Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

hela82
27. říj 2011

@antana123 Souhlas. Ja se taky na utz objedala sama pres sestricku. Dr. jsem se ptala na kontrole jestli mne vezme na mereni folikul taky, kdyz uz 3. mes. papam Clostik a vubec mne celou tu dobu nehlidala. Rikala ze jestli ovu nenamerim testem tak ona taky nic neuvidi. A ze by to muselo byt v polovine cyklu cca .... Tak jsem tam po case volala a sestricce jsem rekla ze s Dr. jsem domluvena ze se objednam v polovine cyklu na UTZ, tak mne vzala 🙂 A dobre jsem udelala. Den predtim mne totiz hrozne pichalo v brichu a v leze jsem si vsimla bolicku, ktera na omak mela tvar velkeho vajecniku. Pod UTZ zjistili hyperstimulaci, folikuly velke jak cysty a tedy nepouzitelne - no proste parada 😖

mijadave
27. říj 2011

@nativanativa dala si zly link na Tvoj grafik 😉
@strawbery no som prekvapena, ze si mas sama pichat pregnyl, mne dr povedal, ze musi byt zistene, ci su tam nejake foliky, co by mohli prasknut a potom to dr musi spravne nacasovat a viem, ze to ma byt podavane pod dohladom lekara alebo aspon sestricky 😉 ja som si chodievala k dr domov davat pichat pregnyl, lebo jeho sestricka je zaroven jeho manzelka 😀

antana123
27. říj 2011

@hela82 no tak to bude veselý teda ach jo kdyžtak se poptám tady na nějakého dobrého dr. co bude chtít pokračovat v léčbě jako můj dr.

mijadave
27. říj 2011

@hela82 suhlasim, ze pri clostiku ma byt zena sledovana prave kvoli tomu, ako moze zareagovat, lebo pri tomto lieku je zvysene riziko tvorby cyst, to mi aj dr vyzvetloval, preco musim k nemu chodit jak na hodiny klaviru.... 😀

mijadave
27. říj 2011

@nativanativa ja som tento na ff videla, len ten womanzone nesiel otvorit 😉

nativanativa
27. říj 2011

@hela82 no presne toto iste som mala teraz ja ..... lavy veeelky 4cm , pichalo ma a aj stale picha , pretoze je tam cysta a prvy maly -- v utorok 13mm , no uvidime ci podrastol do vikendu a ci hlavne praskol 😖

nativanativa
27. říj 2011

@mijadave tam je ten isty , len neviem preco to nejde otvorit

hela82
27. říj 2011

@mijadave No prave, tohle jsem cetla totalne vsude a neznam holku co mela clostik a nechodila na prohlidky jak pises "jak na hodiny klaviru" 😀 Teda znam jednu, vidam ji rano v zrcadle 😀 Ale vazne, nekdy mam pocit ze clovek se musi vyslovene natlacit do nekterych veci aby mu je lekar opravdu dal nebo tu moznost nabidnul.... 🙄

hela82
27. říj 2011

@nativanativa Presne tohle bych potrebovala i ja...aby se na mne Dr. podivala pod UTZ pred planovanou OVU a po OVU aby mi mohla rict jestli tam byl a prasknul, nebo tam vubec nebyl, nebo tam porad je a proste neprasknul... Ja myslim ze tim by se mohlo vysvetlit hodne veci proc se nam nedari porad... 😔

mijadave
27. říj 2011

@nativanativa neviem, ako funguje zdielanie na tej stranke 😒

nativanativa
27. říj 2011

@hela82 treba sa pytat , moj je zlaty , lebo on ma v ordinacii aj sono , cize ma moze vzdy pozriet a aj prsia mi pozera , to je vyhoda , ale samoska ze si za to vzdy priplatim 😖

antana123
27. říj 2011

@nativanativa nejsem odborník ale myslím že byla 24 😲 😲 😲 ale to je asi brzo jak máš dlouhé cykly???

mijadave
27. říj 2011

@hela82 ja som sa stretla, ale len tu na fore a boli to vacsinou dievcata z Ciech... zvlastne 😒

strawbery
27. říj 2011

mijadave, mne dr. povedal, že mám prísť 11DC, takže tiež odsleduje foliky určite a poda toho sa zariadi, no už teraz mi povedal, že on mi presne povie kedy si to mám pychnúť sama .......no a je to doktor v sanatoria, takže mu budem veriť a opýtam sa ho ako teda si to mám

nativanativa
27. říj 2011

@antana123 ked ja neviem , ja som brala dlho duphaston a tento cyklus mi dal clostil ... , tiez si myslim ze sme to prepasli, aj ked mi doki povedal ze ovu bude tento vikend

strawbery
27. říj 2011

@strawbery opava v sanatoriu 🙂

hela82
27. říj 2011

@nativanativa No prave ze ja jsem z tech co se porad ptam ... ale nejak mi to zatim moc nepomohlo. I kdyz naposled kdy jsem se vylozene natlacila na ten UTZ uz mne Dr. brala vazne a konecne mluvila otevrene kde ten problem je, co vidi, ze mi da ted injekci a proc, co se bude dit... Tak doufam ze jsem to nejak prolomila 😅

nativanativa
27. říj 2011

@hela82 treba ist tvrdo do toho ....

mijadave
27. říj 2011

@strawbery to je super, ze budes sledovana, len som prekvapena, ze si to mas pichnut sama... mne to pichali do zadku, tam by som si to sama asi nepichla 😀 lepsie povedane, ja by som si to nikde sama nevedela pichnut 😀 😀 😀

strawbery
27. říj 2011

@mijadave no pekne, takže to budem mať riadnu akrobaciu :D......no asi tiež niekoho poprosím radšej, pretože ja ked vidím injekciu, tak des, ved ked im tam chodím na krv, tak už z dialky im je zle.......odpadávam a musia ma mučiť pol hodinu, kým zo mna vôbec vymáčknu nejakú krv

petra273
27. říj 2011

@hela82 mě dal pregnyl taky až poslední cyklus a to jsem to jedla 2-10DC 2x1 a "snesla" jsem 3 vejce 😀 . Ten první měsíc s clostilem mi bylo fakt mizerně, měla jsem všechny vedlejší účinky z letáku, ale pak se to upravilo.

petra273
27. říj 2011

@antana123 asi by to bylo lepší, stejně bys tam teď měla chodit častěji, měl by ti měřit folíky. A každý cyklus tělo reaguje jinak...

ingris
27. říj 2011

Ahojte som tu nová snažime sa o dietatko uz 6 rokov a stale nic. Po roku som sa dala znovu na boj od soboty idem na clostilbegyt uvidime ci to tentokrat zaberie 😢 .Potom na 12 den na folikulometriu hadam vajiko dozreje a potom aj praskne. Ale musime len dufat ze raz sa zobrazia // 😀

janielik87
27. říj 2011

@mijadave no tak som tam volala, ze v stredu mam dojst, ak o nepride... a ze to spinenie nebol ms, ze to moze byt z toho duphatonu prekrvenie... tak ja neviem 🙂 dnes citim krce, akoby uz prisla...a nic , ani len vlozku nemam

mijadave
27. říj 2011

@ingris vitaj medzi nami 😉 drzim pasticky, nech skoro vidisna tt // 😉

mijadave
27. říj 2011

@janielik87 takze cakat, no v podstate, co ine nam ostava, nie? 😉 to ma mrzi, ale vydrzime 😉 ja budem testit asi v pondelok, tak snad tam uz budu // 😉 a mozno Ta dr v stredu potesi peknou spravou 😉

janielik87
27. říj 2011

@mijadave no ved uvidime, uz som sa vyrevala dostatocne, uz nebudem druhy raz.... dufajme, som si tak povedala, ze ten dalsi uz to vyjde a hotovo!!!!! 🙂)) ze vraj aj tak az druhy cyklus dakedy clostil zaberie....

mijadave
27. říj 2011

@janielik87 😀 😀 😀 tak ja Ti to z celeho srdca prajem, nech Ti zaberie... 😉

nativanativa
27. říj 2011

@mijadave
@janielik87 baby , ja to tento mesiac vzdaaaaaavam , budem sa snazit ale urcite sa to nepodari , ja uz neverim ani na ovu testy a ani na BT