Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

soldi
20. únor 2010

ahoj jerry 🙂
preco z 15tich?

a ake maju na Teba vedlajsie ucinky?

ja uz netrpezlivo cakam na ms, ale ma to moje telo natahuje 🙂

jerryjanka
20. únor 2010

soldi beriem clostil 1-1-1
uvažovala som 2-0-2 ale možno to tak skusim ak to teraz nevyjde

vedlajšie učinky - no bolieva ma hlava, depresie, uzkosť, návaly... 🙄

soldi
20. únor 2010

jerry: tak to mas teda dost brutal davku.chuda 😔

a tiez si zacinala s 1x1?

Ty mas tiez pco Janka, vsak? a robievas ovu testy?

a mas na nich stale tu jednu ciarku aspon trosku viditelnu?

jerryjanka
20. únor 2010

soldi - nie je to brutalna davka 😀 v pohodke
nikdy som nemala 1x1 najmenej som mala jeden mesiac 2x1 potom 3x1, 3x1, 4x1 - 3x po sebe 😀
pco mam - ovu testy robievam
a nie nemam stale čiarku - to je skôr u tych pcočkarok vo vyššom štádiu pco - ja ovulujem aj sama takže u mna je to ako normalny cyklus 28 dnovy

soldi
20. únor 2010

fiiha, zeby som pcoockarka vo vyssom stadiu? sice ked som si minule robila rano, tak bol uplne biely, tak mozno ani nie 🙂

a preco teda beries clostil ked ovulujes aj sama?

elisabet
20. únor 2010

sliver, já jsem byla už objednaná na preventivku u sestřičky v čekárně jak jsem čekala na doktorku tak jsem se objednala, no a pak jsem šla do ordinace a tam mi až dr, napsala clostil duphaston, no a dala mi z každého dvě balení a že se pak mám stavit na kontrolu a uvidíme co dál, a já na ni že už jsem objednaná na preventivku, že mi návštěva vychází na dobu hned po prvním cyklu s tabletkami, no a vychází mi to na 10DPO. No já jsem se ptala jestli mám být nedočkavá a udělat si test doma, znáte to holky, testovat a testovat... 🙂 a nebo mám počkat že mi řekne doktorka tu sladkou zprávu, když se podaří. Ale teď mám před sebou ještě týden a půl čekání, však to všechny známe, čekání je nejhorší a plné nadějí které se můžou sesypat jako domeček z karet ze dne na den. Hej co je to za pesimismus? 😲 Já jsem ve skrze optimista 😀 .
A co se vedlejších účinků po clostilu týká, tak já byla taky zdárný příklad, závratě, a hlavně ke konci dost velké mžitky před očima. 😖

jerryjanka
20. únor 2010

lebo chceme isť na iui a potrebujem nastimulovať lavy vaječník kedže pravy vajcovod mam upchaty
😉

sliver
20. únor 2010

ja som tiež mala dávku 4*1
a vedlajšie účinky: maximálna precitlivelosť, ani nebolo prečo a mala som slzy na krajíčku stále, návaly tepla, také 10minutové...
teraz mi dali dávku 3*1 a že ak nepomôže tak mi dostimuluje injekciami, lebo aj pri tej dávke 4*1 som mala iba jeden folík, takže rátam s injekciami ;)

elisabet
20. únor 2010

jo ty návaly, to jsem zapoměla, ty jsem měla taky, no co ale alespoň je to pro dobrou věc. Včera se kamarádům narodil chlapeček, tak jsme včera zapíjeli, teda já ne, pít nemusím a ani teď s těmi tabletkami nechci. no a bavili se všichni o porodu a já si vzpoměla na vás holky, co všechno jste už museli podstoupit a že my tady budeme nakonec za porod vděčné, že? no jo a taky ty řeči, to je nejhorší- a kdy vy už budete mít miminko? A na co ještě čekáte? a podobně.... ☹ až to člověku zkazilo náladu. My se s našima známa o tom že už se tak dlouho snažíme nebavíme, už jen kvůli takovýmto řečem, které pak bolí. Alespoň si pak, až se na nás usměje štěstí, budeme doslova užívat to naše sladké tajemství.... 🙂

jerryjanka
20. únor 2010

no - tomu sa človek nevyhne aby sa ho pytali
už som si zvykla - našťastie rodina je ešte ako tak taktná

zakupanda
20. únor 2010

to se na clostil nesmí alkohol?

zakupanda
20. únor 2010

ani v míře?

sliver
20. únor 2010

jojo tie reči poznám a večné otázky kde už???

ja som si na clostyl dala alkohol a zatial mi to nejak neuškodilo ;)
nehovorím že vela ale jeden dva poháre vína.....

zakupanda
20. únor 2010

no prave si chci dat vecer vinko

sliver
20. únor 2010

daj si v klude
aj ja si dám ;)
na zdravie!!!

zakupanda
20. únor 2010

silver tak na zdraví jupííííí

jerryjanka
20. únor 2010

ja som sa na clostil aj dosť opila - tak ale chudatko pečen 😀

elisabet
20. únor 2010

já právě nevím, já na to odvahu dát si alko nemám, ale je to i tím že poslední dobou nemám ani nejmenší chuť na alko, víno jsem měla ráda a teď při představě že si dám sklenku se mi kroutí žaludek, no co, alespoň je to dobré v tom že mě nehoní chuť dát si sklenku! Tak ale taky na zdarví a mějte se hezky 😉

oliadi
20. únor 2010

Ahojte, rada bz som sa pridala do diskusie 😉 ,...o druhe babo sa snazime uz rok a pol, zistili mi zvyseny prolaktin, ktory sa po uzivani parlodelu dostal do normy, a vybrala som uz dva cykly clostilbegytu1x1, a stale nic,...s kazdej strany pocuvam o novom a novom teho a ja nic 😔

soldi
20. únor 2010

oliadi a merias BT?

oliadi
20. únor 2010

nemeriam, lebo stavam v noci k malemu aj 5x tak, by to aj tak nebolo objektivne a dr mi povedal, ze nemam ovulku ☹ , podla stavu mojich vajecnikov,mala som folikulometrie asi tri po sebe pred pol rokom z toho pri poslednej som mala ovulku

soldi
20. únor 2010

a ked beries clostil, tak tiez nemas ovu?

jerryjanka
20. únor 2010

tak už je to tu
už ma boli hlava
a to mam za sebou 2 tbl

soldi
20. únor 2010

jerry, to smouli bola dnes na tom horsie, lebo ona trpi migrenami a doktor jej pichol pregnyl, co sa nemoze, tak pisala, ze cely den prevracala, co ju tak hlava bolela. ale ze jej pomohla kola a alpovy obklad na celo 🙂

jerryjanka
20. únor 2010

no mne pri bolesti pomôže len fest silny liek
tiež mavam migreny aj 5-6 dnove to je potom otras 🙄

nanulik
21. únor 2010

dobré ránko ľudkovia 😀 vcera som bola skoro celý den v škole 😒 a už sa mi sem nechcelo chodiť. mali sme personálny manažment 😖. nedali nám okruh tém na skúšok ale máme si zohnať dve obrovské knihy a z toho sa učiť.a ešte debilnú seminárku. fuj 😒

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

nanulik
21. únor 2010

čo všetci ešte buváte? 🙂 to len ja som také ranné vtáča?

v555
21. únor 2010

nie si sama aj ja som už tu,dobre ranko 😉

nanulik
21. únor 2010

vitaj 🙂

nanulik
21. únor 2010

tehulky a mamičky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení..........TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 19tt
halooo.......................?let...........?d................................19měsícu ..........našla //
alamala.....................25let...........0d...............................4 snažení............28.11. našla //, 17tt
jane86.....................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 14tt
alzbeta.hod................25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 10tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov ........našla //, 10tt

snažilky:
misa1misa...................22 let.........0d...............55DC..........................2x1cl.............9 měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............50DC...........................0cl...............11 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d...............48DC..........................2x1cl.............3 mesiace
govinda ......................29r............0d...............47DC...........................0cl...............12mesiacov
Jaspina....................... 28let.........0d...............46DC...........15.2.10 laparoskop.........8 měsíců
ka 131.......................27r.............0d...............41DC.........................2x1tbl............30 mesia
nanulik......................27let...........0d................39DC (18DPO)..............2x1cl.............12mesiacov
sliver.........................28r..............0d...............37DC (16DPO)..............3x1tbl.............9 mesiacov
wera.........................26let...........0d...............37DC............................2x1cl..............? snažení
kkamca......................29let...........1d...............34DC............................0cl................40snažení
nana.76.....................33let...........2d...............26DC..........................2x1cl...............1x ivf 32mesic
pajinka111..................38let..........1d................21DC..........................0x0cl................33měsíců
misha1009..................26 let..........0d...............18DC..........................0 cl............15 mesiacov
xena.........................33r.............2d................15DC..........................1cl................14 mesiacov bobi3.........................32let..........0d................13DC .........................1x1cl.............21 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................13DC...........................2x1cl................7mesicu
sofokleska...................24r.............0d................8DC...........................0cl.................19msiacov
nela00.......................32 let..........0d.................5DC ........................2x1cl..............21mesiac, IUI dúfam
titulienka .................. 30r.............3d.................4DC..........................2x1................11mes
zakupanda..................33let............1d...............4DC............................3x1tbl.............11měsíců
jerryjanka...................27r.............0d.................3DC..........................3x1cl..............2roky..po lsk-IUI 4.3.