Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

cuculik1
27. pro 2011

@mijadave v to neverim, bud mam doma vsetky testy chybne, alebo je to cysta, ja dokonca mam aj hranicnu hodnotu protilatok proti spermiam, manzelov spg je zly, prave kvoli tomu nas poslali do centra a styk sme mali len potom, ako mi dr povedal ze mam uz vajicko, ktore je skor cysta, lebo pred iui nam nepovolili nechraneny styk kvoli protilatkam, potom dve vajicka praskli skoro a to tretie co ostalo uz bolo teda skor cystou, tak sa iui nekonalo a mz sme si povedali ze uz nemame co pokazit tak sme mali nechraneny.....ale dik za podporu

strawbery
27. pro 2011

@cuculik1 tak to mi je ozaj záhada, no večer si tu na teba počkám

mijadave
27. pro 2011

@cuculik1 nie je zac 😉 drzim pasticky 😉 potom daj vediet 😉

veji
27. pro 2011

takze uz je to oficialne. podla utz som v 5+1 tt a uz mame aj srdiecko 🙂

@mijadave ak budes mat cas, prosim presun ma do spodnej tabulky. ale tt podla poslednej ms si neviem vypocitat, som z toho cela dopletena 😅 termin porodu je medzi 22-28.8.2012, KO 26.1.2012

mijadave
27. pro 2011

@veji takze oficialne blahozelam 😉 mozem Ti vypocitat tt podla poslednej ms, len mi napis, kedy si ju mala a rada Ta presuniem do dolnej tabulky 😉

terioza1
27. pro 2011

@lorreine 8tt - to uz by srdicko melo bejt... tak drzim palecky a dej vedet hned, jak prijdes od dr 🙂

lorreine
27. pro 2011

@veji Super, tak to Ti gratulujem. Uz aj srdiecko mate, to je naozaj skvele. Drzim velmi palecky, aby vsetko bolo v poriadku. A co priznaky, nieje Ti zle?

jeny
27. pro 2011

@veji to je krasna sprava, konecne nieco pozitivne 🙂 ja som mala termin porodu pri dcerke 28.8. 😉

@lorreine aj ty sa onedlho budes vytesovat zo srdiecka, uz to zbehne rychlo tych par dni 😉

jeny
27. pro 2011

Ja som bola dnes na folikulometrii a konecne foliky narastli mam 2 tak to je zatial u mna prvy krat takato uroda 😀 Idem vo stvrtok na iui len sa bojim aby uz nebolo po vsetkom, nechcem dopadnut ako cuculik1 ze pridem na zakrok a uz budu prasknute....moj dnesny graf http://www.fertilityfriend.com/home/38f81a

cuculik1
27. pro 2011

@jeny tak do stvrtka by ti to malo vydrzat, predsa mne kazali az o 6 dni dojst.... ale uz o tri bolo kvazi neskoro, mozno pre ukludnenie by si mohla aj zajtra zajst za svojim doktorom, ze ako to pokracuje....

cuculik1
27. pro 2011

takze nove info u mna su nasledovne, hcg pozitivne ale velmi malinke, dalsia kontrola o dva dni, ale cyat to vraj nie je, no vsetko sa uvidi podla toho ako to bude pokracovat..... som ostala v soku az mi slzy vysli.... nech to dopadne kokolvek , aspon viem ze sa to da a to nam pred pol rokom povedal jeden nemenovany doktor z kosic, ze mi mame sancu akurat s darcovskymi spermiami.... a takisto si zivo spominam 14 dni dozadu, ked som bola na foliko. a nam oznamili, ze na iui je neskoro a to jedno uboziatko co tam z troch ostalo uz vyzera skor na cystu ako vajicko a v car nam tiez v ten vecer povedali ze sa doma ani nemame pokusat, ze si zbytocne nastartujem protilatky proti spermiam ktore mam hranicne.... ale moj doktor doma mi povedal, kaslite na hranicne protilatke a kludne to vecer "poistite" a tak sa stalo..... no stale tu info spracuvavam.... nadeje velke nie su, lebo test uz 4 dni ukazuje rovanko nic nesilnie tak uvidime o dva dni na krvi......

cuculik1
27. pro 2011

no len teraz mam este jednu dilemu, neviem v akych jednotkach mi merali to hcg lebo vysledok bol 0,051 neviem coho.... tak to sa mi zda starsne malinke cislo, ved test co mam je 10-tkovy, tak som si este teraz raz volala do nemocnice, sice tam nebol doktor, ale doktorka mi povedala ze v labaku vsetky hodnoty nad 0,04 sa povazuju za pozitivne.... takze neviete nieco o inych jednotkach v ktorych sa hladina hcg uvadza?

lorreine
27. pro 2011

@cuculik1 Tak to je divne, pretoze co viem, tak sa mera na desiatky-stovky-atd a na jedno desatinne miesto. V den ocakavanej ms som mala 279,4 alebo tak nejak. Ale na Tvojom mieste pockam tie dva dni. Nieje dolezita presna hodnota ale rast, takze bud zatial v klude. A nepovedala Ti doktorka k tomu nic viac iba hodnotu? A kedy si asi mala ovulaci?

jeny
27. pro 2011

@cuculik1 tak drzim palce nech to silnie, mozno z toho este nieco bude ved niekomu stupa hcg v zaciatkoch velmi pomaly,co sa tyka jednotiek hcg v tom ti vobec neviem poradit 😒

cuculik1
27. pro 2011

@lorreine , nie doktorka nic ine nepovedala, vraj len to ze som tehotna, nemam studovat internet, byt v klude a uvidi sa o dva dni, xo som citala na nete niekedy trva kym po implatacnom krvacani sa da namerat hodnota hcg, a mne imp. Skoncilo vcera vecer po troch dnoch, uvidim aky bude test zajtra rano , ta moja hodnota je zalostne nizka a vobec neviem ako ju test zachytil

lorreine
27. pro 2011

@cuculik1 No vidis, ked si spinila dovcera, tak to sa len teraz uhniezdilo a hcg bude stupat. Takze za dva dni uvidis. Asi ma doktorka pravdu, ze ak budes prilis studovat internet, tak budes iba nervozna. Ale vsade ako normalne hodnoty v prvom tyzdni uvadza od 1. A to podla mna budes mat za dva dni urcite.

strawbery
27. pro 2011

@cuculik1 no krása, tak zatial tíško držím palce a tiež si myslím, že ti to len pomaly stúpa zatial....všetko bude v poriadku,uvidíš.

cuculik1
27. pro 2011

@strawbery dakujem, vo stvrtok budem mudrejsia🙂

mijadave
28. pro 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Petulak1988..........23.........18m..............49............39...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r...............48............34...........................Listovka, Forgravid
Lenka7791.............29.........13m.............43.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Kacnov....................23.........13m..............37.............51..........................Clost.,
Janielik87..............24...........8m..............32..............31.........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m............27..............21.........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Manamani1...........25...........5m...............25..............31........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............25..............29........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30.........2,5r...............18...............37.......................Clost., Duphaston
Nativanativa............29.......10m...............17...............34........................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Majkushka.............32...........7m...............14...............28.......................Clostil, utrogestan, befoli
Zana21...................31...........8m...............13...............29.......................Clostil, merional, listovka
Safirah....................23..........10m..............13...............30.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veronicka33..........34.........21m.................9................26.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel Antana123.............28.........10m.................8................29.......................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Ingris......................31..........6,5r.................8................30.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Govinda .................31.........35m................7................37........................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Jania023................30............3r..................5................32........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další ..pohlaví
Terioza1..............22...................................25+4..................25+4................10.-12.4............3.1.................................HOLKA
Nathali................23............2,5roka.........22+0............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............16+6.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............14+6..................14+1................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m.............11+1...................11+4................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m................9+4...........................................28.7.2012...........................
Veji...................25....................8m.............6+0....................5+1.................22-28.8.2012................26.1.2012

antana123
28. pro 2011

@strawbery Ahoj super že narostli 🙂
já se mám fajn 3.1 jdu na UTZ tak snad narostou dost a ty se máš jak???
@cuculik1 to je super ještě to nemusí být straceno a HCG může teprve narůst pořádně 😉

veji
28. pro 2011

@veji posledna ms bola 16.11.2011

veji
28. pro 2011

@lorreine priznaky......no prsia mam aspon o 2 cisla vacsie 😀 obcas ma pichne v podbrusku, ale vobec mi nie je zle- nastastie. a ty? mas nejake priznaky??

veji
28. pro 2011

@mijadave ja uz pisem sama sebe...... takze posledna ms bola 16.11.2011 a este prosim o opravu, podla utz by som dnes mala byt 5+2

michaela1004
28. pro 2011

ahojte.vedela by mi niektora z vas poradit?uzivam clostibegyt a zabudla som uzit poslednu tabletku.ci je to problem alebo to mam nechat tak.dakujem.

manamani1
28. pro 2011

@veji na ktory DC ti ukazal tehu test 2 //???

manamani1
28. pro 2011

@michaela1004 NERIEŠ, alebo si ju daj teraz

mijadave
28. pro 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Petulak1988..........23.........18m..............49............39...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r...............48............34...........................Listovka, Forgravid
Lenka7791.............29.........13m.............43.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Kacnov....................23.........13m..............37.............51..........................Clost.,
Janielik87..............24...........8m..............32..............31.........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m............27..............21.........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Manamani1...........25...........5m...............25..............31........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............25..............29........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30.........2,5r...............18...............37.......................Clost., Duphaston
Nativanativa............29.......10m...............17...............34........................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Majkushka.............32...........7m...............14...............28.......................Clostil, utrogestan, befoli
Zana21...................31...........8m...............13...............29.......................Clostil, merional, listovka
Safirah....................23..........10m..............13...............30.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veronicka33..........34.........21m.................9................26.......................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel Antana123.............28.........10m.................8................29.......................Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Ingris......................31..........6,5r.................8................30.......................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Govinda .................31.........35m................7................37........................Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Jania023................30............3r..................5................32........................Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další ..pohlaví
Terioza1..............22...................................25+4..................25+4................10.-12.4...............3.1.................................HOLKA
Nathali................23............2,5roka.........22+0............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............16+6.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............14+6..................14+1................25.6.2012...........................GS Mamavit
Petra273............37................6m.............11+1...................11+4................14.7.2012...........................
Golymetr............34................3m................9+4...........................................28.7.2012...........................
Veji......................25................8m................6+0....................5+2..............22-28.8.2012.........26.1.

mijadave
28. pro 2011

@michaela1004 zalezi, kedy si si ju mala dat... ak vcera, tak si ju dnes kludne daj, nic tym nepokazis 😉

mijadave
28. pro 2011

@veji opravene 😉

majkushka
28. pro 2011

@strawbery ako mate mat styk ? co povedal dr 🙂