Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
15. dub 2011

@puckal teplota se drží!!!!to je fajn a kdy ms?zítra ms?

puckal
15. dub 2011

@lifinka Zítra. Minule sjem si cyklus prodloužila sama nerada o jeden den, protože jsem vzala orgametril o den dýl. Jinak 29DC jsem dnes, tak zítřek rozhodne 🙂

lifinka
15. dub 2011

@kamillka100 http://www.fertilityfriend.com/cg/index.php?cat=3

MRKNI, JE PODOBNÝ TVÉMU! 6graf na stránce

lifinka
15. dub 2011

@puckal tak dej hlavně nějak vědět!!!!

eerikaa3
15. dub 2011

@lifinka RapiClear 10-ku,a dalsi test az v pondelok,skor nie
@puckal ano sedem dni 3x1 ,1x denne estrofem a okrem toho len vitamin E,B a kyselinu listovu lieky ziadne

eerikaa3
15. dub 2011

@puckal dnes ti ale neklesla a to si myslim ze je dobre

lifinka
15. dub 2011

@eerikaa3 a ten estrofem je na co?

eerikaa3
15. dub 2011

@lifinka je to prirodzeny hormon estrogen ,pouziva sa pri nedostatocnosti sliznice maternice ale tiez v prvom trimestri na podporu tehu

puckal
15. dub 2011

@eerikaa3 a kdy ho vysazuješ??? Nebo ho bereš pořád?? Toho clostíku jsiměla ale konckou dávku...má se brát jen 5 dní...

puckal
15. dub 2011

@eerikaa3 je a není, protože níž mi ikdy po ovu nespadla před MS....jámám vždy vyšší teploty, i před ovu.

puckal
15. dub 2011

@lifinka No pokud tam budou, tak se zkusím připojit přes mobil, když ne, tak vám to bude jasný, bud přišla MS, nebo ne ale na testu /...... s tím zas tak pospíchat nemusím hlásit, co??

eerikaa3
15. dub 2011

@puckal beriem ho stale,a ta konska davka koli veku mam 39

janine6623
15. dub 2011

@puckal
Ahoj, ja som si začala iba tento cyklus merať teplotu a tiež som zistila že mi po MS až do ovulácie veľmi neklesala teplota. Ty píšeš tiež že mávaš vyššie teploty i pred ovu. Je to chyba?Nevieš? Ja som sa až tak bazálnou teplotou zatial nezaoberala. Beriem tiež clostil+duphaston. Hormonálny profil mám v poriadku a nemám problém ani so štítnou žľazou- lebo som čítala že ten kto má problémy so štítnou môže mať vyššie teploty.Ďakujem za odpoveď

puckal
15. dub 2011

@janine6623 ne myslím si že to problém není, každá jsme jiná, někdo se po ovu ani nepřehoupne přes 37, ale jen jsem u mě chtěla zdůraznit, že teplota 37,1 u mě prostě nic neznamená, že je to normál....u někoho může znamenta těhu...víš? Štítnou žlázu mám také na 100% OK, byla jsem na testech. Ukaž graf....mě po MS klesne, potom ovu na 36,5 a vystřelí nahoru tak na 37,3

lifinka
15. dub 2011

@janine6623 vidíš, já se se štítnou léčím a teploty jsem měla snad jen 2x nad 37 jinak nižší...na každého jiná reakce...

jika10
15. dub 2011

@lifinka
@eerikaa3
@puckal Tak holky, kez by jste mely pravdu s tim zahnizdovanim. Tenhle cyklus je nejaky uplne jiny, asi to bude tim, jak jsem mela pregnyl. Takze ani nevim, jestli mi pregnyl nemuze zkratit LF. Ale zase ze by mi ji zkratil o polovinu je asi opravdu blbost. No uvidim. Mozna to bude taky tim, ze jsem vcera vecer byla nejaka divna, jako by na me lezla chripka nebo tak, tak jsem si radeji dala paralen.

jika10
15. dub 2011

@eerikaa3
@lifinka Holky, vite co je faaakt husty, ze kdyz tady koukame spolecne na grafiky, tak ja kdyz je nekdo ze svyho grafiku spatnej, tak ho uklidnuju. No a ja sama sebe uklidnit neumim a delate to Vy.

Holky co bych bez Vas delala, asi bych propadla panice jako dneska rano, kdyz jsem tu teplotu videla

lifinka
15. dub 2011

@jika10 já měla několik pregnylů, sice sem grafy neměřila, ale nikdy neměl pregnyl nic s tím, že by měla dříve dojít ms....takže bu´d v klídku, je to hold hnízdění, smiř se s tím 😀 😀 😀 moc ti to přeji,

já snědla před hodinou polívku a usla na gauči, to mám jet autem do globu nakoupit, zítra má mm oslavu 😝 😀 to usnu za volantem...

jika10
15. dub 2011

@lifinka Tak jo, budu doufam ze je to uhnizdeni, uvidime stejne dokud se to samo nejak nerozlouskne - testik nebo mrcha, tak to nevyresim 🙂

Ja ted snedla obed a sla bych spat. Ale ja uz jsem zrala na spani tak hodku. To nevim, jak zvladnu 120 kilometrovou cestu k rodicum 😒

eerikaa3
15. dub 2011

@jika10 vies,ono je to tak.Vsetky dufame,snazime sa vsetko pre to urobit aby nam to vyslo a ked pride sklamanie vo forme mrchy,a este ked to trva dlhsie ako u vacsiny tu z nas,nasej psychike to neprospieva.Potrebujeme jedna druhu aspon sa vyrozpravat,poradit a povzbudit.Mame doma super manzelov,ale my zeny to prezivame trochu inac a preto sme tu a podrzime sa ci v dobrom(//) alebo . . . 😉

lifinka
15. dub 2011

@jika10 počasí je spíci, sna to zvládneš, je to daleko k rodičům a budou tam mít sníh 😀
já te´d zase blinkala polév ka šla ven.............doufám, že jak sednu do auta nečeká mě to ještě jednou....jedu do toho globu, tak se loučím, držte pěsti ať globus nepozvracímmm 😲

lifinka
15. dub 2011

@jika10 počasí je spíci, sna to zvládneš, je to daleko k rodičům a budou tam mít sníh 😀
já te´d zase blinkala polév ka šla ven.............doufám, že jak sednu do auta nečeká mě to ještě jednou....jedu do toho globu, tak se loučím, držte pěsti ať globus nepozvracímmm 😲

janine6623
15. dub 2011

@puckal
Najprv som mala 37,2 a pomaly mi to klesalo každý deň nižšie ale najmenej som mala 36,7. Dnes 10 deň cyklu a mám 37,1.Neviem, včera som precestovala celý deň a bola som dosť unavená. Možno preto som mala dnes ráno vyššiu, uvidíme či ešte pred ovulkou klesne viac alebo bude stúpať. Tebe clostil zabral hneď na ovulku? Myslíš, že keď máme teplotu po ovulke až do menštruácie dobre nad 37 tak je to istota, že ovulka prebehla? ja beriem 2 mesiac clostil+duphaston a idem teraz po 2 mesačnej dávke na folikulometriu tak som veľmi zvedavá. Strašne dúfam a verím, že všetko bude ok a budem mať pekný folikul.

janine6623
15. dub 2011

@eerikaa3
Ahoj, presne si to vystihla. Aj keď si to nepripúšťame a snažíme sa nestresovať, keď menštruácia príde sme sklamané. Aj ja sa celý čas držím ale potom sa mi aj tak pokazí nálada a zase zbieram sili a teším sa na ďaľší cyklus a dúfam, že už sa podarí. Toto nikto nepochopí aké to je, len keď je v takej istej situácii. My tiež túžime veľmi po bábätku. Ja tiež sedím na nete. Skúšam, čítam, snažím sa normalne stravovať, brať vitamíny atď. Verím, že sa nám to podarí a aj všetkým snažilkám, že každá z nás uvidí tie vytúžené //čiarky.Ja budem mať 29 a už je najvyšší čas.

eerikaa3
15. dub 2011

@janine6623 🙂 Ked som sem na konika prvy krat nakukla,citila som sa tu akosi stara,ale situacia sa vyvinula tak ze patrim sem aj ja a vek nevnimam ako pritaz , ale skor ako nevyhodu.Ale spolu s manzelom verime ze nam to vyjde 🙂 .Neboj ak nie vianocny,tak novorocny darcek bude.A bude.

jika10
15. dub 2011

@eerikaa3 Holka krasne jsi to napsala a vystihla jsi ten spravny problem. Ja bych svyho manzu za nic na svete nevymenila, ale kdyz si soma stezuju a brecim, ze to zase nevyslo, tak mi rekne, neboj ono se to jednou podari. Jenze on neproziva ty stavy jako ze jsem neschopna,, ze mi ujizdi vlak atd ...

@lifinka Holka uz podle toho jak ti je porad spatne si myslim, ze budes mit holcicku. Protoze jsem vypozorovala okolo u znamych, ze kamosky, ktery maji holky, tak meli zvraceci obdobi a u kluku vetsinou nic

jika10
15. dub 2011

@lifinka A nestras se snehem, doufam ze nebude, uz tam krasne zacali rozkvetat jarni kyticky 😒

kamillka100
15. dub 2011

no caute holky, mam smutnu spravu, u manzela zistili, ze spermie su v norem, ale su obalene velkym mnozstvom bielkovin a tam bielkoviny nemaju co robit, ze vraj ma nejaku infekciu a ja mam tiez nejaku infekciu v posve...... co sposobuje, ze nemam asi ovulku, neodporuca mi brat antibiotika, tak ja neviem, kazal mi ist so spravou ku svojemu gyndosovi a manzelovi ku gynekologovi a ked sa rozhodneme na IVF, tak mozme hned, ale odporuca sa preliecit a skusat, tak ja uz neviem ☹ ☹ ☹ , vraj co sa tyka hormonov som v poriadku, vraj som zdrava, ale ovulujem nepravidelne, ze aj den pred menstruaciou, to sa da upravit, len horsie s manzelom ☹

sysinek
15. dub 2011

@kamillka100 moja krasna hlavicku hore ...
hlavne, ze hormony su v norme... a manzelika poliecis a ked bude vsetko v norme tak supnete na to 😉...ci uz prirodzene alebo IVF

inac...mne tiez povedali, ze som typ zeny, ktora asi moze otehotniet len cez menzes 😉 ...tak sme sa s manzelom naucili pracovat na mimi aj cez menzes...

kamillka100
15. dub 2011

@sysinek ale zase sa to bude tahat a tahat, ja uz ozaj neviem a nechapem tomu ☹ ☹ ☹

sysinek
15. dub 2011

@kamillka100 no to ano...mas pravdu...treba sa vyzbrojit len trpezlivostou...