Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

alienka24
23. led 2010

daso.....většinou tak 34 nebo 35dní

alienka24
23. led 2010

a někdy teda i anovuláky třeba 45-50DC 😝

alienka24
23. led 2010

já měla pravidelný cykly jenom když jsem brala HA 😀

smoulinkalenka
23. led 2010

no ja som HAK nikdy nebrala a mávam tak nad 30DC-36DC .....len pred troma cyklami keď sme začali snažiť dom mala prvý krát 46DC možno to bolo aj psychikou 😕

alienka24
23. led 2010

smouli...jo to je taky možný, já třeba minulej cyklus měla 49DC měla jsem strašný strasz v práci a byla jsem i po HSG takže se mi ta ms oddálila těma všema okolnostma

smoulinkalenka
23. led 2010

tak sme to dnes ešte poistili a som zvedavá ako bude zajtra BT 😉

zakupanda
23. led 2010

ahojky holčiny mám dotaz:bylo vám některé po clostilu špatně myslím třeba bolení hlavy závratě,únava na blití je to možný?beru zase tři denně díky za odpovědi všem

alienka24
23. led 2010

zakupanda....mě po něm bylo blbě takhle jak popisuješ pokud jsem ho vzala na lačno

lauritka
23. led 2010

zakup aj mna bolievala hlava dost hnusne, a to som brala len jednu denne 🙄

smoulinkalenka
23. led 2010

aj mňa bolela hlava, ale len prvý deň brala som 2x1tbl denne preto sa bojím dávky,ktorú mám na budúci cyklus 3x1tbl denne a ešte som mala strašnééééééééé návaly tepla fuuuj....prešlo to krátko pred ovu 😉

zakupanda
23. led 2010

no tak na lačno vůbec nemůžu to bych se fakt po.....mě hlava tak jen málo bolí ale je mě i na zvracení chvílema no se nedivím po takové dávce.

zakupanda
23. led 2010

jo taky mě bolej i prsa.no fakt tenhle měsíc hrůza to dok.řeknu tfuj jen na to pomyslím chce se mi blinkat blé.

alienka24
23. led 2010

zakup....no je to holt svinstvo no 😒

zakupanda
23. led 2010

al:to teda je to mě povídej

alienka24
23. led 2010

zakup...no tak hlavně aby to už k něčemu bylo kdzž už se tím cpeme 😉 😀

zakupanda
23. led 2010

no to je fakt ty jich bereš kolik a koliátý cyklus?já 4

zuzu1111
23. led 2010

ahojte kočky, dlhšie som tu nebola, lebo sme mali problém s netom, v piatok bol technik a musíme odniesť modem na reklamáciu. Teraz sme u rodičov, tak som prišla pozrieť čo je nové.
Weri - pohlo sa ti všetko pekne rýchlo dopredu, je zaujímavé, že ti nenavrhli najprv laparku a tak iui...ale držím prsty, aby vám to vyšlo a tiež aj bobi - keĎ vám to tak pekne vyšlo obom v jeden deň...... ináč keby sa ti chcelo, príĎ niekedy k nám do témy PCO 😉
Mne prvý cyklus s 1tabl. clostylu denne nevyšiel - aj keď podľa grafu konečne bola ovulka. Dnes došla mrcha, hnusná, bolí ma brucho dosť silno, auuuuu.....a tento cyklus idem brať 2tabl.denne. Na folikulometriu mám ísť na 11DC tak uvidíme, čo bude.

alienka24
23. led 2010

já ted brala 2x1 a naposled jsem to brala v červenci jeden cyklus, a předtím taky nějak po delší pauze ale to mi folíky nedorostly

zakupanda
23. led 2010

alienka:no u mě asi nejspíš bude problém ten,že já s clostilem reaguju perfektně ale bez clostilu nikoliv.nevím jak se to mohlo stát nevím jestli to už bylo po porodu anebo aš díl ale prostě nechápu jak žena nemůže ovulovat a to je můj případ

alienka24
23. led 2010

zakupanda.....no já s tím měla problém taky, mě to ale blokla ta HA no 😒 tak ono asi nedokážeš vytvořit sama dostatek hormonu na dozrání vajíčka

alamala
23. led 2010

Ahojky,
Alzbeta.hod prosím tě k jakému dokymu v MB chodíš?Já jen jestli nejsme u stejného. Moc bych si také přála být na neschopence,také jsme se snažili hodně dlouho a mám strach,abych o drobečka nepřišla. No a slyšela jsem,že můj doktor nerad dává neschopenky,tak ani nevím jestli se mám o to snažit. Nějak hrozně mi není,jen bolest břicha a únava,v práci nemám fyzickou zátěž,ale spíše psychickou 😒

zakupanda
23. led 2010

alienka no asi to tak bude ale je mi divný proč když tu čtu že některé píchnou pregnyl proč mi ho doktorka taky nepíchne.pregnyl je přesně na co prosímtě? 😒

alienka24
23. led 2010

zakupanda...pregnyl je na to aby folikul prasknul, někdz se může stát že sice folikul dozraje ale nepraskne a pak se vstřebá anebo z něj může vzniknout i cysta

zakupanda
23. led 2010

no tak to já nevím teda zda mě praská co myslíš mám se jí na to zeptat?i když mi to přijde takový blbý.

alienka24
23. led 2010

no a chodíš na kontrolní utz třeba po ovulaci jestlůi opravdu praskli? nebo podle BT poznáš že proběhla ovulace?

alamala
23. led 2010

zakupanda mě také vůbec pregnyl nedával a ani jsem o něčem takovém neměla tušení až odsud od holek. Ptala jsem se na toho dokyho a říkal,to co píše alienka!

zakupanda
23. led 2010

ali:na utz chodím a vždy mám krásné dozralé folíky minulý měsíc prý 24mmna levé straně minulý měsíc mě tak dva dny bolel podbříšek vždy ráno a když jsem ji tohle řekla tak mi pověděla že pravděpodobně prasknul

alienka24
23. led 2010

hmmm njn to je těžký no ☹ pokud nejdeš na utz třeba ještě dva dny potom a je vidět že už tam folík není tak je jasný že prasknul, ale pokud tam nejdeš nebo nedostaneš pregnyl kterej to v podstatě zajistí, tak se může stát že nepraskne, vstřebá se, nebo se změní v cystu která ani bolet nemusí a odplaví se s ms

alienka24
23. led 2010

ale většinou se prostě předpokládá že pokud tam je ten folík takhle velikej tak praskne sám 😉 a sliznici ti měří? ono může bejt ještě problém v tom páč třeba clostyl má právě ne dobrý vliv na růst sliznice takže se pak třeba vajucho nemá kam zavrtat