Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

bobi3
16. lis 2009

Dasa.77, tak máš asi bežne dlhšie cykly, však? a na ktory deň si začala s utrošom?

paji, tak by to teda mohlo vyjsť? 🙂 držím palce, vidíš, možno práve teraz to vyjde....

pajinka111
16. lis 2009

sranda je že za celý měsíc to bylo jediné milování,projistotu raději 3x 🙂 a včera zase odjel..jinak se snažíme každý měsíc několikrát..no uvidíme 😉
bobi díky moc,už bych si to taky moooc přála a ostatním snažilkám taky
tak všem co budou brzo testíkovat // 😉

dasa.77
16. lis 2009

ja bych mela dostat MS 22.11,coz je 30dni.takze zase o tolik delsi nejsou.s utrosem jsem zacala 20DC

dasa.77
16. lis 2009

pajinko............janana s tim tento mesic taky nepocitala a jak se ji to posledni dny pekne zelena. 😉

bobi3
16. lis 2009

pajinka, my sme tento mesiac taktiež snažilkovali pomenej, no práve počas ovu 2x, tak uvidíme... tiež nám to nevychádzalo... ja už občas ani neverím, že to niekedy vyjde, tie každomesačné sklamania sú u mňa už bežnou súčasťou... ☹ no povzbudzujú ma úspechy holčiniek tu na koníku, teraz napr. Janana, je to pre mňa taký motor, čo ma poháňa a vraví, že aj mne by to raz mohlo vyjsť... tak držme si palčeky 😉

dasa.77, tak áno, takto to sedí, ja som s duphíkom začala už v 17DC...

janana
16. lis 2009

Ahoj holky!
Tak MUDr. má dovolenou, holt si budu muset počkat. Ach jo. Tohla bylo přesně, když sem byla těhu poprvé - taky měla dovolenou.
paji - přesně jak píše dasa.77. Tenhle měsíc sem to úplně vypustila, když mi doktorka řekla, že z toho asi nic nebude, že žádnej pořádnej folikul tam není, ani s ovu sem nepočítala a pak mi ji garf ukázal, a to ještě jako že možná.
Holky posílám pár těhu bacilů, tak se koukejte pořádně nakazit, ať se ke mně všechny co nejdřív přidáte 😉

bobi3
16. lis 2009

janana, tak to asi bude dobré znamenie s tou doktorkou 😉 verím, že nám čoskoro budeš referovať len ako drobček v brušku rastie 🙂
a za tie bacilky ďakujeme... koľko dní od pregnylu si testovala? ja som teraz 13. deň, asi to je ešte skoro, však?

janana
16. lis 2009

tak sem hodila do alba dnešní test. je to poprvé, co vidím testovací čárku stejně silnou jako tu druhou. Tak ´teď už je čekat, zad je vše OK.

bobi - já testovala 12. den od Pregnylu a už tam duch byl. Pak už čárka den ode dne sílila.

dasa.77
16. lis 2009

bobi......to uz muzes testovat.pockej si do zitrejsiho rana,prvni ranni moc bude lepsi.

janana.......no vidis,doktorka ma dovolenou,tak jsi tehu!!!tak se tady mejte a zase zitra rano ahoj.

bobi3
16. lis 2009

janana, takže si testla ešte pred mrchou? ja mám dostať mrchu v stredu, myslíš, že už by mohol byť test pozitívny? no testovať asi ešte aj tak nemám odvahu ☹

a nejaké príznaky už pozoruješ?

jaspina
16. lis 2009

Janana a po jaké době s clostilem jsi otěhotněla?

janana
16. lis 2009

bobi - příznaky nemám vůbec žádné. jen po ránu a večer je mi špatně, ale není to zas tak tragický. Občas mi píchne v břiše a to je asi tak vše. Myslím, že když zítra testneš, tak už by se to mohlo ukázat, jestli jo nebo ne. Budu držet pěstičky, ať jsou tam //. Dej určitě vědět. A pokud by tam nebyly, tak nevěš hlavu, kamarádce se na testu ukázaly // až po týdnu co MS nepřišla. Jiank furt měla testy negativní. Je to u každýho jiný. Já při minulém těěhu měla skoro v 6. týdnu (14 dní od vynechání MS) tu čárku slabou jako teď v den, kdy MS měla dorazit. Je to fakt vždycky úplně jiný.

jaspina - po 3. cyklu s Clostilem.

bobi3
16. lis 2009

janana, si zlatá, ďakujem 🙂 Mňa tiež párkrát pichlo v podbrušku, predcháduajúcu noc som sa na to dokonca zobudila ☹ no potom zase celú noc vôbec nič... ja si testnem asi až vo štvrtok alebo piatok, ak mrcha nedojde... veľmi sa bojím ďalšieho sklamania ☹
Ty si bola aj na laparke? ak sa ti to podarilo bez toho hneď na tretí cyklus, je to super. Ja som teraz druhý cyklus s clostíilom, v septembri som bola aj na laparke. Pred ňou som však na clostil moc nereagovala. Tak dúfam, že teraz sú šance väčšie 😖

janana
16. lis 2009

bobi - na laparce sem nebyla. měla sem jít v lednu do CARu. Jinak já na Clostil první měsíc nezareagovala vůbec. Druhý byl folík 20mm, proběhla i Pregynl a nic. Ten třetí cyklus mi narostli jen samý malý a jeden šišatej. Doktorka tomu moc nedávala, ani mi nechtěla píchnout Pregnyl s tím, že to nemá cenu. nakonec mi ho píchla, že kdyby náhodou ještě třeba něco dorostlo. To bylo 15 DC. A asi dorostlo. Ale fakt sem s tím vůbec nepočítala.

bobi3
16. lis 2009

janana, tak to si mala fakt kliku 🙂 ani nevieš ako ma takéto úspechy povzbudzujú. Možno to je aj psychikou. Možno si sa na to práve kvôli tomu tak nesústredila a vyšlo to. Ja som mala folíky 4, vraj krásne, dostala som aj pregnyl, ovu bola, lebo brucho bolelo jek čert 😉 takže uvidíme...

janana
16. lis 2009

bobi - tak to vypadá nadějně. 😉

bobi3
16. lis 2009

bodaj by si mala pravdu, ďakujem 😉

jane86
16. lis 2009

Janana gratuluju. já jsem teď po Laparce a budu pokračovat v clostilu a prý mi píchne i pregnyl.

bobi3
16. lis 2009

jane86, ja som tiež po laparke a končím druhý cyklus s clostilom, prvý nám nevyšiel a to som dostala aj pregnyl 😒 verím, že vám to vyjde hneď na prvý šup, držím palčeky

jane86
16. lis 2009

bobi3 dík, ale já už tomu moc nevěřim. Před tím jsem měla 3 cykly s clostilem bez injekce. Clostil funkoval Ok , ale pregnym mi nepíchla a poslala mě na LAparku. Tam mi nic závažného nezjiistili jen mi udělali dirky ve vajíčkách 🙂 A budu pokračovat s clostilem. A vy sae snažíte jak dlouho? A co tobě řekli po laparce?

bobi3
16. lis 2009

presne to mi povedali ako tebe, všetko bolo ok, len mi spravili skarifikáciu, t.j. poprepichovali vaječníky, vraj boli veľmi tuhé a zle púšťali vajíčka 😒 Pred laparkou som aj ja bola pár cyklov na clostile. Reagovala som tak všelijak, raz sa folíky spravili, inokedy zas nie, raz sa mi dokonca spravila aj cysta. Pregnyl som tiež nikdy nedostala. Tak po vyše ročnom snažení (presne rok aj 4 mesiace) som šla na laparku.... Tak teraz dúfame 😔 Prvý cyklus nevyšiel, aj keď folíky boli pekné a dostala som aj pregnyl. Teraz končím druhý, tak uvidíme. Folíky boli, až 4, dostala som aj pregnyl. Dnes som 26DC. A veľmi netrpezlivá 😉

jane86
16. lis 2009

Tak vydrž. Třeba za pár dní zjistíš tu nejhezčí zprávu na světě 🙂
Mě má za 4 dny přijít MS a pak začnu s clostilem. Říkala jsem si- To by byl nádhernej vánoční dáreček kdyby na testu byly //.

bobi3
16. lis 2009

veru, u nás tiež 🙂 no ja tomu neverím, proste mám pocit, že sa to zasa nepodarilo ☹
tak držím palčeky nielen na úspešný štart no hlavne úspešný koniec 😉

jane86
16. lis 2009

Třeba se to povede, musíme doufat. Akorát se nemůžu přinutit na to nemyslet jak každý chytrolín radí 🙂

jerryjanka
16. lis 2009

ahojte
tak sme dnes boli na uzv - a mam zasa 3 foliky - hned aj pregnyl som dostala - takže mame domacu ulohu dnes zajtra pozajtra 😀
len muž sa na to tvari asi takto 😖 😀

sysysy
16. lis 2009

Tak už jsem doma z Brna. A z Caru jsem nadšená. Pokud se některá budete chystat do Brna, tak doporučuju Obilňák 🙂 První konzultaci jsem měla s moooc milou doktorkou - řekla bych, že mladší než já...ale oni tam byli všichni takoví mlaďouncí...i jeden pan doktor, ten snad nemá ani 30 to je teda fakt šikula 😎 ...no, ale k věci 🙂 , takže s paní doktorkou jsme se domluvily, že jak dorazí MS, tak se vezme krev 2DC a pak 10DC - musí porovnat hladiny co a jak a udělá UTZ. A manžel musí na spermiograf - když jsem mu to před chvíli řekla, tak to nějak špatně vzal 🙄 , vůbec tam nechce a prý má pokazené vánoce 😖 ....ten s tou hoňkou nadělá 😀 ...navíc už to 2x absolvoval, tak aspoň ví, že to není nic hrozného 😀 😀 😀
A pokud bude vše OK, tak v lednu půjdu na IUI - budu stimulovat s injekcemi, tak, aby vyrostly max. 2-3 folíci, v den, kdy mě píchnou pregnyl půjde manžel znovu na odevzdání spermií - ty se proplachují a zbavují čehosi, aby otěhu bylo jednoduší a pak mi tam ty spermijky zavedou a budeme čekat, jestli z toho bude těhu nebo ne. Jo a za IUI se nic neplatí a ženská má na to nárok jen 3x za život. Takže pokud nevyjde IUI, tak to vidím na IVF...ale to předbíhám. Jo a ještě jsem se ptala, jestli je šance na otěhu, když mi Dr. píchl pregnyl s 11mm folíkem, tak mi řekla, že šance tam JE. Že klidně už teď můžu být těhu 😉 ...paní doktorka byla nějaká vtipná 😵

jerryjanka
16. lis 2009

sysysy - toto som si všetko prežila v marci - kompletny hormonalny profil odbery na chlamydie, pohovor v care, mužov spg, vysledky... tak snad dopadneš lepšie ako ja a nebudeš čakať další rok

govinda
16. lis 2009

čaute kočky.
Dnes sme prišli s drahým domov, boli sme na wellness pobyte, tak som zrelaxovaná 😀 . No ale počas týchto dní som nemerala teplotu, teda od piatku do dnes a keď som prišla domov, tak som si urobila ovu testík, či náhodou, ale ten druhý prúžok je slabší. A dnes som kontrolovala ovu aj cez ovu mikroskopik a čiastočne bol pozitívny, tak neviem, či sa ovu chystá, či už bola 😒. Zajtra som veľmi, veľmi zvedavá na teplotu 😀 .
No môj grafík je z toho mimo 😀 😀 😀 :

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

dasa.77
17. lis 2009

dobre ranko.dnes nas tady asi moc nebude,je volno.kazdy jeste vyspava.

http://www.fertilityfriend.com/home/2abe9e

dasa.77
17. lis 2009

jdu se zatim nasnidat