Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

natsa
1. črc 2011

@nathali ako sa darí?už je lepšie?
@ada1982 nie ešte ta tam nedám až ked to budeš mat zpečatené 🙂

tehulky fuknite na mna trochu toho nech sa aj ja chytím

jania023
1. črc 2011

@terioza1 ahoj kde si pocitala vypoct porodu podla ovulky?

ada1982
1. črc 2011

@natsa ok, to bude vo stvrtok snad
🙂

ada1982
1. črc 2011

baby dost ma boli tak krcovito brucho napravej strane dole, ako ms ale silnejsie, dufam ze to neznamena nic zle, aj ked je to vraj normalne ale to tak pravidelne nejako,zaboli prejde, zaboli prejde

sysinek
1. črc 2011

@nathali ahoj moja, ako sa mi mas?Dufam, ze uz lepsie....

leeena_4
1. črc 2011

@nathali Ahoj, tebe vyhlížím, abych ti poslala nějakou pozitivní energii do těhe dnů 😵 😵 😵

nathali
1. črc 2011

@natsa
@sysinek
@leeena_4 ahojky kocky 🙂 jeej ake ste zlate ked na mna mylite 🙂
no lepsie ani neviem ale mozno tak o nieco sice sa dnes stahuje prec ale komunikujeme ovela ovela viac 🙂 a celkovo mi to pride ze je to lepsie aj ked sme stale od seba
a ako sa mate???

leeena_4
1. črc 2011

@nathali a myslíš, že je nějaká možnost, že budete ještě spolu? moc bych ti to přála, pokud o to stojíš 😉 Drž se 😵

nathali
1. črc 2011

@leeena_4 myslim ze je 🙂 ale on teraz potrebuje cas chvilku byt sam ale minule som potrebovala objat-bolo mi vazne hrozne a bolo to take krasne plne citov ako uz dlho nie zacali sme bozkavat a skocilo to az v spalni 😀
nechcem na neho tlacit alebo tak nieco nech sam povie ze co chce ale dufam ze mu zacnem strasne chybat a cez den mi vola co pred tym tiez nebolo 😉

sysinek
1. črc 2011

@nathali ..snad sa to da do poriadku, iba to chce cas...drzim a myslim na teba 🙂
U mna...no uz mam po laparoskopii...dopadla vcelku dobre...a ideme do Caru...

leeena_4
1. črc 2011

@nathali jéé, já bych ti to moooc přála, držím pěsti, všechny co mám, ať se to dá hezky dohromady a on si to srovná, vypadá to nadějně, tak mu dej prostor, kolik bude potřebovat. Myslím na tebe 😉 🙂

natsa
1. črc 2011

@nathali MYSLíM žE ROBíš DOBRE.JE TO OBDIVUHODNé žE EšTE DOKážEš TAK TRIEZVO UVAžOVAT V TAKEJTO SITUACII,DRžím palce nech všetko dobre dopadne. 😉

Prepáčte ale malý mi do toho asistoval

natsa
1. črc 2011

@sysinek kolko si bola v nemocke?čo ti zistili teda ak to nieje tajne?

nathali
1. črc 2011

@leeena_4 no len mysli budem to potrebovat 🙂
@natsa a co mi ine zostava ja ho strasne milujem ale zas nechcem aby bol som nou len zo sucitu ku mne a radsej nech ma cas kolko potrebuje a zacnem mu chybat ved sme spolu uz dlho a vela veci sa stalo a mozno aj to ho ovplivnilo ale myslim a dufam ze ta pauza nam aj pomoze no mame krizu po rokoch
@sysinek a ako si dopadla co ti dr. povedal???

tyrisa
1. črc 2011

@nathali Naty držím palce,ať mu dojde,že k sobě patříte,taky tě obdivuju,já jsem spíše taková hysterka 😖

eerikaa3
1. črc 2011

@mijadave dr.vlastne navrhol laparku a car prichadza do uvahy len v tom pripade ak vsetko financujem sama.Poistovne preplacaju do 38 roku.Tam uz nepatrim,od nedele mam 40 😉
@natsa napis mi prosim ta 40r. a 13 DC
@nathali ahoj kocka a drz sa 🙂
novym tehulkam gratulujem

natsa
1. črc 2011

@nathali ja to poznám my sme mali tiež jednu vážnu krízu ale odišla som ja.Nedokázali sme sa na seba ani pozriet nieto ešte rozprávat sa,pri myšlienke na nejaku nežnost sním mi bolo zle,tak som sa zbalila a odišla.vypla mobil a odišla k rodičom vedel pre čo to bolo. asi po 2 týždnoch som mobil zapla a mala som tam od neho zmeškaný hovor tak som znova čakala až zavolá,akosi nám odmlka pomohla pretože sme dokázali spolu aj hovorit ako dvaja normálny a hned na to sme sa začali snžit o dieta

natsa
1. črc 2011

.7.12011
Snažilky:

ada1982............28r...snž.......10m.............28DC.....(PC30dní)
petra273...........37r...snž.........4m..............15DC......(PC30dní)
mijadave..........35r...snž.........19m............14DC......(PC30dní)
mladamamka.26r...snž.........3r.................52DC...(PC31dní)?????????????????????????
eerikaa3.........40r.....snž..........19m...........13DC...(PC30dní)
natsa..............36r.....snž............10m............3DC...(PC35dní)
jania023 ........30r.....snž..............................16DC...(PC27dní)
dicinka1.........24r.......snž........6m..............32DC...(PC33dní)
tyrisa...............26r.....snž........15m..............27DC...(PC35dní)
kacnov ...........23r......snž.......3/4r...............25DC...(PC58dní)
veronicka33...34r....snž.........17m..............24DC...(PC25dní)
lienkapp..........26r......snž........10m.............19DC...(PC39dní)
aduskatt..........34r.....snž.............6r...............18DC...(PC32dní)
nathali............23r....snž........24m.................13DC...(PC31dní) ¨
Janine6623............. snž...... 6m...................13DC...(PC39dní)
terioza...............22r......snž.......4m................28D......(PC28dní)

Tehulky:

terioza.............22r......4tt.............(snž.4m)
loretana..........26r.....10tt...........(snž 19m)
lifinka..............30r.....30tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r.......29tt..........(snž..3r)
daisyna.........28r.......19tt.........(snž.6m)
gabriellka.......27r.....17tt...........(snž.16m)
betina1984. .26r......15tt..........(snž.11m)
natyi25.......................14tt..........(snž.4m )
zuzullik3 ....................12tt..........(snž.?m)
mirkatv..........................10tt...........(snž..16m )

nathali
1. črc 2011

@natsa presne tak nejak je to aj u nas len s tym ze u nas to trvalo dlho taka ta priepast medzi nami bola a ked mi povedal ze sa stahuje neviem preco normalne sa mi ulavilo a to som cakala od seba ze budem plakat a zaskocila som nielen seba ale aj jeho
teraz sme byvali este 2 tyzdne spolu co bolo dost narocne ale dalo sa a az teraz sa to tak nejaka dava do pohody a dufam ze to nakoniec vsetko dobre dopadne, na zaciatku bol neskutocne zmeteny aj teraz je ale nie az tak tak uvidim ze co bude........

natsa
1. črc 2011

Uvidíš že sa všetko na dobré obráti ved všetko zlé je na niečo dobré 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aduskatt
1. črc 2011

@riami78 no, u nich to tak vyzeralo🙂este ze som odmietla s nimi ist.aspon som sa vyhla problemom🙂

aduskatt
1. črc 2011

@natsa my sme mali tiez velmi vaznu krizu, odisla som aj s 8 mesacnym dietatom.a vratila sa az o 4 mesiace...........zmenilo sa vsetko.k lepsiemu🙂)

veronicka33
1. črc 2011

ahojte dievčatá ste tu ? 😀

aduskatt
1. črc 2011

@veronicka33 ja som🙂

veronicka33
1. črc 2011

@terioza1 ahojky a merala si si aj BT? 😀 dievčatá zajtra čakám mrchu chcela by som si kúpit test,ale aký poradte 😒

veronicka33
1. črc 2011

@aduskatt vypadáva mi koník dnes to nejako blbne ☹

aduskatt
1. črc 2011

@veronicka33 aj mne☹

nathali
1. črc 2011

@natsa
@aduskatt baby taak to som rada ze krizu neriesime len my a ste zlate ako mi krasne pisete snad aj u nas to dopadne dobre a vsetko bude este lepsie
@veronicka33 skus nejaky citlivi kludne aj mamtesty ale 10-kove to ti uz duchy robit nebude ked mas mat ms

adulka1981
1. črc 2011

ahojte babulky, mám pravdepodobne polycystické vaječníky (ešte budeme robiť HP). Viete niečo o liečbe a účinkoch? Ak sa to potvrdí, tak budem musieť brať Clostil....dáte mi nejakú dobrú radu? Nechce sa mi veriť, že by som toto mala, mávam pozitívne ovu testy, teplotu super (aj graf na FF mi pekne ovulku zaznačí) a dokonca aj plodný hlienik mávam. Len som teraz mala veľa malých foliklov, žiadny prasknutý, ani žlté teliesko (na kontrole som bola na 18 DC - ja mávam v tomto období ovulku) a veľké vaječníky. Ak môžete a viete, poradíte mi? Ďakujem krásne a pekný večer ešte prajem.

terioza1
1. črc 2011

@veronicka33 nene, nemerila.... kup si test mamatest 10.. ten je dobrej, a carka tmavsi nez na pepino 20...