Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

puckal
15. bře 2011

@petuska123 to víš, každá jsme jiná.....jaký máš graf ty?

nathali
15. bře 2011

@puckal no naposledy som ju mala na 35dc takze za 6 dni to neni vela uvidim ako to dopadne a nechcem testit skor a po pravde ani ma to tak nejak nelaka 😅
ani ja radsej nemyslim na to ze by to vyslo skor si myslim ze asi nie snad budem milo prekvapena
a co brusko citis nieco?ale ako je ti???

petuska123
15. bře 2011

@puckal moj graf je nie uplne celi.nemam tam oznacenu ani ovulku nic len IUI a sem tam daku teplotu

puckal
15. bře 2011

@nathali chápu tě, než se sklamat je lepší počkat, ale já to nevydržím. Jsem ráda, že vůbec byla po 2 ovu....po 9 měsících je i toto pro me OK. No břicho už necítím, jen mě začali bolet záda. Tak nevím.

nathali
15. bře 2011

@puckal ved uvidis ze ako to bude ale krize boleli aj lifinku 😀 a ked sa na ms necitis...... 🙂 a ms by mala prist vo stvrtok?
@lifinka mysliiim na teba snad prinesies same dobre sprave zo sreeningu 😉

puckal
15. bře 2011

@nathali jojo ve čtvrtek. Včera mě bolel podbříšek i píchal, ale to bylo i minule po vysazení orgametrilu. No doufat nebudu, uvidíme do víkendu.

kamillka100
15. bře 2011

ahojte, ja dnes rovnako
http://www.fertilityfriend.com/home/333213
😉

jika10
15. bře 2011

@nathali No holka, podle tveho grafiku soudim, ze by jsi to mohla byt ty, kdo nam tady prolomi ledy s tehulkama 😀 Drzim palce, aby to tak bylo
Ja bych taky chtela mit tak hezky teploty jako treba ty 😒

nathali
15. bře 2011

@jika10 hezky teploty???ved su nizke porovnaj si graf moj a puckal a jednoznacne vyhrava puckal
ako som rada ze sa aspon o trosku BT zdvyhla 🙂
no ja dufam ze mas pravdu ale snad bude tych tehuliek viac ty mas tiez krasny grafik a mas vyssie teploty nez ja kludne to mozes byt aj ty 🙂

nathali
15. bře 2011

@kamillka100 tak zatial to vyzera dobre 🙂 drzim palceky
ako ti je?? uz sa nalada zlepsila?? 🙂

kamillka100
15. bře 2011

@nathali nie, ja som nejaka uz druhy tyzden podrazdena, mame tichu domacnost a ani neviem preco sa s manzelom nerozpravam 😀 , uvidim ako dlho vydrzim, neviem co mi je poslednu dobu , to nie som ja 😠 , uz mi ide vsetko na nervy 😠 , v obchode nemame teraz trzby, tak mozno aj preto.......no co narobime 😉

kamillka100
15. bře 2011

@jika10
@nathali baby nehadajte sa kto bude v tehu, budeme vsetky 3, votrela som sa medzi vas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nathali
15. bře 2011

@kamillka100 joj taketo stavy poznam a nie su bohvie co ☹ ale tak snad sa to coskoro zmeni
no nevotrela si sa my s tebou pocitame 😉 😀

kamillka100
15. bře 2011

@nathali 😵 😵 😵 😵

jika10
15. bře 2011

@kamillka100 @nathali Jasne pocitame s tebou. Vsechny tri ted bez clostiku, to znamena vsechny tri ted tehu 😀 A zadne vymluvy 😀

kamillka100
15. bře 2011

@jika10 😀 😵

nathali
15. bře 2011

@kamillka100 nemysli si ze na teba zabudneme 😀
@jika10 no tak to mas pravdu bez clostilu a este ide jar takze ziadne flakanie 😀 potom bude jarna unava a co potom 😅

kamillka100
15. bře 2011

baby ked pozriem svoje grafy do zadu, tak s duphastonom som mala teploty vyssie, aj nad 37,00 a bez duphastonu su 36,8 maximum, tak bude na tom nieco pravdy, ze duphaston moze zvysovat, mrchu mam dostat o 5 dni,ale zatial sa na nu necitim, mne duphaston nerobil asi dobre, citila som brucho od ovulky az do mrchy

kamillka100
15. bře 2011

@nathali no dfuam, ze myslite aj na mna i ked nemam taky pekny graf ako vy 😉

nathali
15. bře 2011

@kamillka100 no ved uvidis a ked nic necitis tak je to len dobere
a prestan nemame az take pekne grafy a myslim ze je jedno ci su pekne alebo nie hlavny aby ms neprisla 😀
mne by mala ms prist za 6 dni tak to budeme vsetky po sebe testovat 🙂

kamillka100
15. bře 2011

@nathali mne za 5, ale neviem ako teraz mam pocitat, lebo ja mavam 28DC cyklus, ked sa ovulka posunula, tak aj mrchy by sa mala posunut, ked to dobre ratam, budem akurat 10DPO, to je skoro, no uvidim kedy testnem, myslela som si, ze vydrzim do mrchy, ale asi to zase porusim ☹ ☹ ☹

jika10
15. bře 2011

@kamillka100
@nathali Mas pravdu, ze krasny grafik nic neznamena. Dulezity je vysledek ve finale 😀
No ja ani nevim, kdy ma prijit mrcha, jestli bud LF stejne dlouha jako minule, tak mrcha ma dorazit az na 9 dni, pokud bude cyklus stejny jako minule, tak mrcha ma dorazit na 6 dni. No cert aby se v tom vyznal
Ale radeji to vidim na tu mrchu mrchovatou

nathali
15. bře 2011

@kamillka100 ja som dnes 10dpo ale vobec nemam chut testovat ved aj naco je to skoro a radsej si pockam este
@jika10 no ved presne ziadne pekne grafy nam nie su treba ale ten pozit. vysledok by to chcelo 🙂

jika10
15. bře 2011

@nathali Jooo, ten vysledek uz by to faaakt chtelo. Navic po tom vcerejsku, co jsem byla hodna teticka, tak me to dost dostalo a skoro jsem to doma obrecela. Jeste ted mam smutnou naladu, protoze vim, ze prcek prijde zase dneska odpoledne. Druhy mimco je totiz s mamkou v nemocnici, tak se tata stara a vozi nam ho na hlidani. Na jednu stranu se tesim, na druhou je mi smutno

kamillka100
15. bře 2011

@jika10 vsak toto je najhorsie, ze ked sa nam ovulky posunuli, tak aj LF sa nam posunie, aspon myslim si.....pre dvoma mesiacmi sa mi ovulka posunula o 2 dni a aj cyklus sa mi posunul na 30dc

sysinek
15. bře 2011

@jika10 aj mna to vzdy zoberie, ked prizeram svoje krsnatka...na jednej strane sa z nich moooooc tesim na druhej strane mi je v kutiku dusicky mooc luto, ze aj ja chceeeeeeeem 😖

kamillka100
15. bře 2011

@jika10 to ti verim, vcera som bola pozriet svagrinu. lebo sa jej pred tyzdnom narodilo babo, tak take zlatucke male, joj chcela by som a na druhej strane ked zacalo plakat,tak som si pomyslela, ze jak mi fajne, ze si idem domov, vylozit nohy pred telku a mam klud 😀 😀 😀 😀
a dnes opat tuzba po babatku, straaaaaaaaaaaaasna, chcela by som ☹

kamillka100
15. bře 2011

@nathali keby som bola 10DPO tak asi by som nevydrzala, klobuk dole, ale ked nemas doma testiky, tak ta to asi netaha, ja ich mam este jedno balenie ☹ a to je zle 😠 😠 😠 , ale uz nebudem kupovat skor ako mi nebude meskat mrcha 😠

nathali
15. bře 2011

@jika10 no to ti verim ze je ti smutno ale takto sa s mimcom aspon troska zabavis uzijes si ho a snad to teraz uz vijde a budes mat coskoro aj ty take 😀
no ja dufam ze ta dolna tabulka bude za chvilku plna 🙂 takze teraz je to na nas 😀
@kamillka100 radsej nic nepocitaj lebo s toho sa zblaznis len si povedz ze kedy asi by ms mala prist a uvidis ze co a ako bude no snad to teraz dobre dopadne pre nas vsetky 🙂

nathali
15. bře 2011

@kamillka100 ako ano mozno by som nevydrzala mam doma len dva testiky a to 25mlU ale ked som citala ze je male percento toho ze by sa ti na 10dpo ukazali// tak naco sa stresovat??ja nechcem lustit ziadnych duchov a ked tam tie ciarky maju byt tak aj budu a nechcem sa stresovat ze je test biely a pritom by to neskor pravda nebola ja si radsej pockam ze ako to sa to vyvinie 😀