Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

amisa
12. kvě 2009

moa poslala som ti spravu.. ze ako som to nasla ja.. mozno vam to s manzelom pomoze..neviem

moa
12. kvě 2009

uz som citala ,vecer budeme skusat 😀
kocky aj vy mate hlien po ovu?viem,ze normalne byva najviac pred ovu ale neviem co potom.ja cez ovu niekedy nemam nic,ale teraz po ovu je to strach musim si davat slipku co tak so mna leje 😒 mozu to byt tie lieky,ze by mali oneskorenu reakciu 😉

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Zubajdíčku, testit budu asi zítra, když nepřijde mrcha 😉

Holky, jsem se na obědě doslova přežrala a teď bych si tak akorát šla lehnout 😝

Moa, já mám před ovu více hlenu a po ovu taky, ale ne tolik 😉

moa
12. kvě 2009

leni tak ja to mam asi fakt naopak,ale uvidime co bude.
a ty ak nebudes mat rano MS budes testovat rano alebo budes cakat az do vecera

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Moa, když ms nepřijde, tak budu testovat ráno, takže vám hned nahlásím, jak to dopadlo 😉

moa
12. kvě 2009

leni to moc,moc drzim placeky
moja kamoska inak ked bola tehu,tak hovorila,ze ju tak bolelo brucho ked mala dostat MS,ze myslela,ze uz kazdu chvilu bude mat a takto to mala asi 3dni a potom jej to len tak preslo.a az potom testla a nasla tie stastne // 🙂

vendy05
12. kvě 2009

AHojda clostilky...
Jeeee Leni to abych si zítra přivstala nahlášení pozitivního testíku hned ráno to si nesmím nechat ujít 😵 😵

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Moa, díky za palečky 🙂

Vendy, ahojky, ty už máš 16tt, to tě teda nikdy nedoženu 😀 A zítra nemusíš vstávat moc brzy, já budu v práci až v 8.30, tak se trošku vyspíš 😉

mannerka
12. kvě 2009

teeda baby, to vyzera na zajtrajsie zaujimave novinky 😉
No leni, wolfi drzim palceky...vsetky co mam !!! 😉 😀

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Ahoj Man, díky 🙂

vendy05
12. kvě 2009

Leni no dobrá, tak to jsi hodná, sice s tím mym vstáváním teď, to bude výkon i kolem tý půl devátý 😅
Je to hrůza jak to letí, no nedoženeš, ale ty si budeš dýl užívat těhu pupíku 😵 😵 😵

moa
12. kvě 2009

kocky tak ja sa zasa lucim
leni tebe prajem na zajtra rano krasne // 😉
wolfi tebe tiez pozitivny vysledok krvicky 😉

no a ja sa potom vo stvrtok ku vam sna pridam,dufam 😉

vsetkym pekny zbytok dna 🙂

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

No jo, na těhu pupík už se těším. A od tebe pak budu brát rozumy, když už jsi tak dopředu 😉

vendy05
12. kvě 2009

Leničko tak jen o 12 týdnu to není moc 😉
No já jsem se taky těšila na těhu pupík a zatím kde nic tu nic, jen vypadám mírně přejedeně 😀 a to jsem ještě shodila kilo a půl a ani nevím proč, nezvracím, jím furt a leze to dolů, že by nová hubnoucí metoda 😀

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Moa, krásné odpoledne a určitě se k nám ve čtvrtek přidáš, všechny budeme těhulky 🙂

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Vendy, jestli se teda těhotenstvím hubne, tak to taky beru - budu si jíst co chci a přitom hubnout 😉

vendy05
12. kvě 2009

Leni no u mě to tak je, tak nevím jak u ostatních 😉 sestřička se smála a říkala, že už jako klidně můžu začít přibírat 😀
Jinak Leničko zítra ten pozitivní testík nezapomeň hned vyfotit a přehodit se v tvých tabulkách 😉

vendy05
12. kvě 2009

Tak clostilky zase mizím, jdeme pozařizovat nějaké věci a pak frčím k mamce... tak krásný den a zítra čekám těhulku Leničku 😵

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Vendy, no klidně můžeš přibrat, aspoň trošinku. Ale myslím, že ono se to brzy změní a vyroste ti bříško, protože mimísek bude čím dál tím větší 🙂
A testík vyfotím, to je jasnačka 😉

papus
12. kvě 2009

Krásné odpoledne berušky 🙂 tak jsem doma z práce

Leni tak jak ti je???Kdy by měla mrcha dorazit?Ale ať to vůbec nezkouší dorazit 😉

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

Ahoj Šárko, i tobě hezké odpoledne. Taky už za půl hodinky končím a konečně jedu domů. Břicho mě furt bolí, tak už se těším, až si zase lehnu na gauč.
Mrcha by neměla dorazit zítra. Když ráno nebude, tak testnu 😉

papus
12. kvě 2009

superrrrrrrrrrrr budu na tebe myslet a odvolávat ju potvoru 🙂 😉 😵

papus
12. kvě 2009

za chvíli dorazí Pepa s malým z tréninku tak já jdu zatím vyžehlit,když mi zas "nedorazila pani na úklid" 😀 😀 😀

lenka_bohousek
autor
12. kvě 2009

mě paní na úklid taky nějak nechodí a pak to zůstává na mě 😀

papus
12. kvě 2009

asi jí to strhnu z platu a už ju nikomu nebudu doporučovat 😀 😀 😀

stana2009
12. kvě 2009

tak jsem to našla a ty stránky jsou www.rodina.cz/clanek 3633.htm

a www.rodina.cz/clanek5211.htm

to první je o děložním hlenu ja s emění a druhé o čípku

stana2009
12. kvě 2009

můžu se vás zeptat, četla jsem tu vaši dukuzi a většinou máte zjištenou průchodnost vaječníků,
mě to doktorka nedělala prý je to zbytečné, když netrpím na záněty 😠

wolfskinka
12. kvě 2009

moa no tak to je sila ... ze ziaden nemas ... ja tiez neviem presne ako to vyzera ale taky vyrastok tam nahmatam a to je asi kryt z krcka ... jezis to som zase odborne popisala,

wolfskinka
12. kvě 2009

moa dakujem ...

lenka zajtra do toho prastime co ty na to ??? ja hcg a ty // .....

papus
12. kvě 2009

ahoj Wolfskinko jak se máš co je u tebe nového??? 😉