Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

zakupanda
12. únor 2010

ahoj silver oprav mě prosím v tabulce na 11 měsíců snAŽení díky.,jak je???

sliver
12. únor 2010

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení..........TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 17tt
halooo.......................?let...........?d................................19měsícu ..........našla //
alamala.....................25let...........0d...............................4 snažení............28.11. našla //, 15tt
jane86.....................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 12tt
alzbeta.hod................25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 8tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov ........našla //, 8tt

snažilky:

misa1misa...................22 let.........0d...............46DC..........................2x1cl.............9 měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............41DC...........................0cl...............11 mesiacov
misha1009..................? let..........0d...............41DC..........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d...............39DC..........................2x1cl.............3 mesiace
govinda ......................29r............0d...............38DC...........................0cl...............12mesiacov
Jaspina....................... 28let.........0d................37DC...........15.2.10 laparoskop.........8 měsíců
ka 131.......................25r.............0d................32DC.........................2x1tbl............30 mesiacov
sofokleska..................24let...........0d................31DC...........................2x1cl............15mesiacov
nanulik......................27let...........0d.................30DC..........................2x1cl.............12masiacov
nela00.......................32 let..........0d................29DC (12DPO)..............1x1cl.................20mesiac
sliver.........................28r..............0d................28DC (7DPO)..............3x1tbl.............9 mesiacov
wera.........................26let...........0d................28DC............................2x1cl..............? snažení
kkamca......................29let...........1d................25DC............................0cl................40snažení
zakupanda..................33let............1d...............24DC............................3x1tbl.............11měsíců
jerryjanka...................26let...........0d................22DC.....................po lsk, nasleduje IUI........24 mesiacov
nana.76.....................33let...........2d................17DC..........................2x1cl...............1x ivf 32mesic
xena.........................33r.............2d...................6DC..........................1cl................14 mesiacov bobi3.........................32let..........0d................ .4DC .........................1x1cl.............21 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d.................4DC...........................2x1cl................7mesicu

zakupanda
12. únor 2010

hodná díky

sliver
12. únor 2010

ahojkaj,
no čo ja viem, akýsi mám stres v práci a tiež čakám a čakám čo s IUI, najviac ma hnevá to že ma stále pichá v podbrušku a ževraj to je normálne, že to nič neznamená, vieš stále si hovorím sa isto niečo deje ale pritom môžem normálne dostať....
a keby ma to tam nepichalo tak na to ani toľko nemyslím, tak sa mi to stále pripomína
ty sa máš dnes ako?

konečne je koniec týždňa!!!

zakupanda
12. únor 2010

silver jo dobrý pojedem něco pokoupit a zařídit takže klasika ,můžu ti se´m hodit graf a koukneš mi na něj?

sliver
12. únor 2010

no jasan
však sa nekuknem len ja ale aj iné kočky, v klude 😉

zakupanda
12. únor 2010

Your Charting Home Page Web Address:
http://www.fertilityfriend.com/home/zakupanda

zakupanda
12. únor 2010

no to píchání v podbříšku říkají že se roztahuje děloha tak je to asi oki bud v klidu držím pěstičky kdy budeš znát výsledky.

sliver
12. únor 2010

no na začiatku to vyzeralo bez ovu ale ked potom skočila teplota hore tak asi prebehla, meriaš stále za tých istých podmienok?
najbližšie dni bud skocí hore alebo sa bude držať tam kde je a príde MS 😒
teda to si ja myslím, no netvrdím že na 100%
možno ti kočky napíšu iný názor

ty si čo myslíš, alebo ako si to vysvetluješ?

sliver
12. únor 2010

výsledky budem vedieť za týžden
božinku už mám týžden za sebou a ešte jeden.......

zakupanda
12. únor 2010

silver nevysvětluji jinak já mívám takovéhle skoky ale nechápu proč se mi to nedrži v rovině když už se vyšplhám,měřím ve stejný čas na to se nic nemění,ovu byla vím to s testu tak ted jen doufat doufám každý měsíc asi jako každá z nás.

zakupanda
12. únor 2010

to čekání je hrozné vid,no jdu si umýt hlavu vzbudit amnžílka a vyrazit zatim se měj

sliver
12. únor 2010

boli si aj na folikulometrii?

no supiš ak bola ovu tak len veriť a dufať

sliver
12. únor 2010

papa a krásny dník

kkamca
12. únor 2010

Čau koukám nikde nikdo.. 😎

sliver
12. únor 2010

no iba ja, klasika 😉

elisabet
12. únor 2010

Sliver, jojo, píchání v podbříšku prý zanmená že se roztahuje děloha, k tomu mají být i další příznaky, bolení v prsou a tak. Třeba ta moje kamarádka co zkusili jednou a hned to bylo, tak říkala že prska jí bolela už před tím než jí vynechala MS a taky měla píchání v podbříšku. Ale já už to taky tak měla asi v prosinci, bolely mě prsa, to mi nikdy nedělá ani před MS, a taky mě znatelně píchalo v podbříšku, a pak normálně si příjde MS jako by se nechumelilo! A ono se nechumelilo! No nechci ti nijak kazit radost, právě že ti to přeju jako každé z nás tady, ale jen píšu svoje poznatky. Jojo chce to jen trpělivost, prý přináší růže, pche, to bych ctěla vidět 😝
S tím grafem, nevím nemám zatím skoro žádné zkušenosti, co jsem ale pročetla tak právě že zhruba šest dnů po sobě nízká teplota a pak to ze dne skočí nahoru tak to by právě známka ovulace měla být, a ano držet by se teplota nahoře měla do MS, pokud jsi těhotná tak teplota zůstane i nadále nahoře nebo začne i stoupat, pokud dojde v těhu ke krvácení ale teplota je stále nahoře nebo se zvedá tak je to v pořádku a mimi se udrží, pokud v den kdy má přijít MS teplota najednou klesne tak nejsi těhotná a příjde MS. Jo a ještě pokud jsi těhotná, dojde ke krvácení a teplota začne klesat tak se mimi nejspíš neudrží 😢 -jsem vyčetla, nevím nakolik to sedí ale řídím se tím, no teplotu si měřím teprve šestý den, tak machruju, že 😀

aspasia77
12. únor 2010

Ahojte, začínam brat od pondelka clostil.. Ako ste ho znasali? Pichli vam aj pregnyl? Je to nutné? Dakujem za vsetky rady a info. Viete mam trosku aj obavy 🙂

jerryjanka
12. únor 2010

aspa - no tak nutné ako nutné - povedzme to takto
je to lepšie lebo to spôsobí prasknutie folikulu - a nevytvorí sa cysta - a potom presne vedia naplanovať styk 😉

bambi9__2
12. únor 2010

ja som bola dnes na folikulometriu a som dost zmatena teda 😒
foliky boli 6-7mm... dnes som 11dc. , dalsi mesiac mam brat uz 2xclostil... no a styk mi poznacil uz na zajtra, pozajtra a potom cca kazdy druhy den .... co sa mi zda divne lebo zajtra budu foliky max 8mm 🙄
najblizsie mam prist znovu az po dobrati clostilu...takze ziadne sledovanie okolo 14-16dc ?? 😖 jaa neviem ci to dotiahnem kam chcem takto ☹

jerryjanka
12. únor 2010

bambi tak to je čo za odbornika???
ved môžeš mať ovulku až na 20 DC možno aj neskôr ak ti takto pomaly rastu foliky 😠

aspasia77
12. únor 2010

jerryjanka, nemoze vzniknut po pichnuti hyperstimulácia? Ja viem, som sialena.. 🙂 No bojim sa ako to budem znášat..I ked sa teším, ze sa to trošku posunulo.Uz dva roky sa s manzelom snazime.

bambi9__2
12. únor 2010

..jerry no ja neviem co si mam mysliet 😒 ale som si to tak priblizne vyratala - 2mm denne ak narastu, tak tych 22mm bude buduci tyzden, tak sa budem drzat toho, a este aj bt ... aspon mam o tom info z konika a neriadim sa slepo len dr. 🙄

jerryjanka
12. únor 2010

aspasia - presne preto sa chodí na folikulometriu aby sa tomu dokazalo vyhnuť
keby si mala 7 vajičok alebo aj viac mohlo by sa to stať
ale inak nie. ohss skôr spôsobí clostil než pregnyl.

bambi - ja niekedy ked tu čitam čo doktori povedia - tak ja nemam vysoku školu ale niekedy si ťukam na hlavu fakt...

bambi9__2
12. únor 2010

..prave preto si musime poradit casto same.... a niekedy aj vynutit nejake to vysetrenie, co uz 🙄
uvidim ci sa mi aspon ovulka posunie a ako to bude s tou vacsou davkou clostilu...

aspasia77
12. únor 2010

Dakujem jerryjanka.Ako často si chodila na folikumetriu? Od pondelka mam clostil a od toho dalsieho prvýkrát folikumetria.

jerryjanka
12. únor 2010

aspasia ja mam super cyklus takže prvykrat som bola 2x a potom som bola už každy mesiac iba raz potom povedali kedy pichnuť pregnyl a kedy snažilkovať
u nas to efekt nemalo ale u nas je zistenych viacero problemov

aspasia77
12. únor 2010

ja cyklus vobec nemávam. Iba po duphastone. Tak som zvadavá ako to dopadne..

jerryjanka
12. únor 2010

aha tak potom je u teba pregnyl vyslovene žiaduci - inak by sa mohlo stať že sa ti z folikulu stane cysta 😔

sliver
12. únor 2010

kočky nebojte sa clostylu ani pregnylu
však je to všetko pre dobrú vec ;) o ktorú nám ide každej ktorá tu píše ;)