Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jane86
26. led 2010

Ahoj holky, jak se máte? Vy toho tedy napíšete,,,, 😀

soldi
26. led 2010

ked sem dam svoj grafik, kuknete sa mi nan?
lebo som si stale nie ista tou ovulou. dik 🙂
najprv ju vyznacilo 14 DC a teraz 18 DC.
http://www.fertilityfriend.com/home/2bb89a

wera
26. led 2010

no soldi teda vyznačilo Ti ju divne... nemala si nejaké sprievodné bolesti, prípadne výtok?
podľa mňa bola ten 14-15 dc...

ahoj jane 🙂 ako sa máš? je Ti už lepšie?

jane86
26. led 2010

wera hmhm, o moc né. Trochu asi ano ale pořád zvracím ráno, večer a nic nepomáhá.....Budu doufat , že to z koncem 3. měsíce také zkončí 😒

soldi
26. led 2010

wera, vies, mne je uplne jedno, ze kedy bola, mna hlavne zaujima, ci vobec bola 🙂
lebo ak nie, tak by som musela zacat brat clostyl a to sa mi teda voobec nechce 🙂
vytok bol tak ako je vyznaceny, ale najviac ho bolo toho 14 dc.
ja som nikdy ovulku moc necitila, ani pri ms nemavam bolesti.
to skor teraz poslednych par dni ma poboleiva vajecnik podbrusko, krize. uz sa v tom sama nevyznam 🙂

jane, neboj, to uz mas za par 🙂 telicko si zvykne na babo a bude vsetko ok 🙂

dasa.77
26. led 2010

soldi........je to proto,ze 17a 17DC jsi merila v jinou dobu.pokud drive,nez jindy,ovu byla 14DC.Vopacnem pripade nevim

wera
26. led 2010

soldi podľa mňa ovu bola a ak ste to poisťovali tak nie je problém 😉 a clostíku sa vôbec báť nemusíš, ja som za neho vďačná aspoň som konečne mala ovulku 🙂

jane neboj za chvíľku tieto nevoľnosti prejdú a budeš sa už iba tešiť z rastúceho bruška 🙂

dasa.77
26. led 2010

17 a18DC

soldi
26. led 2010

dasi, no, musela som, lebo som rano o siedmej mala skusku a vacsinou meriam o osmej. nedalo sa mi inak 😖 🙂

wera, poistovali, ale len tak ako nam prisla chut, lebo som to vobec necakala- ovulku. od vysadenia hak som mala len parkrat a to asi v 60 dnovom cykle 🙂 tak mi doky povedala, ze mozno pco a dala mi duphaston a clostyl. ale este som s clostylom nezacala a co som citala, viem, ze dost dievcatam pomohol, ale tak keby som mala vlastnu ovulku, tak naco, no nie? 🙂

dasa.77
26. led 2010

BOBI.......PTALA JSI SE NA DELKU CYKLU.NAPOSLEDY TUSIM 33,34DNI.

dasa.77
26. led 2010

tak priste si radsi pricti za kazdou hodinu jednu desetinu a graf nebude tak poblazneny.schvalne,zkus si to opravit v ty dva dny a treba se ovulajda posune zpet.prerusovana cara znamena,ze k ovu pravdepodobne doslo.

bobi3
26. led 2010

dasi, tak to by si zajtra mohla aj testnúť 😉 už by ti to podľa mňa vyznačilo
a ktorý DPPO si?

dasa.77
26. led 2010

soldi............a nejspis teda byla 15DC (prvni den vzestupu)

jane86
26. led 2010

Holky ani nevíte jak se na říško těším jak pořád zvracím tak teď je spíš propadlé 😀

soldi
26. led 2010

dasi, ja som si ju naschval nepricitavala, lebo som merala o tretej rano a bola 36,4 to by o osmej bola 36,9 a to by uz bola uplne mimo 🙂 no a v sobotu som zas merala neskor, lebo som bola rozbita po tej skuske 🙂
ale vsak idem skusit, ze co to spravi, ked dam pevne casy 🙂

dasa.77
26. led 2010

bobi.........teprve 11-tý

dasa.77
26. led 2010

soldi....tak schvalne.......pricitej dobre 😉

dasa.77
26. led 2010

ja jsem ti rozumela,ze jsi merila v 7 a normalne meris v 8.

soldi
26. led 2010

dasi, dala som ich teda napevno, ale jedina zmena je, ze mi ovulku na pevno vyznacilo na ten 18dc.

http://www.fertilityfriend.com/home/2bb89a

bobi3
26. led 2010

weri, čo sa týka peňazí, nejako to s manželom neriešime... keby som mala rátať každý jeden cent, čo nás to zatiaľ stálo, tak to by bolo bábätko zo zlata 😀 tak ale naše také aj určite bude 😉

dasa.77
26. led 2010

jane.......ahojky.promin,zapomela jsem te pozdravit.
uz aby tomu zvraceni bylo konec,ze? ale aspon moc nepriberes 😝

jasne,ze vim,jak ti asi je.ale my tady si zase prejeme to zvracenicko,jen aby uz to bylo.

bobi3
26. led 2010

dasi, tak to by ešte na test mohlo byť málo, to máš pravdu... no ak ti mrcha nedojde, v piatok by som už určite testla 😉

dasa.77
26. led 2010

soldi.....no pockej a kde mas tech 36,9?

bobi3
26. led 2010

ahojky jane 🙂

dasa.77
26. led 2010

bobi............pokud nedojde do patku

soldi
26. led 2010

dasi, to by bol ten piatok, ale som to tam nedavala, lebo sa mi to zdalo vela, nechala som 36,6. keby bolo 36,9 graf by sa ziadno nezmenil, len by bol vacsi kopec. ovulka by ostala na tom 18 DC. inac, co je zvlastne, lauritka videla ten graf ked bol len 19 dc a predpovedala, ze ovulku mi vyznaci na 18 dc. to je vazne haluz 🙂

jane86
26. led 2010

dasa já myslím, že až to zvracení přejde tak tu váhu doženu. Ani nevíš jak se těším až budu mít zase chuť k jídlu 🙂

dasa.77
26. led 2010

soldi.........holt mas ty teploty trosicku poblaznene

wera
26. led 2010

bobi to máš pravdu... peniažky na takéto účely sa nedajú počítať... veď hlavné je aby sa konečne podarilo 😝

slavulilienka
26. led 2010

ahojte ženské.... 😀 ja som zase trochu klesla...takže čakám asi na mrchu... ☹
dasi sa nám tie teplotky akosi rozchádzajú...., ale vypadá to u Teba sľubne... 😉
takže ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6