Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sysinek
30. bře 2011

@veronicka33 si mila....dakujem...budeme si navzajom drzat palceky 🙂

puckal
30. bře 2011

Dobré ránko u mě nic nového, jen to že už pracujeme denně, než bude ovu, byl by v tom čert aby to poslední kolo s clostilem nevyšlo. Dáme do toho tento měsíc vše co jde, to řekl včera manža a začal se činit 🙂 A ráno to pokračovalo.....no uvidíme, aspon že mám zahrádku a mám cop vymýšlet jiného. Co tady nového?

jika10
30. bře 2011

Dobre rano, holky .... Tak ja opet v praci, dneska jsem sla do prace s docela dobrou naladou a hned jak jsem koukla na mejl, tak mi to kolegyne zkazila.

@puckal Nooo, tak to jste teda sikovny. Manza by chtel zase sexik po ranu, ale aby kvuli tomu vstaval o hodinu driv to uz ne 😒 a vecer byva dost unaveny, takze nam to hold musi stacit ob den

kamillka100
30. bře 2011

@puckal drzim ti prsteky nech ti to s clostilom vyjde, daj do toho vsetko.... a manzela obdivujem, moj by to nezvladol, vecer a hned rano, mozno par rokov dozadu 😀 😀 😀 😀

puckal
30. bře 2011

@jika10 Na to přišel včerá sám, když jsem mu řekla o kámošce, která čeká mimi i přesto že jí řekli jedině po umělým....a šlo to normálně. Tak se mě ptal, na jak dlouho vlastn+ě máím ještě prášky, a když jsem mu řekla že naposled, tak s tím prý musíme něco udělat 🙂 Já ráno nemám chut ale zase MM jo, a večer on ne a já jo. Tak se trošku přemužeme....co by jsme pro mimi neudělali. Hlavně nevím, co pak bude dál....

sysinek
30. bře 2011

@puckal mas dobreho a vtipneho manzela 🙂 ..drzim pasticky 😉

kacnov
30. bře 2011

@puckal ahojky já si teplotu neměřím ale asi začnu 🙂 ani nevím kolik má být!?

puckal
30. bře 2011

@kacnov to má každý jinak ty teploty, začni měřit a po prvním kole zjistíš, jaký máš ty. Já je mám dost vysoké i před ovu ale po ovu mám vždy nad 37, někdo má po ovu 36,5 a může být těhu. Ale aspon zjistíš, kdy je přesně ovu, což je dobré mít to potvrzené z více zdrojů, když nechodíš k Dr....jako já 😉

jika10
30. bře 2011

@puckal Nooo, tak to maz uzasneho manzela. Vzali jste to za spravny konec. Ja jsem zvedava, jak dopadnu 5.4. u toho doktora, uz se mi to taky blizi

Jooo a holky, kdo tady pouziva ten gel pre-seed. FUnguje alespon trochu???

kacnov
30. bře 2011

@puckal ok zítra ráno jdu na to, 🙂 sem zvědavá co z toho vznikne :D

puckal
30. bře 2011

@kacnov a kolikátý jsi den cyklu??

puckal
30. bře 2011

@jika10 5. to je za chvíli, tak uvidíš. Jdeš na UTZ nebo co? Ten gel jsem nezkoušela.....na co má být? 😅

kacnov
30. bře 2011

15DC
na test moc brzo ale nervičky pracuj í:D
chtěla bych to vědět jestli už konečně něco zabralo :D

kacnov
30. bře 2011

@jika10 já tomu gelu věřím 🙂 ještě jsem ho neměla ale ted sem si ho obědnala, uvidím co to bude zač 😀 jsem napnutá jak guma 😀 😀 😀

puckal
30. bře 2011

@kacnov aha a ovu si myslí že už byla?? Napiš mi do IP odkaz na ten gel....zkouknu to taky 😅

jika10
30. bře 2011

@puckal Jdu poprve za tech 5 mesicu na mereni foliku, nevim jestli se mam tesit nebo bat. Bojim se, ze tam zadny folik nebude, ale zase si rikam, ze pred tim jsem reagovala dobre a ted po pauze proc bych nemela 😅 No a na druhou stanu se tesim, ze treba, kdyz to bude takhle hlidany dr, tak se trebas zadari 😀

No ten geik ma pomahat spermijkam. Kdyz mas malo plodnyho hleniku (coz ja nejspis mam), tak timto by to melo byt podporeno.

@kacnov No ja prave vaham, zda koupit nebo ne. Pro mimco v brisku bych snad udelala cokoliv

kacnov
30. bře 2011

@puckal promin netuším co je ip tak ti to hodím sem http://www.ovulacnitesty.cz/pre-seed/m
dávala jsem sem fotky dělala jsem testy od 5 DC anic moc slaboučké 2 čárečky a 11DC mě vylítly 2 ,,obr´´ čáry no nevím myslím že možná byla ale jestli mi ji utroš nezablokoval-to je těžký někdo píše že blokuje někdo že ne tak já nevím no 😠 ale tak uvidíme snad ted po tom gelu to půjde raz dva kukni na to zas tolik peněz to není na vyzkoušení 😀 😀 😀

jika10
30. bře 2011

Holky, tak jsem na ten gelik koukla a prodavaji ho i tam, odkud si objednavam ovu testy, tak doma mrknu kolik mam ovu testiku a dyztak dokoupim a koupim gelik 😎

kacnov
30. bře 2011

@jika10 no vidíš tak neváhej a jdi do toho já do toho taky jdu- víš jak to je zkusit se má všechno 😀 😀 😀

jika10
30. bře 2011

@kacnov Jooo, tak to jsou presne ty stranky, odkud si vse objednavam 😀

kacnov
30. bře 2011

@jika10 jooo máš ty ovu testy od tam?? já sem si je taky obědnala. jaký jsou jsou lepší ty kazetová nebo proužky nebo je v tom nějaký rozdíl??

jika10
30. bře 2011

@kacnov No jo, to vis, zkousim co jde. Takze ted mam pred sebou druhy salek kontryhelovyho caje, od zitra nasazuju ACC a od 10 DC nasazuju 100% grepovy dzus, no a po ovu nasazuju ananas 😀

jika10
30. bře 2011

@kacnov Ja mam ty prouzky a jsem s nima naprosto spokojena. Zkousela jsem i ty kazetovy (od nekoho jineho), ale ty me nijak nepresvedcovali. Takze jsem se opet vratila k temto

kacnov
30. bře 2011

@jika10 tý jo no to máš teda hustě zmáklý 😀 😀 😀
já sem se ted zaměřila na tu prstíkovou metodu tady je odkaz http://www.rodina.cz/clanek3050.htm

jika10
30. bře 2011

@kacnov Pozor o prstikove metode mi sam rekl doktor 😅 A ja mu rekla, teda pane doktore, co to po nas chcete a on, chcete mimco??? No tak musite neco prezit 😀 😀 A kdyz jsem to rikala manzovi, tak rikal, ty nadelas, vzdyt je to "skoro" normalni 😀

No jo, o mimco se uz snazime 16 mesicu, tak to uz se neco naucis a vychytas

puckal
30. bře 2011

@jika10 Aspon budeš vědět na čem jsi a když bude dost velký tak mi mohl píchnout pregnyl nebo jak se to jmenuje....mě dr nechtěl vidět vůbec, jdu tam až 29.4. a to už budu bez clostíku tak ani nemůže posoudit zda opravdu fungoval dobře 😒 Hlavně nevím, jak dál pokračovat.....si myslím, že to není moc OK když mám MS jen 1 den silnou a potom 3 dny špinění.....

puckal
30. bře 2011

@kacnov aha tak spíš uvidíš teploty po ovu. Jen kdyby ještě nebyla tak by teplota klesla. Spíš výsledek uvidíš v dalším cyklu. Jdu juknou na stránky. IP je interní pošta 😉

jika10
30. bře 2011

@puckal No podle me to OK je, protoze ja to mam taky tak, mam jeden den hoooodne silnou mrchu a pak takovy divny spineni 3 - 4 dny. Treba Vam doporuci CAR??? Me sam doktor rikal, ze do toho pateho vymysli co s nama, kdyz by se to ted nepovedlo, takze tohodle se trochu bojim

sysinek
30. bře 2011

@puckal potesim ta 😉... ja takisto mam MS jeden silny, druhy slaby a potom len spinenie...a DR.mi povedal, ze je to oki...hlavna vec ze nieco je....

puckal
30. bře 2011

@sysinek @jika- tak to jste mě uklidnili, já myslela že mám třeba málo narostlou sliznici nebo tak. CAr bych ještě nechtěla, nějak se na to ještě necítím.....radči bych ještě zkusila clostík a aby mě kontroloval, ale ten mi asi už nenapíše. Já jsem neměla žádné nežádoucí účinky ....teda krom přibýrání na váze ale to je celkem normální po těěch hormonech 😅