Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

michamicha
5. črc 2009

a taky bylo dobrý, když se k večeru po bouřce ochladilo, tak mi ségra půjčila svoje těhu gatě,abych neseděla venku v kraťasech... no a to je paráda, už se těšim až si pořídim svoje, ty jsou tak příjemný na nošení, nikde vás nic netlačí 😀 bych je klidně nosila i jako netěhu 😀 😀 😀

alienka24
5. črc 2009

no asi je fakt že je to brzy 🙂 no já si ted udělala kafíčko tak doufám že mě to probere

michamicha
5. črc 2009

ahoj, tak jsme zase dnešek strávili pryč z domu 😠 byli jsme u sestry na procházce s kočárem 😵 pak jsme si zajeli do meka a stavili se v tescu, jsem si tam koupila béžový lněný 3/4 kalhoty, manža si koupil 3 košile a kravatu a synovečkovi jsme koupili naprosto boží tričko 😵 a zejtra už nikam nejedu, půjdem akorát na procházku s manžou a hodlám odpočívat 😉

maja.he
5. črc 2009

ahojky micha...
už jsme taky zpátky...na pouti to bylo úžasný, jeli jsme tam hlavně kvůli Děda Mládek Ilegal Band, a koupit slaďochy...jsme s Jirkou oba hrozný....a od úterý nežeru!!!

alienka24
5. črc 2009

ahojky, jen odpočívej at se ti tam mimouš zavrtá 😉 😉
náhodou nevíš jestli akné nemůže souviset nějak s tám clostylem nebo ovu? já na to netrpím a během dvou dnů se mi udělali snad 4 pupínky 😠 😠

maja.he
5. črc 2009

ali spousta holek píše, že se jim zhorší pleť, vlasy...

michamicha
5. črc 2009

no musim říct, že co baštim clostil, tak jsem se pěkně osypala 😠 a zhoršil se mi i ekzém ☹

michamicha
5. črc 2009

a vlasy mam druhej den hned mastný 😝

alienka24
5. črc 2009

hmm tak to bude tím, no tak to mám radost fakt, no kéž by to ale znamenalo tu ovu

maja.he
5. črc 2009

nevím, ale co od tý doby, co jsem brala Closták, tak poznám ovuli, že mne bolí břicho
beruškyy loučím se, jdu hajat 🙂

alienka24
6. črc 2009

ahojky, no tak mě dneska bolej oba vaječníky, asi mi tam rostou folikuly 🙂 doufám teda

lenka_bohousek
autor
6. črc 2009

Zdravím děvčátka 🙂
Tak jsme přijeli domů, jsem z toho bicyklování nějaká zničená a hlavně pěkně požraná od komárů. Zítra ani nemůžu jít v sukni do práce, protože nohy mám jako při neštovicích 😀
Teď vybalím věci a ještě jedeme za našima na chalupu.

Koukám, že tu byla Marcelka, tak jsem ráda, že je po laparce v pohodě 🙂

Ali, ty pupínky, to mi povídej. Já co měla clostík, tak mám obličej jak puberťák. No a zrovna v sobotu jsem se vzbudila a jeden beďar mezi očima, druhý nad pravým okem a třetí na bradě. Tak jsem je pěkně pomordovala no a vypadám fakt mooooc hezky 😠
No a vlasy ty si taky myju každý druhý den, jinak bych se zbláznila.
A jako bych tohle všechno přežila, kdyby to k něčemu bylo, jenže měla jsem teď clostík poslední cyklus a jestli to nevyjde, tak se teda pěkně naštvu 😅

mimina321
6. črc 2009

ahojte clostilky 🙂
prišla som nakuknúť čo máte nové 😕

lenka_bohousek
autor
6. črc 2009

Ahoj Mimi, no nějak to tu vázne. U nás je volno, tak jsou holčinky asi dost pryč. My jsme se taky před chvílí vrátili a já jsem hrozná, první co jsem udělala, tak honem zapnout comp a na Koníka 😀
A co ty, jak se máš?

michamicha
6. črc 2009

ahoj, já jsem se nechutně přežrala 😀 dělala jsem gulášovku a pak sumečka po asijsku (pangasius) s bramborama 😝 🙂

mimina321
6. črc 2009

micha tak držím palce aby boli tie//
leni aj tebe 😵
ostatným krásne dozreté folíky 😵

michamicha
6. črc 2009

mimi, děkuju 😵

jo a teď bych si dala ještě žloutkový věneček 😝 😀 ale pro ten si budu muset skočit do krámu 😠

michamicha
6. črc 2009

u nás teď začalo pěkně lejt, celý dopoledne bylo zataženo a furt nic a najednou se to spustilo, manžílek hned běžel sundat prádlo z balkonu 😉

lenka_bohousek
autor
6. črc 2009

Ahoj Míšo, no tom přežrání mi povídej, my jsme se na oběd zastavili v hospodě a dala jsem si česnečku a jako druhé smažák a hranolky, ale to byl teda pořádný smažák a ještě pohár. A teď mám břicho jak v 5 měsíci a je mi pěkně blbě 😠 No ale když jsem nenažraná, tak hol teď musím trpět 😀

A když u vás v Plzni už prší, tak to k nám na jih taky za chvíli dojde, u nás to bývá kolem 15.30 hod. Tak to už vidím, že ten bazén nestihneme.

A holky řeknu vám, že mě z toho kola bolí pěkně prdel, ani ne nohy, ale nejvíc zadek. Doufám, že ta dřina k něčemu je a že nějaké kilečko shodím, protože je to fakt hrůza.

lenka_bohousek
autor
6. črc 2009

No nic, kočky, my valíme k našim, ať to stihneme, než začne pršet. Večer určo zase nakouknu.

Zatím pa 🙂

michamicha
6. črc 2009

papa leni 🙂

wolfskinka
6. črc 2009

ahojte

tak ste toho zase popisali, nebola som doma tak som nepisala a co je tu nove nejaka nova tehulka ??

lenka ako si na tom, kt. den cyklu

kkamca a ty co?

ogeletka
6. črc 2009

Ahojte.Nemali ste žiadna prv než ste začali brať Clostil problémy s cystami?Myslím tým,práve v cykle keď máte začať brať Clostil sa Vám urobí cysta, praskne a zakrváca.Neriešili ste žiadna takýto problém?Začať brať,alebo radšej nie Clostil?

wolfskinka
6. črc 2009

ogeletka ja nie ...

lenka_bohousek
autor
6. črc 2009

Ogeltka, ani já ti neporadím, nikdy jsem s cystami problémy neměla.

ogeletka
6. črc 2009

šťastné ženy 😉

wolfskinka
6. črc 2009

ogeletka ... no stastne ako stastne ...

ogeletka
6. črc 2009

bez cyst je ľahšie

tatranka111
6. črc 2009

baby mam pocit že už druhý mesiac som nemala ovu.....počula som už niečo o clostilkách.....možte mi niečo o tom povedat?.....je to na ovu že?

wolfskinka
6. črc 2009

tatranka je to na stimulaciu vajecnikov aby sa v nich tvorilli vajicka