Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bobi3
7. led 2010

weri, hlavne veľa kíl 😀

nelka, ďakujem 🙂 aj tebe veľa zdaru...

jane86
7. led 2010

Dobré ránko holky tak já hlásím, že jsem ode dneška na neschopence. Nedalo se to vydržet. Jak jsem ráno zvracela tak už se mě to drželo po celý den a bylo mi zle až do večera a nemohla jsem nic sníst. A jak vstávám dýl a snídám v klidu tak je to mnohem lepší.....Akorát nevím co budu doma dělat?? 😀 😀

wera
7. led 2010

neli tak neviem, tento mesiac mám ten graf taký divný, ale pregnyl mi pichol 15 DC ráno a folík mal 21,4 mm tak podľa mňa praskol 16 DC ... pochybujem že by mu to trvalo 4 dni od pregnylu....

sliver
7. led 2010

jane86: no budeš sa venovať sebe ;) a báábu, uvidíš ako ti čas poletí
Ja mám kamošku ktorá od začiatku bola doma a pýtala som sa jej že čo robila toľký čas a povedala že jej to zakaždým nejak ušlo ;)
Budeš mať kopec času nám písať ;)

wera
7. led 2010

jane to je super že si sa takto rozhodla, určite je lepšie byť doma v kľude ako behať do práce keď Ti nie je dobre.... tak si doma poriadne oddychni 🙂

lucialen
7. led 2010

Ahojte 🙂 Tak ja pomaly klesam, predpokladam zajtra padnem uplne a pride mrcha 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/2b6181

jane86
7. led 2010

luci to je mi líto
Wera já jsem v práci chtěla ještě vydržet , ale fakt to nešlo. K tomu ještě dálkově studuji BC. tak budu mít alespoň víc času na mimčo, na sebe a na školu.

novotnacci
7. led 2010

Ahoj holky, vetřela jsem se mezi vás někdy okolo Vánoc. Chtěla jsem vám jen napsat své zážitky ze včerejší návštěvy CAR Apolinář. Po téměř hodinové konzultaci jsme se s paní doktorkou domluvili na IUI 🙂 . Strašně moc se těším a zároveň bojím, co se mnou má 1. stimulace udělá. Mám puregon pera. Bojím se, abych si to dobře nastavila a píchala.....Jsem ale strašně šťastná, že se to zase někam hnulo. Vím, že IUI vůbec nemusí vyjít, ale je mi krásně na dušičce, že je nám miminko možná zase o krůček blíž 😉 . Mějte se moc hezky

wera
7. led 2010

luci a len tak pre istotu si si neskúšala spraviť aj testík?

jane dobre si sa k tomu postavila, aspoň budeš mať teraz viac času pre seba 🙂 a plánuješ byť na nemocenskej dlhodobejšie?

wera
7. led 2010

novotnacci to je super, gratulujem že sa to takto vyvíja 🙂 verím Ti že si rada že sa konečne začalo niečo diať 😉 aj ja ak tento mesiac dostanem mršku tak idem do centra a zrejme hneď aj na IUI tak sa už tiež teším 🙂

bobi3
7. led 2010

ahoj jane, radšej určite ostaň doma, aj keď sa možno trochu ponudíš, no stojí ti to za to, nie? moja sestra otehotnela, lekár jej odporúčal rizikové, no ona povedala, že sa cíti dobre a že jej nič nie je a do mesiaca potratila 😒 teraz len ťažko špekulovať, či by PNka tomu zabránila, no predsa... nohy hore a nič nerobiť 😉

jane86
7. led 2010

wera, myslela jsem si, že až mi bude dobře tak se vrázim, ale v práci mě nechtěji 😀
Ne, když budu marodit už pořád můžou za mě vzít náhradu jinka ne, tak jsem se domluvila s doktorkou, že budu doma. Ono to bude na jaře a v létě jinak utíkat než teď....

novotnacci
7. led 2010

Ahoj wera, díky 🙂 . Jsem strašně zvědavá, co mě čeká. Doktorka říkala, že se může stát, že na tu stimulaci tělo zareaguje tak, že se udělá i 20 vajíček a v tom případě by se musely odsát a mimotělně oplodnit (aby jako jen tak nevyhodili odsátá vajíčka). Takže, kdybych na to takhle zareagovala, musela bych rovnou na IVF 🙂 . Nevím....možná bych si i přála těch 20 vajec 😀 😀 😀 .....aby to už byloooooooo 😉 . Třeba už ti mrška nepřijde......to by bylo huráááááá

wera
7. led 2010

novotnacci tak sa necháš aspoň prekvapiť a uvidíš koľko vajok sa podarí 🙂 hlavne aby bol výsledok čo najskôr pozitívny 🙂

jane dobre robíš, je super že zostaneš doma určite je to lepšie, aj ja určite zostanem doma s vyloženými nohami tak ako písala bobi 😉

alienka24
7. led 2010

ahoj holky, tak mě je dneska nějak divně ☹ nějak se furt motám, asi blbej tlak nebo co 😒

jane86
7. led 2010

Ahoj ali.

alienka24
7. led 2010

ahoj jane....a jak je tobě?

jane86
7. led 2010

No dnes po dlouhé době trochu lépe. Jsem na neschopence. V práci se to nedalo. Jak jsem vstávala v 5:30 rychle nasnídat tak jsem zvracela bylo mi zle celý den. Dnes jsem se vyspinkala do 8:30 v klidu nasnídala a docela to jde. Jen nevím co budu doma do srpna dělat 😀

alienka24
7. led 2010

nojo tak snad si nějakou zábavičku najdeš, třeba nějaký kreativní práce nebo tak něco aby ses nenudila 😉

jane86
7. led 2010

Hm, to nevím. Teď mám zkouškové tak se budu učit a pak usi budu šít asi peřinky na mímska....

alienka24
7. led 2010

no tak vidíš, tak to máš program docela dobrej 😉 😉 a ani se nenaděješ a budeš rodit 😎

jane86
7. led 2010

Jo snad to uteče. A snad aby bylo už po porodu 😉

lucialen
7. led 2010

Wera, neskusala som testnut, uz my je to jasne 😒 ALe toto cakanie ma fakt nebavi 😠
Novotnaci, tak drzim palce, aby ivajicok bolo pri najmensom 20 😉
Niekedy by som najradsej preskocila tieto veci a isla rovno na IVF, to uz by bola taka realnejsia sanca 😒

alienka24
7. led 2010

lucialen.... proč myslíš že reálnější šance je u IVF?

jane86
7. led 2010

luci a třeba na Laparoskopii jsi nebyla?

lucialen
7. led 2010

Alienka, lebo tam ti uz daju oplodnene vajka a uz len aby sa uchytilo aspon jedno. A toto je take zdlhave cakat kym narastie nejaky folikul, dufat, ze praskne, dufat, ze sa stretne s nejakou zdravou a schopnou spermiou, ktora ho oplodni a este aby sa cestou do maternice niekde nezaseklo, no a samozrejme aby sa uhniezdilo na spravnom mieste 😒 No hrozne zlozity proces. Ja by som to najradsej preskocila a len cakala, kym sa uhniezdi. 🙂

alienka24
7. led 2010

nojo jenže tam tě taky stimulují, musí tě nastimulovat aby bylo vajíček co nejvíc, pak odsátí a oplodnění, a z té stimulace ani třeba z těch 2o folikulů není 20 zralých vajíček ale třeba jen polovina, někdy i mín, a to že pak čekáš že se uhnízdí a přitom víš že tam máš vložené embryo je podle mě mnohem víc stresující než čekat jestli se uhnízdí přirozenou cestou a o to větší je i zklamání kdyřž se nepovede, /spěšnost IVF je 30-35% takže žádně závratné číslo
a ani nemluvím o hyperstimulačním syndromu 😒

alienka24
7. led 2010

úspěšnost to měla být

wera
7. led 2010

luci no ani nehovor, ja s Tebou úplne súhlasím.... ale tak na začiatok by som chcela vyskúšať pár krát IUI a verím že pri ňom sa snáď aspoň raz zadarí 🙂 ...aj keď sa trochu obávam že dostať môjho drahého do centra bude trošičku problém, on sa tomu stále tak nejako podvedome bráni... a potom je to ťažké... ale už ho tak pomaličky pripravujem že tam asi s najväčšou pravdepodobnosťou ešte tento mesiac pôjdeme... ale tak dúfam že to zvládne 🙂

jane to je super, ak vieš šiť tak môžeš mimískovi doma šiť a šiť 🙂 a uvidíš ako Ti to rýchlo ubehne a dúfam že Ťa všetky tu čoskoro dobehneme 🙂

smoulinkalenka
7. led 2010

ahojte babule môj grafík
http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636
a chcem sa spýtať vo FF clomid znamená clostyl????

dnes som začala s clostylom..tfuj dúfam,že to dopadne //