Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

antana123
21. lis 2011

@kacicqa taky myslím že je to těhu 😉

mijadave
21. lis 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Kacnov....................23.........13m..............52............31............................Clost.,
Nativanativa............29...........8m..............39............24...........................Clostil, Pregnyl, Calibrum Baby plan, Alchemilka
Jania023................30............3r.................32............30............17...........Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Antana123.............28.........10m...............27.............34............12...........Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Veronicka33..........34.........21m...............27.............29............................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Ingris......................31..........6,5r...............26..............................15..........Clostil., vitamin C1000+sipok, gynex
Janielik87..............24...........8m...............26.............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Mijadave.................35.........23m..............24.............27.............8............Alchemilka/kotryhel, grep.dzus, bromelain
Fori..........................28.........14m..............21.............28............................Clostik
Manamani1...........25...........2m...............18.............51............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............18............29............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30............2r................17............33............................Clost., Duphaston
Petulak1988..........23.........18m...............12............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r................11............34............................Listovka, Forgravid
Govinda .................31.........35m................7.............34............................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........13m...............6.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah....................23..........10m...............6.............31...........................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veji..........................25............8m................6.............29...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Zana21...................31...........5m.................5.............59...........................Clostil, merional, listovka
Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................20+2..................20+2................10.-12.4.......21.+22.11....................
Nathali................23............2,5roka.........16+5............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............11+4.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m................9+4....................9+1................27.6.2012..........30.11.......GS Mamavit
Petra273............37................6m...............6+0....................6+2................14.7.2012..........19.12.
Golymetr............34................3m................4+2...........................................28.7.2012..........21.11.

kacicqa
21. lis 2011

@antana123 @aduskatt Dakujem babenky. Taq, momentalne som sa zatala, uz ziaden test, davam si pauzu, ziadne KEBY, AK, MOZNO... ak nedorazi mrcha do konca tyzdna tak az vtedy budem testovat.

aduskatt
21. lis 2011

@golymetr neboj, bude dobre

jeny
21. lis 2011

@kacicqa posli nam foto testiku raz dva zhodnotime 🙂

aduskatt
21. lis 2011

@kacicqa mudro🙂

mijadave
21. lis 2011

@zuzkag2 ja viem, ved sa tesim... no uvidime, co mi povie moj dr, budem mu dnes volat.... 😉
@aduskatt ok, skusim sa ho na to opytat, ale poviem, ze sa na to pytal muzov dr, lebo inak mi zas naznaci, ze fusujem do remesla 😀

aduskatt
21. lis 2011

@mijadave a preco som isla hned mrkat do tabulky?🙂...nejaka je cudna bezo mna, xixi

kacicqa
21. lis 2011

@jeny nemam tu kabel od fotaku;o(

aduskatt
21. lis 2011

@mijadave no, to by som nerobila......andrologovia asi nebudu mat o tom sajnu, lebo na SVK sa to vysetruje asi tak rok este len...ani gynekologovia o tom vsetci este donedavna nevedeli........ 🙂

jeny
21. lis 2011

@mijadave ja som najpvr precitala ze nevies ci mas testit alebo nie 😀 som sa zlakla ze to zase nevydrzis a testnes skor 😀 ale pokial ide o tesenie zo SPG ak aspon ste vylucili dalsiu moznu pricinu a to je super 😉 ja viem ze som netrpezliva ale myslim si ze ten folik ak tam aj je tak nepraskne, vajecniky ma bolia ako slak uz 3ti den tak urcite je z foliku iba velka cysta

janielik87
21. lis 2011

@mijadave no viem si predstavit, chlapi strasne zle znasaju, ak je nahodou chyba v nich...ved ten moj si myslel, ze hned ako nepouzijeme kondom budem tehu... O to horsie je to pre mna, ked viem, ze bez ovulky baby nebude :( :(

tyrisa
21. lis 2011

Moje nervy.Zase debilní komentář na zdi a dotyčná se ještě vzteká,že ji nechápem,vymaže všechny negativní komentáře a hraje si na chudinku.Ono se dá všechno napsat i jinak do prčic,ne?!!!!!!!!

mijadave
21. lis 2011

@tyrisa a kto zase? som v tempe, nasrdena, tak daj ze kto, nech jej napisem 😠 😀

mijadave
21. lis 2011

dievcata, inak som volala svojmu dr, ze mm je ok, on na to, ze to aj cakal… takze zajtra o 10.00 mam dojst a dohodneme co dalej… tak som zvedava… 😉

antana123
21. lis 2011

@mijadave tak to jsem taky zvědavá 😉
HP máš už za sebou???

mijadave
21. lis 2011

@antana123 ano, este min. dec. vsetko ok... 😉

strawbery
21. lis 2011

ahojte kočky,ako sa máte?......
@mijadave to ma mrží ,že ti je stále zle :((....manamani1 :(((.......tak toto je ozaj nepríjemné, že v tú najnevhodnejšiu dobu príde choroba...........toto počasie otrasné.....samé vírusy dookola, ale, že by sa ten tehu vírus poriadne rozmohol, tak to nie 😠 .........ja som dnes bola na utz, tak mi pregnyl nemuseli pichať, pretože mi folik sam praskol a nasadili mi ten duphaston tiež, tak sa pripájam ku čakatelkám už len.......posielam vám pozitívnu energiu babenky 🙂

mijadave
21. lis 2011

@strawbery dakujem 😉 tak to je super, ze praskol sam... 😉 dufam, ze ste to istili 😉 drzim pasticky 😉

strawbery
21. lis 2011

@mijadave no, ja som včera večer cítila bolesti a potom mokro, tak som si domyslela a hupsla na mm a dnes mi to dr. len potvrdil to moje myslenie a ma aj pochválil, za rýchlu reakciu 😀 😀 ....dakujem ti ,si zlatá

mijadave
21. lis 2011

@strawbery nie je zac, ked mozem, pomozem 😉

aduskatt
21. lis 2011

@mijadave no, asi ta posle do CARu, tam uz maju podrobnejsie vysetrovacie metody, budem drzat palceky

jeny
21. lis 2011

@mijadave tak potom daj vediet, mozno da este na 3 mesiace clostil a mozno uz ani nebude treba 😉

mijadave
21. lis 2011

@aduskatt dakujem 😉 do CARu ma uz posielal pred polrokom, na to som mu povedala, ze mojho mm tam nedostanem ani parom volov... na to mi povedal, ze si to aj myslel... myslim si, ze mi to aj tak znova navrhne, no asi navrhne este raz skusit clostil.... lebo neviem, ci existuje aj nieco ine ako clostik na to... 😒 no nechame sa prekvapit 😉
@jeny mozne to je, ze mi ich este da... ale keby si mala pravdu, ze by uz nebolo treba... 😉 graf vyzera dobre, no tazko povedat, ci je to z choroby a este je aj tak skoro... 😉

aduskatt
21. lis 2011

@mijadave zober vysledky spg a do CARu tym padom mm nemusi🙂teda aspon zatial...otazka je, ci je problem len v ovule......mozno je problem aj niekde inde a na to gynekolog nestaci....bodaj by som sa mylila, ale predsalen v tom CARe robia aj ine vysetrenia.ved skus, za to nic nedas...

ingris
21. lis 2011

@govinda ja som kvapky od VALOVIĆA na správnu funkciu vaječníkov užívala za toho 6,5 roka som skúšala všeličo mne nepomohli ale čo nepomôže mne to môže pomôcť tebe tak moje snaženie je v háji neviem čo mal znamenať ten test ale je to jedno dnes som dostala na 26 deň ale aspoň som si overila že fungujú.Takže idem na nové snažilkovanie netreba sa vzdávať ja dieťatko chcem a budem sa snažiť pokiaľ sa to nepodarí 😀

ingris
21. lis 2011

@mijadave Dnes prvý deň cyklu a prosím ťa je to vitamín C1000 s obsahom šípok

mijadave
21. lis 2011

@aduskatt no dam, za cestu, lebo CAR je bud v Martine alebo v Kosiciach.... ☹ hoci ja by som rada dala aj na cestu, ale nechcem zas ist proti mm... mam ho velmi rada, velakrat ho do veci navediem, ze o tom ani nevie, vela krat si dupnem a je po mojom, no tu mozem dupat aj neprestat.... 😉 su veci, ktore by neprekusol a toto je jedna z nich... viedli sme o tom dlhe debaty... no ved uvidim, co mi zajtra povie dr... mozno mm nakoniec presvedcim, no aj tak mam pocit, ze skor motyky vystrelia.... v poslednej dobe mam skor z neho pocit, ze to on uz vzdal a ze caka, ze urobim to iste... on uz luska realitky a hlada domcek... a keby bolo mimino, domcek byt nemoze.... no uvidime... 😉 ja som uz akosi zmierena, ze asi uz ostaneme len 4 plus macka plus skrecok a este k tomu asi 30ryb v akvarku 😀 😀 😀 😀

ingris
21. lis 2011

@mijadave PDC je 26 zabudla som dakujem

mijadave
21. lis 2011

@ingris moja, to ma mrzi, ze to nevyslo ☹ tak mas pred sebou dalsiu sancu, hor sa do dalsieho snazenia 😉 a tabulku opravim...