Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

smoulinkalenka
18. led 2010

alienka no mne už povedal,že to necháme na prírodu...kedy Dr. pichajú ten pregnyl...lebo mne ho nespomenul...Ty chodíš do centra, či k normálnemu gyndovi???

alienka24
18. led 2010

jen ke svému gynekologovi, no pregnyl se píchá tak od 20mm dřív ne

wera
18. led 2010

ahojte babulky 🙂 tak ja som dnes bola u dr. ale nebol tam, že až poobede tak tam poputujem aj poobede, som zvedavá čo mi povie... 🙂 teda nestíham Vás ani dočítať 🙂

smoulinkalenka
18. led 2010

hm no mne len povedal, aby sme snažilkovali.....a ak to nevyjde tak od budúceho cyklu si mám nasadiť 3tbl denne....
babule a ešte ja mám po tom clostile, strašne návaly tepla sa aj v noci na to budím..úplne spotená....aj cez deň....

wera
18. led 2010

šmouli to kľudne môže byť...sú to hormóny... a mala si to keď si clostík brala alebo Ti to pretrváva stále? radšej by som to dokimu spomenula keď tam k nemu nabudúce pôjdeš 😉

alienka24
18. led 2010

smouli......no je blbý že už tam znova nejdeš ☹ no mě pokud nepřestane bolet břicho tak půjdu znova na utz ve středu aby jsme se přesvědčili že fakt praskli

sliver
18. led 2010

smouli: ajoj, jo návaly tepla to poznám, to som mávala aj ja, jednoducho na chvílku ma tak oblial pot.... potom som si už na to zvykla ;) a ked to prišlo tak som si len povedala, že aha clostyl sa ozval 😀

smoulinkalenka
18. led 2010

Wera je to stále a mám pocit,že aj viac a častejšie....uvidím, či to prejde po ovu...
len keď on mi povedal,že tam prísť, len keby mi meškala mrcha....
tak neviem kedy tam pôjdem,ale asi ak to nevyjde tak pred užitím tej konskej dávky 3tbl denne tam skočím,že som mala tie návaly...a čo s tým Hm??? dúfam,že ma nevyhodí, že čo tam stále otravujem.... 🙄

smoulinkalenka
18. led 2010

silver ahoj
no je to dosť nepríjemné, normálne ma to v noci budí...
prešlo Ti to po ovu??? či trvá to stále???

wera
18. led 2010

šmouli prečo by si ho mala otravovať? veď je to predsa tvoje zdravie a chceš byť okey, no nie? 🙂 a okrem toho veď lekár je tam od toho aby nám pomohol a neboj sa nerobí to zadarmo, veď z poistovne za to má zaplatené 🙂

smoulinkalenka
18. led 2010

no tak ak to tento mesiac nevyjde tak hneť pred mrchou tam pôjdem...len to asi bude blbé, lebo vlastne nebudme vedieť na čom som a zase, keby som tam išla cez mrchu tak neviem čo by mi tam vtedy kukal 😝 no ale ten clostyl mám brať od 3DC čo znamená,že ešte mrcha bude v plnom prúde.... 😒
ach kto už sa v tom vysomári....

sliver
18. led 2010

jo prešlo ma to po ovu, mávam to tak 8DC až 17DC
no samo že ako kedy, niekedy 5 dní nič a niekedy aj dvakrát denne
no každý organizmus je iný a každý tieto hormony znáša inak 😉

smoulinkalenka
18. led 2010

silver takže je to normálne a nemám Dr. s tým otravovať....
asi to nechám tak, a ak príde mrcha nasadím ako mi kázal 3tbl denne,ale na Utz tam pôjdem taký 12DC pre istotu aj keď mi nekázal myslíte, že môžem tam prísť a povedať mu,že chcem ten utz??? 😕

zakupanda
18. led 2010

holčiny a co myslíte ten dnešní vzestup?že by včerejší uhnizdování??

novotnacci
18. led 2010

Ahoj holky,

tak jsem dnes byla u doktora, protože jsem 10DC a 9den píchám Puregon na stimulaci. V bříšku mám tři mušketýry, ve středu jdu na Pregnyl a v pátek nás čeká naše 1.IUI Můžeme se nám prý zadařit jedno miminko, dvojčátka a hodně hodně malá pravděpodobnost je na trojčátka 😲 .....také to samozřejmně nemusí vyjít vůbec 😔

Holky, jak to děláte v práci, když pořád lítáte k doktorovi jako já? Já už mám docela strach, že se to kolegům přestane zamlouvat a že mě vyhodí. Nadřízenému jsem řekla, že mám nějaké zdravotní potíže a že musím chodit častěji k dotkorovi, ale......

Mějte krásný den a všem držím palečky, aby jste byly co nejdříve těhulky....

alienka24
18. led 2010

novotnacci...tak u nás je to v práci v pohodě, můžeme si přehazovat směny podle potřeby takže se to u mě nijak neprojeví takže já osobně to mám docela v pohodě no, spíš mě to nebaví furt tam chodit 😅

smoulinkalenka
18. led 2010

babule dosť ma bolí hlava myslíte,že môžem paralen???alebo čo si môžem dať, až nezablokujem ovu 😝

alienka24
18. led 2010

smouli....hodně pít, někdy hlava bolí z nedostatku tekutin a pomáhá naráz vypít co nejvíc vody

smoulinkalenka
18. led 2010

alienka ja pijem až moc....mám stále pohár s vodou v ruke...to mi nepomáha 😔

wera
18. led 2010

novotnacci tak ja som tiež v robotke povedala že mám nejaké zdravoté problémy a preto chodím častejšie k lekárom.... a zo zákona mám nárok za rok na 56 hodín, čo je docela v pohode a vždy to aj vyčerpám... a niekedy musím brať aj dovolenku...
inak moc gratulujem k trom folíkom, to je super 🙂 a budem Vám moc moc držať palčeky nech Vám to výjde hneď na prvý krát 😉

wera
18. led 2010

šmouli na tom utz po dobratí clostíku určite trvaj, je to dôležité aby Ťa skontroloval! a hlavne keď budeš brať zvýšenú dávku... a nerozmýšlala si aj nad zmenou lekára?

wera
18. led 2010

bobi jasné začala som ďalšiu štafetu 🙂
super že idete do ďalšieho iui, som na Teba aj cez víkend myslela že ako ste dopadli u dokiho, budem Vám moc moc držať palčeky aby Vám to tento mesiac vyšlo 🙂

zakup podľa mňa ber tú hodnotu 36,8 🙂 a kedy budeš testíkovať?

smoulinkalenka
18. led 2010

wera no veď ja som zmenila lekára u tohoto som ešte len druhý cyklus.... 😉
ten prvý bol strašný...mi povedal,že ak do roka neotehotniem,až potom mám prísť to riešiť.....

wera
18. led 2010

šmouli aha... tak potom by som na Tvojom mieste trvala na tých ultrazvukoch... a prípadne sa ho skús opýtať aj na pregnyl... veď sa opýtanie nič nedáš 😉

alienka24
18. led 2010

smouli...no tak on je tohle docela standartní postup, pokud má žena pravidelnou menstruaci tak pravděpodobnost že do roka otěhotní je vysoká 😉

smoulinkalenka
18. led 2010

alien no ale ja som ju práve že nemala pravidelnú....
babule čo teda môžem ten paralen??????????????????????????

kkamca
18. led 2010

ahoj holky.Tak u mě stále čekám.Dnes jsem byla po úřadech a bylinkách-tak jsem zakoupila kotvičník a udělám tinkturu.Ještě budu čekat na drmek ten neměli.
ty WERO víš že sem přemýšlela,že když bych si ty femi kapky vzala víc na 3 měsíce tak by se mi to asi vyplatilo.Ale zas nevim kolik by se platilo za převod.Nebo jak by mi to asi poslali.
http://www.fertilityfriend.com/home/kkamca

wera
18. led 2010

kkamči no neviem akým spôsobom by si robila prevod peniažkov na slovensko... skús sa opýtať vo svojej banke koľko by Ťa to stálo, snáď nie veľa... a kvapky by Ti od valoviča poslali normálne v balíku a verím že by boli dobre zabalené takže by nemal byť problém s rozbitím 😉
a kedy čakáš že by sa asi mohla objaviť mrška?

wera
18. led 2010

šmouli určite jeden paralen môžeš 😉

novotnacci
18. led 2010

Weru, díky za povzbuzení a za přáníčko, kéž by to vyšlo....moc se k tomu ale neupínám, abych nebyla tak moc zklamaná. Ořvu to určitě, ale budu připravená....

Alienka: to se máš, že máš takovou práci. Já mám ještě k tomu šéfa, kvůli kterému jsem se rozhodla, že jakmile otěhotním, zůstávám doma. Je to s ním o nervy. Naposledy jsme na sebe křičeli, že mi naskákaly rudé fleky na hrudníku a málem jsem se složila, jak se mi roztřásly nohy.... ☹