Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nanulik
12. lis 2009

Ahojky, dnes mi trosku zlyhali nervy ☹ . Trošku som si porevala kvôli tej spravodlivosti 😒 . Na niektoré stačí hodiť trenky a sú v tom. Hlavne také čo nemajú ani peniaze ani sa o deti nevedia starať a také ženy ktoré by deti milovali a starali sa o ne, musia chodiť po doktoroch.

sysysy
12. lis 2009

kraska - na duphaston jsem se ptala, neb kdybys ho teď měla, tak ti může bloknout ovu. Já ho předepsaný mám, ale nenasazuji, po něm by dorazila mrška do 10 dnů. A bez něj mám aspoň naději, že ovu dorazí...

A ještě mě napadlo, že na mě Pregnyl nepůsobí, protože jsem měla jen 5000jednotek a to je asi na mě málo - se divím, že zvlášť MĚ nedal nějakou koňskou dávku😀

nanulik
12. lis 2009

a chcem gratulovať tým ktorým sa to podarilo a trošku aj v dobrom závidieť. Prajem zo srdca aby to vyšlo 🙂

sysysy
12. lis 2009

nanulik - mluvíš mi z duše😔 co já jsem vyronila slz než se mi podařilo otěhotnět 😕

kraskanz1
12. lis 2009

nanulik ahoj nic si z toho nerob taketo depky ma asi kazda z nas..jednoducho sme vinimocne a o to viac si to budeme vazit ked sa nam to podari..
ja som mala nedavno take obdobie ze jedna kamoska no kamoska by som to moc nenazvala ale byvala mojho s dozvedela ze planujeme babo a zacali sme na tom pracovat on akamzite vysadila antikonecpciu alen by nahodou sme mi nemali skor babo a hned aj otehotnela..ja som mala z toho strasne depky ze ona ano a ja nie proste mi to bolo nespravodlive ked dosli na navsetvu tak som sa na nu nechcela pzoriet a stale mi roibla zle takymi vecami ze mi ukazovala UTZ - ky a mne bolo vlemo zle a stale mi hovorila ze ake to je atd ja som denno denne plakala do vankusa hrozne to bolo .ale ako uz som sa s tym zmierila a je mi trochne lepsie ale stale mam voci nej take ze ju s dietatom nechc vidiet lebo sa zlozim..mozno som sebecka hnusna svina ale co uz ked mam taky pocit 😔

kraskanz1
12. lis 2009

sysysy ..no ja stom zacala brat teraz duphaston asi druhy den no super nevadi ale tak tak mi kazal doky tak roibm co mi kaze 😒

kraskanz1
12. lis 2009

jaj baby a este viete co bolo smutne na tej "kamoske"ze ona sa z toho tesila ze jej zavidime a nemala ani kvapku sucitu.. 😔

nanulik
12. lis 2009

kraskanz1 to chápem aké to muselo byť. Ja som s bývalým pokúšala 4 roky a nič a boli sme aj v gynfive. a pol roka po rozvode som sa dozvedela že sa "musel" ženiť. Dosť ma to zobralo. Hlavne keď viem že mám problémy ja.
Štítna žlaza, polycistické vaječníky a ešte aj vrodená vývojová vada na maternici. Ako by mi jedno nestačilo 😖

bobi3
12. lis 2009

ale no, snáď nebudem plakať 😨 aj keď ja mám občas tiež namále ☹

nanulik
12. lis 2009

bobi3 ono to nie je také ľahké. keď mám asi tak 60-90 dnový cyklus a keď idem s malou dušičkou k lekárovi a on povie že je to ZASE cysta tak už pomali ani nádej nemám

bobi3
12. lis 2009

nanulik, preč s tou depkou, neboj, nejako to spolu dotiehnem do úspešného konca 😉 je fajn, že sa môžme jedna druhej posťažovať aspoň takto, máme väčšinou ten istý problém, tak o to je to ľahšie... a ja verím, že to problém už dlho nebude 😉

sysysy, mne doki povedal, že duphastpn v žaidnom prípade neblokuje ovu a nasadil mi ho na 16DC, keďže ja som ešte ovulovala, začala som ho brať až 17DC... pre istotu 😉

kraskanz1, mňa už všetky kámošky s tehu predbehli, niektoré už čakajú druhé 😠 no čo už, aspoň si to budeme viac vážiť ako vravíš 😉

kraskanz1
12. lis 2009

no nanulik tak na teba sa ja nehrabem tak toto zazit tak sa asi zlozim ☹tak ty musim by velmi silny clovek tak ty si urcite zasluzis kopec deticiek abude ich mat neboj sa 😎

kraskanz1
12. lis 2009

bobi ale vies co mne ani tak nevadia ine kamosky ked su tehu ja sa z toho skor tesim len na tuto jedno mam slabost lebo ona sa tesi z nestastia druhych ja to na nej vidim a stale sa chvali vecami co kupila a za kolko kupila a ake to bolod rahe a kolko oni maju penazi.. 😠

nanulik
12. lis 2009

ďakujem za podporu. 🙂

kraskanz1
12. lis 2009

nanulik nemas zaco na kazdu pride raz za cas depka a mame na nu pravo a ked si poplaceme bude nam lepsie.. 😕jaj baby rada by somt u vykecaval a vami aj do vecera musim ale upratovat tak sa mi tu zatial majte moc sam inechce odyst ale robota vola tak prajem ztial pekny den dufam ze sa tu dnes este stretneme a ked nie atk zajtraaa..s novym a lepsimi spravami 😀 😀 😀

sofokleska
12. lis 2009

ahojte,tak zajtra začinam s clostikom-tak dufam ze budem reagovať dobre a žiadne nežiaduce učinky.juj až mam strach,ale aj malinkatu nadej.....
kraskanz1 možem sa opytať koho mas dokiho čitam že si z nz?
držim vam všetkym palčeky nech sme do vianoc tehulky-no nebol by to ten najkrajši darček? 🙂

nanulik
12. lis 2009

Sofokleska zajtra aj ja začínam brať 🙂 dúfam že to zaberie a drahý bude mať bujarých bojovníkov a dúfam že sa dočkáme vytúženého výsledku 🙂

a chcela som sa spýť kto máte skúsenosti s ovu testami. ešte som ich nemala a neviem ako sa to používa?

sofokleska
12. lis 2009

no tak to by aj mna zaujimalo,neviem o nich nič.....aj si zvyknem meriat BT.
nanulik ake mas davkovanie ja mam zacat z jednou no neviem kedy si ju mam dat či rano pobede-to je ale dilema.... 😉

kraskanz1
12. lis 2009

sofokleska ahoj no tak to som rada ze tu je niekto s nz..ja chodim k jujaszovi a ty ku komu???
no ovu testy su take iste ako tehu jedna palicka negatyvny a dve pozityvny (neviem ci som tie yicka dobre napisala 😀 ) ale ovu test sa nerobi rano ale pocas dna niekedy medzi 10:00 az 20:00 a je dobre dve hodiny pre tym nepyt vodu aby si nemala zriedeny moc... 😉 dufam ze tie tvoje budu len pozityvne

sofokleska
12. lis 2009

ja muranskemu

kraskanz1
12. lis 2009

jaj aha ja som pretym chodila k vargovej ale ta ma moc neriesila ...to bolo onicom
a smeim sa spytat kolko snazilkujete???

govinda
12. lis 2009

ahojte kočky 🙂 .

Bobi, no aspoň vidno, že len ukážkový spermiogram jednoducho nestačí 😒 .
Ja mám za sebou tiež laparku, robili mi ju v septembri, kde ma poslali kvôli PCO. Ale pri laparke zistili, že všetko je úplne v poriadku, žiadne cysty, žiadne zrasty, ani polycystické vaječníky, všetko má takú veľkosť, ako má mať a všetko je v poriadku. Ale hormóny mám rozhádzané, no už len zistiť, že z čoho 😒

nanulik
12. lis 2009

sofokleska mám brať od 5.dna každý deň jednu 5 dní.(normálne na to treba maturitu aby som sa z toho vysomárila 😀 )ja beriem každé ráno euthyrox tak si ich budem radšej dávať na obed alebo večer. aby sa to spolu nebilo

sofokleska
12. lis 2009

no o nej som počula že nieje moc dobra...hej vela zaleži aj na lekarovi ako sa ti venuje a jedno z druhym
.už snažilkujeme dosť dlho takych 15 mesiacov cca.no snad sa nam to všetkym podari.

bobi3
12. lis 2009

govi, keď teraz neviem, čo je lepšie, keď ti zistia nejakú vadu alebo nie... ja som celkom rada, že mi zistili len to, že moje vaječníky boli veľmi tuhé a tak mi ich poprepichovali. môžte teraz už snažilkovať či ešte riešiš hormony??? a ako ich máš rozhádzané?

sofokleska, my sa už snažíme rok a pol a nič ☹ no verím, že čoskoro 🙂

kraskanz1
12. lis 2009

no juhasz nema chybu i ked ma niekedy vystrasi ale to v pohode vsetko porozprava ten sa vlmei lubi rozpravat 😀 len skoda ze uz neni aj porodnik nieze by som to tera zpotrebovala.. 😀

sofokleska
12. lis 2009

no moj hovori tak tichuško že mu ledva rozumiem a pak si musim domyšlať čo asi vraví.nieje ani moj zlí len mu dosť dlho trvalo kym sa rozhybal a začal so mnou niečo robiť.
kraskanz neodbovedala si mi ako začinaš brať ten clostil o kolkej bo ja neviem kedy mam?

govinda
12. lis 2009

bobi, teraz pilne snažilkujeme. Som prvý cyklus na Clostile, uvidíme, či zabral a či bude ovulka. Hormóny budem riešiť u endokrinologičky, ale až po troch mesaicoch s clostilom, lebo vraj by teraz mala skreslené výsledky.
Už ani neviem presne, ako som ich mala rozhádzané, ale myslím, že som mala zvýšený testosterón, nízky progesterón. Teda asi tak. Ale cyklus som mala vždy o ničom, samé vyvolávačky a podobné, takže je mi jasné, že niečo nie je v poriadku 😒

kraskanz1
12. lis 2009

jaj no ja ho bereim rano a vecer no bolo take ze som ho dala aj na obed lebo som zabudla alebo som sa neskoro zobudila... ale asi tak rano o osmej a vecer o osmej...
godvinda ahoj aj ja som bola tak ze mrcha mi dosla len ked mi dali vyvolavacku ale teraz je to uz v pohode berem duphaston a s tym krasnee na cas dojde mrcha..a pytala som sa dokyho ci duph.funguje ako vyvolavacka on ze nie on mi tym liekom doplna ten hormon ktoreho mam malo a asi je to progesteron takze preto mi to zabera..lebo niekde mi pisali ze duphastonm ked dojde mrcha to neni uspech ze to je ako s vyvolavackou... 😀

carmenuska
12. lis 2009

Ahojte kocky, po dlhsej dobe vas tu zdravim....Mne minuly mesiac doki ukoncil liecbu clostilom po dvoch cykloch, aby som nemala hyperstimulak, a ked som bola teraz na kontrolnom sone,tak som mala 3 folikuly na 10 dc priblizne rovnako velke okolo 20 mm. Normalne som nechapala, ze bez liekov boli 3. Prve dva mesiace som ho brala 1x denne, mala som ich este ovela viac, cize som bola prekvapena ako dobre som zareagovala. Len skoda, ze to nemalo efekt. Takze ta liecba este ucinkuje.....Preto som sa k vam vratila. Vidim, ze tu pribudla tehulka, z coho sa tesim velmiiiiiiiii. Ja neviem ako dalej, ak tento mesiac neotehotniem tak neviem. Uz mam vsetky mozne vysetrrenia co sa daju urobit aj s mm, ale vsetko je v poriadku, tak neviem......