Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wolfskinka
13. črc 2009

micha micha drzim palceky a myslim na teba aby to bolo len uhniezdovanie

kkamca
13. črc 2009

micha..to máš jak já teplotu..akorát že teda já zas přestala špinit..Ale bolí mě podbřišek,takový ty předmrší stavy..
Micha třeba to je fakt jen hnízdění.. 🙂

kkamca
13. črc 2009

micho měřila ses někdy přes den jen tak?
holky o kolik tak stoupá teplota přes den?bz?mám na mysli v poměru oproti ránu..

a1211
13. črc 2009

Ahoj kamčo a holky, už jsem tady dlouho nebyla tak to musím napravit🙂kami já mám ráno než vstanu bt kolem 36,4 a tak za hodku co vstanu mám už 37,2 atd a přes den i klidně 37,4 a to u mě ovu neprobíhá, protože fakt záleží jen na teplotě ráno než vstaneš a tu mám nízkou

kkamca
13. črc 2009

a1211:ahojky..no mě totiž napadlo se změřit a teplota byla vyšší tak jsem tápala a hledala odpovědi..já rněla ráno 36.7 ato jsem se měřila jen o 10min dýl než klasicky..jinak sem včera měla 36.5.takže mrcha se chystá.Asi jak sem si naordinovala dýl duphaston tak se to opozdí i když já mám stále ještě 5 dnů čas,, 😖

a1211
13. črc 2009

taky bereš duphaston? mě ho minulý týden taky dr. nasadila, tak jsem zvědavá, jak jsi s ním spokojená? vždy čekáš až na ovu a pak až ho bereš? já tento měsíc ovu neměla, i když jsem ho nasadiila až 17 DC:(

kkamca
13. črc 2009

a1211:už ne..dobrala sem ho..tento cyklus.Ale místo 14 den jsem ho nasadila až 20 den-po ovulce víš

kkamca
13. črc 2009

a1211:jinak jakomě nic nedělá-blbě mi po něm neni.Minulý cyklus sem akorát před mrchou špinila 3 dny což obvykle nemívám,tak jsem zvědavá na tedle cyklus.V sobotu malé špinění a zas to dalo pokoj,ale podbřišek mě bolí 😠

a1211
13. črc 2009

mmm, taky mám totiž nějaké divné bolesti po něm, tak nevím co se tam děje, jestli roste sliznice nebo co...a za jak dloiho jsi to dostala když jsi ho ansadila až 20 dc?

wolfskinka
13. črc 2009

no ja uz odchadzam z roboty .. majte sa tu krasne papa ... a

michamicha zajtra len pozitivne spravicky chcem pocut od teba

kkamca
13. črc 2009

a1211:právě čekám na mrchu..ted někdy nejdýl do 5 dnů by to mělo dorazit

kkamca
13. črc 2009

alex jinak já mám docela dlouhé nepravidelné cykly..minulý měsíc jsem to měla 13 a předtím taky tak..náhoda.Tak dnes je taky 13 tak počítám že každým dnem mrcha dorazí..ale zas na druhou stranu mi to klidně D mohl oddálit..četla sem otom.

a1211
13. črc 2009

aha a jakto, že to může oddálit? já to taky mám hrozně nepravidelné, bez injekce to nedostanu,ale dr.tento měsíc zkouší právě ten duph.že je šetrnější tak jsem zvědavá

kkamca
13. črc 2009

a1211:to na diskuzi nebylo.. 🙂 jen že to může oddálit ale max o týden--To já na injekci nebyla nikdy..I když kolikrát sem taky měla jít,ale já mám daleko mudra 100 km..tak se na to vždy vykašlu a čekám až to samovolně dostanu

ogeletka
13. črc 2009

Ahojte.
Chcem sa opýtať či ste po dobraní Clostilu chodili na kontroly na usg k lekárovi.Kontrolovali Vám v akom stave sú vaječníky?Čo Vám na to povedali?

lenka_bohousek
autor
13. črc 2009

Ahoj holky, krásný večer všem 🙂

Jaspi-Leni, já byla hrozně unavená po clostíku, utroš jsem snášela dobře. Za to mrchu mám teď dost hroznou a pěkně mě bolí břicho 😠

Micha, co to čtu špinění a teplota klesá? To ne, to určitě zmizí a teplotka stoupne. Jestli budeš zítra testit, tak se pak hned ozvi, moooooc ti držím palečky 🙂

Vítám mezi nám novou clostilku, ahoj Mishko a přeju, aby clostík pomohl 🙂

Wolfi, ahoj, my na sebe teď vůbec nemáme štěstí. Já si vesele mrchuju a v dalším cyklu už nemám clostík ani utroš a dám si oddych od všech léků. Ale budu za vámi chodit, to je jasnačka 😉

Zdravím Alex a Kamču 🙂 V jaké jste teď fázi cyklu?

Ogeletka, já chodila cca 14-16 DC na UTZ na folikulometrii, aby dr. viděla, jak rostou folíky a pak ještě po 20DC na kontrolu, jestli folíky praskly a nezůstaly tam cysty 😉

kkamca
13. črc 2009

Leni čúúús..kde se pořád touláš?Moc práce vid?No já jsem dnes 31 DC..teplota v poklesu břicho pobolívá..

lenka_bohousek
autor
13. črc 2009

Kamí, čusík. Máš pravdu, moc práce. Hned bych tvému příteli nějakou dala, aby nemusel být doma. A myslíš, že si ti fakt blíží mrcha? Ach jo, já bych chtěla, aby už to tady někdo konečně prolomil ☹

kkamca
13. črc 2009

Leni na stopro..v sobotu sem špinila,ted teda zas nic,ale ta teplota ze 37 na 36.5 je jasná a i se na mrchu cítím..Nějak to poznám..
Jé to by si byla hodná-za tu práci--pořád čučíme na net,obvoláváme furt dokola a nic..
Leni jak vlastně dopadla papus?

lenka_bohousek
autor
13. črc 2009

Kami, Papus dopadla špatně, IVF nevyšlo 😢
No ale když ne červen a červenec, tak srpen už bude šťastným měsícem 🙂

Jdu už do hajan, zítra vstávám brzy a konečně snad taky jednou půjdu z práce normálně a nebudu tam trčet do večer. Tak se všechny hezky vyspinkej a zítra pa 🙂

kkamca
13. črc 2009

Leni doufám že jo..snad už to někdo prolomí.. 😀
Taky dobrou noc 🙂
papus je mi teda líto.. 😖

michamicha
14. črc 2009

ahojky 🙂

leni, tak dneska jsem teda dělala testík, mý obvyklý duchy neuznávám,takže si dovoluji říct, že NIC...ale teplota vyskočila znovu na 36,9 a po špinění zatim ani památky...
no ale vyhráno ještě není, poslední 2 cykly jsem začla špinit, pak to přestalo a znovu se to rozjelo...
mam doma poslední test, tak ten si nechám na pátek 😉

jaspina
14. črc 2009

Hezké ránko!
Leni já mám taky po Utroši mrchu silnější, ale nějaké hrozné křeče zas ne.. ale měla jsem ji teď takto poprvé, tak jsem si fo užívala jako Vánoce 😀 Po Agolutinu jsem měla vždy jen tak 2 dny špinění - nebyla sliznice, tak teď jsem měla radost, že to snad funguje. Dokonce jsem nasadila kontryhelový čaj. Dnes jsem zobla poslední Clostil (tento měsíc mám jen ty 3) a za týden jdu na folikulometrii, tak jsem zvědavá! Snad to nebude zklamání.. 😔

amisa
14. črc 2009

michamicha..drziiim placeky..silno..

tatranka111
14. črc 2009

baby a ten clostil beriete od ktorého dna cyklu?
ja som dnes 9DC vo štvrtok idem k dokimu to už bude 11DC nemám ovu, takže predpokladám, že mi nasadí ten clostil.........myslíte, že sa može brat až od 11 DC či to je už neskoro? cyklus mam 29 dní vdaka duphastonu

nela00
14. črc 2009

tatranka berie sa od 3-7dc alebo od 5-9dc. ako ti povie doktor

kkamca
14. črc 2009

Krásné dopoleden clostilky..
Tak u mě nic nového teplota 36.7 bolesti v podbřišku jak hrom takže mrcha je na spadnutí
michamicha:tak to je zajímavý..třeba to vyšlo.Držim pěsti 🙂

tatranka111
14. črc 2009

nela00
čiže neskor už nie?

baby a mate niektorá skúsenosti s kvapkami femi?

nela00
14. črc 2009

po ovu stupne a drzi sa vysoko (mala by) az do prichodu mrchajdy. femi som brala. zatial nebadam ucinok ☹

kkamca
14. črc 2009

tatranka:aho já clostil brala 5-9 DC--
Femi kapky neznám