Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sliver
8. únor 2010

wera blahoželám ku svadbe!!!
asi to potrebuje nejaká pozitívny zlom a toto bude on a potom sa to všetko naštartuje a víde, držím prsty

ja som bola v piatok na IUI a teraz čakám čakám čakám
a zožiera ma to čakanie, že 14 dní :((((

jerryjanka
8. únor 2010

wera - iui bude pre helik najmenší problem len bude treba vystimulovať lavy vaječník inak to nebude mať vyznam

jane86
8. únor 2010

sliver to vydržíš a třeba.....se dozvíš tu nejhezčí zprávičku na světě.

wera
8. únor 2010

jane ja som bola centre už pred mesiacom, mali sme ísť aj na iui ale potom prišiel hyperstimulák tak sme všetkého nechali a skoro dva týždne som rozchádzala bolavé vaječníky...no ale veď čo nás nezabije nás posilní.... tak ja neviem môj drahý nedá na sebe niečo zdať, ale snaží sa ma podržať.... a s tým ivfkom sme už obidvaja zmierení 🙂

jerry a pravý vaječník nie je okey? budem moc držať palce 🙂

sliver ale to si bola dosť neskoro na iui, no nie? a boli pripravené obidva folíky?

zuzu1111
8. únor 2010

kkamca - ja vôbec neviem ako to je s mojou ovulkou, myslím, že od vysadenia HAK som ju ešte nemala ☹ , keĎ tak možno minulý cyklus na 16DC, ale to tiež nie je isté
Teraz riešim, či tento cyklus ešte čakať, alebo už začať s Duphikom....kočky z témy PCO mi radia, aby som ešte skúsila počkať....
Ahoj Weri, dlho si tu nebola...takže ste už naisto rozhodnutí? Riešite to tak, aby vám to preplatila poisťovňa?

sliver
8. únor 2010

no bola som v stredu na utz a z piatku tam bol už iba jeden folík
ale jeden dominantný ostal a v piatok bol tesne pred prasknutím
som sa pýtala dr. a povedal že pri mojich 33dnových cykloch to je ok
ináč riadna zmena, dokonca mi na další cyklus dal clostyl neskôr, nie 3-7DC ale 5-9 že ked mávam dlhšie cykly
pritom môj dr. sa snažil dosiahnuť aby cykly boli 28DC a aj lieky mi podla toho dával
toto je úplne iný pohlad a dr. v care to berie úplne normálne

sranda čo dr. to iný názor

wera
8. únor 2010

to hej sliver, každý doki volí iný postup... ale v care sú špičkový odborníci na túto tému takže určite vedia čo robia 😉 teraz už len čakať a veriť že vám to vyľlo hneď na prvý šup 😉

zuzu hej dlho som tu nebola, som nejako potrebovala vypnúť a chvíľku na všetko nemyslieť... a hej budeme to určite riešiť cez poisťovňu... veď máme tri pokusy tak to musí výjsť 😉

xena1
8. únor 2010

ahojte babule ja oznamujem ze nam to nevyslo na prvom IUI a ideme skusit este jedno...dnes som 2DC od zajtra beriem clostyl 1xd,tak si ma prehodte v tabulke...a vsetuckym drzim palceky

sliver
8. únor 2010

juj wera ako som rad aže si sa vrátila 😉
už tu bola taká strašne smutná nálada
že aj som sa snažila ale asi zbytočne
ten odpočinok isto pomôže, ja ja mávam také stavy že nechcem nič riešiť a potrebujem brejk
to je normálne to chytí každého
ale hlavne že si OK

sliver
8. únor 2010

xena ☹
ale však nádej zomiera posledná, tak teraz to víde, už budú vedieť viacej čo a ako s IUI a podarí sa to, isto
to akosi skoro berieš clostyl???
ja osm ho predtým brala 3-7DC a teraz mi ho dali 5-9DC
nie je to skoro hned prvý den???

xena1
8. únor 2010

sliver ja som zajtra 3DC,zacala som spinit uz v sobotu ale malo tak to este nepovazujem za zaciatok ale vcera uz to bolo dost..clostyl sa ma zacat brat ked uz je mrcha normalne spustena,to mi povedal doki,tak u mna zajtra...
este sme len na zaciatku tak uvidime...mm ma hranicnu morfologiu spermii po odbere v centre,pol roka predtym ke dsme odobrali doma mal v pohode,tak to teraz chceme vyskusat doma ak to pojde...

wera
8. únor 2010

xeni to mi je ľúto... ale treba to brať ako začiatok novej šance 🙂

sliver sľubujem že Vás sem prídem sem tam mrknúť 🙂 ...teraz mám toho trošičku veľa lebo vybavujem aj všetky drobnosti okolo svadby 😉

sliver
8. únor 2010

aj my máme morfologiu pod hranicou
tak to idete skúsať doma? ako spermie či snažiť sa?
ja verím tomu že ak mi to teraz nevyšlo tak pri dalšej stimulácii to bude lepšie lebo tento cyklus bol taký že v polke osm prišla do caru a začala riešiť, dr. využil to že to tam samo narástlo a na další cyklus ked ma bude stimulovať tak je väčšia šanca 😉

xena1
8. únor 2010

weri nezufam,sanca zatial este je... 🙂

jerryjanka
8. únor 2010

wera - pravy vajcovod mam nepriechodny a pravy vaječník funguje perfektne ale kedže je to nepriechodne tak je to nanič
lavy mam priechodny ale tam mam vlavo lenivy vaječník hajzlik takže na iui pojdeme len ak bude folik aj na lavo

wera
8. únor 2010

jerry a pri laparke Ti ten pravý vajcovod nespriechodnili? ...teda potvorky vaječníky 😠 ale tak neboj v centre sa im určite podarí Ťa správne nastimulovať 😉

xeni to je úžasné že to berieš tak v pohodičke, je to asi najlepšie byť v pohodičke 🙂

bobi3
8. únor 2010

ahojte princezny 🙂

ja hlásim špinenie, testík negat, takže každú chvíľu očakávam tú potvoru jednu, ktorej sa u mňa ako si páči 😠 možno ešte skúsime 3.IUI, no zatiaľ na to nemám moc síl 😢

ahoj weri, som rada že si spat... 😉 ako sa máš? musím si prečítať, čo tu nové... dnes som bola z toho špinenia a negat testu dosť mimo, takže som ani nemala sily pozrieť na koníka, no chýbali ste mi 😔

wera
8. únor 2010

jeeej ahoj bobi 🙂 no to mi je moc ľúto...ale nevzdávaj to, raz to predsa musí výjsť a ešte sú predsa možnosti... 😉
ja sa mám inak úplne výborne, už vyše týždňa som nespomínala žiadne detičky, nepozerla som po žiadnych vecičkách... nemerám teplotku... no nechápem to ani ja sama, ale je mi fakt dobre teraz 😉 a už sa teším na to ivfko a verím že nám to výjde na prvý šup 😎

jerryjanka
8. únor 2010

nie nedalo sa bol uplne zavrety - ani len ta tekutina v nom nebola proste nič
tak mi urobili aspon drilling

xena1
8. únor 2010

weri,za tie mesiace si zvyknes,a aj ke dmi nebolo vsetko jedno v sobotu,dnes je uz pre mna novy zaciatok..nechcem sa ubijat v tom ze to doteraz nevyslo..a aby som sa nemala kedy trapit a zamyslat ideme hned dalej

bobi3
8. únor 2010

správne, weri, ja som mala tiež také fázy, že som sa detičkami vobec nezaoberala a hľadala som si stále iné zábavky 😉 tuším na mňa takéto obdobie príde teraz 😔

jerryjanka, je mi to tak ľúto 😔

jerryjanka
8. únor 2010

bobi - no tak zatial to nie je uplne beznadejne
ja verim že sa dočkame aj bez ivf
len to chce čas 😉

jerryjanka
8. únor 2010

inak kukam že je tu pochmurna nalada tak tie čo ste to nečitali tak si prečitajte čo sa mi stalo v nemocke za srandy 😀 je to na strane 579 😀 je tam toho viac

wera
8. únor 2010

babulky prajem Vám krásnu dobrú nôcku a určite sa čoskoro ukážem 🙂

jerryjanka
8. únor 2010

dobru weri

zuzu1111
8. únor 2010

jerryjanka, včera som čítala a fajne som sa zasmiala, zlepšila si mi náladu 😉

jerryjanka
8. únor 2010

zuzu - no presne na to som to sem dala pre zabavu
aj ja ked si spomeniem na to sa rehlim

wera
9. únor 2010

dobré ránko prajem babulky 🙂

bobi3
9. únor 2010

dobré 😉

jane86
9. únor 2010

Ahojky holky, já včera já nějak odpadla, usnula jsem ani nevím jak 😀