Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jaspina
29. zář 2009

Dobré ránko,
Kkami ty už jsi bez clostilu že? A jaké jsou plány dál? Já pokud mi clostil nezabere do vánoc, tak jdu na laparku.. Jo a ten utroš beru 11 dní. Protože když je to 16-26včetně těchto dní, tak to vychází na 11..

pajinka111
29. zář 2009

ahojík,tak sem dnes začala špinit ☹ ,no aspon vím že začíná další cyklus..poradím se s mudr a zkusím nasadit utroš o pár dní později..

jaspina
29. zář 2009

Páji - to je mi líto! ☹

kkamca
29. zář 2009

Jaspi právě že sem tento cyklus už clostil nasadila..ale jen 1 tbl denně a jaksi to semnou nic nedělá 😝
S plány jsem natom podobně.Tento měsíc musim na gyndu a domluvit kdy podniknem laparku..

amisa
29. zář 2009

Ahojte dievcata... dlho som tu nebola, vidim ale stare zname tvare co ma velmi netesi..a aj nove co je fajn 🙂

Jaspina KKamca na laparku idete? no drzim palce aby to pomohlo..

kkamca
29. zář 2009

AMISKO ahoj..Jak se máš? 🙂

jaspina
29. zář 2009

Ahoj Amis - no já ji mám v plánu po novém roce.. A jak ty těhulkuješ? 😉

amisa
29. zář 2009

kkamca, jaspinka..rada vas vidim ..laparka? idu vam oskrabkat vycstit vajecniky? drzim palceky velmi velmi... ako ste na tom s clostilom? Ovulka aspon bezi?
tehulkujem v pohode..aj ked mala je atletka ci futbalistka 😎 ale drzime pokope a to je hlavne

amisa
29. zář 2009

vidim ze michamicha uz mala aspon letmy uspech.. skoda ze sa neudrzal, ale zas apon vie ze to ide..uvidime co prinesie test v stredu ako pise..lebo tie priznaky su mi povedome 🙂

janana
29. zář 2009

Ahoj holky!
Tak sme dneska byla na UTZ, folík vydržel (měl 2,06cm), takže mi píchla dvojitou dávku Pregnylu s tím, že se máme do 12 hodin zasnažit. Takže až manža přijde z práce, má to jasný. 😀 Jinak sliznice byla prej krásná 11 mm, a to dokonce bez Duphastonu. No tak uvidím, jsetli to zabere nebo ne.

Paji - to je mi líto. Ale tak špinění ještě nic neznamená, ne? Pořád ještě (vím že sice minimální) šnace je. Kamarádka menstruovala i když byla těhu.

janana
29. zář 2009

holky ještě sem se chtěla zptat, do kdy přijde po tom Pregnylu ovulace? Nevím, jak to poznat. Prý Pregnyl BT ovluvňuje a ovu testy taky. Jak to poznáte vy?

pajinka111
29. zář 2009

janana,já měla pregnyl minulí cyklus poprvé a ovu sem fakt vůbec nepoznala nijak ,BT mi stoupla až 5 den po pregnylu-taky dvojtá dávka,ale to sem už začala brat utroš..ovu hlen nebyl taky,tak vůbec nevím jestli byla,ovu test byl sice pozitivní ale 3 dny,tak myslím že to bylo prygnylem,trochu mě blolelo v podbřišku,ale nic mo,ted už je to jedno..jedu další cyklus 😉

pajinka111
29. zář 2009

janana,díky za podporu,ale to nebude můj případ..špiním čímdál víc..to se rozjede a včera TT uplně negativní..už je dělat nebudu,peněz utracených a pak se jenom naštvu..ale to říkám ted,pak to stejně nevydržím 🙂

janana
29. zář 2009

paji - s těma testama to znám. Teď si říkám, že mě to nebude nutit, když vím, že to Pregnyl zkresluje. Teda doufám.

pajinka111
29. zář 2009

no a já si koupila další 3 ovulační testy za hromadu peněz..nevím na co,když to bude skreslovat,asi to máme nechat osudu,teda s tím že nějakým tím hormonem musíme pomoct..

janana
29. zář 2009

stejně je to nespravidelivý, že někdo otěhotní ani neví jak a my se tady musíme takhle snažit 😢

janana
29. zář 2009

a do kdy se teda máme snažit? Jen dneska nebo i zejtra? Jak to je?

pajinka111
29. zář 2009

někdo mi tady říkal že ovulka po pregnylu by měla být do 36 hodin..takže se snažit pár dní..my se snažil a stejně taky nic..dokonce nas je tu ted holka která už podruhé řeší že je těhotná a dá to zase pryč,že otěhotněla ikdyž si dávají pozor,my by sme z toho měli radost a oni se toho mimíska chtějí zabvit..kde je spravedlnost.. ☹

janana
29. zář 2009

to si taky říkám, že některý mámy jsou strašný k..., který si ani to miminko nezaslouží a jiný... Ach jo. No tak se holt násleující dva dny budem snažit a uvidíme, jestli se zadaří.

A kde vůbec všichni jsou? Je tady nějak mrtvo! 😒

sysysy
29. zář 2009

čaute holky,
janana - gratuluju ke krásnému folíku a sliznici 😀 ....co já bych za to dala 😉 a tulit by se prý mělo tak cca 2-3 dny, mně Dr. říkal, že po píchnutí Pregnylu se do 2 dnů uvolní vajíčko (ale může to být i za pár hodin), takže projistotu nenechat nic náhodě a tulit se pořád 😅
Jo a na Ovu testy nevěřím, i když ovu nebyla, tak tam byly 2 čárky - a to jsem si dělala kdykoliv během cyklu.

pajinka111
29. zář 2009

asi se všichni snaží 🙂 ..já si pořád špiním,tak já se budu snažit za pár dní .. 😉
vůbec je to ted kolem měl samá těhotná maminka a ani jedna to neplánovala,prostě to přišlo..my co to plánujem tak nic,asi je to tím..přestaneme plánovat

sysysy
29. zář 2009

tak kolem mě jsou zas všechny bezúspěšné snažilky ☹

janana
29. zář 2009

sysysy - tak aspoň v tom nejsi sama. U mně v okolí zatím plný úspěch. Jen my pořád nic. ☹

tatranka111
29. zář 2009

ahojte ja nabieham na druhý cyklus s clostilom až okolo 9.10 ale teraz už z dvoma tabletkami tak som zvedavá čo to urobí.....dúfam, že pomože ja neviem, ale mna ta laparoskopia nejako odradzuje

jaspina
30. zář 2009

Dobré ránko, tak já cítím, že MS dorazí.. Sice ji čekám až koncem týdne, ale prostě se cítím jak vždy před ní.. Nedá se nic dělat. Já už budu pak začínat 4tý cyklus clostilu a už tomu moc nevěřím.. Většinou jak nezabere první 2 měsíce, tak už ne.. Ale jsou i vyjímky.. 'Už se tak nějak smiřuju s laparkou po novém roce..

mireag
30. zář 2009

Dobre ranko, tak ja som dnes 2DC... 😖 Do poslednej chvile som verila, ze MS nepride, ale co uz. Tak hor sa do dalsieho clostilcyklu. 😎

jaspina
30. zář 2009

Mereag - to mě mrzí ☹ Snad už se ta smůla prolomí a budem těhule všecky! Když se podívám kolik je těhulek od clostilu, tak to by sakra bylo, aby nebylo! 😉

pajinka111
30. zář 2009

mě se ráno ms taky rozjela v plné polní počítate 1 dc jen mírné špinění? já když jen mírně španém tak počítam 1dc hned nasledujíci den,protože pak se to rozjede

jaspina
30. zář 2009

Páji já to taky tak dělám

mireag
30. zář 2009

Pocitas hned, ako zacnes krvacat. Nejde o intezitu, ale o to, ze to zacalo. 😉 Mrcha znamena aj slabe krvacanie, nie len to, ze z teba leje ako z krhle. Ak ste zacali vcera vecer, treba to ratat ako prvy den cyklu. Ak ste zacali dnes rano o tretej, tak dnes je 1DC.
Samozrejme, ze toto mam potvrdene z jednej stranky a aj tu od bab. 🙂