Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

alamala
8. pro 2009

Ahoj holčičky,moc vám děkuji za podporu,určitě hned písnu jen co příjdu v pondělí večer domů z práce. V práci totiž nemám net a každý den jsem doma až v 6h,hrůza.Jinak už tam jdu v 10:40,tak uvidíme s jakou náladou se dostavím sem k vám.
Jinak pajinka111 přeji moc moc zdravíčka,ať jsi co nejrychleji zase zdravá,jak rybička a můžeš se dále snažílkovat 🙂
Slavu je mi to moc lito,neztrácej naději a doufej v lepší zítřky. Není to sice nic snadného,ale určitě to zvládneš a tvé dvě dětičky ti určitě pomůžou hodně překonat a taky jsme tu pro tebe my 😉

wera
8. pro 2009

neboj alamala všeeetko dobre dopadne a už sa tešíme na krásne pozitívne správičky ktoré nám v pondelok povieš 🙂 a dúfam, že si do albumčeku hodíš potom aj nejakú fotečku mimíska 🙂

alamala
8. pro 2009

Wera moc děkuji,no to určitě i jak mi vyroste bříško a samozřejmě mimiska,to je jasné. Strašně moc jste mi tu totiž všichni pomohli,šla jsem mezi vás absolutně nevzdělaná 😉 a teď už jsem aspoň o něco chytřejší do budoucna!

wera
8. pro 2009

ali ja som na tom úplne rovnako, dozvedela som sa tu strašne veľa vecí o ktorých som predtým nemala ani zdania a hlavne je tu strašne dobrá atmosféra a perfektná podpora od žienok clostyliek 🙂

wera
8. pro 2009

tak a ide sa do hajan, prajm dobrú noc 🙂

dudunidu
8. pro 2009

Dobrou! 🙂

xena1
8. pro 2009

babule...dakujem mooc za vcerajsie infosky...tak uvidime co bude o tyzden...drzkajte sa...

slavulilienka
8. pro 2009

bobi,dudu, weri, zakupi, alamala, jaspi a všetky babenky clostilky.....už asi spinkáte 🙂 , mne sa akosi nedá, všetci doma už spinkajú...dokonca aj kocúr 🙂
...mrcha už dorazila v plnej kráse 😠 nestíham meniť vložky.. 🙂 , ale aspoň viem, že môžeme pokračovať v ďalšom kole...aj dokyna ma postískala a dala toľko dôvodov, prečo sa nezložiť...
Ja....chcela som Vám len poďakovať, že ste to so mnou takto prežívali , veľmi ste mi tým pomáhali....niežeby pri mne nestála moja polovička, ale viete on sa tým veľmi trápi, lebo si myslí, že je na chybe on, keďže ja už mám dve detičky a on ani jedno..a dnes mi povedal že: vidíš ani to jedno neviem spraviť ☹ chúďatko moje ☹ a tak ho nechcem trápiť viac tým, že budem stále plakať a žalovať sa....tu na koníku sa vieme tak pekne podržať... 🙂 tak len toľko som chcela....dobrú noc.. 🙂

jaspina
9. pro 2009

Dobré ránko,
Slavuli - taky mě nejvíc bolí, když je zklamaný přítel.. Tolik bych chtěla, aby se mohl radovat s miminka.. Ale zas asi kdyby se tvářil, že mu to nevadí, tak bych měla pocit, že je mu to fuk a že jsem na to sama.. takže tam není nějaká lepší možnost..

wera
9. pro 2009

dorbé ránko sa praje žienky 🙂
slavuli presne tak, máš veľmi dobrú pani doktorku, je predsa veľa dôvodov prečo sa snažiť ďalej a uvidíš že to určite skoro výjde zrovna vtedy keď to možno ani čakať nebudeš 😉

wera
9. pro 2009

tak môj dnešný grafík: http://www.fertilityfriend.com/ttc/homepage_mod...
...jooooj keby sa tak chcel držať len a len hore 😉

wera
9. pro 2009

tááák a dala som zlý link....šikulka som 🙂
tu by mal byť ten správny http://www.fertilityfriend.com/home/2b41db 😀

bobi3
9. pro 2009

krásne ránko babulky 🙂

Těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............53DC/28dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d.................40dc...............4 měsíce..28.11. našla //

snažilky:

carmenuska................25 let.........0d..........43DC.........................0 cl..............27 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..........31DC.........................1x1cl............15mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..........31DC/11dpo/..............1x1cl.............12 mesiacov
juliet2812.................30 r..............0d..........31DC..........................2x1cl...............6 mesiacov
denkap......................30r ............0d..........30DC ..........................2x1cl.............18 mesiaacov
mireag.......................28r.............0d..........29DC............................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
kkamca.....................29let...........1d...........22DC...........................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d...........22dc /8dpo/.................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........21DC/6dpo/..................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........21DC............................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d.............20DC/6dpo/..................2x1cl............18mesiacov
dasa.77....................32let............0d............17DC..........................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d.............16C.............................3x1cl......1x ivf 32mesic
pajinka111.................37let.........1d.................10DC..........................0cl..............40měsíců
govinda .....................29r............0d...............8DC...........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d................8DC..........................4x1cl.............23 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d................3DC..........................2x1cl.............7měsíců slavulilienka.................32 let.........2d.............1DC.........................0cl................9 mesiacov

wera
9. pro 2009

Tak a dnešná tabulečka:

Těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............53DC/28dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d.................40dc...............4 měsíce..28.11. našla //

snažilky:

carmenuska................25 let.........0d..........43DC.........................0 cl..............27 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..........31DC.........................1x1cl............15mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..........31DC/11dpo/..............1x1cl.............12 mesiacov
juliet2812.................30 r..............0d..........31DC..........................2x1cl...............6 mesiacov
mireag.......................28r.............0d..........29DC............................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
kkamca.....................29let...........1d...........22DC...........................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d...........22dc /8dpo/.................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........21DC/6dpo/..................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........21DC............................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d...........20DC/6dpo/...................2x1cl............18mesiacov
dasa.77....................32let............0d..........17DC.............................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d..........16DC..............................3x1cl......1x ivf 32mesic
govinda .....................29r............0d............8DC..............................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d............8DC..............................4x1cl.............23 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d............3DC..............................2x1cl.............7měsíců
denkap......................30r ............0d............2DC .............................0 cl..............19 mesiacov
slavulilienka.................32 let.........2d.............2DC..............................0cl................9 mesiacov

slavuli dala som Ti 2DC, keď tak ma prosím oprav

a prajem všetkým snažilkám a tehulienkam krásny dník
🙂

wera
9. pro 2009

jeeeej bobi sme to poslali naraz 🙂 🙂 🙂

bobi3
9. pro 2009

weri, teraz už keby len BT stúpala, že? Vyzerá to celkom fajn 🙂

slavi, je mi to veľmi ľúto, a to fakt veľmi ☹ presne viem ako si sa asi v ten moment cítila, keď mrcha dorazila, presne to som mala ja minulý mesiac, takže ťq viem úplne pochopiť... ale to asi všetky clostilky tu na koníku... sme s tebou, neboj, mimi sa raz podarí, len si ešte dáva chvíľu na čas 😉 ako vraví môj manžel: "čo sa dlho pripravuje, určite bude kvalitné!!!" 😵 prajem ti veľa veľa veľa sily

ja mám dnes táky zvláštny bledožltý výtok 😨 ináč sa cítim ok

bobi3
9. pro 2009

weri 😀

bobi3
9. pro 2009

ahoj neli, teraz už len tú BT udržať, že??? 😉

jaspina
9. pro 2009

Bobi hrozně moc ti přeju, aby to bylo těhu 😉
Já jsem dnes začala brát poslední dávku clostilu a pak ta laparka.. Sousedce - kamarádce se v pátek narodil chlapeček, tak za ní budu chodit trénovat a určitě mě to zas hrozně nabrnká - aspoň budu mít motivaci do příštího roku na všecko, co nás bude čekat!
Slavuli chápu co cítíš.. Já jsem byla za 5 měsíců clostilu už tolikrát zklamaná, že mě to nějak otrávilo a unavilo. Navíc když člověk něco přibere, je věčně obeďarovaný.. tak si navíc připadá totálně hnusně a to na náladě taky nepřidá..

wera
9. pro 2009

bobi ten výtok môže byť kľudne aj príznak 😉 hlavne nech sa Ti teplotka pekne drží hore 😀
a kedyže to testneme? ja by som už aj, ale ešte budem mať v sebe určite pregnyl.... tak radšej počkám ešte aspoň týždeň 🙂

nela00
9. pro 2009

bobi noooooo presne tak 🙂 ten výtok mávajú i tehule 😀

bobi3
9. pro 2009

nela, to vážne majú taký výtok tehule? 😕 neviem, či som ho mala niekedy aj predtým, kedysi som sa menej pozorovala, ale to iste poznáte všetky 😉 BT stále 37,3, tak uvidíme

weri, ja testnem najskôr v pondelok - utorok, ak nájdem odvahu 😝 ... no chcela by som hneď ako doberiem duphaston

jaspi, laparka je v pohode, aspoň budeš vedieť, či si v poriadku... držím veľmi palčeky

wera
9. pro 2009

joooj ja sa len bojím že keď si pôjdem kúpiť testík tak dostanem mršku skôr než prídem s testíkom domov.... asi poprosím sestru aby mi ho budúci týždeň kúpila 😉

jaspina
9. pro 2009

Bobi já se jí ani nějak nebojím.. Vím, že budu spát 😀 Akorát doufám, že mi nebude pak moc blbě.. 😝
Já jsem asi pako, ale to se víc bojím IUI nebo IVF - jak to zavádějí. Přijde mi, že to musí bolet nebo já nevím..

slavulilienka
9. pro 2009

čafte hrčky...tak ako? To bola za noc toto... 😒

bobi3
9. pro 2009

jaspi, IUI je tak bezbolestný zákrok, povedala by som, že menej ako klasické vyšetrenie krčka na cytológiu... Laparku prespíš, potom po prebudení budeš mať trochu bolesti, ja som teda mala dosť, ale to zotavovanie je potom veľmi rýchle... 😉

ahoj slavi 🙂

jaspina
9. pro 2009

Bobi já jsem byla v 18ti na laparce - brali mi při tom slepák. No a pak jsem šavlila 3 dny 😝
To je dobře s tím IUI - ono to asi tak blbě vypadá jen od pohledu - když je o tom třeba něco v telce..

jane86
9. pro 2009

Jaspi Laparka je fakt v poho a je to krátký zákrok tzn. že narkoza není tak dlouhá tak třeba ti tak špatně nebude.

bobi3
9. pro 2009

mne po narkóze nebolo vôbec zle, ja som mala len bolesti, no holka čo bola so mnou, tak tá dosť vracala 😕 no je to asi indivinduálne