Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wera
28. led 2010

babulky ďakujem za rady, skočím k môjmu normálnemu gyn, ten snáď poradí aké by boli ešte možnosti pre ivf...
jerry 35 ešte nemám ani zďaleka ale chcela by som to do konca tohto roka nejako úspešne poriešiť... 😉

jerryjanka
28. led 2010

no to aj ja by som rada preto som sa s lsk poponahlala snažime sa už dva roky
🙄

bobi3
28. led 2010

jerryjanka, my presne tak isto 2 roky, našťastie mám už laparku za sebou 🙂 no mne už tiahne na 33 😠

jerryjanka
28. led 2010

akurat čitam aj temu o pco - a tam hiva - neovulovala vôbec a po laparke otehotnela 🙂
sice to nedopadlo dobre ale to s tym nema nič spoločne

sofokleska
28. led 2010

ahojte tak po dlhom rozhodovani som sa konečne objednala do iscaru.konzultko mame 8.2 u dr.durechovej myslim ze tak sa vola.nepoznate ju nahodou niekto?

jerryjanka
28. led 2010

sofokleska no ja chodim do heliosu v martine takže dr. nepoznam
ale je to krok vpred - ja som už možnosť clostilu vyčerpala teraz je na rade další - horší krok 🙄

wera
28. led 2010

ahoj sofi, to je super, gratulujem ku ďalšiemu kroku 🙂 ja dr.durechovu nepoznam lebo chodim dr.tazberikovej, ale verim ze vsetci lekari su tam v pohodicke, ja som velmi spokojna 🙂

sofokleska
28. led 2010

jerryjanka horši prečo?aj ja som bola tri mesiace na clostile,teraz by som mala mať pauzu........,tak som zvedava čo nam povedia v centre 😉
weri ako je to s tymi platbami bo ta baba na recepcii mi hovorila že ked prideme budeme platiť za spermio 9eur,za čo všetko si ti platila a kolko,aby som sa vedela pripraviť a nebola šokovana ked mi tam zacne hadzať nejake sumy?
ozaj a ako daleko je to zo želez stanice pešo?Dik

jerryjanka
28. led 2010

sofi - o tyžden ma čaka laparka a asi aj drilling
ja som brala clostil dokopy 6 mesiacov

wera
28. led 2010

sofi my sme zatiaľ platili iba za ten spermio, inak od Teba nechcú žiadne ďalšie peniaze za konzultáciu ani za vyšetrenia... budete keď tak platiť za IUI ak Vás na neho odporučia, ale presný cenník máš na ich www stránke...
sofi čo sa týka tej dopravy tak zo železničnej stanice to nie je zrovna moc blízko peši... to by ste išli možno aj hodinku... ja by som Ti odporúčala ísť z hlavnej stanice autobusom 93 dve zastávky a potom prejsť na zastávku trolejbusu na hodžovom námesti - je to trolejbus č. 208 a tým pôjdeš až na konečnú a hneď tam je iscare 😉

sofokleska
28. led 2010

čo je to ten driling a nemal by byť pauza po troch mesiacoch na clostile........?o tej laparke som čitala aj mne to nahana strach,ale neboj všetko dobre dopadne........čo pre babo neurobime nie?na kolkati dc sa robi laparka a ako dlho to trva.ja vbiem o tom len tolko ze ti urobia nejaky mali rez a to si v celkovej aneztezii. ☹

jerryjanka
28. led 2010

drilling su dierky do vaječnikov aby lahšie došlo k ovulke
laparka sa robi po ms čo najskôr - mne to vyjde na 14 DC ale to je asi fuk - snažilkvoať sa aj tak nebude dať tak 2 tyždne a možno aj viac
mna desí kombinacia - klistír, intubácia, cievkovanie... brrrrrrrrr
to prve je ešte najlepšie z toho
trva to ako u koho podla toho čo najdu od 20 minut ale boli už aj 3 hodky

clostil som brala 3 mesiace potom 3 mesiace pauza a zasa 3 mesiace 😉

sofokleska
28. led 2010

no to cievkovanie mi robili,nič prijemne to nie.............zubar jr oproti tomu nič 🙂
a po clostile si namala ovulku?

jerryjanka
28. led 2010

sofokleska ja mam ovulku aj bez clostilu skôr šlo o to zvyšiť šance na otehu
ale ked nič tak sme mohli sa rozhodnuť laparka alebo iui a potom laparka
tak idem na laparku a dalši mesiac by som chcela iui

sofokleska
28. led 2010

za tu laparku sa niečo plati........to iui stoji akolo 2000 na tym som aj ja rozmyšlala.

jerryjanka
28. led 2010

laparka sa plati len ked ideš na jednodnovu chirurgiu
okolo 300-500 eur
ale ja idme do nemocnice tak je to zadara

iui v mojom centre stoji 100 eur bez spg a 120 eur so spg + lieky

sofokleska
28. led 2010

aj ja by som volila tu nemocnicu,ked si predstavim že za mesiac zaraobim 300 eur plus nejake drobne a z toho ešte musim vyžiť.......no neviem kam by som došla.......no uvidim čo bude aj so mnou.....
naozaj spoplatnuju všetko čo sa da..... ☹

jerryjanka
28. led 2010

no hej - preto radšej zostanem 3 dni v nemocke
a oddychnem si od varenia a obskakovania chlapa 😀 😀 😀

wera
28. led 2010

dobrú noc babulky 🙂

dasa.77
28. led 2010

jeste vas nemam docteno,ale pridavam se k jerrynce.........werus..........jejich postup je opravdu zvlastni a i ja si myslim,ze na IVF mas minimalne rok cas.Jako jedine reseni se mi to nezda.smrdi to penezma.zvlastni je,ze maji tolik volnych terminu na konzultace,objednali te skoro hned.proc asi? a jinde cekas mesic a vic? pouvazuj

dasa.77
28. led 2010

bobi.....tobe drzim vsechny palecky
alienka,....neboj se,to se da lecit,co nevidet jsi fit a pak uz nic nezabrani tehulkovani
misha..mas moooc pekny grafik
smoulinka.........tobe se to taky hezky rysuje

slavulienka...............bude nam smutno.i ja si dam ted mensi oddych.ale zase se ukazu.a abs vedela,ze jsem kamaradka,tak klesam s tebou 😎 jen jsem si vsimla,ze mas kratsi LF.

no nic,jdu hajaji.

xena1
29. led 2010

ahoijte
bobi prepac necitala som dozadu ako bolo na IUI????kedy budes vediet???inak aj ja mam 33...drzim palce....
krasny dnicek baby.....

misha1009
29. led 2010

dobré ránko, přidávám graf: http://www.fertilityfriend.com/home/2adc6a
opět si se mnou mé tělo dělá co chce a to jsem říkala, že na to už nebudu myslet, ale od ovu mě pořád "štípe" v podbřišku a do toho se přidala dost bolest prsou.. ach jo..
weru, nakonec bude hodně záležet jen na vašem rozhodnutí jak moc rychle chcete mít mimi. Nám taky rovnou navrhli IVF - ICSI, tak jsme se objednali, ale jdeme jen na první konzultaci, nechám si to schválit pojišťovnou, a pak se rozhodneme 🙂

kkamca
29. led 2010

ahoj všem..
misha1009:a kam jdete do centra?

misha1009
29. led 2010

kamčo, do Iscare - máme to kousek, tak aspoň nebudu muset nikam jezdit. Volala jsem tam ve středu a jsme objednaní až na 12/3... ☹

nanulik
29. led 2010

Čaviky a ajojky dobré ránko 😀 u nás sú druhé vianoce. za celú zimu doteraz nebolo toľko snehu 🙂 ja sa idem učiť na zajtrajšiu skúšku. našťastie posledná v tomto semestri, lenže o chvílu začne letný takže si ani veľmi neoodýchnem 😒. Tu je môj dnešný graf. Len neviem či dnešná teplota nebude zlá lebo o pol siedmej prišiel môj pampúšik z nočnej a ja som rozospatá išla na wc a potom som sa vrátila do postele a merala som 😔 Keď som sedela na wc tak som si spomenula že mám odmerať teplotku 😖. dúfam že to až tak veľmo vadiť nebude.

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

misha1009
29. led 2010

nanu, BT může být trošku zkreslená, ale nemyslím si, že moc 😉

kkamca
29. led 2010

misha1009:iscare to co je v Hloubětíne? 🙂

nanulik
29. led 2010

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení..........TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 15tt
halooo.......................?let...........?d................................19měsícu ..........našla //
alamala.....................25let...........0d...............................4 snažení............28.11. našla //, 13tt
jane86.....................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 10tt
alzbeta.hod................25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 7tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov ........našla //, 7tt

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............80DC..........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
misa1misa...................22 let.........0d...............32DC..........................2x1cl.............9 měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............27DC...........................0cl...............11 mesiacov
misha1009..................? let..........0d.................27DC..........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d................25DC..........................2x1cl.............3 mesiace
govinda ......................29r............0d...............24DC...........................0cl...............12mesiacov
Jaspina....................... 28let.........0d................23DC...........15.2.10 laparoskop.........8 měsíců
xena.........................33r.............2d................19DC..........................1cl................14 mesiacov
bobi3.........................32let..........0d................17DC..........................1x1cl.............20 mesiacov
sofokleska..................24let...........0d................17dc...........................2x1cl............15mesiacov
nanulik......................27let...........0d.................16dc..........................2x1cl.............12masiacov
nela00.......................32 let..........0d................15DC .............................................20mesiac
sliver.........................28r..............0d.................14DC...........................2x2tbl.............8 mesiacov
wera.........................26let...........0d.................14DC............................2x1cl..............? snažení
kkamca......................29let...........1d.................11DC............................0cl................40snažení
zakupanda..................33let............1d................10DC............................3x1tbl.............10měsíců
jerryjanka...................26let...........0d.................8DC.....................lsk 04.02.2010........24 mesiacov
nana.76.....................33let...........2d.................3DC..........................2x1cl....1x ivf 32mesic

dúfam že som nič napoplietla 😕

bambi9__2
29. led 2010

nanulik, mozem sa pridat? 🙂