Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronicka33
29. črc 2011

@terioza1 jáááj vlastne mááám ešte pred rokom som si kupila male topánočky rifle a ružové tričko pre bambulku to z Mimibazáru už som aj zabudla 🙂)

veronicka33
29. črc 2011

@aduskatt hm no faakt už chýba iba bábenko snád sa podarí čo najskor držím palce 🙂

aduskatt
29. črc 2011

@veronicka33 no vidis, tak zaklad vybavy mas🙂

aduskatt
29. črc 2011

@veronicka33 dakujem🙂 myslim, ze tu si vsetky drzime palce🙂

veronicka33
29. črc 2011

@aduskatt no to ano už som rozmýšlala či to nepodarujem kamarátke 🙂 5 sept čaka 3dievčatko 🙂

aduskatt
29. črc 2011

@veronicka33 nene, este si to pekne nechaj🙂

terioza1
29. črc 2011

no holky, vsak se brzy zadari... 🙂 a pak klido pido pojedu na slovensko, abych vas videla... vsak co delat 3roky na materky dovolenke, co? 😀

veronicka33
29. črc 2011

@aduskatt ok tak si to ešte necháááám 🙂 tak ja vypínam zajtra nakuknem tak pekný večer vám želám 🙂pa a neskor dobru noc 😀

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 este prirataj tehu.........neviem, ako ty, ale ja pojdem hned na rizikove, takz budem doma minimalne tri a pol roka🙂

aduskatt
29. črc 2011

@veronicka33 aj tebe pekny vecer🙂

terioza1
29. črc 2011

@aduskatt na rizikovku? Proc?

terioza1
29. črc 2011

@veronicka33 doboru noc 🙂

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 okrem problemov, ktore mam teraz s otehotnenim.....pri prvom tehotenstve som zacala rodit v piatom mesiaci a potom som lezala v nemocke dole hlavou tri mesiace.....to uz nechcem absolvovat, takze bude doma lezat, maximalne vychadzka a navarit, inak nebudem robit nic...........bala by som sa, ze si zasa nieco nedobre privodim..........a tri mesiace bez maleho.to by bolo tazke ja prenho.radsej budem fakt od zaciatku lezat doma.....platim si aj dobrovolne nemocnekse, takz PNku budem mat vyssiu ako ked chodim do prace......sa mi to aj oplati🙂

terioza1
29. črc 2011

@aduskatt v 5.mesici? To jko z prepracovani nebo jak to?

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 no, urcite tomu nepomohlo to, ze som umyvala okna a nosila mineralky z obchodu.......a mozno bol dovod uplne iny.v kazdom pripade vdaka tomu nemienim chodit do prace ani minutu od doby, ked zistim, ze som tehotna.....budem poctivo lezkat alebo sediet..proste veget

terioza1
29. črc 2011

@aduskatt tak to ti preju, ten veget... vsak ono se to podari.... 🙂 a budes vegetit a vegetit.... hele a jakej byl porod? Ja koukala na youtube a chtelo se mi zvracet!!! To je to vazne tak hrozny?

in131
29. črc 2011

Ahojte. Tak a naše druhé IUI bolo zas neuspešné. Vyskušame ešte tretie - joj ale som sklamaná. Niekedy nemám ani náladu isť dalej a bojovať.

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 vobec nie zlatko...ja som mala porod fajnovy..........je fakt, ze dnes by som to mozno riesila inak, ale.bolest sa vydrzat da, nie je to hrozne.nastrih som necitila( dnes by som ho uz odmietla), maleho by som si nenechala odniest..........co sa tyka porodu, maly bol vonku za hodinu a stvrt.........zasivanie som vobec necitila, kym ma sili, telefonovala som......po porode som mala tolko energie, ze som mala chut dvakrat obehnut celu nemocnicu......cikat som chodila zasadne pod sprchu( ako vsetky baby).akurat som sa strasne bala ist na velku...ale napodiv ma nic nebolelo....fakt je ten porod v pohode........

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 a rodila som bez epiduralky............pred druhym porodom nemam vobec strach🙂)jednoznacne som mala tehotenstvo horsie ako porod.ten bol zo vsetkeho najlepsi🙂

aduskatt
29. črc 2011

@in131 mrzi ma to

terioza1
29. črc 2011

@aduskatt tak to jsi me uklidnila... ti dali nejaky hormooony ne, zes mela energii? ja mam strasnej strach.... uplne straslivackej... ☹

terioza1
29. črc 2011

@in131 mrzi me to, ale hlavu vzhuru.... do tretice to urcite vyjde 🙂

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 nie, proste som v sebe pocitila zrazu prilev energie.chela som ist sama zo saly na izbu, nedovolili mi🙂)) rano to uz bolo horsie.ale ja som mala strasnu svalovicu na zadku a nohach, lebo som sa prechadzala 7 hodin po porodnici a tri mesiace pred tym som lezala, tak si to vies predstavit🙂

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 este ani tehotne nie sme a uz rozoberame porody, xixi

terioza1
29. črc 2011

@aduskatt bez epiduralu?? ja bych teda chtela taky.... koukala jsem na televizi a rikal tam nejakej gynekolog, ze epidural je pro dite blby, a prirovnaval to k tomu, jako by nam znecitlivej chodidla a chtel by po nas, abychom bezeli.... jak bychom nemeli cit, bylo by to pro nas horsi..

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 ja by som sa bala, ze netrafia, teda ze trafia miechu🙂....vela zalezi aj na psychike......ak sa budes bat a hovorit si, ze to bude bolet a nezvladnes, bude to horsie...nastav sa tak, ze sa to da.......zvlaDLO TO VELA BAB PRED NAMI......A POJDE TO🙂)mam to prezite a nebojim sa🙂.pojdem ta drzat za ruku🙂)))))

terioza1
29. črc 2011

@aduskatt prijedes me podporit??? 🙂

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 no jasnacka.............minimalne telepaticky.......fakt sa neboj.porodit raz aj tak musis🙂do nekonecna tehu nebudes🙂

terioza1
29. črc 2011

@aduskatt 😀 To je pravda.... tak se od tedka budu tesit... -- sakra... to nezvladnu 😀....

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 aale zvlaadnes, musis🙂)