Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

majkushka
27. led 2012

@kessica a comu moja ? Nechapes ? Napis

kessica
27. led 2012

@majkushka a co ti to pichol ??? to pichne aj mne v pondelok ci ako ? 🙂

kessica
27. led 2012

@majkushka lebo v pondelok idem aby ma prezrel ako abral clostil a ci aj mne daco pichne alebo ako presne to bude :D ci to az ked budem daco ine brat ????

kessica
27. led 2012

@majkushka mijadave mi pisala co ma asi tak caka ale viac info je lespie 😉 😉

majkushka
27. led 2012

@kessica neviem niektore baby maju len clostyl + duphaston alebo utrogestan , niektore aj s pregnylom , a niektore len čisto clostyl , pregnyl sa picha na prasknutie foliku , mne kukol foliky na 11 DC a 13 DC a pichol aj pregnyl aby ovulacia prebehla na sto percent už je to len na nas ako sa posnažime a či sa podarí 🙂

kessica
27. led 2012

@majkushka ahaaaa :D cize uvidime radsej co mi presne poviem pak sa ho popytam keby mi nieco nieje jasne 😉 dakujeeem za info 🙂 som opat mudrejsia

stella881
27. led 2012

Snažilky prosim vas ako užívate MACU aby bolo jej pozivanie znesitelne? je mi z toho ns vracanie :(

majkushka
27. led 2012

@kessica treba sa pytat jasne aj ja som si myslela že my pichol minuly mesiac tiež pregnyl ato figu nejaky tehu hormon tak teraz som sa pýtala a viem

kessica
27. led 2012

@majkushka Sak v pondelok dam vediet co som zistila :D ze ako sme na tom 🙂 🙂

majkushka
27. led 2012

@kessica oki budem čakat a držat prstíky a všetko sa popýtaj 😀 😀 😀

jania023
27. led 2012

ahojky ktore z vas maju za sebou bunicnu imunitu?? 😝

jania023
27. led 2012

@stella881 ja som to vzdala mne len z toho pachu bolo zle 😀

lorreine
27. led 2012

@majkushka Ale pregnyl je tiez tehotensky hormon. Je to koncentrovane hcg (plus nejake pomocne latky) ziskavane z mocu tehotnych zien, takze je celkom mozne, ze to, co Ti minule dal, bol pregnyl.

majkushka
27. led 2012

@lorreine nie nebol som sa pytala , to bol hormon na pripravenie maternice vytvorenie podmienok , to mi povedal , a ešte mi povedal že mam menej študovat na nete 😀 😀 😀 😀 to nebol pregnyl , tento som bola v lekarni sama na predpis vyberat

lorreine
27. led 2012

@majkushka Aha, no v kazdom pripade pregnyl je tiez tehotensky hormon 🙂. Ale za seba musim povedat, ze som otehotnela, ked som si pregnyl nepichla. Predtym som si pichala pregnyl a snazili sme sa "podla rozvrhu" a nic. A ked som si ho nepichla, tak som otehotnela a to bez nejakeho cieleneho snazenia...to sa stalo 2x.

majkushka
27. led 2012

@lorreine tak super , gratulujem už nech aj my mame 🙂

lorreine
27. led 2012

@mijadave Dakujem, viem, ze uz som skoro na konci prveho trimestra, ale pokojnejsia budem az po NT screeningu a genetike...ale ani to nedava istotu....proste sa snazim mysliet pozitivne, ale nejak mi to nejde...

veronicka33
27. led 2012

Ahojte dievčatá musela som vymazat album dala som tam našho psíka ako a kam mám napísat adminovy že je to už odstránené? ☹

lorreine
27. led 2012

@veronicka33 No, dostala si upozornenie, preco Ti zablokovali album a tam by mal byt aj navod, ako potom postupovat. Ale inak je adminom jennyska a mozes pisat aj na info@modrykonik,cz.
Tiez mi zablokovali album, lebo som tam mala fotky zo svadby. Pohadala som sa o to, pretoze vela holiek to tak ma, ak tam mas iba jednu fotku, tak by som jej napisala, ze jedna fotka je predsa ok a ze proste ten hafan je cast Tvojho zivota a Tvoje "mimco", nech neprudi 🙂

manamani1
27. led 2012

@lorreine pises ze si otehotnela bez pregnylu..v ten mesiac si nemala ani clostyl?

lorreine
27. led 2012

@manamani1 Ahojky, Clostilbegyt som brala. Prvy mesiac Clostik a na nejaky 13 DC mi pichli pregnyl a nevyslo, foliky boli asi 4 a mali dobru velkost. Druhy mesiac Clostik, ale pregnyl mi nepichli, lebo sme sli na dovolenku a na utz som bola 10 DC a foliky boli este male. Kazali mi kupit ovulacne testy a skusit podla toho, Ale vykaslali sme sa na to, povedali sme si s manzelom, ze si proste uzijeme dovolenku 😀 a podarilo sa. Potom po potrate som brala tri mesiace Clostik a dva mesiace som si pichala pregnyl. A posledny mesiac som sa na to vykaslala a zadarilo sa. Jasne, ze to moze byt nahoda, ale mne sa zda, ze v tom nieco je.

lorreine
27. led 2012

@manamani1 Ake kazda sme ina, je to len moja skusenosti, tak sa s nou delim, mozno u niektorej z vas to zafunguje podobne...

mijadave
28. led 2012

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC..............PC......DPO.......Vitamíny a další
Kytula......................33...........1r..................50..............40.......................Clostil,listovka,pangamin,alchemilka,lanové semena,Hormeel
Zuzi_k.....................29...........2m................43...............28.......................Duphaston
Govinda .................31.........35m...............38................37..........5..........Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Janielik87..............24...........8m................29...............34.........13..........Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m..............28...............30.......................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Drndapetka...........27.............4r.................23...............31...........7..........Clostil,duphaston,femibion 800,kontryhel,ACC long,metformim
Petulak1988..........23.........18m...............20...............34.......................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Stella881................22..........14m..............20...............37.......................Clostil, Pregnyl, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Kacnov....................23..........13m..............19...............50.......................Gynex
Nativanativa...........29..........12m..............19...............29.......................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Ili08.........................28...........5m................17...............29.......................Clostil, estrofem, utrogestan, listovku
Strawbery...............27...........2r..................17...............37.......................Clostil, pregnyl, duphaston
Majkushka.............32...........7m................15...............28.......................Clostil, pregnyl, utrogestan, befoli
Safirah....................23..........1r...................15...............29.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veronicka33..........34...........2r..................12...............28.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Antana123.............28...........1r..................11...............27.......................Sanus
Ingris......................31..........6,5r................11................28.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Manamani1...........25...........6m................11...............45.......................Clostil,duphaston,Alchemilka,myší chvost,gravital,maca,grep.dzus
Kessica..................24.........13m...............10...............28.......................Clostil,duphaston
Mijadave.................35..........2r...................10...............28.......................Alchemilka, grep. dzus
Zana21...................31...........8m..................8...............36......................Clostil, merional, listovka
Jania023................30............3r...................6................30......................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP........................KO.........Vit. a další .......pohlaví
Terioza1..............22...................................30+0...................30+0............8.-10.4.2012...........31.1............................... .HOLKA
Nathali................23............2,5roka..........26+3............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r................21+2.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m...............19+2...................18+4................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m..............15+4...................15+6................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m...............14+0..................14+1................28.7.2012...........................
Lorreine.............28................1.5r..............11+1............................................16.8.2012............13.2......
Veji......................25................8m...............10+3..................10+5..............22-28.8.2012.......................
Jeny....................30................2,5r.................6+5....................6+1.................21.9.2012..............31.1.....listovka

mijadave
28. led 2012

dobre ranko dievcata 😉
@veji ako dopadla kontrola? co nove? 😉 ako sa mas? 😉

pajula
28. led 2012

Ahojky holky,
jen by mě zajímalo,po kolikáté berete clostil? Já ho totiž mám po 7mé a četla jsem,že ho mohu brát pouze 6x...děkuji Pavla

mijadave
28. led 2012

@pajula ahoj, ja som ho tiez brala 7 cyklov, mala som este dva, ale s mm sme sa sohodli, ze s tym skoncime 😉 aj ja som citala, ze sa berie len 6x... ja som ho brala 3 cykly, 1 cyklus pauza, potom zas 3cykly a potom 5 cyklov pauza a potom som mala brat zas 3 cykly... a aj tu na fore boli a myslim, ze este su baby, co ho tiez brali viac ako 6x 😉

ili08
28. led 2012

@majkushka teplota ti nemusí skočit vůbec o moc(z okolí znám případ kdy teplota po ovulce skákala po 0.1 stupni a kamarádka je přesto těhotná 😉 ).Myslím,že každý to má jinak,mě třeba po ovu skočila teplota o 0,4 stupňů nahoru a mojí gng se to zdálo stejně málo 😕 😲

pajula
28. led 2012

@mijadave -děkuji 😉 ,mám to podobně jako ty...nejdřív jsem ho brala 2 cykly,pak 1cyklus pauza,potom 3 cykly,1cyklus pauza a teď ho beru už druhý měsíc.... a je pak možné,že mi dá něco jiného místo clostíku ? Když mi dr.řekl,že bez prášku ovu nedostanu.... 😖

mijadave
28. led 2012

@pajula tazko povedat, co Ti da potom... mna uz po 6 cykloch posielal do CARu.... ale mm nechcel, tak dr este skusil nasadit clostil... mne pomohol aspon k tomu, ze uz zase mavam pravidelny cyklus aj s ovulkou 😉

veji
28. led 2012

@mijadave ahoj, vsetko je ok, najblizsie mam kontrolu 9.2 - NT screening. uz teraz sa toho desim. mam teraz troska frmol co sa tyka skoly, takze mysel mam aspon troska zamestnanu niecim inym ako tehotenstvom. no aj tak ma obcas prepadne panika ci je vsetko v poriadku. obejdnala som si tu cez MK taky ultrazvukovy pristroj na pocuvanie oziev srdca dietata, tak sa na to velmi tesim. mozno budem aspon troska kludnejsia.