť aj tehu!!! pfuj, pfuj, pfuj, teraz už len pozitívne myslieť 😉

slavulilienka
7. pro 2009

no že to môže byť, ale ak sa potvrdí tehu, dá mi lieky na to....juj bobi, ja by som bola taká šťastná...tento mesiac som taká zmätená ako nikdy...toto som ešte nemala... 😕

jaspina
7. pro 2009

Zakupanda - ta testovací čárka musí být minimálně stejně silná jako ta kontrolní. Takže ještě nějaký den vydrž, jestli zesílí..
Slavuli držím palce, ať je to těhu 😵

slavulilienka
7. pro 2009

díky jaspi...veľmi by som si priala... 🙂

jaspina
7. pro 2009

Slavuli už je pomalu vánoční čas - čas splněných přání a zázraků, tak věřím tomu, že i pro tebe se tam ten zázrak stane 😵

nela00
7. pro 2009

zaku ešte nie je pozitívny, skúšaj ďalej, možno o dva dni bude
slavi zajtra držím palce!!!

slavulilienka
7. pro 2009

jaspi si milá, ja Ti tiež prajem takýto zázrak pod stromček....
nely díky...to bude noc... 😉

bobi3
7. pro 2009

zajtra sa nám určite ozvi, juj, už teraz som z toho nervózna 😅 bodaj by.... !!!!!

slavulilienka
7. pro 2009

jojo...som hrozne zvedavá..., hlavne že tam nie je cysta...vaječníky sú čisté.. 😉

wera
7. pro 2009

😉 slavuli aj ja budem moc moc držať palce aby Ti v krvičke našli HCGčko 🙂 🙂 🙂 a daj nám zajtra vedieť

govinda
7. pro 2009

slavu, držím palčeky 😵

govinda
7. pro 2009

zakupanda, ešte testík nie je pozitívny, testovacia čiarka musí byť rovnako silná. Niekedy sa ale stane, že netrafíš tú najvyššiu koncentráciu LH a potom to vyzerá tak, že jeden deň slabá čiarka, ďalší deň silnejšia, potom ešte silnejšia (ale stále nie rovnako ako kontrolná) a štvrtý deň slabšia ako deň predchádzajúci. Niekedy sa proste nemusí trafiť ten ovu pík 😒 . Ale ak aj meriaš teplotu prípadne sleduješ hlien, tak si to odkontroluješ 🙂

dudunidu
7. pro 2009

čao holky tak jsem se k vám konečně po 2 dnech dostala, měla jsem pokažený kompl ... v opravě u kámoše... Bohužel se to pořád moc nespravilo, no uvidíme, snad mě nechá trochu poklábosit, aniž by se u toho 10x restartoval 😅

Slavu: tak to je hotová kovbojka, to čekání... kéž by na tebe zítra čekala ta nejhezčí zprávička! 😅 Jinak vše pořád při starém, žádné nové příznaky od odpoledne? A koupila sis těhu test? Zítra ráno by ti už měl hodit správný výsledek!

dudunidu
7. pro 2009

jarynek: no třeba nám to vyjde a budeme mít brzo společnou ještě další věc 🙂 Drandění s kočárkama 😀

dudunidu
7. pro 2009

Zakupanda: přesně jak píše govi... Ale vypadá to, že jsi prostě někdy kolem ovu, takže šup na snažilkování! 🙂

Holčiny já snad rána nedočkám, jak budu myslet na Slavu... 😕 To je vážně reality show v přímém přenosu... Doudám teda, že se Slavu neurazíš... Však i my ostatní jsme účastnicemi stejné show 🙂

No jinak já ještě přikládám svůj grafík, zatím na něm není nic vidět, mívám totiž LF 14-denní: http://www.fertilityfriend.com/home/2720fd

jane86
7. pro 2009

Holky kdyže mám testovat po pregnylu? JSem strašně nedočkavá. První snažení po Laparce, nemůžu to vydržet.... 🙂