Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

pajinka111
10. bře 2010

už se v tom nevyznáme ted🙂..
já sem kdysi tuhle tabulku založila,po vzoru z jiných diskuzí,je to fajn vést,aspon máme o sobě přehled..pokud teda v tom není chaos,který teda momentálně nastal.. 😉

slavulilienka
10. bře 2010

paji moje údaje sú v poriadku....a neviem...môžeš tam dopísať, že som dnes bola na prvom IUI... 😉

pajinka111
10. bře 2010

slavuli to když tak dopíšu až zítra,at to tady není zase samá tabulka 😉 tak to gratuluji,hlavně at to vyjde.. 😉 a jak se cítíš?kámoška na tom byla nedávno taky a říkala,že ju hrozně bolo břicho

xena1
10. bře 2010

ahojte kocendy a vy tu ako nazivate???nestiham vas citat 🙂

danielapro
10. bře 2010

ahojte holky, za jak dlouho po dobrání posl. prášku jste měli ovu? jasně, je to individuální, ale jen tak pro zajímavost....

slavulilienka
10. bře 2010

paji...no pravdupovediac mi bolo dosť zle...krútila sa mi hlava a riadne ma bolelo podbruško...ale už je to lepšie...ležkám pod dekou...relaxujem.., dúfam, že zajtra to bude lepšie.. 😉

nela00
11. bře 2010

slavulík a držím palce 😵
pajinka tak to bude najrozumnejšie, keď budeš ty aktualizovať (ja som 23dc, 7dpo) 😉

zakupanda
11. bře 2010

a já 8dpo

pajinka111
11. bře 2010

Ahojky,
já dnes už jen trošku špiním,snad po clostilu naroste folík..
Daniela-ja az tak od 13 do 16 dc s clostilem,bez clostilu až tak 18 až 21dc,nebo taky vůbec..
Slavuli-tak hlavně aby si spermoši našli cestu k vajíčku-držíme ti pěstičky,ted už jen čekat.. 😉

pajinka111
11. bře 2010

Těhulky:
janana......................28 let.........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 21tt
alamala.....................25let...........0d...............................4 snažení............28.11. našla //, 19tt
jane86.....................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 16tt
alzbeta.hod................25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 12tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 11tt
nanulik......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 8tt
jednave.....................26let............0d.............0cl..........18měsíců..............2.3.našla //
xena1.........................33r.............2d.............1cl...........14 mesiacov.........5.3.našla // -2IUI, 5tt

snažilky:
misha1009..................26 let..........0d...............33DC..........................0 cl................15 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d................32DC..........................2x1cl..............4 mesiace
elisabet.......................29let..........0d................30DC..........................2x1cl.............7mesicu
sofokleska...................24r.............0d................26DC..........................0cl.................19msiacov
nela00.......................32 let..........0d.................23dc(7dpo)................2x1cl..............21mesiac
titulienka .................. 30r.............3d.................21DC(3dpo)................2x1................11mes
zakupanda..................33let...........1d.................22dc-/8DPO/..................3x1......12měsíců,kyselina listová
jerryjanka...................27r.............0d.................23DC/7DPO/................3x1cl..............2roky..po lsk
sliver.........................28r..............0d.................18DC ..........................3x1tbl.............10 mesiacov
kkamca......................30let...........1d.................17DC...........................0cl..................dlouhodobě
Slavulilienka.................33r..............2d.................14DC.........................2x1tbl..............13mesiacov,IVI
danielapro...................26let...........0d.................12DC..........................3X1cl...............5mesicu
nana..........................33let...........2d.................10DC..........................0cl.....................33mesic
ka 131.......................27let.............0d...............6DC..........................2x1tbl...............30 mesiacov pajinka111..................38let..........1d..................5DC..........................2x1cl................34měsíců bobi3.........................32let..........0d..................3DC.........................1x1cl................22 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................ 2DC..........................2x1cl.............8mesicu

VŠICHNI co jste v tabulece napsané špatně,DC NEBO DPO,tak mi napiště sem nebo do pošty

slavulilienka
11. bře 2010

ahojte kočky...
paji ďakujem ..., no včera to bol teda pre mňa riadny zaberák....som myslela, že už ide na mňa hyperstimulák...fuj...mi bolo inak na prd.. 😒 , dúfam, že sa nejaký bojovník poriadne zahryzol... 😉

titulienka
11. bře 2010

dobre ranko babulky ja som dnes 21dc a som uz 3DPO to je pre mna nieco neuveritelneee ja mam s toho taku radost 😀 😀
slav jasneee spermoskovia urcite dorazia tam kam maju 😉
paji takze si zacala spinit hmmmmmmmm myslis ze sa hlasi mrchula

pajinka111
11. bře 2010

titulienka-už si v tabulce dobře..
né už mám po mrše,tak se mužeme pomaličku začít snažit příští týden jdu na měření folíků a uvidí se jestli něco roste
slavuli-no musiš tomu věřit,určitě set o povede,když né ted tak příště..pozitivně myslet prý taky pomáhá🙂
ikdyž já taky myslím pozitivně a nic ☹

slavulilienka
11. bře 2010

no páji ja si inú možnosť ani nepripúšťam... 😉 no len o to horšie sa s tým potom budem vyrovnávať ak sa nepodarí...a neviem či by som také niečo podstúpila ešte raz....bolo mi riadne zle...a hrozba hyperstimuláku sa mi nepáči.. 😒

titulienka
11. bře 2010

slav naozaj to bolo az take hrozneee??????

hencidlo
11. bře 2010

dobre ranko babenky, mam na vas prosbu vie mi niektorá povadat ci ked brala CLOSTILBEGYT jej bolo nejak zle po tych liekoch? Ja idem umret uz 3 dni ma boli tak hlava, ze mi asi exploduje. Mozem si na to dat aj nejake tabletky od bolesti hlavy??????????????????? 🙂 🙂 🙂

slavulilienka
11. bře 2010

titu....no mala som teda riadne stavy...to že ma veľmi bolelo podbruško to by som ešte zvládla..., ale potom sa mi začala točiť hlava a veľmi som sa zadýchavala...zvýšila sa mi teplota..., tak som volala dokyne, že čo to môže byť...ona povedala, že mám ležať a veľmi veľa piť...tak som do seba liala vodu, potom som šla spať, tak sa to zlepšilo..ale srdce mi šlo vyskočiť, takže nič moc Ti poviem..., ale každá sme iná, niekto to zvládne ľavou zadnou a niekomu je zle... 😉

titulienka
11. bře 2010

henci..no mna hlava urcite bolela...a mala som prve 3 dni po brati strasne suchoty ..myslim sucho v ustach neviem ci to bolo clostilom ale ked som ho dobrala prestalo to tak uvidime ..ako to bude dalsi mesiac ak bude 🙂 ..ale ja pevne verim ze uz nebude musiet byt 😉
ja som si davala panadol 🙂

titulienka
11. bře 2010

slavu ano mas pravdu...tak drzim palceky aby toto vsetko malo nejkay vyznam a ty o par dni najdes na testiku krasne II ale nie pregnylove ale pekne tehotenske 😉

slavulilienka
11. bře 2010

titu..nebudem testiť...počkám na krvné testy do 24-teho... 😉 vydržíííííííííííííííím... 😀
henci....musíš veľa,veľa a ešte raz veľa piť...inak ťa tá hlava bude bolieť stále...hovorím s vlastnej skúsenosti...fakt aspoň tri litre denne...zmierni to vedľajšie účinky.. 😉

titulienka
11. bře 2010

slav dakujem ale ja tiez dufam ze uz nebudem potrebovat clostil do dalsieho kola a ani 3 litre tekutin 😉 ....no tak som naozaj zvedava ako to dopadne kedze som mala 3 foliky tak dufam, ze aspon jeden bol ten pravy 😉

slavulilienka
11. bře 2010

titu...ja som mala tiež tri... 🙂 musíme veriť, že aspoň jeden ten boj vyhral.. 😉

pajinka111
11. bře 2010

hencidlo-mě teda po clostilu nikdy nic nebylo,jako bych ho ani nebrala,jen po utrogestanu se mi točí hlava,ale taky né pokaždé

hencidlo
11. bře 2010

titu a slav dakujem za rady dala som si novalgin uz som to nevydrzala snad to povoli a budem teda popti tom este pit vela vody a uvidime.
Baby ja som v tomto este novacik viete mi povedat co mam caka a nemine po vyuzivani clostylbegytu??? 😀
dakujem

titulienka
11. bře 2010

hen..ja beriem clostil prvy mesiac ...a ovu mi prisla na 17dc co u mna rok a pol chodila od 35-38dc takze neskutocny pokrok a hned v prvy clostilovsky cyklus som mala 3 foliky takze ti neviem nic blizsie povedat len asi to ze mu ver 😉
ja som mu velmi doverovala a zatial ma nesklamal 😉

hencidlo
11. bře 2010

titu a chodis do martina? a ano ku komu? inak ti poviem, ze to je riadny zaberak na nervy .....

pajinka111
11. bře 2010

hencidlo-já sem už brala colstil 3x po 3 měsících,většinou mi folík narostl,ale protože jsem měla velice dlouhé anovulační cykly,tak u mě taky velký pokrok,ikdyž se zatím nedaří,ted ho beru už po 4 a dr říkal že mi ho nechá 4 měsíce..hlavně musíš chodit na měření folikulů na UTZ ,aby dr.viděl jak to u tebe zabírá nebo nebo nezabíra,at svíší nebo sníží dávku a jestli se nedělají cysty..já chodím na měření už od 12dc a pak každý druhý den,nebo dle potřeby a zakončeno to je píchnutím Pregnylu,ten podporuje uzrání a prasknutí folikulu..

slavulilienka
11. bře 2010

henci...to záleží hodne aj od toho aký máš problém...myslím zdravotný 🙂 , či sa Vám nedarí, alebo či nemávaš ovulku a pod..., ale clostil vo väčšine prípadov pomôže, tak len vydrž a pýtaj sa aj lekára-ky, keď niečomu nerozumieš..., ale môžeš samozrejme aj nás... 😉 ak budeme vedieť tak poradíme... a inak ja chodím do MT, Ty tiež?

hencidlo
11. bře 2010

papajinka ja mam ist na kontrolu na 10-11 den cyklu, takze ma caka vilet do martina 17.3. a to budem muset chodit kazdy druhy den k tomu doktorovi? alebo mi bude stacit chodit len k mojemu gynekologovi? lebo ja to mam 100 km do martina. 😝

pajinka111
11. bře 2010

hencidlo-tak se tam zeptej jestli můžeš chodit na utz ke svému gyn. 10až 11dc uvidí teprve jestli vůbec něco roste,ted taky kdy míváš normáln ě ovulaci?já ji mám po clostilu o nějaký den dřív..
a jak se to vyvíjí dál,by se mělo sledovat,většina z nás takhle chodí,některé jdou jen jednou,některé dokonce vůbec,což bych se osobně i bála nechit na utz..