Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

v555
21. únor 2010

vitám 😀

zakupanda
21. únor 2010

také zdravím

pajinka111
21. únor 2010

Ahojky všem..
tak myslím že tenhle cyklus je nejspíš anovulační ☹ ,grafík docela skáče..
http://www.womenzone.cz/app/tempr.aspx?s=1.2.20...

sliver
21. únor 2010

nanulik zatial sa krásne držíš v BT

ja som dnes ráno robila test lebo mi dr. povedal a negatívny :(
tak zajtra mu idem volať že čo a ako....
Síce ma tu utešovali že sa to už stalo aj iným kočkám že močový test negatívny a z krvi prišli na to že áno ale ja na to neverím, už je dlhá doba DPO a to by už ukázalo, tak nádej dnes zomrela....

nanulik
21. únor 2010

no tá teplota ma ozaj prekvapuje, ale ja tomu aj tak neverím. ja nebudem veriť ani testu ak by vyšiel lebo si mylsím že mne sa to nemôže stať.

sliver neboj nádej je vždy ak ju ty chceš mať

pajinka111
21. únor 2010

sliver,já byla těhotná 3x ani jednou sem neměla pozitivní test z moče a to i několik dní po tom co měla přijít ms,jen z krve se poznalo že jsem těhotná a okamžitě mi píchal dr.injekce,bohužel jen jedno těhotenství bylo dokončeno,´mám velice nízkou hladinu progesteronu,tím plod velice pomaličku roste a vylučuje se jen malinko hcg..ael většině lidí,pokud nemá nějaký problém test z moče vyjede pozitivní

elisabet
21. únor 2010

nanulik, ten graf vypadá dobře!!! 🙂 kéž by to vyšlo!

sliver
21. únor 2010

pajinka ďakujem, teraz neviem čo mám robiť.... asi zajtra zavolám do Caru že čo s tým.....

zakupanda
21. únor 2010

ahoj silver tak co vínko bylo včera?

zakupanda
21. únor 2010

nanulik ty vypadáš moc dobře neskusíš testík?

elisabet
21. únor 2010

pajinko, jak mám kouknout na tvůj grafík? jak na to kliknu dostanu se jen na první stránku womenzone, a tvůj garfík nikde, jsem tam zaregistrovaná a když se pak snažím rozkliknout znovu tvůj garf tak mi to skočí na ten můj, nevím co dělám špatně!? jinak mám 13DC a po asi pěti dnech kdy jsem měla teplotu 36,4 mi dnes skočila na 36,7, tak uvidíme zítra, jestli byla ovulka, včera jsme to jistili 😉 tak by to mohlo vyjít 🙂 .

pajinka111
21. únor 2010

elisabet,nic neděláš špatně,já dala špatný odkaz..ted by to snad mělo být dobře..díky 😉
http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.as...

trnavacka
21. únor 2010

ahojte, zamiesam sa vam sem, aj ked clostilbegyt uz pravdepodobne brat nebudem
mozno na povzbudenie 🙂 nase 6-rocne spolunazívanie s Clostilbegytom

od 23 som vedela (vysetrenia v Lubochni), ze nieco nie je OK a dieta len tak lahko mat nebudem
v 28 svadba a hned lekarske vysetrenia
diagnostikovane PCO
odporucanie lekara - schudnut (70 kil na 165 cm...)

1. vaha sla trosilinka dole, asi 4 kg, po 6 mesiacoch Clos. tehotenstvo, 9 tyzden spontanne ukoncenie

2. chvilu pauza, konske davky liekov na cukrovku (v USA to preventivne pouzivaju pri PCO, u nas nie)
4 mesiace Clost., teho, spontanne ukoncenie

3. pauza, tvrda dieta a cvicenie, strasne vela starosti s riesenim byvania (stavba domu) - nebol cas sa stresovat nejakym clostilbegytom - 4 mesiace Clost.,
12 DC konecne nadherny folikul, prikaz od lekara sex v sobotu medzi druhou a tretou 🙂 po potvrdeni teho od 5. dna vynechania menstr. vaginalne hormony na udrzanie, narodila sa nam vytuzena zdrava dcera, teraz bude mat tri roky

4. ked mala 18 mesiacov, opat som brala clost., nemala som nejake ocakavania... a hned na druhy cyklus to vyslo, krasny folikul aj potvrdene tehu, 11-ty tyzden strasidelne krvacanie, spontanny potrat

takze skore je 3:1, dalsi pokus uz na 99% nebude ☹

cele to ma vyhodu - presne na hodinu vieme, kedy sme malu splodili 🙂

vsetkym vam velmi drzim palce, len ten kto to prezil pochopi, co zazivate vo svojom vnutri
a reci od mamiciek dvoch - troch deti - netrap sa, ved sa da zit aj bez deti, tie ma vedeli priviest najskor do zurivosti a potom zufaleho placu...

bambi9__2
21. únor 2010

trnavacka, vdaka za tv. prispevok ... na jednu stranu povzbudenie (tvoja zdrava dcerka) a na druhu - strasny strach ze aj ked sa podari dopadne to tak zle ☹ toho sa velmi obavam....

trnavacka
21. únor 2010

ja viem, mne uz sa teraz lahko hovori...
nasa mala vysla vtedy, ked mi na tom v podstate nejak nezalezalo
jednoducho sme sa vrhli na dom, zhananie, vybavovanie, vyberanie... teraz naozaj verim, ze je to aj o psychike

straaasne vsetkym drzim palce, nech sa hlavne partnerstvo a manzelstvo nezvrhne len na meranie folikulov, fakt treba mat nieco, comu sa budu dvaja spolu venovat

elisabet
21. únor 2010

no pajinko, teď je to super, a teď mi prosím poraď jak jsi to sem dostala? 😀 😀 😀 já tam mám totiž taky grafík a nevím jak ho sem dostat, díky 🙂 😉

pajinka111
21. únor 2010

jinak po 4 měsíční pauze,budu po ms brát znovu clostil a utroš,tak snad se opět cyklus upraví a snad to k něčemu konečně povede..

pajinka111
21. únor 2010

elisabet-pod grafem je sdílet graf,musíš okopírovat ten dlouhej kod..a je to🙂

elisabet
21. únor 2010

pajinko super, děkuju a přikládám konečně grafík, jo a mimochodem, máš moc hezkou dceru, jsem jukla na tvoje album a taky gratuluji k bráchovým tročjčátkům, narodili se jim přirozeně a nebo otěhotněli pomoci lékařů?
http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.as...

bambi9__2
21. únor 2010

kocky, tiez mate z clostilu vacsie brusko? 😒 mam pocit ze ho mam take nafuknute, z boku ako v prvych tyzdnoch tehu ...
alebo z niecoho ineho? 😅

sliver
21. únor 2010

bambi tak s týmto som sa ja nestretla ;)
ale každá sme iná ;)

nanulik
22. únor 2010

dobré ránko dávam dnešné meranie. mám aj trochu strach že tá teplota je tak stále hore. v noci som sa budila na bolesť brucha ako pri menses tak som stále behala na wc a ono stále nič. dnes si urobím ten test. papa

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

nanulik
22. únor 2010

a ešte som sa chcela spýtať či je lepší ranný test alebo či aj testy čo sa dajú robiť cez den majú velkú citlivosť. lebo som čítala že ráno je najviac toho hormonu. ale aj tak budem testovať len tak.lebo žiadne bábo sa tam neschováva. ja si myslím že mám cystu. aj včera mi drahý, ked som mu povedala že budem testovať, povedal aby som si nerobila veľké nádeje, lebo vraj nechce aby som bola potom smutná.

soldi
22. únor 2010

nanulik, najlepsi je rano, ale mal by Ti uz ukazat aj cez den.
nanul, neviem ako to je, ale pri cyste by Ti asi klesli teploty, nie?

nela00
22. únor 2010

nanul držím palce 😉

nanulik
22. únor 2010

no to ja neviem či by klesali.mávala som vždy cysty ale to som si nemerala teplotu. a ešte ma aj trápia bolesť prsníkov. už asi týžden a je to dosť nepríjemné.

titulienka
22. únor 2010

dobre ranko..tak dnes som spapkala svoju prvu tabletku clostilu 😉

pajinka111
22. únor 2010

ahojík,
nanulik testni ráno,je to nejlepší..jsem na tebe zvědavá,máš teploty pořád nahoře..
Za to já je mám jak na houpačce,takhle rozhozáné byly naposledy tak před 8 měsíci
http://www.womenzone.cz/app/temperaturegraph.as...

zakupanda
22. únor 2010

ahoj titu a všem ostatním jýá takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/zakupanda

jane86
22. únor 2010

Ahoj holky