Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dadqa86
16. čer 2010

@olive :Vzala som Panadol feminu mi je trosku lepsie,ale nechem sa napchavat zbytocne tabletkami... 😒

nana.76
16. čer 2010

holky konečně mam v albu fotečku mimíska tak jestli chcete kukněte.Všem vam přeji at se vam co nejdříve zadaří 🙂 🙂 🙂

lebo5
16. čer 2010

@nana.76 krásne bábo, ake už je velikééé, aj ja pridávam moje bábo 😀

10andrea12
16. čer 2010

ahojte babule tak sa hlasim uz mam pichnuty pregnyl ked pichla injekciu tak poho ani som nevedela ale ked to tam pustala tak take tupe trhanie som citila aj asi este 10 min po tom ale uz je vsetko ok trochu ma pobolieva v podbrusku ale inak vsetko ok zatial

olive
16. čer 2010

@nana.76 a
@lebo5 krasne fotecky, tak se snad taky brzo dockame.
@dadqa86 - ja take se nerada dopuju praskama, ale kdyz je mi hodne spatne tam me nic nezajima.
@10andrea12 - podbrisek te boli, ze co nevidet ti prasknou foliky.

10andrea12
16. čer 2010

@cathy77 som citala ze Toporcerova ma umele vlasy ci co tam co si dala odkaz na tu stranku to ozaj vsimla som si ze ma ten isty uces stale a take chemlonove vlasy ale ze ma parochnu ma nenapadlo nevies co sa jej stalo?

10andrea12
16. čer 2010

@olive dakujem snad to ozaj zaberie a pomoze

sliver
16. čer 2010

@nana.76 a @lebo5 moje krasne malicke!!! úžasné, veľa zdravíčka a nech rastiete čo najrýchlejšie 😉

cathy77
17. čer 2010

nana, lebo - náááádhera 🙂 držím vám palce silno, nech pokračujete zdarne do konca

cathy77
17. čer 2010

andrea - to je super, máš akurát ovu, snažilkujte sa silno 😉 mne doki ako som už písala nechcel predpisať pregnyl, tak som nevedela, kedy folik praskol a či vobec praskol 😒 nariadil nam snažiť sa 3-4dni 2x denne, čo u nas vobec nebolo jednoduche, mm maka jak otrok na stavbe(staviame si dom), ked nie je tam, ťahá 24ky, ja 12ky (obaja sme vojaci) tak je to náročné, už bol minule tak strašne unavený, prišla som o polnoci domov z lietania, no bolo to skor trapenie ako sex ☹ pár dní potom mi aj vykričal, nech ho nenutim, že to je trapne. ano je, kurňa, ale ked ja žeriem ten clostil a znašam jeho vedľ.učinky, tak snad v daný den sa už musime premocť aj ked padame od unavy. no, je to o hubu.
a na tu toporcerocu - ja ked som u nej rodila, mala ešte svoje, nakrátko ostrihané také do červena, tak neviem, mne to pripadá, že ten príčesok alebo parochnu ma len na paradu...

nana.76
17. čer 2010

holky moc děkuji 🙂
Lebo pěkny prcek tak at rostete 🙂
Olive to víš že se dočkate,jednou se to povest musí,musite hlavně věřit 🙂 🙂

olive
17. čer 2010

@cathy77 - neni to lehke, kdyz je clovek vytizeny vice jak na 100procent, ale pokoud beres leky, tak se nada nic delat a musi byt sex. Vim je to hrozne, ale co nadelame. Pro me to taky neni dvakrat prijemne ale musim.

olive
17. čer 2010

@nana.76 - dekuji 😉

10andrea12
17. čer 2010

@cathy77 no to ti ozaj nezavidim ze ste takto vytazeny to potom ozaj clovek berie to snazilkovanie ako trest ale co uz ked musis tak musis manzel ta tiez musi pochopit a byt tolerantny aj ked ako vravis clovek uz paada na hubu ale kedze beries clostil co nieje sranda tak sa musite prekonat nech ho neberies len tak ale nech to ma aj poriadny ucinok nie?je to tazke boze cim vsetkym si musime prejst kym otehotnieme no nie?a do niektorej staci "hodit trenky" a je v tom ci chce alebo nechce podla mna je to trosku nespravodlive ☹ ☹ ☹ ☹ no a ja uvidim ze ci pregnyl pomoze lebo som citala ze aj ked sa pichne nemusi zabrat vraj tak uvidime mne doktorka kazala sa snazit stvrtok, piatok a sobotu ta dnes ideme na to (aj ked my sme zacali uz vcera pre istotu 😀 😀 😀 😀 😀 )sa ma doktorka pytala ze ci sa budeme doma snazit alebo chceme prist na inseminaciu tak som povedala ze chcem taky pol rok skusit normalne prirodzene otehu zo stimulaciou a ked sa nepodari tak potom by sme skusili tu inseminaciu inak baby neviete kolko to stoji v starej nemocnici v Košiciach?

sliver
17. čer 2010

janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 35tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 32tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 30tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 26tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 27tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 22tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,21tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 20tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 17tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov........22.3 našla // 16tt
nana............................33let...........2d......................................33mesiacov ..................9.4.našla // 13tt
jerryjanka....................27r.............0d.................5x1cl................2,5 roka.......................11.5. // 9tt
lebo5.............................30r.............0d...............1x0,5d..............13mesiacov ................17.5.našla // 9tt
alienka24.......................25let.............0d..........................................3roky......................1.6. našla // 7tt

snažilky:
danielapro..................26let...........0d.....................32DC..........................3X1cl..............76mesiov
sofokleska.................25r............0d.......................26DC............................0cl..............23mesiacov
nela00.........................32 let..........0d...............27DC/14dpo/..................0cl.......................2 roky
kraskanz1..................23r.........................................21DC...................2x1cl.......1mesiac po 3mesacnej pauze
cathy77.........................32let........2d........................20DC..........................2X1cl............5 měsíců
10andrea12.................26r............0d........................17DC...........................2x1cl.............7 mesiacov
sliver............................29r..............0d.......................11DC...........................IVF...............1rok
pajinka111...............38let............1d........................11DC...........2x1cl........dlouhod.,,UTRog,CLOSTIL,PREGNYL
elisabet.......................30let..........0d........................10DC..........................2x1cl...............11mesicu
hencidlo......................30let..............0d.....................6DC.......................3x1cl................3roky
kkamca........................30let...........1d............. .........5DC............................2 x 1cl.................dlouhodobě

lebo5
17. čer 2010

ahoj dievčatá držím vám palce nech sa dlho netrápite 😉 ,
@sliver ako pokračujete? už máte nejaký plán pichania injekcií? a pajinka111 sa dávno neozvala, kkamca ako?

sliver
17. čer 2010

ajoj @lebo5 - no ja už mám doma celú výbavičku (plnú igelitku) no v lete je dovolenka v Care a potom mám ja dovču tak začnem pichať až v auguste.... aspon budem mať krásne leto a oddych 😉

lebo5
17. čer 2010

to je pravda, nikam neujdeš, mesiac hore-dole, len nech sa všetko vydarí na prvý pokus 😵

sliver
17. čer 2010

ale jasné že to víde 😉
urobím všetko preto, teraz budem oddychovať relaxovať a hlavne nemyslieť na to.... naladiť sa na tú správnu vlnu že všetko je krááásne 😉 a potom do toho skočím a už nevyskočím 😀 😀 😀
ešte som aj v práci menila prac. pozíciu tak mi to pomôže sa venovať tomu a nemyslieť stále na dieťatko.... aj keď je to veľmi ťažké ale to každá pozná 😉

sliver
18. čer 2010

janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 35tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 32tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 30tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 26tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 27tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 22tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,21tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 20tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 17tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov........22.3 našla // 16tt
nana............................33let...........2d......................................33mesiacov ..................9.4.našla // 13tt
jerryjanka....................27r.............0d.................5x1cl................2,5 roka.......................11.5. // 9tt
lebo5.............................30r.............0d...............1x0,5d..............13mesiacov ................17.5.našla // 9tt
alienka24.......................25let.............0d..........................................3roky......................1.6. našla // 7tt

snažilky:
danielapro..................26let...........0d.....................33DC..........................3X1cl..............76mesiov
sofokleska.................25r............0d.......................27DC............................0cl..............23mesiacov
nela00.........................32 let..........0d...............28DC/15dpo/..................0cl.......................2 roky
kraskanz1..................23r..........................................22DC.....................2x1cl.......1mes. po 3mes. pauze
cathy77.........................32let........2d........................21DC..........................2X1cl............5 měsíců
10andrea12.................26r............0d........................18DC...........................2x1cl.............7 mesiacov
sliver............................29r..............0d.......................12DC...........................IVF...............1rok
pajinka111...............38let............1d........................12DC...........2x1cl........dlouhod.,,UTRog,CLOSTIL,PREGNYL
elisabet.......................30let..........0d........................11DC..........................2x1cl...............11mesicu
hencidlo......................30let..............0d.....................7DC.......................3x1cl................3roky
kkamca........................30let...........1d............. .........6DC............................2 x 1cl.................dlouhodobě

kraskanz1
18. čer 2010

caute baby ...maliste od clostylu prblem s prsiami teda tlak vprsiach...je to normalne??akoze neboli to velmi ale tak je to neprijemne..a este mi dost narastli prsia tento mesiac...normlane mi jemala podprda...baby piste ma trocha strach ci mi clostil neublizil ☹

camelco
18. čer 2010

ahoj @kraskanz1 ........ ja som sa po clostile citila ako nafuknuty balon, doky mi povedal, ze mozu nastat take zmeny ake byvaju pred menzesom ........... skus si precitat este pribalovu informaciu

camelco
18. čer 2010

@kraskanz1 😉

http://www.adcc.sk/web/humanne-lieky/pil/closti... ........ link na pribalovu informaciu su tam spominane aj bolesti prsnikov

kraskanz1
18. čer 2010

@camelco no uz nemam uz som to zahodila 😅 ja som uz clostyl brala pre pol rokom a to so m vtedy ani nevedela ze ho beriem vobec som nemala taketo problemi a to som ho brala 3 mesiace teraz som ho brala len jeden cyklus absolutne nezabral tak sa cudujem ze taketo veci sa deju s mojim telom .. 😖
a este mala otazka moze nastat ovulka aj pocas tych 10 dni ked beriem clsotyl a potom to doky na folikulometrii nezbada??? 😕
hm asi mam uz velmi konspiracne teorie... 😅

camelco
18. čer 2010

@kraskanz1 tak to su fakt konspiracne teorie, na sone vydi skor iba foliky vo vajecniku a potom, ked doslo k ovu tak zlte teliesko ....... tak nejako sa tomu nadava ........ hmmmmmmm myslim 🙂 ....... hodila som ti link na pribalovy letacik tak si precitaj bod 8 ........ tam su neziaduce ucinky 😉

kraskanz1
18. čer 2010

teda som sa pomylila pocas 5tich dni ale to je asi blbost... 😉

kraskanz1
18. čer 2010

@camelco diki za letak uz som si ho precitala tak potom je to normlane co citim ...a uz nebudem na to mysliet hadam to po mrche prejde a bude vsetko po starom... 😵

camelco
18. čer 2010

@kraskanz1 urcite to prejde a ides si dat pichnut aj pregnyl?

kraskanz1
18. čer 2010

nie mne clsotyl nepomohol ani jeden folik mi nenarastol...takze idem v setptembri na laparku tak vyzera ze mam PCO ale tak este to n emam nikde napisane...ja uz som 22DC tak mne sa uz blizi pomalicky mrcha...no preto som som sa pytala lebo taketo bolave prsia som hadam este nikdy nemala su navrete a citlive... 😔

camelco
18. čer 2010

tak to ja s prsiami poznam doverne, niektore mesiace ani neviem a niekedy som uz bola taka zufala, ze som musela zajst do obchodu a kupit si vacsiu 😉