Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dicinka1
7. kvě 2011

@nathali vravel doky,že sa to može podarit aj normalne..len treba čakat..či to bude hned..o rok,dva..5,7 rokov..ale nemal velmi dobry spg vtedy..zlepšilo sa mu to po vitaminoch čo som mu naordinovala..

mame ešte 4 zmrazenych..tak ešte nas čakaju 2 KETka..alebo potom hned na 3 ivf...DOKEDY JE VšETKO OK..

nathali
7. kvě 2011

@lienkapp to nemusi byt ovulkou mozno bola len si to necitila hlavne ze teraz lieky zabrali a ovu bude 🙂
baby cooo??to tak dlho cakate na spermio???? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

ja som zaniesla spermosou dr. a on mi este v tedy dal papier ze ako sme dopadli

dicinka1
7. kvě 2011

@lienkapp om zvedava na ten spg...potom daj vediet.. 😉

lienkapp
7. kvě 2011

@dicinka1 jasne že dam 😀

nathali
7. kvě 2011

@dicinka1 tak este mate 4 mrazacikou 🙂 snad vam to vijde hned to by bolo super 🙂
drziiim moc moc palceky po to trapeni si to zasluzite 🙂

lienkapp
7. kvě 2011

@nathali a kde ste boli v ktorom centre?

dicinka1
7. kvě 2011

@nathali fuha,tak to je super..a kde byvaš ty?že ti to urobili hned?

dicinka1
7. kvě 2011

@nathali bola by som radšej keby sa nam podarilo prirodzene..lebo za každe KET davaš 200 €

nathali
7. kvě 2011

@lienkapp do cetra este nechodim zatial som u svojho gyndosa ale buduci rok ak sa nezadari pojdeme do Bratislavi do CARu
@dicinka1 som z Nitri opacny koniec slovenska 😀

lienkapp
7. kvě 2011

@nathali jaj, tak my sme z Popradu a boli sme v Košiciach. A kym to oni pošlu 😖

lienkapp
7. kvě 2011

@dicinka1 možem sa opytať čo je to za skratka KET? 😅

nathali
7. kvě 2011

@lienkapp no to mozno preto tak trva ked to posielaju priamo k dr. ja som to mala v jednej bude aj gyndosa aj urologa takze to bolo raz dva

dicinka1
7. kvě 2011

@nathali 😀 😀 😀 dufam,že pomoc Car nebudeš potrebovať 😉

dicinka1
7. kvě 2011

@lienkapp KET je skratka kryotransfer rozmrazenych embrii.. 😉

tyrisa
7. kvě 2011

@nathali Jak je to s tím grepovým džusem?Kolik,kdy kam?🙂

nathali
7. kvě 2011

@dicinka1 dufam ze mas pravdu 🙂
ja som este bola u homeopata a ten mi dal este lieky ze vraj si stina zlaza robi co chce sice funguje ale nie na 100% tak som bola v soku ze on to vie gyndos toto neriesil no gyndos aj homeopat maju cas do konca tohto roka nieco som mnou spravit a ked sa nepodari tak sa pojde do CARu

nathali
7. kvě 2011

@tyrisa mal by sa pit 100% grepovy dzus pred ovu a asi aj po ovu ale do kedy myslim ze s nim nic nepokazis ked ho aj po ovu budes este pit a cez ovu by sa mal papat ananas ta tvrda cast z neho (ten stred)

nathali
7. kvě 2011

@tyrisa tusim jania023 to takto pila ale nie som si ista?

tyrisa
7. kvě 2011

@nathali jj,díky..vyzkouším....u mě ten hlen taky nic moc :-/ tak snad to pomůže..

nathali
7. kvě 2011

@tyrisa ja som ten grepovy dzus neskusala len som citala jak sa baby o tom bavili tak aspon vyskusate a poviete ci pomohlo no oni si to chvalili 🙂
ja som pila alchemilku(kontryhel) pila som aj 1,5l denne 😀 a potom som citala ze sa moze len 2xpo 2dcl za den a este teply 😀 tak som si nacas dala pauzu s nim 😅 😀

lienkapp
7. kvě 2011

inač moja mamka volala nejakej veštici, či liečitelke ja už neviem a ta jej povedala že u nas nie je žiaden problem otehotniet, ale že vraj ja ešte nie som na dieťa celkom vnutorne pripravena. A že otehotniem až v polovici buduceho roka. No uvidime ci sa teta nemylila 😢

lienkapp
7. kvě 2011

@nathali jaj tak to preto tolko hlienu 😀 😀 😀

dicinka1
7. kvě 2011

@lienkapp no ja by som jej velmi neverila.. 😉

nathali
7. kvě 2011

@lienkapp no ale to som tolko pila minuly mesiac 😀 a tento toho tak vela uz nebolo so si na to davala pozor 😀
nemysli na to co povedala zenska ktora ta ani nepozna nemusi to byt vobec pravda!!! niekedy povedia take bludy ze az!!

tyrisa
7. kvě 2011

@nathali Já jsem se teď taky dívala do diskuzí,něco tam píšou,ale že by někomu zabral jsem se nedočetla.....Já taky piju kontryhel,když mám chuť,takže nepravidelně.
@lienkapp Mě kartářka předpověděla,že budu mít 2děti kluka holku,bohužel nevím,jestli bude,nebo tam viděla můj potrat v 17tt byl to kluk,a ted mám dceru,no...musím počkat :-P

lienkapp
7. kvě 2011

@tyrisa
@nathali
@dicinka1
Ved to ja len tak zo srandy. Bude to vtedy ked to ma byť. Len si s manželom teraz robime srandu z toho že ešte mame čas si užívať bez "bábiky" 😀

kacnov
7. kvě 2011

@nathali no s tou školkou nevím no ona nám měla hlídat tchýně aspon na dopoledne ale s tím že by se sem nastěhovala no a to nebude dělat dobrotu máme dobrý vztahy ale víš jak to je no co ti mám povídat no ... je to v háji nemůžu si dovolit být doma za 3000 a k tomu nic

jania023
7. kvě 2011

@tyrisa ahoj tak atak ako hovori Nathali som pila grepovy dzus 100% ale iba do ovulky a po ovulke take 2 dni ananas..no a mala som aj alchemilku 2 salky denne ale poviem ti ze u mna je to bezozmeny sliznica stale nizka..takze ja som asi unikat 😅

terioza1
7. kvě 2011

@st2 No me vubec nesledujou :( ani mi to nenabidla. Je teda pravda, ze to ed budu brat prvni mesic.. tak ja tomu nerozumim.. Ale tahle doktorka je fakt dobra, vsichni si ji chvalej a me trvalo asi 6let, nez jsem se k ni dostala.. Tak me zarazi, ze vsichni jste tady sledovany a ja ne... Mama mi koupila nejakej cas, nejaky bilinky, neco od K... nemuzu si ted vzpomenout. K tomu prej mam pit jeste hermanek a jeste neco... Ten cajik je dobrej... tak nevim, snad to pomuze k prvnimu mimi. Vsichni z rodiny pocali tak nejak nahodne.. od baby pocinaje - po sestru konce... A ja... ja piju nejakej caj 🙂 Dneska mam taky depresi - venku pekne a vsichni z tema kocarama trajdaj, vsichni pupky s mimiskama venku...... Ach jo..

nathali
8. kvě 2011

Tabulka 8.5.2011

Snažilky:
blandik...........33r......snž......22m...........?DC...(PC43dní)
zuzullik3..........26r.....snž.........5r..........48DC...(PC28dní)
chersi...............23r....snž.........23m......38DC...(PC31dní)
mikratv...........28r.......snž.......16m........37DC...(PC31dní)
Janine6623............. snž...... 6m............33DC...(PC35dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r..........29DC...(PC28dní)
mladamamka.26r...snž.........3r.............27DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.......5r..............25DC...(PC37dní)
puckal.............28r.....snž.........11m........21DC...(PC31dní)
veronicka33...34r....snž.........17m..........20DC...(PC26dní)
nathali............23r....snž........24m............20DC...(PC30dní)
jania023 ........30r.....snž...........................20DC...(PC37dní)
eerikaa3.........39r.....snž..........19m.........18DC...(PC35dní)
jika10.... ........31r....snž..........17m...........17DC...(PC28dní)
loretana.........26r.......snž......16m............12DC...(PC42dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m............10DC...(PC35dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m............8DC...(PC30dní)
lienkapp..........26r......snž........10m..........6DC...(PC54dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....21tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......20tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......12tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.......9tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r........9tt..........(snž.11m)
natyi25.........................9tt..........(snž.4m )