Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
14. bře 2011

@nathali No spis dlouheeeeeeeee jak tyden pred vyplatou 😀 Ale zase., kdo si pocka, ten se docka. Hold si tu frontu musime vystat az do konce, asi jeste nejsme na rade 😀

zuzullik3
14. bře 2011

Ahojte dievčatá, brali ste niektorá po po clostile a následnej ovulke normálne duphaston na úpravu ms??? ja ho totižto beriem každý mesiac na úpravu menštruácie a teraz som ho tiež začala brať, dúfam že to nejako neovplyvní. Myslím že ovulka prebehla v pohode tak dúfam že nájdem // ....teraz som 8 DPO tak uvidíme jedine ma strašne bolia bradavky ale zatiaľ nijaké príznaky musím vydržať ale neviem ako ...

jika10
14. bře 2011

@zuzullik3 No to mi povidej, ja jsem 6 DPO a krome bolavych prsou nemam nic. Tak jsem taky zvedava, jak tohle dopadne. A to cekani je strasny i pro me. Ale spolecne to zvladneme

nathali
14. bře 2011

@zuzullik3
@jika10 no baby myslim ze mame jedno spolocne a to bolave prsia 😀
aj ked ja som ich tak trosku citila aj pred ovu ale teraz bolia hrozne moc ale ja sa snazim priznaky nevnimat takze si myslim ze aj bolave prsia mozu byt koli buducej ms ale tajne dufam ze sa mylim 🙂

nathali
14. bře 2011

@zuzullik3 a kedy planujes testovat???
meras BT???

jika10
14. bře 2011

@nathali No ja myslim, ze to nebudou jen bolava prsa 😀 Ja myslim, ze to bude i to cekani 😀 No a popravde si moc nadeji taky radsi nedelam, aby nebylo tak velke zklamani a treba o to bude vetsi prekvapeni 😀
Holky nevite kde mam manzela 😀 😀 😀 Nezveda mi telefon

jika10
14. bře 2011

Jooo, hele holky ted rikali v televizi, ze se clovek nema tesit, pak je akorat zklamanej ... No tak tohle se mi uz parkrat stalo, takze netesit se, netesit se, netesit se 😀
Je fakt, ze kdyz jsem se vdavala, tak jsem si misto teseni rikala, ze to bude hrozny vopruz a svatba se povedla na vybornou. Jeste ted si o ni kamaradi povidaji 😀

zuzullik3
14. bře 2011

@nathali no ešte mám duphík na štyri dni a ms by mala prísť v pondelok ( po duphíku vždy príde ) takže asi až v pondelok uvidím neviem vôbec či to vydržím ale tento týždeň som skoro každý deň v robote od rána do večera tak hádam nebudem mať čas ani na to myslieť .... snáď 😒 😒 😒 😒

zuzullik3
14. bře 2011

@jika10 a u teba to ako vyzerá??? lebo u mna ovulka bola skoro celý víkend a dosť bolestivá ... v piatok som bola na meraní folíkov a už vtedy ma hrozne bolelo bruško a v sobotu som mala pichnutý pregnyl a bolesti boli stále ešte aj v nedeľu a dokonca v pondelok som robila ovu testík a stále dve čiarky takže tento mesiac som teda hviezdila 😀 😀 😀 a samozrejme celý víkendík sme snažilkovali tak dúfam že mi tam aspoň niečo zostalo 😉 😉 😉 😉

jika10
14. bře 2011

@zuzullik3 No ja jsem si ted dala pauzu od clostiku. Takze ovulka nebyla vubec bolestiva, ale hlavne ze byla. No dneska sem 6 DPO, ale asi tak od 3 DPO citim prsa a stupnuje se to kazdy den 😀 No necham se prekvapit. Ted spis badam nad tim, jak dlouha bude lutealni faze, kdyz v minuly cyklu byla 16 dnu. Tak jestli se muze nejak vyrazne menit. Na internetu toho napisou a clovek, aby si vybral 😀
Na vic ja ani pri clostiku zadny dufik neberu. Kdyz se to ted nepovede tak dalsi mesic zase nasazuju clostika a uvidime. To by v tom byl cert, aby se to uz jednou nepovedlo

zuzullik3
14. bře 2011

@jika10 no je to tak ako hovoríš toľko už toho píšu na nete že nevie človek čomu má veriť a či je vôbec účinné ... 😖 😖 ja zase bez clostíku ani ovulku nemávam mám totiž PCO a k tomu bývajú samozrejme anovulačné cykly takže preto si od toho slubujem lebo viem že teraz isto bola a aj folík bol pekný v piatok 19 mm a do soboty hádam ešte podrástol tak uvidíme .... takto pred tromi rokmi som po clostile a pregnyle otehotnela ale teraz neviem 😒 😒 😒 😒

nathali
14. bře 2011

@jika10 aj mne sa stava ze ked sa na nieco dopredu tesim tak mi to nevide a teraz to beriem vaazne flegmaticky aspon sa o to snazim 😀 a moc si sancu nedavam takze sa netesim netesim netesim (na ms) 😀
@zuzullik3 no tak to uz vydrzis a mozno ms nepride 🙂 drzim palceky 🙂 a snad dufik udrzim mimco na spravnom mieste 🙂
@jika10 ty si uz 6dpo???nooo ja uz 9dpo ale testovat som si aj zakazala ale ani nechcem pockam do dna ms
no co uz sa ti manzel ozval???

jika10
14. bře 2011

@nathali Joooo, tak na MS se netesis. No tak na tu jsem se netesila nikdy a to jsem jeste ani o mimiskovi neuvazovala. No jo leti to, uz jsem 6 DPO. Ja jsem si taky zakazala testovat, ale kdo vi jestli to vydrzim. Ale budu muset, protoze mam doma testy je s citl. 25 😀

@zuzullik3 No tak na PCO mel muj gyndar podezreni taky, ale nastesti se to nepotvrdilo. Ja jsm ovulku mel i bez clostiku, ale doktor rikal, ze nam to mimco zkusi ulehcit. Kdyz jsem dostala clostika, tak jsme se snazili skoro rok 😒

jika10
14. bře 2011

@nathali Jooo, manza se mi uz ozval, ale jeste neni doma, asi to bere pres Brno 😀

silvie_z
14. bře 2011

@pajinka111 hlavně že to dobře dopadlo 🙂 děkuju za zkušenost

nathali
14. bře 2011

@jika10 aj ja mam dva testiky doma a tiez s 25 citlivostou 😀
no tak to je super ze sa aspon ozval a nemusis sa o neho tak bat 🙂

jika10
15. bře 2011

Dobre rano holky, no tak ja jsem na to dneska takhle http://www.fertilityfriend.com/home/333757 , opet nevim jestli mi neprestal fungovat teplomer 🙂
Dneska v praci zase do vecera, ach jo ☹

zuzullik3
15. bře 2011

ahojte dievčatá, tak ja dneska hlásim 37,1 (nemám graf) som 9 DPO tak uvidíme ... ale tie prsia bolia statočne no ale niekedy to mám aj pred MS tak nič.
@jika10 no takže sme na tom rovnako aj ja dneska celý deň v práci, ale musíš to brať aj pozitívne aspoň nebudeme stále myslieť na to či sme tehu alebo nie, teda aspoň ja lebo predpokladám že sa celý deň nezastavím 😖 😖 😖 😖

jika10
15. bře 2011

@zuzullik3 No to mi povidej, ja se taky nezastavim. Je fakt, ze v praci se pozoruju min 🙂 No ja si myslim podle teplot, ze to nevyslo. No co, bude dalsi mesic 🙂 . Jdu se pripravovat do prace, pak se z prace ozvu, tak zatim pa 😉

puckal
15. bře 2011

@veronicka33 jo jo kvůli testu, já vypiju denně 6 l. denně, tak mi Dr. řekl, at aspon před testováním moc nepiju, aby to nebylo moc zředěnné.

puckal
15. bře 2011

Tak jsem ráno tesla a není tam nic...... no doufám, že MS aspon na sebe nenechá dlouho čekat. Tady graf: http://www.fertilityfriend.com/home/3346d9

petuska123
15. bře 2011

@puckal ty beres utros???ci co znamena to P v grafe??

puckal
15. bře 2011

@petuska123 ano beru orgametril, to je stejné jako utros, v grafu se to značí jako progesteron, protože to je progesteron 😉

petuska123
15. bře 2011

@puckal takze ten zvysuje BT.ja uzivam utros a tiez mam take teploty.

puckal
15. bře 2011

@petuska123 ne, nemusí zvyšovat BT. Já ty teploty měla i předtím vysoké, než jsem ho brala.

petuska123
15. bře 2011

@puckal 😲

nathali
15. bře 2011

Tabulka 15.3.2011

Snažilky:
walta..............30r.....snž.....17m.....64DC..(PC31dní)
vera_j...............26r.....snž....6m.......48DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m......48DC...(PC32dní)
lienkapp..........26r......snž.....6m......44DC..(PC45dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r..........38DC...(PC40dní)
linka...............29r....snž.........4,5r......35DC...(PC27dní)
loretana.........26r.......snž......15m.....30DC...(PC46dní)
nathali............23r....snž....1,9r...........29DC...(PC32dní)
puckal.............28r.....snž.....7m..........28DC...(PC28dní)
lucka_0906....31r...snž...10m...........27DC...(PC33dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m..........27DC...(PC31dní)
eerikaa3.............r.....snž......................26DC...(PC28dní)
zuzullik3..........26r.....snž.......5r..........26DC...(PC28dní)
kamillka100...25r....snž......................24DC...(PC28dní)
sysinek..........31r......snž.......2r...........23DC...(PC27dní)
veronicka33...33r....snž.........14m......18DC...(PC25dní)
chersi...............23r....snž....20m..........15DC...(PC28dní)
gabriellka.......27r.....snž.......14m.......8DC...(PC28dní)
lienkapp.............r......snž.......7m..........6DC...(PC38dní)
zuzka1. ...........24r.....snž......15m........5DC....(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž.......................4DC...(PC32dní)
pici..................28r....snž.....25m...........ivf
jessika............27r......

Tehulky:
lifinka..............30r.....12tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......11tt..........(snž..3r)

nathali
15. bře 2011

dobre ranko holky 🙂
@puckal no este pockaj ze ci ms naozaj pride a ked tak potom este testni ked neni ms je stale nadej 🙂
@jika10 mozno nemas pokazeny teplomer ale ono to tak proste je 😀

pre istotu som tu teplotu rano zmerala dva krat 😀 ze ci mi teplomer nestrajkuje a nestrajkuje 🙂
tak tu je moj graf: http://www.fertilityfriend.com/home/331739

puckal
15. bře 2011

@nathali Díky, já vím, ale počítat s tím už nebudu. Počkám do pátku, to už musí MS přijít, když ne, tak zkusím. Jinak tvůj graf je hezký, je vidět zahnizdování a vzestup 😉 kdy čekáš MS?

sysinek
15. bře 2011

ahojte kocky, ako sa mame 🙂 ?
slniecko svieti, jar je v plnom prude, tak hop sup nech tie tehotenstva pekne svistia, uz by bolo nacase 🙂...