Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

terioza1
29. črc 2011

@aduskatt no asi mi uz ted nic jinyho nezbejva 😀

terioza1
29. črc 2011

uchem to nedostanu a cisare enchci... jeste by mi prorizli mocak.... :-/

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 no uchom asi nie🙂....to pojde, neboj🙂

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 akurat prisiel drahy z prace🙂))

terioza1
29. črc 2011

@aduskatt tak sup vinecko a tulit se....

aduskatt
29. črc 2011

@terioza1 jj, este vyvesim pradlo🙂)sa luuucim🙂)papa, pekny vecer moja

terioza1
29. črc 2011

@aduskatt drzim palce,,,,, ne, ze to odflaknete.. mej se krasne zlatko 🙂

terioza1
29. črc 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m..............25..........28............11?.....Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............14...........28.............6.........Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m.............15...........28...........1-2.......Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26..........17m............22...........33............5.....................................
Aduskatt................35............6r..............17...........30.......................Clost., calibrum
Kacnov..................23..........12m..............2...........28........................Clost.,
Very_sad..............28...........2.5r.............16............?........................ Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT...............Vitamíny a další
Terioza1...............22...........4m.....................?.................Listovka

terioza1
29. črc 2011

nevydrzela jsem.... 🙂

rady007
29. črc 2011

Ahoj holky, mám dotaz.... byla jsem na vyvolávačce, jelikož jsem opět 45 den cyklu... udělal mi i prohlídku.... s tím, že ovulace u mě byla cca před 15 dny... dnes mi to nedalo a ráno jsem si udělala test... a okamžitě se tam ukázala i druhá čárka... sice duch, ale je tam.... Zajímá mě, může tu čárku vyvolat ta injekce?? To je asi blbost, ne????? Mám strašněj strach se těšit, že jako jo... :(((( Děkuji

mijadave
29. črc 2011

@rady007 ahoj a to Ti dr nebral krv nez Ti pichol vyvolavacku??? neviem, ci mohla vyvolat tu ciarku... tazko povedat...

@terioza1 gratulujeeeeeeem 😉 prajem Ti, nech je vsetko uz ok 😉 ja som toho dzusu uz litre vypila... no mne celkom chuti 😉 ja mam rada cerveny grep

terioza1
29. črc 2011

@mijadave Dekuju moc... na me byl dzus trosku horky, ale co bych pro ditko neudelala, ze? 🙂

terioza1
29. črc 2011

@rady007 to ja ti nepovim, ale vyvolavacka plod udrzuje... bud vyvola ms, kdyz nejsi tehu, nebo plod pomaha udrzovat, kdyz tehu jsi.. cetla jsem to na netu.. tak ti preju, aby jsi tehu byla 🙂

mijadave
30. črc 2011

dobre ranko vsetkym 😀
@terioza1 ved jasne, tiez mi prvy glg pokrivil tvar, no potom mi normalne chybal... 😀 😀 😀 😀

terioza1
30. črc 2011

@mijadave jsi byla na dzusu zavisla 🙂 ???

terioza1
30. črc 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m..............26..........28............12?.....Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............15...........28.............7........Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m.............16...........28...........2-3.......Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26.........17m.............23...........33.............6.....................................
Aduskatt................35............6r..............17...........30............1?.......Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m...............2...........28.......................Clost.,
Very_sad..............28...........2.5r.............16............?....................... Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT...............Vitamíny a další
Terioza1...............22...........4m.....................?.................Listovka

veronicka33
30. črc 2011

@terioza1 ahoky🙂aj dnes si testla? dievčatá ako sa máte?ja čakám na ms mala by príst dnes alebo 27-28 ☹ DC

terioza1
30. črc 2011

@veronicka33 ahoj, nene, dneska jsem netestovala budu testovat kdyztak az zitra... ale ms nedorazila... tak to asi klaplo .-) Jinak leje a leje... to jsou prazdniny teda :_/

veronicka33
30. črc 2011

@terioza1 U nas svieti slnko a aj sa občas zamračuje ale neprší našťastie 🙂 mám na balkone ešte prádlo tak nech sa pekne vysuší a potom už može pršat,začínaju ma bolet kríže takže rška asi dorazí. 😠 a kedy pojdeš ku dr?

terioza1
30. črc 2011

@veronicka33 nedorazi, treba ne, ver.. 🙂 k dr jdu za dva tydny, drivv to prj nema smysl... jdu delat obed, tak pa zatim

veronicka33
30. črc 2011

@terioza1 ok ja mam navarené idem aj ja obedovat tak papa 😀

vinnuska
30. črc 2011

ahojky, můžu se přidat? jsem tu nová🙂 Beru clostík ted první cyklus.
Jen mi dr. neřekl,na jak dlouho jen od 4DC.a pak nic tak koukam, že tam je tabletek na 5dní....
tak nevím jestli mam brát clostík od 4DC-9DC? ostatní prý berou tak po 4dnech..tak já nevím....

jania023
30. črc 2011

@vinnuska Ahoj clostil sa berie buď 3-7dc alebo 5-9dc takze stále 5 dni 😉

mijadave
30. črc 2011

@terioza1 aj tak sa to da povedat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vinnuska
30. črc 2011

@jania023 no jooo:D jsem to nemehlo...:D

markyzza
30. črc 2011

Ahojky holky 😉
omlouvám se, že vám sem zase vpadám. Taky beru Clostilbegyt. Už jsem se vás tu jednou na něco ohledně ovulace ptala. A teď jsem tu někde četla, že některá pijete džus z červeného grepu,že je dobrý na ten bílkový nejplodnější hlen? Jsem taky ochotná vyzkoušet vše, jen aby se přirozeně povedlo. Tak mi blíže popište co a jak. Nebo jen prostě přes den pít trochu toho džusu nebo třeba litr? 😉 🙂 Díky za rady Jiank ovulaci jsme snad vychytali, teď už jen čekat. 😅 😉 Ale u nás je přirozené v menší šanci, tak nevím. 😅

markyzza
30. črc 2011

jinak tiše gratuluji holkám, co teď v posledních dnech objevili //. 😵 😵 Ať se vše správně vyvijí. 😉

terioza1
30. črc 2011

@markyzza Ahoj, dekuju za gratulaci... no ten grepovej dzus. Ja pila takovy ty maly skleneny lahvicky od relaxu, vypila jsem jich treba 5.... poprve mi to prislo bejt horky, ale da se to 🙂 Je to 100% stava z cerveneho grepu... Neni to nakonec tak spatny, kdyz si to promijim zpet... 🙂 A osvezi to.. A jak je to mala lahvicka, bavi te ( nebo aspon me) z toho pit 😀 Je to na ten hlen.... A asi to prispelo s mym //.. 🙂 Nevim, ja zkousela snad uz vsechno...

HHolky, ja ted dostala strach, jestli to vsechno zvladnu... od porodu k vychove.... Ja se nejak zacala bat... Miminko chci mooooooc.... ale nejak na me prisel ze vseho strach..

markyzza
30. črc 2011

@terioza1 díky moc za info. No za zkoušeku nic nedám. Kdyžtak budud mít aspoň vitaminy s červeného grepu. 😀 😀 Tak si ho někde musím obhlídnout. 😉 Jo a koukám, že se ti blíží první štěstíčko. 😉 Koukala jsem na testík. Je krásnej. Tak teď už ty krásný dálnice a potvrzený srdíčko a budeš mít trošku klid na chvilku. 😉 🙂 A vůbec se toho všeho neboj. Já z toho byla taky vyplesklá, když jsem si v těhu promítala, jestli všechno zládnu. Hlídání ani rady nehrozili. Tedy maximálně po telefonu. Nesmíš o tom tolik přemýšlet. Děti máš určitě moc ráda, když ho chceš, takže budeš určitě skvělá maminka. 😵 😵 Já se taky bála, abych uměla s prcekm zacházet, abych věděla co kdy mám dělat. Když jsem šla s prckem z porodnice, tak jsem taky měla strach. Ale můžu říct, že v tom šestinedělí jsme se krásně sehráli a najeli režim, takže pak pohodička. 😵 😵 Neboj, ono to najede samo. Automaticky si budeš vědět skoro vždycyk rady . Takže mysli jen pozitivně, určitě to zvládneš. Já si vždycky říkala, zvládnli to jiní, tak to přece zvládnu taky. 😵 😵

terioza1
30. črc 2011

@markyzza Ten grepovej dzus maji treba po velkem baleni v Makru a je tam levnejsi nez v obchode... Ja mela prosly a tak me misto 15kc staly 5kc 😀 A pij kontryhelovy caj+hluchavku+rebricek... 2x-3x denne... Do ovu.. Dorusta po nem sliznice. Zajdi do bilinkarstvi a tam jim to rekni... nebo kdyz si to budes delat sama, ten caj ma bejt na 4casti, z toho 2casti je prave kontryhel... 🙂 Neni spatnej, je docela dobrej. Na jeden salek 1kavova lzicka - NE vic, pak ma rebricek opacny ucinky.. 🙂
Jinak ti dekuju za uklidneni... Nejak to na me padlo.... ja si dite prala uz strasne dlouho, ackoliv mi je teprve 22... Ale ted, kdyz to je, jsem se nejak zalekla... Vyrustala jsem s detma a porad je hlidala i jako miminecka... Segra bydlela s nami.. ale ted... ja se strasne bojim.. Je pravda, ze kdyz to vladli ostatni, mela bych to zvladnout i ja... 🙂 Nejhorsi asi bude to rict rodine... Uz to slysim... 😀