Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bobi3
3. bře 2010

krásne ránko babulky 😵

paji, tituš, žeby predsa? strašne moc držím palčeky 😉

nana, takže ďalšie IVF? ja o tom tiež uvažujem, no zatiaľ som nenabrala odvahu 😖

nela00
3. bře 2010

luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 19tt
halooo.......................?let...........?d................................19měsícu ..........našla //
alamala.....................25let...........0d...............................4 snažení............28.11. našla //, 17tt
jane86.....................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 14tt
alzbeta.hod................25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 10tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov ........našla //, 10tt
nanulik......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 7tt
jednave.....................26let............0d...........44DC.....0cl....18měsíců..2.3.našla //

snažilky:

ka 131.......................27let.............0d..............48DC..........................2x1tbl............30 mesiacov
wera.........................26let...........0d...............44DC...........................0x0cl..............? snažení
nana.76.....................33let...........2d...............36DC...........................2x1cl.............1x ivf 32mesic
pajinka111..................38let..........1d................30DC(13DPO)...............0x0cl.............33měsíců
misha1009..................26 let..........0d...............25DC..........................0 cl................15 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d................24DC..........................2x1cl..............4 mesiace
xena.........................33r.............2d.................22DC.........................1cl.................14 mesiacov bobi3.........................32let..........0d................22DC (8DPO)...............1x1cl.............21 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................21DC..........................2x1cl.............7mesicu
sofokleska...................24r.............0d................15DC..........................0cl.................19msiacov
nela00.......................32 let..........0d.................15DC .....................2x1cl...............21mesiac,IUI
titulienka .................. 30r.............3d.................12DC..........................2x1................11mes
zakupanda..................33let............1d...............12DC..........................3x1tbl.............11měsíců
jerryjanka...................27r.............0d.................12DC..........................3x1cl..............2roky..po lsk
sliver.........................28r..............0d.................8DC ..........................3x1tbl.............10 mesiacov
kkamca......................30let...........1d.................7DC............................0cl..................41měsíců
Slavulilienka.................33r..............2d.................5DC.........................2x1tbl.................13mesiacov.
danielapro...................26let...........0d.................4DC..........................3X1cl.................5mesicu ¨

ahojte o 🙂 pravila som dc 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/n

sliver
3. bře 2010

luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 19tt
halooo.......................?let...........?d................................19měsícu ..........našla //
alamala.....................25let...........0d...............................4 snažení............28.11. našla //, 17tt
jane86.....................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 14tt
alzbeta.hod................25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 10tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov ........našla //, 10tt
nanulik......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 7tt
jednave.....................26let............0d...........44DC.....0cl....18měsíců..2.3.našla //

snažilky:

ka 131.......................27let.............0d.............49DC..........................2x1tbl............30 mesiacov
wera.........................26let...........0d...............45DC...........................0x0cl..............? snaž
pajinka111..................38let..........1d................31DC(14DPO)...............0x0cl.............33měsíců
misha1009..................26 let..........0d...............26DC..........................0 cl................15 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d................25DC..........................2x1cl..............4 mesiace
xena.........................33r.............2d.................23DC.........................1cl.................14 mesiacov bobi3.........................32let..........0d................23DC (9DPO)...............1x1cl.............21 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................22DC..........................2x1cl.............7mesicu
sofokleska...................24r.............0d................16DC..........................0cl.................19msiacov
nela00.......................32 let..........0d.................15DC ........................2x1cl..............21mesiac, IUI dúfam
titulienka .................. 30r.............3d.................13DC..........................2x1................11mes
zakupanda..................33let............1d...............13DC..........................3x1tbl.............11měsíců
jerryjanka...................27r.............0d.................13DC..........................3x1cl..............2roky..po lsk
sliver.........................28r..............0d.................10DC ..........................3x1tbl.............10 mesiacov
kkamca......................30let...........1d.................8DC............................0cl..................41měsíců
Slavulilienka.................33r..............2d.................6DC.........................2x1tbl.................13mesiacov.
danielapro...................26let...........0d.................5DC..........................3X1cl.................5mesicu
nana..........................33let...........2d.................2DC..........................0cl...................33mesicu

titulienka
3. bře 2010

paji praveze telesnu nemam vobec zvysenu 😉
tak preto musim cakat par dni ako bude vyzerat teplotka nasledujuce dni 😀

sliver
3. bře 2010

bobi neboj na IVF musíš byť pripravená, ono to príde samo a zrazu budeš mať pocit že to je to najlepšie a pôjdeš do toho so všetkým

bobi3
3. bře 2010

sliver, možno áno, no zatiaľ sa na to necítim vôbec 😒 a ty ako pokračuješ?

alienka24
3. bře 2010

ahojky holky, přeju hezkou středu 😉

sliver
3. bře 2010

ahoj alienka, dakujeme, aj tebe

no ja nepokračujem nijak, v stredu ideme na tu dovču a plodné dni mi začínaju v utorok.... tak až o mesiac, pôjdem s plnými silami na IUI a ked to nevíde tak možno niekedy v lete na IVF, neviem či chcem stále skúšať IUI lebo to čo ma niekoľkokrát stojí IUI tak by potom bolo lepšie IVF, tiež ešte nie som pripravená ale som ochotná urobiť všetko!!!! tak verím tomu že do leta budem ;)

bobi3
3. bře 2010

sliver, a na dovči snažilkovať nemôžte? veď práve to je najideálnejší čas a prostredie, nie? 😕 Ja som si teiž tak vravela, že ak dve IUI nevyjdú, tak potom IVF... no ani to nie je zaručený úspech 😒 nakoniec som sa rozhodla ešte pre tretie... ale teraz asi už len IVF ☹

sliver
3. bře 2010

bobi, na dovči sa nedá snažiť :( lebo ideme ku kamoške do 1-izb. bytu a budeme tam piati... ona tam býva s frajerom a nás ubytuje ma nafukovačke ešte s jedným kamošom, aby sme ušetrili na ubytku.... tak tam sa nebude dať, no neva, len budem musieť čakať, toto čakanie je najhoršie a najdlhšie....
jo ani IVF nie je zaručené ale je tam o moc väčšia šanca ako na IUI, tak treba veriť že to víde, viem že aj IVF nemusí ale verím tomu o moc viacej ako IUI, len jediné rpečo idem na IUI je že ešte nie som psychicky pripravená na IVF, ináč by som išla rovno na to...

bobi3
3. bře 2010

IUI mi príde ako úplne jednoduchý zákrok, kdežto dopracovať sa k IVF je trochu zložitejšie, tak aj preto som zatiaľ stále riešila len IUI...
tak to je škoda, že ti ovu vyšla zrovna takto 😠 to kam idete, že budete 5 v jednoizbáku? 😅

soldi
3. bře 2010

sliver, a co rychlovka v restike na weckach? 😉 😀

sliver
3. bře 2010

soldi 😀 😀 😀 no to nám moc nejde :( raz sme skúšali tiež na dovče v Ríme v kupelni lebo sme boli 7, jedna partia... no akosi to nešlo, asi nie sme moc na takýto adrenalín
ideme do Londýna a vôbec námm to nevadí, ved tam budeme iba prespávať, celé dni budeme chodiť kade tade...
nevadí, už som sa s tým zmierila, aspon si oddýchneme od snaženia a myslenia stále na baby...

jednave
3. bře 2010

Paji, držím moc moc pěstičky, ať je to těhu

bobi3
3. bře 2010

aj my sme boli nedávno v Londýne 🙂 tiež len tak na pár dní u kámošky... a bolo to super, užite si to, Londýn je fakt krásny, prajem hlavne pekné počasie!!! 😉

sliver
3. bře 2010

bobi dakujem, teším sa že moja hlava oddýchne ;) lebo stále sa točím iba okolo roboty a snaženia... a tam ma to fakt ani raz nenapadne... teda asi iba vtedy ak sa tam bude vela mamičiek s kočármi tmoliť okolo mňa 🙂 ale to je aj tu 🙂
jo s počasím to je ťažké, ale hádam víde a ak nie nevadí...

alienka24
3. bře 2010

sliver....do Londýna se chystáte?

sliver
3. bře 2010

alienka jo na dovolenku ideme v stredu v noci a vrátime sa v utorok v noci, popozerať pamiatky a tiež sa stretnúť s kamoškou, žije tam a dlho som s nou nebola, bola mi za svedka na svadbe, tak je taká moja NAJ len ju mám tak daleko :(

alienka24
3. bře 2010

taky jsme byli v londýně, ale asi jen na 4dny ale i tak to bylo prima, stojí to za to je tam krásně, pořídili jsme si london pass a navštívili tak hodně památek 😉 to budete mít určitě super, a hlavně ted je i velmi příznivý kurz libry 😉

jerryjanka
3. bře 2010

to sliver:
včera som pisala dr. Krajkovičovi - či by u mna nebolo lepšie stimulovať injekciami
a napisal mi že injekcie su silnejšie , vyrastie po nich viac folikulov ale neda sa regulovať kde narastu proste narastu kde sa im bude chcieť. aj keby som pichala len vlavo ☹

to bobi:
nie nemaš pravdu - nie je to tak že raz ovuluje jeden a potom druhy vaječnik - respektive v idealnom pripade asi ano - tak ako je idealny cyklus 28 dni - ale to nema každa žena
proste môže 4x za sebou ovulovať jeden a potom raz druhy alebo ako sa im proste chce
a u mna aj pri silnej stimulacii 3x1 dozrievalo len vpravo 2 a vlavo nič
len pri extremnej davke dozrel aj vľavo 😢

bobi3
3. bře 2010

jerryjanka, je možné, že je to tak, ja som také niečo len počula... ale asi tak ako píšeš, je to asi len ideálna predstava ako by to malo byť...

jerryjanka
3. bře 2010

bobi ano asi tak ako sa hovori o idealnom cykle 28 dni
ale realne kolko žien ho tak naozaj má
a je nemenny. asi takmer žiadna
ked neberieme cyklus s HAK
no a u mna ten lavy sviniar proste štrajkuje a nechce ovulovať
neviem prečo
z asi 10tich krat čo som absolvovala folikulometriu ovuloval len 2x - a aj to len ked som brala clostil 2x2 takže viac ako najvyššia dávka. horšie je to že injekčne sa to tiež neda ovplyvniť akurat su silnejšie 😢

alienka24
3. bře 2010

jerryjanka....je to pěkná potvora ten tvůj levej vaječník 😠 😠

nana.76
3. bře 2010

pekny podvecer berunky.tak ja byla dnes v Caru ultrazvuk na jednicku uspali mi vajecniky a od 16.3 zacnu stimulovat na IVF musim verit ze se to konecne podari 🙂

jerryjanka
3. bře 2010

alienka no je to hajzlik maly svinucha ale ja ho zobudim aj ked chcieť nebude 😀

alienka24
3. bře 2010

dávám tip na knihu holky, profesní deformace 🙂 moc pěkná a vtipná
http://www.kosmas.cz/knihy/149409/Matka-z-cukru...

pajinka111
3. bře 2010

dnes mě pěkně bolí břicho,myslím ms je na cestě 😠

alienka24
3. bře 2010

pajinka....třeba ještě ne 😉

danielapro
3. bře 2010

Ahojte holky.

Chtěla jsem se poprosit o váš názor. Dnes jsem si měřila BT a měla jsem ji vysokou 37,1. Mu mě je spíš normální 36,1-36,5. Napadla mě ovu, ale teprve mě nedávno skončila MS... nějak jsem z toho zmatená...

jerryjanka
3. bře 2010

daniela merala si hned rano a o tej istej hodine?
nepila si včera alkohol
alebo nemala si nekludnu noc že by si sa prehadzovala a malo vyspala?