Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dicinka1
17. kvě 2011

@eerikaa3 nepozerala som na odosielatela..iba som napisala,že kedy ovulka je..alebo key by mala nastat..

terioza1
17. kvě 2011

@jika10 dneska? Dneska to je 12.DC picha me na levy strane, jen obcas. Takze jsem si puvodne myslela, ze by ovu mohla byt. Ale ja ani tem ovu testum nerozumim, ani BT .... 🙄

leeena_4
17. kvě 2011

Ahoj holky, koukám, že tady propuká panika skoro na všech frontách:

@terioza1 snažili jste se suprově, mě v CARu říkali, že ideální je obden a není co zkazit, buď počká spermie, nebo vajčko, takže hlavu vzhůru, jestli se mělo povést, má to ideální podmínky 😉
@jika10 Kočko takový nemáš co závidět 😉 Já bych nechtěla bejt v její kůži, být rozhozená z toho, že čekám mimčo a že se na to necítím 😉. Vyprdni se na ni a smiř se s tím, že ještě pár holek bude těhotných, než budeš ty, ale máloktrá bude tak šťastná a na to miminko připravená. A až ho budeš držet v náručí, na tyhle smutky si ani nevzpomeneš 😉

jika10
17. kvě 2011

@terioza1 A ty meris BT a mas nekde grafik, ze by jsi nam ho sem mohla hodit a mi poradime. A ovu testy jsou lehky, kdyz jsou obe carky testovaci a kontrolni stejne silne, nebo testovaci je silnejsi, tak bude ovu do tech cca 24 hodin. Ja to mam treba tak, ze mam pozitivni ovu test a ovu hned druhy den. Ja kdyz se vsim zacinala, tak jsem taky tapala, ale clovek se zaty mesice do toho dostane

terioza1
17. kvě 2011

@leeena_4 tak to mi spadl kamen ze srdce. Ale ten pocit, ze ob den. -je takovej zvlatni. Doufam, ze tam kdyztak pockaji ty spermijky. Nebo popripade to vajicko. Kurnik, to je slozitej proces tohle..

dicinka1
17. kvě 2011

no baby,ja som mala včera ovulku..včera som nemala ovu test.až dnes mi prišli..a čiarka už bola slabšia ako na minulom teste..tak uvidime...včera sme sa pekne tulili..tak uvidime či to vyjde..pochybujem..ten spg nebol najlepši...

jika10
17. kvě 2011

@leeena_4 Hele holka na cem ty si porad ujizdis, ze porad chrlis takovou pozitivni energii. Ja normalne takhle sesypana nejsem, ale dneska me to fakt rozhodilo. Mozna to bude taky tim, ze mam moc prace, zrovna dneska me boli hlava jako strep a jsem utahana Nevim, kdyz se dari tak se dari

leeena_4
17. kvě 2011

@terioza1 klid, obden v plodných dnech, pokud to chceš nějak řídit. Já už mám vyzkoušeno, že ať si doktoři říkají co chtějí, my děláme děti, když se nám chce, ale obden jste fakt nic nepropásli 😉

terioza1
17. kvě 2011

@jika10 ja doufam, ze mesice cekat nebudu ☹ Ze se tak nejak povede. Ja BT nemerim, rozbil se mi nekdy v zime gteplomer a jeste jsem nebyla schopna si ho koupit. Ale asi budu muset. Zitra teda bezim do lekarny i pro ty ovu testy. A kdyz budou obe carky stejne silne, tak jako tenden se pritulit nebo az ted dalsi jo? To je vec tohle 😀 Ptat se tady na to, kdy mam mit sex, aby se povedlo 😀

leeena_4
17. kvě 2011

@jika10 Na každého to někdy padne a víš kolikrát já obrečela těhuli v okolí? moockrát 😉. Ale asi už dostkrát na to, aby mě to na chvíli posílo 😉 Klíďo si poplač, ale moc dlouho se tím netrap, fakt jí není co závidět 😉

leeena_4
17. kvě 2011

@jika10 ale jinak jsi mě pobavila s tím, na čem si ujíždím 😀 😀 😀

jika10
17. kvě 2011

@terioza1 Ty resis slozitej proces .... Zas tak slozity to bejt nemuze, kdyz nekdo otehotni jen kdyz vezme pansky trencle do ruky. Se schvalne zeptej tech svej zakyni, jak oni to delaji. Mozna je lepsi nevedet. Jo a mozna, kdyz by jsme to zacali taky zkouset ve 14 tak jsme tehotny jedna dve

leeena_4
17. kvě 2011

nejvíc dětí mají ti, co nejméně přemýšlí, všimly jste si toho taky? 😀 😀

terioza1
17. kvě 2011

@leeena_4 my za normalnich okolnosti se tulime kazdy den.... ale ted, kdyz chci, aby spermijky sly do me, tak tomu mymu to uz pripada moc stereotipni. Ne, ze by se mu nelibilo, ale chpes, chlap no a obcas to potrebuje "vyventilovat" i nekam jinam no... 😠 Uz mi to bylo receno, ze by jako uz taky mohl jinam nez furt tam.. Ale ted, sakra, kdyz se to tak nejmin hodi... Kdyz ale rikas, ze "ob-den", tak to si to jednou muze prdnout jinam, ne... 😀 a se z tech chlapu taky jednou potoo

terioza1
17. kvě 2011

@jika10 covece, asi budu muset zasednou k nim do lavic na pokec.. naucit se vic romskych frazi a treba se to dozvim... :D

jika10
17. kvě 2011

@leeena_4 Ja vim, na cem si ujizdis na tech tvych hafusinkach. Jsem se docela pobavila, kdyz jsem cetla tvuj popis vicviku k noze 😀 Tak mi to mame u nasich tak, ze ja vezmu do ruky nejakou dobrotu a tu si musi hafusini vzdycky zaslouzit, takze dostanou povel a kdyz splni, dostanou mlsanec. Ale zacinam mit takovy podezreni, ze by klido bez povelu udelali salto vzdat, jen kdyz bude mlsanec 😀
@terioza1 ja bych to vzala bud ten den nebo druhy den. Proste ob den. Kdyz byl sexik dneska rano v pet, tak bych dalsi nechala az na ctvrtek at chlapaci maji cas alespon trochu dozrat 😉

leeena_4
17. kvě 2011

@terioza1 pozor na to, tímhle přístupem si ze sexu hodně rychle vypěstujete povinnost. Nevyplatí se raději si počkat o měsíc dva dýl, ale nepokazit si to hezký😉. myslím, že s tím obden je to v pohodě, ale zase ho nehlídej, abys ho pak neseřvala, že je sudej den a to musí dovnitř 😀 😉 Myslím to v dobrém 😉. taky jsem si tím prošla.

terioza1
17. kvě 2011

@leeena_4 bohuzel jsem si toho vsimla. Ale me nepomohla ani dovolena v egypte v breznu... a to se rika, ze se ma vypadnout, me nepomohlo ani stehovani do jinyho bytu - v lednu.... Takze ja fakt nevim. Pritel rika, ze se na to moc soustreduju, asije to pravda..ale nejde to ovlivnit

jika10
17. kvě 2011

@leeena_4 Jo, tak to mas uplnou pravdu. Bohuzel mene premyslivi rodi dalsi mene premyslivy a takhle porad dokolecka dokola

terioza1
17. kvě 2011

@leeena_4 Prave proto mu dneska udelam radost a at si to mrskne, kam se mu zlibi 😀 me se to libi porad stejne, ja s tim problem nemam 😀

terioza1
17. kvě 2011

@jika10 na ctvrtek?????? Coze? Vzdyt to ani ja nevydrzim... Ja jsem jak chap... Taky si rikam, co budu delat, kdyz budu v tom, jaky to bude... ten sex myslim... to asi nepujde kazdej den, co? 😝

leeena_4
17. kvě 2011

@jika10 😀 😀 😀 tak ti jsou dobrý 😀. Naši taky dostávají 😉. A máš pravdu ony mi dávají moooře síly. Před chvílí se ta velká přišla pomazlit a když si přitulíš to velký psí tělo k sobě, tak to je úžasný, pak jsem jí ještě dlouze podrbala na prdeli a už šla zase lízat manželovi hlavu 😀 Má tam lupenku a ona ho denodenně léčí 😀. Ale je to pak na sprchu 😉.
@terioza1 nemyslet na to opravdu nejde a jestli někdo tvrdí, tak chci vědět jak 😀. Ale jde na to myslet jako na přání, které vím, že se mi jednou splní a je překvapení kdy. A do té doby je spoustu jiných věcí, nové sporty, knížky, nová setkání a koníčky. Prostě těhulkování nesmí být v tu chvíli jedinou důležitou věcí😉. Ty sama a tvoje pohod a tvůj vztah jsou důležitější 😉

leeena_4
17. kvě 2011

@terioza1 super 😉 a pak uvidíš, že se mu bude i víc chtít a nebude remcat 😉
😀

terioza1
17. kvě 2011

Tak holky, ted tu vite muj sexualni zivot,- v jakej den, v jakou dobu, jak..... 😀

leeena_4
17. kvě 2011

tady toho o každém víš tolik, že si to ani zapamatovat nemůžeš 😀

terioza1
17. kvě 2011

@leeena_4 dekuji ti za radu... Asi mas pravdu 🙂 At taky reziruje on... Musi se na chvili cejtit na koni 🙂 Kdyz furt urcuju ja, co ma delat 😀

jika10
17. kvě 2011

@terioza1 jo tak me nepomohl ani pul rok pred svatbou, kdyz jsem mela myslenky uplne na neco jineho nez na mimco, me nepomohlo stehovani do noveho bytu a fakt se na to nesoustredim, jiz pred nejakou dobou sem se na to vyprdla a dej se vule bozi. BT merim jen do potvrzeni ovulka na ff a pak odkladam teplomer. Treba me hodne pomohlo hodit se do klidu a neresit to, kdyz jsme si s manzou rekli, do kdy to domaci snazenicko budeme praktikovat a kdy to nechame uz na doktorech a i sexik si uzivame vic, kdyz to nelameme pres koleno. Sice to mame tak, ze od cca 12 dne se snazime ob den, ale takhle jsme si to nastavili a dohodli se na tom a zbytek mesice jen kdyz se nam chce a kdyz se nam nechce, tak se taky nic strasnyho nedeje. A kdyz se nechce me a manzovi jo, tak to zvladneme rukou a taky jdou chlapaci maximalne do kose 😀

leeena_4
17. kvě 2011

@terioza1 😉

terioza1
17. kvě 2011

@leeena_4 to je pravda. Na zacatku jsem se jen ptala na to, kdy je ovu po clostu a podivej se... dokonce i vite, co bude dnes nasledovat 😀

terioza1
17. kvě 2011

@jika10 😀 Tak to jsem se maximalne zasmala ted. Hezky receno. Nam se chce vetsinou oboum, ale me ted se vic che plodit... ja proste dalsi mesic nezvladnu. Ja verim tomu, ze se to povede... Kdy jste se brali?