Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sambuca
17. srp 2011

5 - 9 říkala mudr. ale bojim se že to budu mít ovulku dýl a přítel tu nebude.. 😒

aduskatt
17. srp 2011

@sambuca predpokladam, ze lekari zrejme maju nejake dovody, kedy to ako ordinuju.............asi to ma nejak odsledovane......neviem, ci si tu to mozes barsako posuvat☹ ved skus zavolat lekarovi, co ti povie, ci si mozes posunut.........a potom daj vediet, xixi

terioza1
17. srp 2011

@elys no to jo.... 🙂 Ja to hlavne zjistila podle tehu testu... jiank bych to nevedela snad ani ted 😀 Teda na urcity dotek me boli prsa, ale jinak zatim nic.. A dneska me teda poboliva bruch, asi se roztahuje deloha... doufam 🙂

petra273
18. srp 2011

@elys no minulý měsíc jsem testovala poprvé 🙂 beru clostil od 2 do 6 DC, plodné dny podle doktora jsou 10-18DC, takže jsem testovala 11,12,13DC. 13DC byla čárka nejsilnější a to říkají, že ovulka příjde zhruba do 2 dnů. No já to cítila hned následující den ráno, bolest na vaječníku byla dost ostrá, nešlo to přehlédnout 😉 Někdo tady psal, že je dobrý dělat třeba dva testy denně...ale hlavně před tím co nejdéle nepít, ať se to neředí. Tady jsem našla nejlevnější testy cca kus za 13,3 Kč wéwéwé. babystart.cz. Ale je tu i spec. téma na ovu testy, tam jsou větší odborníci 😀

petra273
18. srp 2011

@sambuca mě to předepsal 2DC-6DC a nijak zvlášť můj cyklus nezkoumal. A ovulku jsem měla 13DC.

elys
18. srp 2011

@aduskatt tak BT uz skocila hore, dufam ze nekydne zasa nadol 🙂 ako u vas? dnes este nebola aktualna tabulka snaziliek, idem pozret vcerajsiu

elys
18. srp 2011

@terioza1 ale meskala ti nie?

elys
18. srp 2011

@petra273 vidis, ty si aspon citila bolest. ja som ju necitila :( ani po pregnyle. ved to mal byt rachot ako pad z druheho poschodia a nic. buduci mesiac chcem ist tak ci tak na inseminaciu, mam pocit, ze to ma vacsiu sancu ako prirodzenou formou. sak oni to uz odsleduju. dnes sa zabavim inou formou, idem robit francuzske zemiaky, akurat ze som ich nikdy nerobila 🙂

elys
18. srp 2011

@terioza1 a dnes tabulka nebude Teri? 😀

elys
18. srp 2011

@terioza1 very sad tu nebola? pozeram ze by mala mat 32DC. nejake spravy o nej nemas?

petra273
18. srp 2011

@elys taky jsem čekala co bude, protože předtím jsem taky necítila vůbec nic 😀 A to jste se tak dohodli s doktorem? Já si pro sebe dala termín do konce roku a pak se asi s doktorem na něčem taky dohodnem. Ty miluju!!! To je úplně jednoduché,akorád je každý dělá jinak, já brambory mačkám přes to sítko na bramborový salát, přidáš salám, vajíčka, ochutíš, sůl paprika, strouhaný sýr a dát péct, pak to ještě zalívám vajíčkem a znovu sýr navrch. Mnam.

elys
18. srp 2011

@petra273 usetrila si mi hladanie po internete, uz mam recept od teba. este mi poved aky syr. myslim, ze mam len nejaky udeny, len mi nehovor ze musim ist do obchodu 😀

elys
18. srp 2011

@petra273 ta inseminacia je z mojej hlavy. ja totizto vobec nemam taky hlien ako bielok z vajicka. vzdy je husty a aj ked mam dobre PH, tak si myslim ze v hustom hliene oni proste nepreplavaju. dala som si radsej aj conceive plus gel (i ked doktor hovoril ze si to nemam davat, aj ked nevedel o co ide). ale psst. tu inseminaciu mi nevyvratil, on vie, ze mame spermiogram 50% a ze mozno bude treba pomoct tym zubrienkam (neviem ako sa to povie cesky, tie cierne male zaby bez noh) 🙂

terioza1
18. srp 2011

@elys jj meskala... 🙂 Ale prsa bolely jeste pred meskanim, tak jsem delala tt pred ms a duch tam byl... Tabulka bude 🙂

terioza1
18. srp 2011

@elys very sad tu neni, nevim, kde je.... taky jsem koukala, ze nenapsala, jak to ma s ms nebo tak.... treba je na dovce a uziva si tehu 🙂

terioza1
18. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m......... ...17...........29.......................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............13...........21......................Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m..............7............28......................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26...........5m.............12...........30......................Kontryhel
Aduskatt................35............6r...............4............34......................Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m.............22...........28......................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r.............32...........32............22..... Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r...............18...........33......................Clost., Duphaston
Lorreine..................28.........1.5r..............13....................................Listovka, Forgravid
Zana21...................30..........2m..............13...........33.....................Clost., Listovka
Elys.........................29.........1.5r.............18...........30......................Clost.

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.........................................6+5.......................23.8.2011...........Listovka

terioza1
18. srp 2011

Jinak holky, asi se tu par dni neukazu, tak jsem vas chtela poprosit, jestli byste nekdo nevzal za me tu tabulku.... Abyste vedely, jak jste na tom 🙂))
Mam trosku deprese z toho, jak to zvladnu a jestli vubec to zvladnu a jak to rict nasim a ...a tak... takze jdu premejslet 🙂 Ono je uplne neco jinyho touzit po tom a nemit to a najednou to v sobe nosit... je to zvlastni... No, uvidime.. 🙂
Takze vas prosim, prevezmete na par dni tabulku, nevim, na jak dlouho... ale predpokladam, ze moc dni to nebude .-)
Preju krasny snazeni se o mimi a doufam, ze az se tu ukazu, bude nas pod carou daleko vic .-)

elys
18. srp 2011

@terioza1 Neboj Teri, o tabulku sa dobre postarame. myslim ze povedat to je to najmenej po tom vsetkom 🙂 sprav to ako jedna tehulka pred par rokmi, ked som este pracovala v radiu a tam bola vecer relacia na zelanie, len sladaky, volalo sa to pianko. ta tehulka vybrala krasnu piesen od teamu a na odkazovaci zanechala odkaz: "ahoj Piánko. prosim zahrajte mojmu milacikovi piesen od skupiny team. milacik, velmi ta lubim a si pre mna vsetko a preto ti chcem dat zahrat tuto krasnu piesen. PS: budes tatom!"

viem, ze to bolo pre partnera, ale v podstate to mozes dat zahrat aj vasim 🙂

sambuca
18. srp 2011

@petra273 že jo viď, taky bych to neviděla nijak tragicky, když si to o 2 dny šoupnu... respektive už jsem to udělala 😉 1. tabletka clostilu už mi putuje tělem, takže uvidíme.. nakoupim ovu testy a vychytám ovulku, pokud teda na mě clostík zabere... i když jsem byla ne IVF, tak jsem minimální dávky hormonů a měla jsem 62 vajíček, takže reaguju asi dobře..

sambuca
18. srp 2011

holky můžu se připsat do tabulky snažilek a těhulek?

elys
18. srp 2011

@sambuca no jasnacka. ved skratky uz poznas, terioza tu nebude chvilu, tak si tu tabuku musime viest sami 🙂

petra273
18. srp 2011

@elys tam můžeš strčit všechno, přinejmenším to bude chutově zajímavější 😀

petra273
18. srp 2011

@elys ten gel používáme taky a poprvé nám pomohl 😀 nevím proč byl doktor proti, má to skvělé reference....

petra273
18. srp 2011

@sambuca taky myslím 😀 tý brďo, mělas vajíček jak želva 😀 😀 to se nic neuchytilo?

aduskatt
18. srp 2011

@elys frnacuzke zemiaky mnaaaaaaam🙂))a ja zalievam vajicko rozslahane so smotanou a struhanym syrom🙂) a davam aj cibulu🙂)

sambuca
18. srp 2011

@petra273 no tak nějak, kareta obrovská 😀 Chodil se na mě koukat celej car, že jsem jejich rekordmanka, ale mám ještě ke všemu krom leidenské mutace, taky robertsonskou translokaci tj., že v některých vajíčkách mi chybí 1 chromozom, tudíž se plod většinou přestal kolem 12-14 tt vyvíjet a já musela na potrat. Potom následovalo to 1. IVF a z těch 62 oplodnili jen 20 a z těch bylo jen 10 geneticky zdravých a k transferu byla jen 3. Takže 1 ET a 2 potom na KET, ovšem bezúspěchu ☹ A to mi bylo v tu dobu 20 let. Moje mudr. mi říká exot 😎

petra273
18. srp 2011

@sambuca takže Vy to ani přirozeně zkoušet nemůžete? z těch zkratek jsem jelen 😀 ještě že ta medicína dokáže skoro zázraky 🙂

sambuca
18. srp 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Veronicka33.........34.........19m......... ...17...........29.......................Listovka, Femigard, kontryhel
Mijadave...............35.........19m.............13...........21......................Sojové izoflavonoidy, kontryhel, grepový džus
Petra273...............37...........5m..............7............28......................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan
Tyrisa....................26...........5m.............12...........30......................Kontryhel
Aduskatt................35............6r...............4............34......................Clost., calibrum
Kacnov..................23.........12m.............22...........28......................Clost.,
Very_sad...............28..........2.5r.............32...........32............22..... Clost., Duphaston
Jeny.......................30...........2r...............18...........33......................Clost., Duphaston
Lorreine..................28.........1.5r..............13....................................Listovka, Forgravid
Zana21...................30..........2m..............13...........33.....................Clost., Listovka
Elys.........................29.........1.5r.............18...........30......................Clost.
Sambuca...............23..........1,5r..............3......................................Clost.Listovka,Utroš
Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení..............TT (dle ms)..............Kontroly u dr.........Vitamíny a další
Terioza1..............22.........................................6+5.......................23.8.2011...........Listovka

sambuca
18. srp 2011

@petra273 v caru mi říkala mudr. že je to dost risk, ale pak jsem oběhla dva genetiky a oba mi řekli, že vzhledem k mému věku, by mi poradili to zkusit ještě dvakrát přirozeně a pokud o plod opět přijdu, pak opakovat IVF. Je asi tak cca 20 - 40% šance, že se mi povede otěhotnět se zdravým vajíčkem a bez hyperstimulačních sindromů a podobných útrap! Hyperstim. (OHSS) je přestimulování vaječníků a tělo na to reaguje obrovským břichem, obr vaječníky a volnou tekutinou v břiše, někdy i na plicích. Odsávali mi 1,2 litru vody z břicha... šílené bolesti, týden na kapačkách... hrůza! Pokud je šance to obejít, zkusíme to.. 🙂

petra273
18. srp 2011

@sambuca tak to chápu, to je šílený.....