Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 je mozne, ze ano🙂......my sa sem tam este utrhneme z retaze🙂 ale uz malo

terioza1
29. črc 2011

@aduskatt ditko dam na hlidacku a jdem na rybnik 😀

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 my pustime synovi rozpravku, pripadne notebbok a zasijeme sa do spalne alebo pod sprchu🙂minule nas nachytal🙂

terioza1
29. črc 2011

ja asi nebudu ta matka, co zije jen pro dite... ne jako zije jen pro dite, ale takova ta bojacna a prastena... ja budu asi jako moje matka 🙂 Milovala me, dala by mi vsechno, ale byla rada, kdyz se me zbavila na par chvil a nic nikdy nehrotila.. nejake nemoci ??? No co, to k detem patri - jeji hlaska... a jestli ma prej dite 4 nebo 30 nestovic, je to fuk 😀

veronicka33
29. črc 2011

@aduskatt no teda tak to ma byt v prírode,a v detskej?fúúú to asi by som neriskovala ale čo 🙂
@terioza1 no tak to ano 🙂

terioza1
29. črc 2011

@aduskatt jezis, chudak... a co z toho bylo? Jak se pak ptal?

terioza1
29. črc 2011

hlk, ja vamsnad vyfotim moji sbirku, chcete?

terioza1
29. črc 2011

at vidite, jak jsem prastena 😀

aduskatt
29. črc 2011

@veronicka33 ale na tom riskovani je prave to kuzlo, ze teri?🙂)))
@terioza1 JA SOM TAKA ISTA, MALEHO MILUJEM, ALE NESKUTOCNE SI UZIVAM,L ZE SME TERAZ BEZ NEHO..JE MI SMUTNO, VOLAM MU KAZDY DEN VECER, ALE SOM RADA, ZE SA MOZEM VENOVAT TROSKU SEBE A MANZELIKOVI BEZ RUSENIA.......ALE V NEDELU KONCIA ZLATE CASY, HEHE

aduskatt
29. črc 2011

sorryyyyyyyyyyyyy.caps lock, nechcelo sa mi to prepisovat

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 no, vacsiu vedu z toho robia dospely....nekomentovali sme, on sa nic nepytal.traumu nemal.........dosiel, spytal sa, ci si moze dat cokoladu, my ze hej, tak spokojny odisiel..........nejak mu nedoslo, co sa dialo🙂

terioza1
29. črc 2011

pockejte 10minut 🙂

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 cakaaaaaaaam, zbehnem si zatial chlebik urobit🙂).varila som marhulovy lekvar a neviem sa ho dojest🙂

veronicka33
29. črc 2011

@terioza1 fiha no tak to som zvedavááááá 😀

terioza1
29. črc 2011

Ono to teda je fuska to vyndat, takze jen pulku jsem vyndala a neni to moc vsechni videt... Zbytek jsem uz nemela silu vyndat... je to v taskach

veronicka33
29. črc 2011

@aduskatt aj to treba užívat si 😀

terioza1
29. črc 2011

nejvetsi hlod je ten, ze je vsechno ruzovy 😀

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 sa ti to chce upratovat teraz?🙂)

aduskatt
29. črc 2011

@veronicka33 ved o tom je zivot, nie len o praci🙂)

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 no tak bude baba🙂)) ja mam chalanske veci po malom, ale tiez by som mala rada babulku...aj ked.....asi je to jedno, len nech je nieco🙂

veronicka33
29. črc 2011

@terioza1 fíha tak komplet výbava už len 😲 😀

terioza1
29. črc 2011

@aduskatt baba ... no chtela bych, ale jelikoz pritel mauz baby, asi by byl fajn chlapak...

terioza1
29. črc 2011

@veronicka33 i kocar mam.... uz fakt jen porodit... jezis, o porodu zatim tise, straaaaaasne se bojim.

veronicka33
29. črc 2011

@aduskatt tak to ano lebo väčšinu času aj tak strávime v práci 😒 no ja mám babu tak by sa zišiel braček teraz ale jasne bolo by mi to jedno len nech sa už konečne zadarý ☹

aduskatt
29. črc 2011

@veronicka33
@terioza1 u nas sme vsetci chceli dievca, len mm chalana a ma ho🙂) teraz mi je to faKT JEDNO, ALE AK BY SA DALI VYBRAT, TAK PRINCEZNU🙂)

veronicka33
29. črc 2011

@terioza1 hm no tak tento krát naozaj potíííšku 🙂 neboj bude to teraz už v pohode len si dávaj pozor na seba a neunavuj sa 🙂

aduskatt
29. črc 2011

za tyzden som zjedla skoro polovicu 7dcl flase lekvaru..a to podotykam, ze lekvar ja veru nemusim, okrem marhuloveho..a tento mi fakt vysiel....

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 bud opatrna a bude to dobre, uvidis🙂
kocik mam aj ja vybraty a to este ani tehu nie som🙂

veronicka33
29. črc 2011

@aduskatt no to mojmu mužovi sa tiež splnil sen chcel dievčatko a má ho a teraz chce ešte jednu babulku ale som povedala že teraz je to jedno len nech niečo je 🙂
@terioza1 ja nemááám nič ani malé ponožtičky 🙂

aduskatt
29. črc 2011

@veronicka33 my mame vybraty kocik, mena🙂)vybavu-vlastne vsetko.chyba uz len to najhlavnejsie🙂