Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

novotnacci
30. pro 2009

Ahoj holky, mohu se k vám přidat? Snažíme se s manželem o miminko už druhým rokem, oba jsme zdraví, vejcovody průchodné, jen mi předepsali malou dávku Letroxu na štítnou žlázu, protože mi vyšly vyšší výsledky. Z dvouletého snažení jsem půl roku jsem na Clostíku a nic....Možná už se to tu probíralo, ale chci se zeptat jestli některá nevíte, co se po neúspěšné léčbě nasazuje dál? Doktorka u Apolináře mi řekla, že když Clostík nezabírá, bude mi muset nasadit nějaké injekce....no a já samozřejmně zapomněla název těch injekcí....

wera
30. pro 2009

jane srdiečko by malo byť vidieť niekedy v 6 týždni...

teda xeni tak je možné že budúci cyklus sa v iscare uvidíme 😉

jane môj drahý má 30 mio v ml 🙂

wera
30. pro 2009

ahoj novotnacci, jasné vitaj u nás 🙂
vidím že sa teda už snažíte dosť dlho... tých injekcií na stimuláciu je dosť veľa, takže ťažko povedať aké Ti povedala lekárka. A chodíš do CARu alebo ku klasickej dokine?

novotnacci
30. pro 2009

Ahoj Wera, díky za milé přivítání 🙂 ...Chodím do CAR, ale tam se mnou nic moc nechtějí dělat, že jsem prý mladá a zdravá a že je škoda to už teď řešit umělým oplodněním, tak jim pořád věřím a věřím, ikdyž už svému tělu moc nevěřím a nevěřím..... ☹ Ale doufám, že se mi také poštěstí. Nechci vám tu sem vnášet nějakou negativní náladu....jen mám zrovinka takovou menší depku.... 😉

wera
30. pro 2009

novotnacci a koľko máš rokov ak sa smiem spýtať? ...a neboj depku mávame občas aj my tu...hlavne ak sa nezadarí a príde mrška, ale zase vždy nás tu niekto povzbudí a nové tehulky nám vždy dodajú nádej 🙂
a v CARe Ti nenavrhovali IUI?

jane86
30. pro 2009

Wera a hranice je 30 viď? Můj manžílek jich mel 36 a povedlo se normálně.....

jane86
30. pro 2009

novotnacci ahoj. Také tě vítám.... 😉

wera
30. pro 2009

jane hranica je 20... takže toto máme v poriadku, len je problém že máme malé množstvo...

novotnacci
30. pro 2009

Wera, je mi 26 let...Díky moc za povzbuzení, musím říct, že je to vážně fajn, někomu se takhle vykecat. Manžel mě naprosto podporuje, ale asi mu to také není pořád příjemné, neustále poslouchat mé řeči o miminku.... IUI mi ještě nenavrhli, říkali mi, že mám průchodné vejcovody, hormony v pořádku, že mám ještě dost času a že dva roky snažení nic není, tak jsem to doteď nechala být..... 8.1. má přijít mrška a pak se mám objednat znovu a nasadí mi právě nějaké tz injekce.....tak se tam zeptám, jestli bychom to nemohli nějak popohnat....třeba tím IUI....A kolikpak je tobě? Jak dlouho se snažíte?

novotnacci
30. pro 2009

Ahoj Jane, díky za přivítání 🙂

jane86
30. pro 2009

wera malé množství? A kolik?

jane86
30. pro 2009

novotnacci a byla jsi třeba na LAparoskopii?

novotnacci
30. pro 2009

Jane, na laparce jsem nebyla. Dělali mi jen ty profuky, aby zjistili, zda mám průchodné vejcovody. Myslíš, že bych to měla podstoupit? Nechce se mi zatím dělat takový zásah do organismu...ty jsi byla?

jane86
30. pro 2009

Byla jsem 11.11. hned po laparce jsem 21.11. dostala MS a 23 DC jsem zjistila , že jsem těhotná. Takže to asi mělo smysl. Vejcovody jsem měla průchodné vše v pořádku, akorád mi udělali dirky do vajíček a jinak nic. Prý pomůže jak se to tam vše pročistí. No a mě to pomohlo. Nadávala jsem, že mě tam posílá ani né poročním snažení a teď jsem ráda že mě tam poslala....

novotnacci
30. pro 2009

Jé, tak to je prima, že se to tak krásně povedlo...Moc ti gratuluji k miminku. Já jsem hroznej strašpytel, spousta lidí mě straší a odrazuje mě od laparky a radí mi ať vydržím, ale musím říct, že už moc nevěřím, že to půjde normálně....Kdypak máš termín? To bude někdy v srpnu, viď? Lvíček 🙂

jane86
30. pro 2009

Jo jo koncem srpna. Snad bude vše OK: Já se Laparky také bála, ale fakt to nic nebylo a týden po zákroku jsem byla uplně OK.

novotnacci
30. pro 2009

Jane, určitě bude vše OK 😉
Tak já se jdu věnovat manžílkovi a vypínám comp....ještě jednou moc díky za přijetí a zase se za vámi yítra kouknu 🙂

wera
30. pro 2009

jane malý sme objem iba 0,3 ml... asi to bolo čiastočne spôsobené aj stresom z tej miestnosti kde drahý bol...ale je to málo tak doki navrhol tu IUI...

novotnacci aj ja mám 26 a zase si nemyslím že by som bola až taká mladá...myslím si že čím nám vek pribúda ak sa znižujú aj šance... veď keď pôjdeš najbližšie do centra tak sa ich na IUI skús opýtať, za to predsa nič nedáš ;) ak máš vajcovody priechodné tak by to nemal byť problém a mohlo by vám to pomôcť 😉
ja som mala vo februári MA a odvtedy mám problémy s anovuláciou aj s mrškou ktorá si chodí ako sa jej zachce, zmenila som lekára a som nadmieru spokojná ako sa o mňa stará a čo všetko skúšame v mojej liečbe 🙂 s drahým sme chceli začať znovu skúšať až budúci rok keď doprerábame bytík a zoberieme sa, ale doki povedal že problém treba riešiť teraz aby sa to ešte nezhoršovalo, a ja som samozrejme neprotestovala (ja som chcela skúšať hneď po MA, len drahý sa bál...teda sa ešte aj bojí...)
a plne Ťa chápem čo sa týka drahého, s tým mojím sa na túto tému doma rozprávať tiež nie je nič moc a kamoškám nechcem vešať na nos to, že sa snažíme o bábo...aby sa stále nevypytovali čo a ako.... takže som veľmi rada že tu sa môžem vyrozprávať a nájdem tu vždy pomoc a oporu 🙂

jane86
30. pro 2009

Dobrou noc holky... 😉

nanulik
31. pro 2009

ahoj babule zdravím a prajem pekný deň. včera mi doktor povedal že folikul praskol a dnes už bola teplota o niečo vyššie. ale graf vôbec neukázal ovuláciu. ale hlavné je že bola podla doktora. Vítam tu nové tváre. ale lepšie by bolo keby sme sa stretávali už v inej téme a kvôli niečomu inému.

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

wera
31. pro 2009

dobré ránko dievčence 🙂

nanulik tak to je super že ovu už bola 😉
ja som sa teraz práve vrátila od dokiho a folík má 21,4 mm a pekne v ňom bolo vidieť aj vajko 🙂 takže mi pichol pregnyl a teraz to už bude iba vo hviezdach či sa zadarí 😉

nanulik takže to tak vyzerá že tento mesiac budeme asi testovať spolu 🙂 🙂 🙂 a ak to nevyjde tak sme dohodnutý s dokim že budúci mesiac idem do CARu...

wera
31. pro 2009

Táááák a páči ešte aj dnešná tabulečka:

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............74DC/46dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............62dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............35DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............51DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
govinda .....................29r............0d...............30DC...........................2x1cl............11mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d..............28DC...........................2x1cl.............2 mesiace
jaspina.......................27 let.........0d...............25DC...........................2x1cl.............7měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............24DC............................0cl...............9 mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............20DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..............19DC...........................2x1cl.............12 mesiacov
sofokleska..................24r.............0d..............17DC............................1x1cl.............15mesiacov
alzbeta.hod................25 let..........0d..............17DC...........................2x1cl.............15 mesiacov
wera.........................26let...........0d..............15DC...........................2x1cl..............? snažení
bobi3........................32let..........0d................15DC.............................0cl...............19mesiacov
nela00......................32 let..........0d................14DC..................................................20mesiac
kkamca.....................29let...........1d...............14DC.............................1x1cl..............39snažení
nana.76....................33let...........2d................8DC...............................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d...............4DC...........čakam na laparku.................23 mesiacov

nanulik a zaznač si aj DPO do tabulečky 😉

wera
31. pro 2009

babulíky po pregnyle praskne folík tak do 24 až 36 hodín, je to tak? ďakujem 🙂

xena1
31. pro 2009

wera tak drzim palceky....mna to tiez caka buduci cyklus...inak weri,aj my sme mali malo spermii ked sme to robili v iscare,predtym ked sme doma a tam doniesli bolo dost

wera
31. pro 2009

ďakujem xeni 🙂 ja si tiež myslím že to množstvo bolo určite ovplyvnené aj tým prostredím.... 😎 a ty začínaš budúci cyklus s clostylom, alebo niečim iným?

xena1
31. pro 2009

ano mam sa hlasit v iscare ked dostanem mrchu a na 3den idem na krv na protilatky proti spermiam a chlamidie,potom zacinam s clostylom,pregnyl,utrogestan a ak bude vsetko oki tak IUI...mm robili este vysetrenie na morfologiu spermii,aby IUI nerobili zbytocne...

wera
31. pro 2009

tak sa teda možno budúci mesiac v iscare aj stretneme 🙂 tiež ma to čaká asi v takej postupnosti ako Teba 🙂 ale poviem Ti pravdu že sa už na to docela teším aspoň sa všetko posunie zase dopredu 🙂

xena1
31. pro 2009

weri,ale ja pojdem do iscare v martine...a ty asi do blavy,vsak???asi to citim tak ako ty...nam sa tak strasne ulavilo ked sme odtial prisli z pohovoru...fakt ma clovek pocit ze je v rukach odbornikov a ma taky pocit novej moznosti,ze sa da este nieco robit...ja sa tiez nato tesim...dnes som 18DC,takze asi 11.1.by som mala dostat mrchu...

wera
31. pro 2009

jááj do Martina 🙂 to máš teda určite bližšie 🙂 ...ja som u nich na pohovore ešte nebola ale verím že to bude fajn, ale tak najradšej by som bola keby som na pohovor ani ísť nemusela keby sa zadarilo teraz.... 😀
ja som tiež veľmi vďačná za dnešnú medicínu a že sa dá pre nás urobiť aj viacej 🙂

slavulilienka
31. pro 2009

Babuľky chcem Vám len popriať do Nového roku veľa, veľa zdravíčka, šťastíčka, lásky a aby sa nám všetkým zadarilo k //... 🙂